О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по городу Костанай
Решение маслихата города Костанай Костанайской области от 29 ноября 2024 года № 133. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 29 ноября 2024 года № 10327-10. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 29 октября 2025 года № 191
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 29.10.2025 № 191 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки при применении специального налогового режима розничного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, с 4% до 3% по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период, по городу Костанай.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Костанайского городского маслихата О. Байгабулов

Қостанай қаласы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2024 жылғы 29 қарашадағы № 133 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 қарашада № 10327-10 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2025 жылғы 29 қазандағы № 191 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 29.10.2025 № 191 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, Қостанай қаласы бойынша салық кезеңінде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшері 4%-дан 3%-ға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қостанай қалалық мәслихатының төрағасы О. Байгабулов