О внесении изменения в постановление акимата области Жетісу от 20 марта 2024 года № 87 "Об установлении водоохранных зон, полос водных объектов и режима их хозяйственного использования области Жетісу"
Постановление акимата области Жетісу от 20 ноября 2024 года № 382. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 25 ноября 2024 года № 253-19. Утратило силу постановлением акимата области Жетісу от 17 августа 2026 года № 218.

Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 20 наурыздағы "Жетісу облысының су объектілерінің су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" № 87 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 20 қарашадағы № 382 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 25 қарашада № 253-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы әкімдігінің 2026 жылғы 17 тамыздағы № 218 қаулысымен.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата области Жетісу от 17.08.2026 № 218 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Жетісу от 20 марта 2024 года № 87 "Об установлении водоохранных зон, полос водных объектов и режима их хозяйственного использования области Жетісу" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №194757) следующее изменение:
приложение 1 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы әкімдігінің 17.08.2026 № 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 20 наурыздағы "Жетісу облысының су объектілерінің су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" № 87 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №194757 тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.