Об утверждении Правил учета государственным казначейством исполнения государственных обязательств по проектам строительства "под ключ" Правительства Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 октября 2025 года № 116. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 ноября 2025 года № 37321
В соответствии с пунктом 4 статьи 147-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила учета государственным казначейством исполнения государственных обязательств по проектам строительства "под ключ" Правительства Республики Казахстан.
2. Департаменту развития отраслей экономики и мониторинга инвестиционных проектов Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его размещение на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
и.о Министра А. Амрин
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Утверждены
приказом и.о Министра
от 31 октября 2025 года № 116
Правила учета государственным казначейством исполнения государственных обязательств по проектам строительства "под ключ" Правительства Республики Казахстан
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила учета государственным казначейством исполнения государственных обязательств по проектам строительства "под ключ" Правительства Республики Казахстан (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 4 статьи 147-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан (далее – Кодекс) и определяют порядок учета исполнения государственным казначейством государственных обязательств по проектам строительства "под ключ" Правительства Республики Казахстан.
2. В настоящих Правилах используются следующие основные понятия:
1) государственное казначейство – ведомство центрального исполнительного органа по исполнению бюджета, на которое возложены функции уполномоченного органа по казначейскому исполнению бюджета;

Мемлекеттік қазынашылықтың Қазақстан Республикасы Үкіметінің "толық бітіріп берілетін" құрылыс жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелердің орындалуын есепке алу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 2025 жылғы 31 қазандағы № 116 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 3 қарашада № 37321 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 147-1-бабының 4-тармағына және "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттік қазынашылықтың Қазақстан Республикасы Үкіметінің "толық бітіріп берілетін" құрылыс жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелердің орындалуын есепке алу қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Экономика салаларын дамыту және инвестициялық жобаларды мониторингтеу департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оны бірінші ресми жарияланған күнінен кейін Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а А. Амрин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің Ұлттық
статистика бюросы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Министрдің м.а
2025 жылғы 31 қазандағы
№ 116 бұйрығымен
бекітілген
Мемлекеттік қазынашылықтың Қазақстан Республикасы Үкіметінің "толық бітіріп берілетін" құрылыс жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелердің орындалуын есепке алу қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Мемлекеттік қазынашылықтың Қазақстан Республикасы Үкіметінің "толық бітіріп берілетін" құрылыс жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелердің орындалуын есепке алу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің (бұдан әрі – Кодекс) 147-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді және мемлекеттік қазынашылықтың Қазақстан Республикасы Үкіметінің "толық бітіріп берілетін" құрылыс жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелердің орындалуын есепке алу тәртібін айқындайды.
2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қазынашылық – бюджетті атқару жөніндегі орталық атқарушы органның бюджетті қазынашылық атқару жөніндегі уәкілетті органның функциялары жүктелген ведомствосы;

2) государственные обязательства по проектам строительства "под ключ" – совокупность прав и обязанностей заказчика и поставщика по сумме, выделяемой из бюджета, на определенную дату принятых и не исполненных заказчиком финансовых обязательств по заключенным договорам строительства "под ключ", которое одобрено Республиканской бюджетной комиссией или бюджетной комиссией местного исполнительного органа;
3) договор о строительстве "под ключ" – договор, предметом которого являются комплексные работы по строительству объекта и введению его в эксплуатацию, включающие выполнение проектных, изыскательских, строительно-монтажных (расширения, модернизации, технического перевооружения, реконструкции, реставрации, капитального ремонта) и других работ, а также сопутствующие указанным работам поставку товаров и оказание услуг, за исключением проведения комплексной вневедомственной экспертизы проектов и услуг технического надзора.
Глава 2. Порядок учета исполнения государственных обязательств по проектам строительства "под ключ" Правительства Республики Казахстан
3. Учет исполнения государственных обязательств по проектам строительства "под ключ" Правительства Республики Казахстан осуществляется государственным казначейством посредством интегрированной автоматизированной информационной системы "е-Минфин".
4. Администраторы бюджетных программ представляют в государственное казначейство информацию по заключенным договорам о строительстве "под ключ" Правительства Республики Казахстан ежеквартально до 10 (десятого) числа месяца, следующего за отчетным кварталом, согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
5. Государственное казначейство формирует сводный отчет о принятых государственных обязательствах по проектам строительства "под ключ" Правительства Республики Казахстан и направляет их в центральный уполномоченный орган по исполнению бюджета ежеквартально до 20 (двадцатого) числа месяца, следующего за отчетным кварталом, согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
6. Центральный уполномоченный орган по исполнению бюджета осуществляет публикацию на своем официальном интернет-ресурсе сводного отчета о принятых государственных обязательствах по проектам строительства "под ключ" Правительства Республики Казахстан в соответствии со статьей 40 Кодекса.
7. Государственные обязательства по проектам строительства "под ключ" Правительства Республики Казахстан считаются исполненными при полной оплате государственных обязательств по проектам строительства "под ключ" по заключенным договорам о строительстве "под ключ".
Приложение 1
к Правилам учета
государственным
казначейством исполнения
государственных обязательств
по проектам строительства
"под ключ" Правительства
Республики Казахстан
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: ведомство центрального исполнительного органа по исполнению бюджета, на которое возложены функции уполномоченного органа по казначейскому исполнению бюджета.
Форма, предназначенная для сбора административных данных на безвозмездной основе размещена на интернет – ресурсе: https://www.ecc.kz/ru/project/e-minfin
Наименование административной формы: Информация по заключенным договорам о строительстве "под ключ".
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: 1-ИЗД.
Периодичность: ежеквартальная.
Отчетный период: ___ квартал __ год.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе: администраторы республиканских бюджетных программ.
Срок представления формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: ежеквартально, до 10 (десятого) числа месяца, следующего за отчетным кварталом.
Бизнес - идентификационный номер
Метод сбора: в электронном виде.
Информация по заключенным договорам о строительстве "под ключ"
тенге
АБП
Наименование проекта по договору о строительстве "под ключ"
Сроки реализации проекта, установленные договором о строительстве "под ключ"
Дата и номер
регистрации
Заказчик
Поставщик
Общая сумма договора
Итого, сумма государственных обязательств по графику платежей
Итого, фактически выплаченная сумма государственных обязательств
План
Факт
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Наименование ______________________ Адрес______________________________
Телефон ____________________ Адрес электронной почты ___________________
Исполнитель ____________________________________________ _______________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________ _______________ __________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
на безвозмездной основе
"Информация по заключенным
договорам о строительстве
"под ключ"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных
данных на безвозмездной основе "Информация по заключенным договора
о строительстве "под ключ"
(индекс: 1-ИЗД, периодичность: ежеквартально)

2) "толық бітіріп берілетін" құрылыс жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелер – Республикалық бюджет комиссиясы немесе жергілікті атқарушы органның бюджет комиссиясы мақұлдаған, жасалған "толық бітіріп берілетін" құрылыс шарттары бойынша белгілі бір күнге тапсырыс беруші қабылдаған және орындамаған қаржылық міндеттемелердің бюджеттен бөлінетін сомасы бойынша тапсырыс беруші мен өнім берушінің құқықтары мен міндеттерінің жиынтығы;
3) "толық бітіріп берілетін" құрылыс туралы шарт – жобалау, іздестіру, құрылыс-монтаждау (кеңейту, жаңғырту, техникалық қайта жарақтандыру, реконструкциялау, реставрациялау, күрделі жөндеу) және басқа да жұмыстарды орындауды, сондай-ақ көрсетілген жұмыстарға ілеспе тауарлар жеткізу мен жобаларға ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізу мен техникалық қадағалау қызметтерін қоспағанда, қызметтер көрсетуді қамтитын, объектіні салу және оны пайдалануға беру жөніндегі кешенді жұмыстар нысанасы болып табылатын шарт.
2-тарау. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "толық бітіріп берілетін" құрылыс жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелердің орындалуын есепке алу тәртібі
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "толық бітіріп берілетін" құрылыс жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелердің орындалуын есепке алуды мемлекеттік қазынашылық "е-Қаржымині" интеграцияланған автоматтандырылған ақпараттық жүйесі арқылы жүзеге асырады.
4. Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері мемлекеттік қазынашылыққа осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10 (оны) күніне дейін жасалған Қазақстан Республикасы Үкіметінің "толық бітіріп берілетін" құрылыс туралы шарттар бойынша ақпарат береді.
5. Мемлекеттік қазынашылық осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің "толық бітіріп берілетін" құрылыс жобалары бойынша қабылданған мемлекеттік міндеттемелер туралы жиынтық есепті қалыптастырады және тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20 (жиырмасы) күніне дейін оларды бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға жібереді.
6. Бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті орган өзінің ресми интернет-ресурсында Кодекстің 40-бабына сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің "толық бітіріп берілетін" құрылыс жобалары бойынша қабылданған мемлекеттік міндеттемелер туралы жиынтық есепті жариялауды жүзеге асырады.
7. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "толық бітіріп берілетін" құрылыс жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелер жасалған "толық бітіріп берілетін" құрылыс туралы шарттар бойынша "толық бітіріп берілетін" құрылыс жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді толық төлеген кезде орындалды деп есептеледі.
Мемлекеттік қазынашылықтың
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
"толық бітіріп берілетін"
құрылыс жобалары бойынша
мемлекеттік міндеттемелердің
орындалуын есепке алу
қағидаларына
1-қосымша.
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Ұсынылады: бюджетті қазынашылық атқару жөніндегі уәкілетті органның функциялары жүктелген бюджетті атқару жөніндегі орталық атқарушы органның ведомствосы.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысан https://www.ecc.kz/ru/project/e-minfin интернет-ресурсында орналастырылған.
Әкімшілік нысанның атауы: Жасалған "толық бітіріп берілетін" құрылыс туралы шарттар бойынша ақпарат.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі: 1-ЖША.
Кезеңділігі: тоқсан сайын.
Есепті кезең: __ тоқсан __ жыл.
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды өтеусіз ұсынатын тұлғалар тобы: республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізінде жинауға арналған нысанды ұсыну мерзімі: тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10 (оны) күніне дейін.
Бизнес сәйкестендіру нөмірі.
Жинау әдісі: электронды түрде.
Жасалған "толық бітіріп берілетін" құрылыс туралы шарттар бойынша ақпарат
теңге
ББӘ
"Толық бітіріп берілетін" құрылыс туралы шарт бойынша жобаның атауы
"Толық бітіріп берілетін" құрылыс туралы шартта белгіленген жобаны іске асыру мерзімдері
Күні және тіркеу нөмірі
Тапсырыс беруші
Өнім беруші
Шарттың жалпы сомасы
Жиыны, төлемдер графигі бойынша мемлекеттік міндеттемелер сомасы
Жиыны, мемлекеттік міндеттемелердің нақты төленген сомасы
Жоспар
Факт
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Атауы ______________________ Мекенжайы ______________________________
Телефоны ____________________ Электрондық поштаның мекенжайы ______________
Орындаушы ____________________________________________ _________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндеттерін атқаратын адам
______________________ _______________ ____________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы
Мөрдің орны
(жеке кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын тұлғаларды қоспағанда)
"Жасалған "толық бітіріп
берілетін" құрылыс туралы
шарттар бойынша ақпарат"
әкімшілік деректерді өтеусіз
негізде жинауға арналған
нысанға қосымша
"Жасалған "толық бітіріп берілетін" құрылыс туралы шарттар бойынша ақпарат" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме (индекс: 1-ЖША, кезеңділігі: тоқсан сайын)

1. Настоящее пояснение предназначено для составления и представления администраторами республиканских бюджетных программ Информации по заключенным договорам о строительстве "под ключ"
2. Все показатели в стоимостном выражении заполняются в тенге.
3. Отчет представляется в ведомство центрального исполнительного органа по исполнению бюджета, на которое возложены функции уполномоченного органа по казначейскому исполнению бюджета.
В графах указываются:
в графе 1 указывается порядковый номер проекта;
в графе 2 указывается администратор бюджетной программы;
в графе 3 указывается наименование проекта по договору о строительстве "под ключ";
в графе 4 указываются сроки реализации проекта в соответствии с договором о строительстве "под ключ";
в графе 5 указывается дата и номер регистрации договору о строительстве "под ключ";
в графе 6 указываются заказчик;
в графе 7 указывается поставщик;
в графе 8 указывается общая сумма договора о строительстве "под ключ";
в графе 9 указывается сумма государственных обязательств по графику платежей;
в графе 10 указывается фактически выплаченная сумма государственных обязательств;
в графе 11 указывается план;
в графе 12 указывается факт.
Приложение 2
к Правилам учета
государственным
казначейством исполнения
государственных обязательств
по проектам строительства
"под ключ" Правительства
Республики Казахстан
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: ведомство центрального исполнительного органа по исполнению бюджета, на которое возложены функции уполномоченного органа по казначейскому исполнению бюджета.
Форма, предназначенная для сбора административных данных на безвозмездной основе размещена на интернет – ресурсе: https://www.ecc.kz/ru/project/e-minfin
Наименование административной формы: Сводный отчет о принятых государственных обязательствах по проектам строительства "под ключ".
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: 2-СО.
Периодичность: ежеквартальная.
Отчетный период: ___ квартал __ год.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе: администраторы республиканских бюджетных программ.
Срок представления формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: ежеквартально, до 20 (десятого) числа месяца, следующего за отчетным кварталом.
Бизнес - идентификационный номер
Метод сбора: в электронном виде.
Сводный отчет о принятых государственных обязательствах по проектам строительства "под ключ"
тенге
АБП
Наименование государственного органа
Наименование проекта по договору о строительстве "под ключ"
Поставщик
Общая сумма договора
Итого, сумма государственных обязательств по графику платежей
Итого, фактически выплаченная сумма государственных обязательств
План
Факт
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Наименование ______________________ Адрес______________________________
Телефон ____________________ Адрес электронной почты ____________________
Исполнитель ____________________________________________ _______________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________ _______________ _________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Приложение
к форме, предназначенной
для сбора административных
данных на безвозмездной основе
"Сводный отчет о принятых
государственных обязательствах
по проектам строительства
"под ключ"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора
административных данных на безвозмездной основе
"Сводный отчет о принятых государственных обязательствах по проектам строительства "под ключ"
(индекс: 2-СО, периодичность: ежеквартально)

1. Осы түсіндірме республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің жасалған "толық бітіріп берілетін" құрылыс туралы шарттар бойынша ақпарат жасауына және ұсынуына арналған.
2. Құндық мәндегі барлық көрсеткіштер теңгемен толтырылады.
3. Есеп бюджетті қазыналық атқару жөніндегі уәкілетті органның функциялары жүктелген бюджетті атқару жөніндегі орталық атқарушы органның ведомствосына ұсынылады.
Бағандарда мыналар көрсетіледі:
1-бағанда жобаның реттік нөмірі көрсетіледі;
2-бағанда бюджеттік бағдарламаның әкімшісі көрсетіледі;
3-бағандарда "толық бітіріп берілетін" құрылыс туралы шарт бойынша жобаның атауы көрсетіледі;
4-бағанда "толық бітіріп берілетін" құрылыс туралы шартқа сәйкес жобаны іске асыру мерзімдері көрсетіледі;
5-бағанда "толық бітіріп берілетін" құрылыс туралы шартты тіркеу күні мен нөмірі көрсетіледі;
6-бағанда тапсырыс беруші көрсетіледі;
7-бағанда өнім беруші көрсетіледі;
8-бағанда "толық бітіріп берілетін" құрылыс туралы шарттың жалпы сомасы көрсетіледі;
9-бағанда төлемдер графигі бойынша мемлекеттік міндеттемелердің сомасы көрсетіледі;
10-бағанда мемлекеттік міндеттемелердің нақты төленген сомасы көрсетіледі;
11-бағанда жоспар көрсетіледі;
12-бағанда факт көрсетіледі.
Мемлекеттік қазынашылықтың
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің "толық бітіріп
берілетін" құрылыс
жобалары бойынша мемлекеттік
міндеттемелердің орындалуын
есепке алу қағидаларына
2-қосымша.
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Ұсынылады: бюджетті қазынашылық атқару жөніндегі уәкілетті органның функциялары жүктелген бюджетті атқару жөніндегі орталық атқарушы органның ведомствосы.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысан https://www.ecc.kz/ru/project/e-minfin интернет-ресурсында орналастырылған
Әкімшілік нысанның атауы: "Толық бітіріп берілетін" құрылыс жобалары бойынша қабылданған мемлекеттік міндеттемелер туралы жиынтық есеп.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі: 2-ЖЕ.
Кезеңділігі: тоқсан сайын.
Есепті кезең: __ тоқсан __ жыл.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсынатын тұлғалар тобы: республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізінде жинауға арналған нысанды ұсыну мерзімі: тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20 (жиырмасы) күніне дейін.
Бизнес сәйкестендіру нөмірі
Жинау әдісі: электронды түрде.
"Толық бітіріп берілетін" құрылыс жобалары бойынша қабылданған мемлекеттік міндеттемелер туралы жиынтық есеп
теңге
ББӘ
Мемлекеттік органның атауы
"Толық бітіріп берілетін" құрылыс туралы шарт бойынша жобаның атауы
Өнім беруші
Шарттың жалпы сомасы
Жиыны, төлемдер графигі бойынша мемлекеттік міндеттемелердің сомасы
Жиыны, мемлекеттік міндеттемелер
дің нақты төленген сомасы
Жоспар
Факт
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Атауы ______________________ Мекенжайы ____________________________________
Телефоны ____________________ Электрондық поштаның мекенжайы ______________
Орындаушы ____________________________________________ ____________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндеттерін орындайтын адам
______________________ _______________ ______________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы
Мөрдің орны
(жеке кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын тұлғаларды қоспағанда)
"Толық бітіріп берілетін"
құрылыс жобалары бойынша
қабылданған мемлекеттік
міндеттемелер туралы жиынтық
есеп" әкімшілік деректерді
өтеусіз негізде жинауға арналған
нысанға қосымша
"Толық бітіріп берілетін" құрылыс жобалары бойынша қабылданған мемлекеттік міндеттемелер туралы жиынтық есеп" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме (индекс: 2-ЖЕ, кезеңділігі: тоқсан сайын)

1. Настоящее пояснение предназначено для составления и представления администраторами республиканских бюджетных программ Сводного отчета о принятых государственных обязательствах по проектам строительства "под ключ".
2. Все показатели в стоимостном выражении заполняются в тенге.
3. Отчет представляется в центральный уполномоченный орган по исполнению бюджета.
В графах указываются:
в графе 1 указывается порядковый номер проекта;
в графе 2 указывается администратор бюджетной программы;
в графе 3 указывается наименование государственного органа;
в графе 4 указывается наименование проекта по договору о строительстве "под ключ";
в графе 5 указывается поставщик;
в графе 6 указывается общая сумма договора о строительстве "под ключ";
в графе 7 указывается сумма государственных обязательств по графику платежей;
в графе 8 указывается фактически выплаченная сумма государственных обязательств;
в графе 9 указывается план;
в графе 10 указывается факт.

1. Осы түсіндірме республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің "Толық бітіріп берілетін" құрылыс жобалары бойынша қабылданған мемлекеттік міндеттемелер туралы жиынтық есепті жасауына және ұсынуына арналған
2. Құндық мәндегі барлық көрсеткіштер теңгемен толтырылады.
3. Есеп бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға ұсынылады.
Бағандарда мыналар көрсетіледі:
1-бағанда жобаның реттік нөмірі көрсетіледі;
2-бағанда бюджеттік бағдарламаның әкімшісі көрсетіледі;
3-бағанда мемлекеттік органның атауы көрсетіледі;
4-бағанда "толық бітіріп берілетін" құрылыс туралы шарт бойынша жобаның атауы көрсетіледі;
5-бағанда өнім беруші көрсетіледі;
6-бағанда "толық бітіріп берілетін" құрылыс туралы шарттың жалпы сомасы көрсетіледі;
7-бағанда төлемдер графигі бойынша мемлекеттік міндеттемелердің сомасы көрсетіледі;
8-бағанда мемлекеттік міндеттемелердің нақты төленген сомасы көрсетіледі;
9-бағанда жоспар көрсетіледі;
10-бағанда факт көрсетіледі.