О внесении дополнения в постановление акимата города Алматы от 14 сентября 2023 года № 3/496 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения"
Постановление акимата города Алматы от 27 сентября 2024 года № 3/523. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 11 октября 2024 года № 1791-02. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 9 февраля 2026 года № 1/77
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 09.02.2026 № 1/77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" от 14 сентября 2023 года № 3/496 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1738), следующие дополнения:
расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения, утвержденное указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 30 и 31, следующего содержания:
"
30.
Индивидуальный предприниматель
"Lugat"
город Алматы, Алатауский район, микрорайон Самгау, улица Ырысты, 46/2а, торговый центр "Строй Сити Бакорда", бутик №26
31.
Индивидуальный предприниматель
"Иманбетов"
город Алматы, Жетысуский район, улица Северное кольцо, 7, торговый центр "Байсат", ряд 14, бутик №10
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев

Алматы қаласы әкімдігінің "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 3/496 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 3/523 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 11 қазанда № 1791-02 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 9 ақпандағы № 1/77 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 09.02.2026 № 1/77 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Алматы қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 3/496 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1738 болып тіркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды таратуға арналған арнайы тұрақты үй-жайларды орналастыруда:
келесідей мазмұндағы реттік нөмірлері 30 және 31 жолдарымен толықтырылсын:
"
30.
"Lugat" жеке кәсіпкері
Алматы қаласы, Алатау ауданы, Самғау шағын ауданы, Ырысты көшесі, 46/2а мекенжайында орналасқан "Строй Сити Бақорда" сауда орталығының №26 бутигі
31.
"Иманбетов" жеке кәсіпкері
Алматы қаласы, Жетісу ауданы, Солтүстік айналым көшесі, 7 мекенжайында орналасқан "Байсат" сауда орталығының 14 қатары, №10 бутигі
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев