О признании утратившим силу совместного приказа Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 166 и Министра финансов Республики Казахстан от 25 августа 2009 года № 351 "Об утверждении Правил определения порядка и сроков представления и формы отчетности, а также требований к предоставляемой информации о ходе и результатах использования связанных грантов"
Совместный приказ Заместителя Премьер-Министра – Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 декабря 2025 года № 131 и Министра финансов Республики Казахстан от 10 декабря 2025 года № 765. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 декабря 2025 года № 37589
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 166 и Министра финансов Республики Казахстан от 25 августа 2009 года № 351 "Об утверждении Правил определения порядка и сроков представления и формы отчетности, а также требований к предоставляемой информации о ходе и результатах использования связанных грантов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5797).
2. Департаменту международного экономического сотрудничества Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его размещение на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
__________ М. Такиев
Заместитель Премьер-Министра
– Министр национальной экономики
Республики Казахстан
__________ С. Жумангарин

"Есептілікті табыс ету тәртібі мен мерзімдерін және нысандарын, сондай-ақ байланысты гранттарды пайдалану барысы мен нәтижелері туралы берілетін ақпаратқа қойылатын талаптарды анықтау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 6 тамыздағы № 166 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 25 тамыздағы № 351 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрінің 2025 жылғы 9 желтоқсандағы № 131 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 10 желтоқсандағы № 765 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 15 қарашада № 37589 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Есептілікті табыс ету тәртібі мен мерзімдерін және нысандарын, сондай-ақ байланысты гранттарды пайдалану барысы мен нәтижелері туралы берілетін ақпаратқа қойылатын талаптарды анықтау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 6 тамыздағы № 166 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 25 тамыздағы № 351 бірлескен бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5797 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Халықаралық экономикалық ынтамақтастық департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бірлескен бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі __________М. ТакиевҚазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрі __________С. Жумангарин