О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по городу Атырау
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 4 марта 2024 года № 94. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 6 марта 2024 года № 5146-06. Утратило силу решением маслихата города Атырау Атырауской области от 30 апреля 2026 года № 216
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Атырау Атырауской области от 30.04.2026 № 216 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога по городу Атырау с 4 (четырех) процентов на 2 (два) процента по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Маслихата
города Атырау
Н. Құрман

Атырау қаласы бойынша бөлшек салықтық арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 4 наурыздағы № 94 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 наурызда № 5146-06 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 30 сәуірдегі № 216 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 30.04.2026 № 216 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабы 5-тармағына сәйкес, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда корпоративтік немесе жеке табыс салығы мөлшерлемесінің мөлшері салықтық кезеңде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4 (төрт) пайыздан 2 (екі) пайызға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жарияланады.
Атырау қаласы
Мәслихатының төрағасы
Н. Құрман