О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Панфиловскому району
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 19 марта 2024 года № 8-19-83. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 20 марта 2024 года № 179-19. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 23 декабря 2025 года № 8-52-228
Сноска. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 23.12.2025 № 8-52-228 (вводится в действие с 01.01.2026).
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Панфиловскому району с 4 % (четырех процентов) до 3 % (трех процентов).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Временно исполнияющи полномочий председателя районного мәслихата А. Дарубаева

Панфилов ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 8-19-83 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 20 наурызда № 179-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-52-228 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 23.12.2025 № 8-52-228 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшері 4 % (төрт пайыздан) 3 % (үш пайызға) дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудандық мәслихат төрағасының өкілеттігін
уақытша атқарушы А. Дарубаева