О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 22 августа 2023 года № 592 "Об утверждении Правил включения промышленно-инновационных проектов в единую карту индустриализации"
Приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 26 сентября 2025 года № 396. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 сентября 2025 года № 36964
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 22 августа 2023 года № 592 "Об утверждении Правил включения промышленно-инновационных проектов в единую карту индустриализации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 33321) следующие изменения:
в Правилах включения промышленно-инновационных проектов в единую карту индустриализации, утвержденных указанным приказом:
подпункт 9) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"9) промышленно-инновационная деятельность – деятельность, связанная с реализацией промышленно-инновационных проектов с учетом обеспечения экологической безопасности в целях повышения производительности труда, продвижением товаров, работ и услуг казахстанского происхождения обрабатывающей промышленности на внутренний и (или) внешние рынки;";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Местный исполнительный орган по мере формирования перечня проектов направляет в уполномоченный орган Перечень проектов с основными показателями для включения в единую карту индустриализации по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам с приложением следующих документов (далее – материалы) по каждому проекту:
1) план-график реализации проекта по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
2) согласие субъекта промышленно-инновационной системы на распространение первичных статистических данных по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам;
3) согласие субъекта промышленно-инновационной системы на распространение данных согласно приложению 4 к настоящим Правилам;
4) согласие субъекта промышленно-инновационной системы на предоставление отчетных данных согласно приложению 5 к настоящим Правилам;
5) в случаях, когда при реализации проекта существует необходимость предоставления земельного участка, согласно подпункту 19) пункта 1 статьи 48 Земельного кодекса Республики Казахстан для строительства зданий и сооружений, прилагается копия письма местного исполнительного органа соответствующей административно-территориальной единицы, подтверждающего наличие свободного земельного участка, с указанием координат (схемы) местоположения и планируемой площади отвода под реализацию, полученная не позднее 3 (трех) месяцев на момент подачи материалов;

"Өнеркәсіптік-инновациялық жобаларды бірыңғай индустрияландыру картасына енгізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетің атқарушы 2023 жылғы 22 тамыздағы № 592 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2025 жылғы 26 қыркүйектегі № 396 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 29 қыркүйекте № 36964 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетің атқарушы 2023 жылғы 22 тамыздағы № 592 "Өнеркәсіптік-инновациялық жобаларды бірыңғай индустрияландыру картасына енгізу қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33321 болып тіркелген) бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген индустрияландырудың бірыңғай картасына өнеркәсіптік-инновациялық жобаларды енгізу қағидаларында:
2 тармақтың 9) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"9) өнеркәсіптік-инновациялық қызмет – еңбек өнімділігін арттыру мақсатында экологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуді ескере отырып, өнеркәсіптік-инновациялық жобаларды іске асыруға, өңдеу өнеркәсібінің қазақстандық шығарылымдағы тауарларын, жұмыстарын және қызметтерін ішкі және (немесе) сыртқы нарықтарға ілгерілетуге байланысты қызмет;"
6 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Жергілікті атқарушы орган жобалар тізбесін қалыптастыруға қарай әрбір жоба бойынша мынадай құжаттарды (бұдан әрі – материалдар) қоса бере отырып, осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша индустрияландырудың бірыңғай картасына енгізу үшін негізгі көрсеткіштері бар жобалар тізбесін уәкілетті органға жібереді:
1) осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жобаны іске асырудың жоспары-кестесі;
2) осы Қағидалардың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша бастапқы статистикалық деректерді таратуға өнеркәсіптік-инновациялық жүйе субъектісінің келісімі;
3) осы Қағидалардың 4-қосымшасына сәйкес деректерді таратуға өнеркәсіптік-инновациялық жүйе субъектісінің келісімі;
4) осы Қағидалардың 5-қосымшасына сәйкес есептік деректерді беруге өнеркәсіптік-инновациялық жүйе субъектісінің келісімі;
5) жобаны іске асыру кезінде Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 48-бабы 1-тармағының 19) тармақшасына сәйкес ғимараттар мен құрылыстар салу үшін жер учаскесін беру қажеттілігі туындаған жағдайларда, материалдарды беру сәтінде 3 (үш) айдан кешіктірмей алынған, жобаны іске асыруға бөлінген жердің координаттары (схемасы) мен жоспарланып отырған ауданын көрсете отырып, бос жер учаскесінің болуын растайтын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің жергілікті атқарушы органының хатының көшірмесі қоса беріледі;

6) в случаях, когда при реализации проекта существует необходимость предоставления рыбохозяйственного водоема и (или) участка для осуществления рыбного хозяйства, а также аквакультуры, прилагается копия письма уполномоченного органа в области рыбного хозяйства, подтверждающего наличие резервного рыбохозяйственного водоема и (или) участка, с указанием координат, местоположения, а также готовности предоставления соответствующего резервного рыбохозяйственного водоема и (или) участка заявителю проекта в случае включения промышленно-инновационного проекта в единую карту индустриализации, полученная не позднее 3 (трех) месяцев на момент подачи заявки.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Уполномоченный орган после получения от национального института письма об отсутствии замечаний выносит проекты на рассмотрение заседания Штаба, которое проводится по мере поступления материалов, но не реже одного раза в квартал.";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Штаб принимает одно из следующих решений:
1) о включении проекта в единую карту индустриализации с указанием ответственного органа;
2) об отказе во включении проекта в единую карту индустриализации при установлении несоответствия проекта требованиям, предусмотренным пунктом 3 настоящих Правил;
3) об исключении проекта из единой карты индустриализации по инициативе ответственного органа, в случае предусмотренных пунктом 18 настоящих Правил;
4) об утверждении изменений основных параметров проекта;
5) об отказе в изменении основных параметров проекта при неисполнении встречных обязательств, предусмотренных Правилами по определению и применению встречных обязательств при оказании мер государственного стимулирования промышленности, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 27 мая 2022 года № 298 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 28281) или неисполнении обязательств в рамках контракта или лицензии на разведку или добычу твердых полезных ископаемых, полученной в соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О недрах и недропользованиях" как субъект промышленно-инновационной деятельности, реализующий промышленно-инновационный проект, включенный в единую карту индустриализации в соответствии с Законом Республики Казахстан "О промышленной политике", в случае, если заявителем является недропользователь;
6) о возвращении проекта местному исполнительному органу на доработку с указанием исчерпывающего перечня выявленных замечаний и несоответствий по проекту.";
пункт 15 изложить в следующей редакции:

6) жоба іске асыру кезінде балық шаруашылығын жүргізуге, сондай-ақ аквакультураны дамытуға арналған балық шаруашылығы су айдынын және (немесе) учаскені ұсыну қажеттілігі туындаған кезде, балық шаруашылығы саласындағы уәкілетті органнан алынған, резервтегі балық шаруашылығы су айдыны және (немесе) учаскенің бар екенін, олардың координаттарын, орналасқан жерін, сондай-ақ өнеркәсіптік-инновациялық жобаны Бірыңғай индустрияландыру картасына енгізген жағдайда тиісті резервтегі балық шаруашылығы су айдыны және (немесе) учаскені жобаның бастамашысына ұсынуға дайындығын растайтын хаттың көшірмесі қоса беріледі. Аталған хат өтінім берілген күнге дейін 3 (үш) айдан аспайтын мерзімде алынуы тиіс.".
11 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Уәкілетті орган Ұлттық институттан ескертулердің жоқтығы туралы хат алғаннан кейін жобаларды штаб отырысының қарауына шығарады, ол материалдардың түсуіне қарай, бірақ тоқсанына кемінде бір рет өткізіледі.";
14 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Штаб мынандай шешімдердің бірін қабылдайды:
1) жауапты органды көрсете отырып, жобаны бірыңғай индустрияландыру картасына енгізу туралы;
2) егер жобаның осы Қағиданың 3 тармағында көзделген талаптарға сәйкес келмейтіні анықталса, жобаны бірыңғай индустрияландыру картасына енгізуден бас тарту туралы;
3) осы Қағидалардың 18 тармағында көзделген жағдайларда, уәкілетті органның бастамасы бойынша жобаны Бірыңғай индустрияландыру картасынан алып тастау туралы;
4) жобаның негізгі параметрлеріне өзгерістерді бекіту туралы;
5) Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2022 жылғы 27 мамырдағы № 298 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28281 болып тіркелген) бекітілген өнеркәсіпті мемлекеттік ынталандыру шараларын көрсету кезінде қарсы міндеттемелерді айқындау және қолдану жөніндегі қағидаларда көзделген қарсы міндеттемелерді орындамаған кезде жобаның негізгі параметрлерін өзгертуден бас тарту туралы немесе қатты пайдалы қазбаларды барлауға немесе өндіруге арналған келісімшарт немесе лицензия шеңберінде міндеттемелерді орындамау, "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне сәйкес, егер өтініш беруші жер қойнауын пайдаланушы болып табылған жағдайда, "Өнеркәсіптік саясат туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес индустрияландырудың бірыңғай картасына енгізілген өнеркәсіптік-инновациялық жобаны іске асыратын өнеркәсіптік-инновациялық қызмет субъектісі ретінде алынған;
6) жоба бойынша анықталған ескертулер мен сәйкессіздіктердің толық тізбесін көрсете отырып, жобаны жергілікті атқарушы органға пысықтауға қайтару туралы.";
15 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"15. Уполномоченный орган в течение 3 (трех) рабочих дней со дня проведения заседания Штаба направляет копию протокола заседания в местный исполнительный орган и ответственный орган в целях мониторинга проекта.
В течение 5 (пять) рабочих дней со дня направления протокола заседания Штаба уполномоченный орган вносит соответствующие дополнения в приказ руководителя уполномоченного органа, предусматривающего утверждение единой карты индустриализации.";
пункт 16 изложить в следующей редакции:
"16. Уполномоченный орган на основе предложений ответственного органа осуществляет изменение основных параметров по проектам, включенным в единую карту индустриализации, путем вынесения на рассмотрение заседания Штаба, проводимого в соответствии с пунктом 13 настоящих Правил.
В случае необходимости изменения основных параметров проекта ответственный орган направляет предложение о таких изменениях, подписанное первым руководителем или курирующим заместителем первого руководителя ответственного органа или лицами, их заменяющими, с приложением документов, подтверждающих исполнение обязательств по мерам государственного стимулирования промышленности, полученным в соответствии с Законом Республики Казахстан "О промышленной политике" как субъект промышленно-инновационной деятельности, реализующий промышленно-инновационный проект, включенный в единую карту индустриализации, и исполнении обязательств в рамках лицензии на разведку или добычу твердых полезных ископаемых, полученной в соответствии Кодексом Республики Казахстан "О недрах и недропользованиях" как субъект промышленно-инновационной деятельности, реализующий промышленно-инновационный проект, включенный в единую карту индустриализации, в случае, если заявителем является недропользователь.
Изменение основных параметров проекта не влечет каких-либо последствий на ранее принятые обязательства по мерам государственного стимулирования промышленности, полученным в соответствии с Законом Республики Казахстан "О промышленной политике" как субъект промышленно-инновационной деятельности, реализующий промышленно-инновационный проект, включенный в единую карту индустриализации, и обязательства в рамках лицензии на разведку или добычу твердых полезных ископаемых, полученной в соответствии Кодексом Республики Казахстан "О недрах и недропользованиях" как субъект промышленно-инновационной деятельности, реализующий промышленно-инновационный проект, включенный в единую карту индустриализации, в случае, если заявителем является недропользователь.";
пункт 17 изложить в следующей редакции:

"15. Уәкілетті орган Штаб отырысы өткізілген күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде отырыс хаттамасының көшірмесін мониторинг мақсатында жергілікті атқарушы органға және уәкілетті органға жібереді.
Штаб отырысының хаттамасы жіберілген күннен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде уәкілетті орган бірыңғай индустрияландыру картасын бекітуді көздейтін уәкілетті орган басшысының бұйрығына тиісті толықтырулар енгізеді.";
16 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"16. Уәкілетті орган жауапты органның ұсыныстары негізінде осы Қағидалардың 13 тармағына сәйкес өткізілетін Штаб отырысының қарауына шығару арқылы бірыңғай индустрияландыру картасына енгізілген жобалар бойынша негізгі параметрлерді өзгертуді жүзеге асырады.
Жобаның негізгі параметрлерін өзгерту қажет болған жағдайда жауапты орган жауапты органның бiрiншi басшысы немесе жетекшілік ететін орынбасары немесе оларды алмастыратын адамдар қол қойған мұндай өзгертулер туралы ұсынысты қоса бере отырып жолдайды. Бірыңғай индустрияландыру картасына енгізілген индустриялық-инновациялық жобаны іске асыратын индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі ретінде "Индустриялық саясат туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес алынған өнеркәсіпті мемлекеттік ынталандыру шаралары бойынша міндеттемелердің орындалуын растайтын құжаттар "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне сәйкес алынған қатты пайдалы қазбаларды барлауға немесе өндіруге лицензия бойынша міндеттемелерді орындау" Индустриалды-инновациялық қызмет субъектісі ретінде Индустриалды-инновациялық жобаны іске асыру егер өтініш беруші жер қойнауын пайдаланушы болып табылса, бірыңғай индустрияландыру картасы.
Жобаның негізгі параметрлерін өзгерту индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі ретінде "Индустриялық саясат туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес алынған өнеркәсіпті мемлекеттік ынталандыру шаралары бойынша бұрын қабылданған міндеттемелер бойынша ешқандай салдарға әкеп соқпайды. Бірыңғай индустрияландыру картасына енгізілген индустриялық-инновациялық жобаны және индустриялық-инновациялық қызмет субъектісі ретінде "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне сәйкес алынған қатты пайдалы қазбаларды барлауға немесе өндіруге арналған лицензия бойынша міндеттемелерді іске асыру егер өтініш беруші жер қойнауын пайдаланушы болып табылса, бірыңғай индустрияландыру картасына енгізілген индустриялық-инновациялық жобаны іске асыратын қызмет.";
17 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"17. Проведение заседаний Штаба по вопросам актуализации информации по проектам и принятие по ним решений, а также внесение соответствующих изменений в приказ руководителя уполномоченного органа, предусматривающего утверждение единой карты индустриализации, регулируется в порядке, предусмотренном Главой 2 настоящих Правил.";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. По итогам актуализации информация по проекту, включенному в единую карту индустриализации, подлежит изменению либо проект исключается из единой карты индустриализации.
Проекты исключаются из единой карты индустриализации по инициативе ответственного органа в случаях отказа заявителя от реализации проекта или невыполнения заявителем мероприятий плана-графика реализации проекта.";
приложения 2, 4 и 5 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему приказу.
2. Комитету промышленности Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра промышленности и строительства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр промышленности
и строительства
Республики Казахстан
Е. Нагаспаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство энергетики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министра промышленности
и строительства
Республики Казахстан
от 26 сентября 2025 года № 396
Приложение 2
к Правилам включения
промышленно-инновационных
проектов в единую карту
индустриализации
от 22 августа 2023 года № 592
План-график реализации промышленно-инновационного проекта
Наименование мероприятия
Срок исполнения (согласно формату)
1.
2.
3.
Скачать
1) Разработка документации (проектно-сметная документация, технико-экономическое обоснование, и так далее) в формате "месяц, год - месяц, год";
2) Проведение строительных работ в формате "месяц, год - месяц, год" (обязательно для новых проектов);

"17. Жобалар бойынша ақпаратты өзектендіру мәселелері бойынша штаб отырыстарын өткізу және олар бойынша шешімдер қабылдау, сондай-ақ индустрияландырудың бірыңғай картасын бекітуді көздейтін уәкілетті орган басшысының бұйрығына тиісті өзгерістер енгізу осы Қағидалардың 2-тарауында көзделген тәртіппен реттеледі.";
18 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Өзектендіру қорытындылары бойынша индустрияландырудың бірыңғай картасына енгізілген жоба бойынша ақпарат өзгертілуге жатады не жоба индустрияландырудың бірыңғай картасынан шығарылады.
Өтінім беруші жобаны іске асырудан бас тартқан немесе өтініш беруші жобаны іске асыру жоспары-кестесінің іс-шараларын орындамаған жағдайларда жобалар жауапты органның бастамасы бойынша бірыңғай индустрияландыру картасынан шығарылады.";
көрсетілген бұйрыққа 2, 4 және 5-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Өнеркәсіп комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Өнеркәсіп және құрылыс министрі
Е. Нагаспаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Қазақстан Республикасы
"КЕЛІСІЛДІ"
Денсаулық сақтау министрлігі
Қазақстан Республикасы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасы
"КЕЛІСІЛДІ"
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
"КЕЛІСІЛДІ"
Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау
және реформалар агенттігі
Ұлттық статистика бюросы
Қазақстан Республикасының
Өнеркәсіп және
құрылыс министрінің
2025 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 396 бұйрығына
1-қосымша
2023 жылғы 22 тамыздағы №592
Индустриялық-инновациялық
жобаларды бірыңғай
индустрияландыру картасына
енгізу қағидаларына
2-қосымша.
Жобаны іске асырудың өнеркәсіптік-инновациялық жоспар-кестесі
Іс-шараның атауы
Орындау мерзімі (нысанға сәйкес)
1.
2.
3.
1) "Ай, жыл – ай, жыл" форматында құжаттаманы әзірлеу (жобалау-сметалық құжаттама, техникалық-экономикалық негіздеме және тағы басқа);
2) "Ай, жыл – ай, жыл" форматында құрылыс жұмыстарын жүргізу (жаңа жобаларға міндетті);

3) Поставка оборудования в формате "месяц, год - месяц, год";
4) Монтаж оборудования в формате "месяц, год - месяц, год";
5) Пусконаладочные работы в формате "месяц, год - месяц, год";
6) Ввод в эксплуатацию (получение акта ввода) в формате "месяц, год";
7) Начало выпуска продукции в формате "месяц, год" (обязательно для модернизации);
8) Выход на проектную мощность в формате "год".
Первый руководитель:
____________________________________________
Подпись: ______________________
(место печати, при его наличии)
Дата заполнения "___" ______ 20__ года
Приложение 2 к приказу
Министра промышленности
и строительства
Республики Казахстан
от 26 сентября 2025 года № 396
Приложение 4
к Правилам включения
промышленно-инновационных
проектов в единую карту
индустриализации
от 22 августа 2023 года № 592
Согласие субъекта промышленно-инновационной деятельности на распространение
данных (заполняется на бланке заявителя, при его наличии)
__________________________________________________________________
(полное наименование субъекта промышленно-инновационной деятельности)
(далее – Субъект) по проекту _________________________________________
(далее – Проект)
(наименование проекта)
дает уполномоченному органу, ответственному органу и национальному институту
развития в области развития промышленности согласие на раскрытие и использование
следующих данных:
__________________________________________________________________
(наименование органов)
- наименование проекта;
- заявитель;
- регион;
- мощность в натуральном выражении;
- ввод в эксплуатацию (год);
- ответственный государственный орган, холдинг;
- объем инвестиций (миллион тенге);
- рабочие места в период эксплуатации (человек);
- меры государственного стимулирования (наименование).
Первый руководитель:
______________________________________________________
Подпись: ______________________
(место печати при наличии),
Дата заполнения "__" ______ 20__ года _____________
Приложение 3 к приказу
Министра промышленности
и строительства
Республики Казахстан
от 26 сентября 2025 года № 396
Приложение 5
к Правилам включения
промышленно-инновационных
проектов в единую карту
индустриализации
от 22 августа 2023 года № 592
Согласие субъекта промышленно-инновационной деятельности на предоставление
отчетов в рамках реализации проекта (заполняется на бланке заявителя,
при его наличии)
___________________________________________________________________
(полное наименование субъекта промышленно-инновационной деятельности)
(далее – Субъект)
по проекту _________________________________________________________
(наименование проекта) (далее – Проект)
дает согласие на предоставление отчетных данных по запросу уполномоченного
органа, ответственного органа и национального института развития в области
развития промышленности.
___________________________________________________________________
(наименование органов)
Первый руководитель:
____________________________________________
Подпись: ______________________ (место печати при наличии),
дата заполнения "__" ______ 20__ года _____________

3) "Ай, жыл – ай, жыл" форматында жабдықты жеткізу;
4) "Ай, жыл – ай, жыл" форматында жабдықты монтаждау;
5) "Ай, жыл – ай, жыл" форматында іске қосу-баптау жұмыстары;
6) "Ай, жыл" форматында пайдалануға беру (іске қосу актісін алу);
7) "Ай, жыл" форматында өнім шығаруды бастау;
8) "Жыл" форматында жобалық қуатқа шығу.
Бірінші басшы:
____________________________________________
Қолы: ______________________ (мөр орны бар болған жағдайда)
Толтырылған күні "___" ______ 20__ жыл
Қазақстан Республикасының
Өнеркәсіп және
құрылыс министрінің
2025 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 396 бұйрығына
2-қосымша
2023 жылғы 22 тамыздағы №592
Индустриялық-инновациялық
жобаларды бірыңғай
индустрияландыру картасына
енгізу қағидаларына
4-қосымша.
Деректерді таратуға арналған өнеркәсіптік-инновациялық қызмет субъектісінің келісімі (өтініш берушінің бланкісінде ол болған кезде толтырылады)
_____________________________________________________________
(өнеркәсіптік-инновациялық қызмет субъектісінің толық атауы) (бұдан әрі – Субъект)
___________________________________________жобасы бойынша (бұдан әрі – Жоба) уәкілетті орган, жауапты орган, өнеркәсіпті дамыту саласындағы өнеркәсіпті дамыту саласындағы ұлттық даму институтына мынадай көрсеткіштер бойынша _______________________________________________
(органдардың атауы)
мынадай деректерді ашуға және пайдалануға келісім береді:
– жобаның атауы;
– жобаға өтінім беруші;
– өңір;
– заттай мәндегі қуаты;
– іске қосу жылы (жыл);
– жауапты мемлекеттік орган, холдинг;
– инвестиция көлемі (миллионтеңге);
– іске қосу кезеңіндегі жұмыс орындар саны (адам);
– мемлекеттік ынталандыру шаралары (атауы).
Бірінші басшы:____________________________________
Қолы:__________ (мөр орны бар болған жағдайда),
толтырылған күні "___" ___________20__ жыл
Қазақстан Республикасының
Өнеркәсіп және құрылыс министрінің
2025 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 396 бұйрығына
3-қосымша
2023 жылғы 22 тамыздағы №592
Индустриялық-инновациялық
жобаларды бірыңғай
индустрияландыру картасына
енгізу қағидаларына
5-қосымша.
Жобаны іске асыру шеңберінде есептер беруге өнеркәсіптік-инновациялық қызмет субъектісінің келісімі (өтініш берушінің бланкісінде ол болған кезде толтырылады)
______________________________________________________
(өнеркәсіптік-инновациялық қызмет субъектісінің толық атауы) (бұдан әрі – Субъект)
__________________________________________________________
жобасы бойынша (бұдан әрі – Жоба) уәкілетті орган, жауапты орган және
өнеркәсіпті дамыту саласындағы өнеркәсіпті дамыту саласындағы ұлттық даму институтының сұрауы бойынша есептік деректерді беруге келісім береді.
_______________________________________________
(органдардың атауы)
Бірінші басшы: ______________________________________
Қолы:__________ (мөр орны бар болған жағдайда),
Толтырылған күні "___" ___________20__ жыл