О признании утратившими силу некоторых приказов Генерального Прокурора Республики Казахстан
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 10 ноября 2025 года № 139. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 ноября 2025 года № 37381
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Генерального Прокурора Республики Казахстан по перечню согласно приложению к настоящему приказу.
2. Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан (далее – Академия) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на ректора Академии.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
Б. Асылов
Приложение к приказу
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
от 10 ноября 2025 года № 139
Перечень утративших силу некоторых приказов Генерального Прокурора Республики Казахстан
1) Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 19 января 2017 года № 5 "Об утверждении натуральных норм обеспечения Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан служебными автомобилями, телефонной связью, офисной мебелью и площадями для размещения аппарата государственного учреждения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14991);
2) Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 22 августа 2018 года № 100 "Об утверждении натуральных норм обеспечения имуществом обучающихся Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17340);
3) Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 1 апреля 2021 года № 42 "Об утверждении натуральных норм индивидуального рациона питания, продовольствия, оборудования, столово-кухонного инвентаря, для лиц, проходящих первоначальную профессиональную подготовку в Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 22486).

Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2025 жылғы 10 қарашадағы № 139 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 12 қарашада № 37381 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы жанындағы Құқық қорғау органдарының академиясы (бұдан әрі – Академия):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының ресми интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Академия ректорына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокуроры
Б. Асылов
Қазақстан Республикасы
Бас Прокуроры
2025 жылғы 10 қарашадағы
№ 139 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1) "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясын қызметтік автомобильдермен, телефон байланысымен, кеңсе жиһазымен және мемлекеттік мекеменің аппаратын орналастыру үшін аумақпен қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2017 жылғы 19 қаңтардағы № 5 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14991 болып тіркелген);
2) "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының білім алушыларын мүлікпен қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2018 жылғы 22 тамыздағы № 100 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17340 болып тіркелген);
3) "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясында алғашқы кәсіптік даярлықтан өтетін адамдарға арналған жеке тамақтану рационының, азық-түліктің, жабдықтың, асханалық–ас үй мүкәммалының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2021 жылғы 1 сәуірдегі № 42 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22486 болып тіркелген).