Об образовании избирательных участков
Решение акима города Тараз Жамбылской области от 7 августа 2024 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 9 августа 2024 года № 5222-08.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. По согласованию с Таразской городской территориальной избирательной комиссией образовать избирательные участки по городу Тараз согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения акима города Тараз:
1) решение акима города Тараз от 20 декабря 2023 года № 16 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5138-08);
2) решение акима города Тараз от 27 февраля 2024 года № 3 "О внесении изменений и дополнений в решение акима города Тараз от 20 декабря 2023 года № 16 "Об образовании избирательных участков"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5155-08).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Тараз.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Тараз Қ. Исмаил
"СОГЛАСОВАНО"
Таразская городская территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
акима города Тараз
от 7 августа 2024 года № 8
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением акима города Тараз Жамбылской области от 11.03.2025 № 14 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Избирательные участки по городу Тараз
Избирательный участок № 1
Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Барысхан", улица Ботамойнак 27, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 62 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив "Карасай":
дома улицы Сырдария,
дома переулка Сырдария,
дома переулка Акмолда,
дома улицы Арычной,
дома переулка Арычного,
дома улицы Тилемис акына,
дома тупика Дальнего,
дома улицы Шаттык,
дома переулка Шаттык,
дома улицы Молдабаева,
дома улицы Набережной,
дома 2-переулка Набережного,
дома тупика Набережного,
дома улицы Ниязымбетова,
дома переулка Ниязымбетова,
дома переулка Полевого,
дома улицы Сати Умбетбаева,
дома переулка Сати Умбетбаева,
дома улицы Жайлау,
дома улицы Алмалы,
дома улицы Сауытбек акына,
дома улицы Речной,
дома улицы Мукана Толебаева,
дома переулка Узбекского,

Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2024 жылғы 7 тамыздағы № 8 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 тамызда № 5222-08 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы 23-бабының 1-тармағына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Тараз қалалық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Тараз қаласы бойынша сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Тараз қаласы әкімінің келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 16 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5138-08 болып тіркелген);
2) "Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 16 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Тараз қаласы әкімінің 2024 жылғы 27 ақпандағы № 3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5155-08 болып тіркелген).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының әкімінің міндетін атқарушы Қ. Исмаил
"КЕЛІСІЛДІ"
Тараз қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Тараз қаласы әкімінің
2024 жылғы 7 тамыздағы № 8
шешіміне қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 11.03.2025 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 23.04.2025 № 21 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Тараз қаласы бойынша сайлау учаскелері
№ 1 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Барысхан" алабы, Ботамойнақ көшесі 27, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 62 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Қарасай" алабы:
Сырдария көшесінің үйлері,
Сырдария тұйық көшесінің үйлері,
Ақмолда тұйық көшесінің үйлері,
Арычный көшесінің үйлері,
Арычный тұйық көшесінің үйлері,
Тілеміс ақын көшесінің үйлері,
Дальний кірме жолының үйлері,
Шаттық көшесінің үйлері,
Шаттық тұйық көшесінің үйлері,
Молдабаев көшесінің үйлері,
Набережный көшесінің үйлері,
Набережный 2-тұйық көшесінің үйлері,
Набережный көшесінің кірме жолының үйлері,
Ниязымбетов көшесінің үйлері,
Ниязымбетов тұйық көшесінің үйлері,
Полевой тұйық көшесінің үйлері,
Сәти Үмбетбаев көшесінің үйлері,
Сәти Үмбетбаев тұйық көшесінің үйлері,
Жайлау көшесінің үйлері,
Алмалы көшесінің үйлері,
Сауытбек ақын көшесінің үйлері,
Речной көшесінің үйлері,
Мұқан Төлебаев көшесінің үйлері,
Өзбек тұйық көшесінің үйлері,

дома 4/1, 18, 34 проспекта Кенесары хана.
Избирательный участок № 2
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Отеген батыра 47, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 6 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 9-105 (нечетная сторона), 2, 4-106 (четная сторона) улицы Андрея Сорокина,
дома 1-переулка Андрея Сорокина,
дома 2-переулка Андрея Сорокина,
дома 1-59Б (нечетная сторона), 4-62 (четная сторона) 3-переулка Андрея Сорокина,
дома 4-переулка Андрея Сорокина,
дома 1А-47 (нечетная сторона), 18-86 (четная сторона) улицы Спандияра Кобеева,
дома 1-105 (нечетная сторона), 2-42 (четная сторона) улицы Таласской,
дома 1-переулка Таласского,
дома 9-21 (нечетная сторона) 2-переулка Таласского,
дома улицы Алишера Навои,
дома 1-47 (нечетная сторона), 2-72 (четная сторона) улицы Ак жол,
дома переулка Ак жол,
дома улицы Цветочной,
дома переулка Цветочного,
дома 1-35 (нечетная сторона), 4-20 (четная сторона) улицы Дины Нурпеисовой,
дома улицы Шмидта,
дома улицы Курмангазы Сагырбайулы,
дома 1-7 (нечетная сторона), 2-8 (четная сторона) 1-переулка Курмангазы Сагырбайулы,
дома 2-переулка Курмангазы Сагырбайулы,
дома улицыАлександра Фадеева,
дома 25-71 (нечетная сторона) улицы Отеген батыра,
дома 1-переулка Отеген батыра,
дома 2-переулка Отеген батыра,
дома 43-75 (нечетная сторона), 44-58 (четная сторона) улицы Ыбырая Алтынсарина,
дома 11-25 (нечетная сторона), 10-20 (четная сторона) улицы Гончарова,
дома улицы Тараса Шевченко.
Избирательный участок № 3
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Отеген батыра 49, здание коммунального государственного казенного предприятия "Жамбылский индустриально-технологический колледж" управления образования акимата Жамбылской области.
Границы избирательного участка: город Тараз: дома улицы Ныгметоллы Киикбаева,
дома улицы Нурманбетова,
дома улицы Акыртас,
дома 93-131 (нечетная сторона) улицы Шокана Уалиханова,
дома 2-16 (четная сторона) улицы Спандияра Кобеева,
дома 1-7 (нечетная сторона), 2-22 (четная сторона) 2-переулка Таласского,
дома 1-41 (нечетная сторона), 2-42 (четная сторона) улицы Ыбырая Алтынсарина,
дома тупика Ыбырая Алтынсарина,
дома улицы Полевой,
дома 9-17А (нечетная сторона), 10-18 (четная сторона) 1-переулка Курмангазы Сагырбайулы,
дома улицы Московской,
дома 1-23 (нечетная сторона), 2-16 (четная сторона) улицы Отеген батыра,
дома 39/1-69 (нечетная сторона), 2-28 (четная сторона) улицы Жаугаш батыра,
дома улицы 2-Жаугаш батыра,
дома 2-переулка Жаугаш батыра,

Кенесары хан даңғылының 4/1, 18, 34 үйлері.
"№ 2 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Өтеген батыр көшесі 47, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 6 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Андрей Сорокин көшесінің 9-105 (тақ сан жағы), 2, 4-106 (жұп сан жағы) үйлері,
Андрей Сорокин 1-тұйық көшесінің үйлері,
Андрей Сорокин 2-тұйық көшесінің үйлері,
Андрей Сорокин 3-тұйық көшесінің 1-59Б (тақ сан жағы), 4-62 (жұп сан жағы) үйлері,
Андрей Сорокин 4-тұйық көшесінің үйлері,
Спандияр Көбеев көшесінің 1А-47 (тақ сан жағы), 18-86 (жұп сан жағы) үйлері,
Талас көшесінің 1-105 (тақ сан жағы), 2-42 (жұп сан жағы) үйлері,
Талас 1-тұйық көшесінің үйлері,
Талас 2-тұйық көшесінің 9-21 (тақ сан жағы) үйлері,
Әлішер Науаи көшесінің үйлері,
Ақ жол көшесінің 1-47 (тақ сан жағы), 2-72 (жұп сан жағы) үйлері,
Ақ жол тұйық көшесінің үйлері,
Цветочный көшесінің үйлері,
Цветочный тұйық көшесінің үйлері,
Дина Нұрпейісова көшесінің 1-35 (тақ сан жағы), 4-20 (жұп сан жағы) үйлері,
Шмидт көшесінің үйлері,
Құрманғазы Сағырбайұлы көшесінің үйлері,
Құрманғазы Сағырбайұлы 1-тұйық көшесінің 1-7 (тақ сан жағы), 2-8 (жұп сан жағы) үйлері,
Құрманғазы Сағырбайұлы 2-тұйық көшесінің үйлері,
Александр Фадеев көшесінің үйлері,
Өтеген батыр көшесінің 25-71 (тақ сан жағы) үйлері,
Өтеген батыр 1-тұйық көшесінің үйлері,
Өтеген батыр 2-тұйық көшесінің үйлері,
Ыбырай Алтынсарин көшесінің 43-75 (тақ сан жағы), 44-58 (жұп сан жағы) үйлері,
Гончаров көшесінің 11-25 (тақ сан жағы), 10-20 (жұп сан жағы) үйлері,
Тарас Шевченко көшесінің үйлері.
№ 3 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Өтеген батыр көшесі 49, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының "Жамбыл индустриалды - технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Нығметолла Киікбаев көшесінің үйлері,
Нұрманбетов көшесінің үйлері,
Ақыртас көшесінің үйлері,
Шоқан Уәлиханов көшесінің 93-131 (тақ сан жағы) үйлері,
Спандияр Көбеев көшесінің 2-16 (жұп сан жағы) үйлері,
Талас 2-тұйық көшесінің 1-7 (тақ сан жағы), 2-22 (жұп сан жағы) үйлері,
Ыбырай Алтынсарин көшесінің 1-41 (тақ сан жағы), 2-42 (жұп сан жағы) үйлері,
Ыбырай Алтынсарин кірме жолының үйлері,
Полевой көшесінің үйлері,
Құрманғазы Сағырбайұлы 1-тұйық көшесінің 9-17А (тақ сан жағы), 10-18 (жұп сан жағы) үйлері,
Москва көшесінің үйлері,
Өтеген батыр көшесінің 1-23 (тақ сан жағы), 2-16 (жұп сан жағы) үйлері,
Жауғаш батыр көшесінің 39/1-69 (тақ сан жағы), 2-28 (жұп сан жағы) үйлері,
Жауғаш батыр 2-көшесінің үйлері,
Жауғаш батыр 2-тұйық көшесінің үйлері,

дома 1-7А (нечетная сторона), 2А, 2Б, 2В улицы Андрея Сорокина,
дома улицы Театральной,
дома переулка Театрального,
дома улицы Рафинадной,
дома переулка Рафинадного,
дома улицы Мухтара Ауезова,
дома 1-9 (нечетная сторона), 2-8 (четная сторона) улицы Гончарова.
Избирательный участок № 4
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Жаугаш батыра 4А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 22 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома улицы Айнаколь,
дома проезда Айнаколь,
дома улицы Окым-Кортыс,
дома улицы Моисея Урицкого,
дома 1-переулка Моисея Урицкого,
дома 2-переулка Моисея Урицкого,
дома 1-91А (нечетная сторона), 2-88 (четная сторона) улицы Шокана Уалиханова,
дома 1-переулка Шокана Уалиханова,
дома 2-переулка Шокана Уалиханова,
дома 3-переулка Шокана Уалиханова,
дома 4-переулка Шокана Уалиханова,
дома 5-переулка Шокана Уалиханова,
дома улицы Мусы Жалила,
дома переулка Мусы Жалила,
дома улицы Заречной,
дома улицы 2-Заречной,
дома 1-переулка Заречного,
дома 2-переулка Заречного,
дома 3-переулка Заречного,
дома 1-37Б (нечетная сторона) улицы Жаугаш батыра,
дома тупика Жаугаш батыра.
Избирательный участок № 5
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Жаугаш батыра 71, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 14 имени М.Макатаева отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 61-107А (нечетная сторона), 64-110 (четная сторона) 3-переулка Андрея Сорокина,
дома 49-101А (нечетная сторона), 88-176 (четная сторона) улицы Спандияра Кобеева,
дома переулка Спандияра Кобеева,
дома 107-173А (нечетная сторона), 44-150 (четная сторона) улицы Таласской,
дома 49-115 (нечетная сторона) улицы Ак жол,
дома улицы Наурызбай батыра,
дома улицы Чуйской,
дома улицы Меркенской,
дома улицы Бурной,
дома улицы Ассинской,
дома 1-переулка Ассинского,
дома 3-переулка Ассинского,
дома 4-переулка Ассинского,
дома 5-переулка Ассинского,
дома 135-139 (нечетная сторона), 114-118 (четная сторона) улицы Дины Нурпеисовой.
Избирательный участок № 6
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Солнечная 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 34 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома улицы Солнечной,
дома дачного массива Южный,
дома массива Восточный.
Избирательный участок № 7

Андрей Сорокин көшесінің 1-7А (тақ сан жағы), 2А, 2Б, 2В үйлері,
Театральный көшесінің үйлері,
Театральный тұйық көшесінің үйлері,
Рафинад көшесінің үйлері,
Рафинад тұйық көшесінің үйлері,
Мұхтар Әуезов көшесінің үйлері,
Гончаров көшесінің 1-9 (тақ сан жағы), 2-8 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 4 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Жауғаш батыр көшесі 4А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 22 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Айнакөл көшесінің үйлері,
Айнакөл өтпе жолының үйлері,
Оқым-Қортыс көшесінің үйлері,
Моисей Урицкий көшесінің үйлері,
Моисей Урицкий 1-тұйық көшесінің үйлері,
Моисей Урицкий 2- тұйық көшесінің үйлері,
Шоқан Уәлиханов көшесінің 1-91А (тақ сан жағы), 2-88 (жұп сан жағы) үйлері,
Шоқан Уәлиханов 1-тұйық көшесінің үйлері,
Шоқан Уәлиханов 2-тұйық көшесінің үйлері,
Шоқан Уәлиханов 3-тұйық көшесінің үйлері,
Шоқан Уәлиханов 4-тұйық көшесінің үйлері,
Шоқан Уәлиханов 5-тұйық көшесінің үйлері,
Мұса Жалил көшесінің үйлері,
Мұса Жалил тұйық көшесінің үйлері,
Заречный көшесінің үйлері,
Заречный 2-көшесінің үйлері,
Заречный 1-тұйық көшесінің үйлері,
Заречный 2-тұйық көшесінің үйлері,
Заречный 3-тұйық көшесінің үйлері,
Жауғаш батыр көшесінің 1-37Б (тақ сан жағы) үйлері,
Жауғаш батыр кірме жолының үйлері.
№ 5 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Жауғаш батыр көшесі 71, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің М.Мақатаев атындағы № 14 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Андрей Сорокин 3-тұйық көшесінің 61-107А (тақ сан жағы), 64-110 (жұп сан жағы) үйлері,
Спандияр Көбеев көшесінің 49-101А (тақ сан жағы), 88-176 (жұп сан жағы) үйлері,
Спандияр Көбеев тұйық көшесінің үйлері,
Талас көшесінің 107-173А (тақ сан жағы), 44-150 (жұп сан жағы) үйлері,
Ақ жол көшесінің 49-115 (тақ сан жағы) үйлері,
Наурызбай батыр көшесінің үйлері,
Шу көшесінің үйлері,
Меркі көшесінің үйлері,
Бурный көшесінің үйлері,
Аса көшесінің үйлері,
Аса 1-тұйық көшесінің үйлері,
Аса 3-тұйық көшесінің үйлері,
Аса 4-тұйық көшесінің үйлері,
Аса 5-тұйық көшесінің үйлері,
Дина Нұрпейісова көшесінің 135-139 (тақ сан жағы), 114-118 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 6 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Солнечный көшесі 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 34 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Солнечный көшесінің үйлері,
Южный саяжай алабының үйлері,
Восточный алабының үйлері.
№ 7 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: город Тараз, улица Жибек жолы 104А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 27 имени М.Маметовой отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома улицы Ултанбаева,
дома улицы Абылай хана,
дома 1-переулка Абылай хана,
дома 2-переулка Абылай хана,
дома 3-переулка Абылай хана,
дома 4-переулка Абылай хана,
дома 5-переулка Абылай хана,
дома 6-переулка Абылай хана,
дома улицы Алиби Жангелдина,
дома переулка Алиби Жангелдина,
дома улицы Тектурмас,
дома тупика Тектурмас,
дома улицы Бебеля,
дома улицы Кулаш Байсеитовой,
дома переулка Кулаш Байсеитовой,
дома улицы Магазы Масанчи,
дома 1, 2-переулков Магазы Масанчи,
дома улицы 2-Таласской,
дома улицы Лесхозной,
дома улицы Акбозова,
дома улицы Акбота,
дома улицы Менлибаева,
дома улицы Коктерек,
дома улицы Аяулы.
Избирательный участок № 8
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Демьяна Бедного 92, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 18 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома улицы Говорова,
дома переулка Говорова,
дома 1-7А (нечетная сторона), 2-4А (четная сторона) улицы Демьяна Бедного,
дома 1-29А (нечетная сторона), 2-86 (четная сторона) улицы Самаркандской,
дома 2-переулка Самаркандского,
дома 1-47 (нечетная сторона) улицы Зои Космодемьянской,
дома 1, 3-переулков Зои Космодемьянской,
дома 1-11Б (нечетная сторона) улицы Валерия Чкалова,
дома 1-переулка Валерия Чкалова,
дома улицы Тургенева,
дома переулка Тургенева,
дома улицы Кожаберген жырау,
дома тупика Кожаберген жырау,
дома улицы Жибек жолы,
дома переулка Жибек жолы,
дома 1-тупика Жибек жолы,
дома 2-тупика Жибек жолы,
дома улицы Шамши Калдаякова,
дома 1-переулка Песчанного,
дома 2-переулка Песчанного,
дома улицы Амангельды Иманова,
дома улицы Василия Банникова,
дома улицы Малобесагашской,
дома переулка Малобесагашского.
Избирательный участок № 9
Центр избирательного участка: город Тараз, проспект Абая 278, здание коммунального государственного казенного предприятия "Таразский колледж железнодорожного транспорта и коммуникаций" управления образования акимата Жамбылской области.
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 305А-415А (нечетная сторона), 242-316А (четная сторона) проспекта Абая,

Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Жібек жолы көшесі 104А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің М.Мәметова атындағы № 27 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Ұлтанбаев көшесінің үйлері,
Абылай хан көшесінің үйлері,
Абылай хан 1-тұйық көшесінің үйлері,
Абылай хан 2-тұйық көшесінің үйлері,
Абылай хан 3-тұйық көшесінің үйлері,
Абылай хан 4-тұйық көшесінің үйлері,
Абылай хан 5-тұйық көшесінің үйлері,
Абылай хан 6-тұйық көшесінің үйлері,
Әліби Жангелдин көшесінің үйлері,
Әліби Жангелдин тұйық көшесінің үйлері,
Тектұрмас көшесінің үйлері,
Тектұрмас кірме жолының үйлері,
Бебель көшесінің үйлері,
Күләш Бәйсейітова көшесінің үйлері,
Күләш Бәйсейітова тұйық көшесінің үйлері,
Мағазы Масанчи көшесінің үйлері,
Мағазы Масанчи 1, 2-тұйық көшелерінің үйлері,
Талас 2-көшесінің үйлері,
Лесхоз көшесінің үйлері,
Ақбозов көшесінің үйлері,
Ақбота көшесінің үйлері,
Меңлібаев көшесінің үйлері,
Көктерек көшесінің үйлері,
Аяулы көшесінің үйлері.
№ 8 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Демьян Бедный көшесі 92, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 18 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Говоров көшесінің үйлері,
Говоров тұйық көшесінің үйлері,
Демьян Бедный көшесінің 1-7А (тақ сан жағы), 2-4А (жұп сан жағы) үйлері,
Самарқанд көшесінің 1-29А (тақ сан жағы), 2-86 (жұп сан жағы) үйлері,
Самарқанд 2-тұйық көшесінің үйлері,
Зоя Космодемьянская көшесінің 1-47 (тақ сан жағы) үйлері,
Зоя Космодемьянская 1, 3-тұйық көшелерінің үйлері,
Валерий Чкалов көшесінің 1-11Б (тақ сан жағы) үйлері,
Валерий Чкалов 1-тұйық көшесінің үйлері,
Тургенев көшесінің үйлері,
Тургенев тұйық көшесінің үйлері,
Қожаберген жырау көшесінің үйлері,
Қожаберген жырау кірме жолының үйлері,
Жібек жолы көшесінің үйлері,
Жібек жолы тұйық көшесінің үйлері,
Жібек жолы 1-кірме жолының үйлері,
Жібек жолы 2-кірме жолының үйлері,
Шәмші Қалдаяқов көшесінің үйлері,
Песчанный 1-тұйық көшесінің үйлері,
Песчанный 2-тұйық көшесінің үйлері,
Амангелді Иманов көшесінің үйлері,
Василий Банников көшесінің үйлері,
Кішібесағаш көшесінің үйлері,
Кішібесағаш тұйық көшесінің үйлері.
№ 9 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Абай даңғылы 278, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының "Тараз теміржол көлік және коммуникация колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Абай даңғылының 305А-415А (тақ сан жағы), 242-316А (жұп сан жағы) үйлері,

дома улицы 31-101 (нечетная сторона) Самаркандской,
дома 1-переулка Самаркандского,
дома 2-22 (четная сторона) улицы Зои Космодемьянской,
дома 9-33 (нечетная сторона), 6-76А (четная сторона) улицы Демьяна Бедного,
дома переулка Демьяна Бедного,
дома улицы Каганат,
дома переулка Бесагашского,
дома улицы Пархоменко,
дома 2-8А (четная сторона) улицы Валерия Чкалова,
дома 2-переулка Валерия Чкалова,
дома 1-69 (нечетная сторона) улицы Жолшы Сыздыкова,
дома 1-переулка Жолшы Сыздыкова,
дома 2-тупика Жолшы Сыздыкова,
дома 1-переулка ФЗО,
дома 2-переулка ФЗО.
Избирательный участок № 10
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Демьяна Бедного 92, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 18 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 481-581 (нечетная сторона), 372-614 (четная сторона) проспекта Абая,
дома улицы Сабита Муканова,
дома 1-переулка Сабита Муканова,
дома 2-переулка Сабита Муканова,
дома 3-переулка Сабита Муканова,
дома 13-55 (нечетная сторона), 10-124 (четная сторона) улицы Валерия Чкалова,
дома улицы Александра Матросова,
дома тупика Александра Матросова,
дома 35-113 (нечетная сторона), 78-126 (четная сторона) улицы Демьяна Бедного,
дома улицы Тайыра Тастандиева,
дома 4-переулка Тайыра Тастандиева,
дома переулка Амангельды Иманова.
Избирательный участок № 11
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Шаумяна 45, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 17 имени Г.Муратбаева отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 37-53А (нечетная сторона) улицы Тиленши Аппаева,
дома 153-277 (нечетная сторона), 16-168А (четная сторона) улицы Жолшы Сыздыкова,
дома 2-переулка Жолшы Сыздыкова,
дома 3-переулка Жолшы Сыздыкова,
дома 4-переулка Жолшы Сыздыкова,
дома 5-переулка Жолшы Сыздыкова,
дома 6-переулка Жолшы Сыздыкова,
дома 45-49 (нечетная сторона), 40-48А (четная сторона) улицы Шаумяна,
дома 1-43 (нечетная сторона), 2-18 (четная сторона) улицы Льва Толстого,
дома 1-51 (нечетная сторона), 58-112 (четная сторона) улицы Патриса Лумумбы,
дома 1-переулка Патриса Лумумбы,
дома 2-переулка Патриса Лумумбы,
дома 1-переулка Райымбек батыра,
дома 2-переулка Райымбек батыра,
дома 3-переулка Райымбек батыра,
дома 1-27 (нечетная сторона), 2-42 (четная сторона) улицы Казахской,

Самарқанд көшесінің 31-101 (тақ сан жағы) үйлері,
Самарқанд 1-тұйық көшесінің үйлері,
Зоя Космодемьянская көшесінің 2-22 (жұп сан жағы) үйлері,
Демьян Бедный көшесінің 9-33 (тақ сан жағы), 6-76А (жұп сан жағы) үйлері,
Демьян Бедный тұйық көшесінің үйлері,
Қағанат көшесінің үйлері,
Бесағаш тұйық көшесінің үйлері,
Пархоменко көшесінің үйлері,
Валерий Чкалов көшесінің 2-8А (жұп сан жағы) үйлері,
Валерий Чкалов 2-тұйық көшесінің үйлері,
Жолшы Сыздықов көшесінің 1-69 (тақ сан жағы) үйлері,
Жолшы Сыздықов 1-тұйық көшесінің үйлері,
Жолшы Сыздықов 2-кірме жолының үйлері,
ФЗО 1-тұйық көшесінің үйлері,
ФЗО 2-тұйық көшесінің үйлері.
№ 10 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Демьян Бедный көшесі 92, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 18 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Абай даңғылының 481-581 (тақ сан жағы), 372-614 (жұп сан жағы) үйлері,
Сәбит Мұқанов көшесінің үйлері,
Сәбит Мұқанов 1-тұйық көшесінің үйлері,
Сәбит Мұқанов 2-тұйық көшесінің үйлері,
Сәбит Мұқанов 3-тұйық көшесінің үйлері,
Валерий Чкалов көшесінің 13-55 (тақ сан жағы), 10-124 (жұп сан жағы) үйлері,
Александр Матросов көшесінің үйлері,
Александр Матросов кірме жолының үйлері,
Демьян Бедный көшесінің 35-113 (тақ сан жағы), 78-126 (жұп сан жағы) үйлері,
Тайыр Тастандиев көшесінің үйлері,
Тайыр Тастандиев 4-тұйық көшесінің үйлері,
Амангелді Иманов тұйық көшесінің үйлері.
№ 11 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Шаумян көшесі 45, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ғ.Мұратбаев атындағы № 17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Тіленші Аппаев көшесінің 37-53А (тақ сан жағы) үйлері,
Жолшы Сыздықов көшесінің 153-277 (тақ сан жағы), 16-168А (жұп сан жағы) үйлері,
Жолшы Сыздықов 2-тұйық көшесінің үйлері,
Жолшы Сыздықов 3-тұйық көшесінің үйлері,
Жолшы Сыздықов 4-тұйық көшесінің үйлері,
Жолшы Сыздықов 5-тұйық көшесінің үйлері,
Жолшы Сыздықов 6-тұйық көшесінің үйлері,
Шаумян көшесінің 45-49 (тақ сан жағы), 40-48А (жұп сан жағы) үйлері,
Лев Толстой көшесінің 1-43 (тақ сан жағы), 2-18 (жұп сан жағы) үйлері,
Патрис Лумумба көшесінің 1-51 (тақ сан жағы), 58-112 (жұп сан жағы) үйлері,
Патрис Лумумба 1-тұйық көшесінің үйлері,
Патрис Лумумба 2-тұйық көшесінің үйлері,
Райымбек батыр 1-тұйық көшесінің үйлері,
Райымбек батыр 2-тұйық көшесінің үйлері,
Райымбек батыр 3-тұйық көшесінің үйлері,
Қазақ көшесінің 1-27 (тақ сан жағы), 2-42 (жұп сан жағы) үйлері,

дома 5-45 (нечетная сторона), 2-50 (четная сторона) улицы Плеханова,
дома 3-переулка Плеханова,
дома 91-131 (нечетная сторона), 142-170 (четная сторона) улицы Арыстан баб,
дома улицы Ягодной,
дома улицы Клубничной,
дома тупика Клубничного,
дома улицы Михаила Тухачевского,
дома улицы Азизбекова,
дома улицы Кабылбека Сарымолдаева,
дома 70-125 улицы Ахмета Байтурсынова,
дома улицы Асфальтной.
Избирательный участок № 12
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Мухамеджана Тынышбаева 26А, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Жамбыл Рем Сервис".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 417-479 (нечетная сторона), 318-370А (четная сторона) проспекта Абая,
дома 71-151А (нечетная сторона), 2-14 (четная сторона) улицы Жолшы Сыздыкова,
дома 1-21 (нечетная сторона), 2-28/1 (четная сторона) улицы Мухамеджана Тынышбаева,
дома 2-56 (четная сторона) улицы Патриса Лумумбы,
дома 1-67 (нечетная сторона) улицы Байзака Пирманова,
дома улицы Песочной,
дома 1-35 (нечетная сторона), 2-38Б (четная сторона) улицы Тиленши Аппаева,
дома 1-41А (нечетная сторона), 2-38А (четная сторона) улицы Шаумяна,
дома 1-переулка Шаумяна,
дома 2-переулка Шаумяна.
Избирательный участок № 13
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Жумадила Акылбекова 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 11 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 33-47 (нечетная сторона), 30-44 (четная сторона) улицы Мухамеджана Тынышбаева,
дома 69-105 (нечетная сторона), 2-112 (четная сторона) улицы Байзака Пирманова,
дома улицы Турксибской,
дома переулка Турксибского,
дома улицы Жумадила Акылбекова,
дома 1-переулка Жумадила Акылбекова,
дома 2-переулка Жумадила Акылбекова,
дома 1, 2, 4, 6, 8 улицы Локомотивной,
дома 1, 1А, 2, 2А, 2В, 4, 6 улицы Жилкооперации,
дома 1-3 (нечетная сторона) улицы Сергея Ишина,
дома 55-75 (нечетная сторона), 40-48А (четная сторона) улицы Тиленши Аппаева,
дома 1-переулка Тиленши Аппаева,
дома 2-переулка Тиленши Аппаева,
дома проезда Уездного.
Избирательный участок № 14
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Байзака Пирманова 138, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 29 имени Ю.Гагарина отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 35-59 (нечетная сторона), 38-80 (четная сторона) улицы Газиза Лукманова,

Плеханов көшесінің 5-45 (тақ сан жағы), 2-50 (жұп сан жағы) үйлері,
Плеханов 3-тұйық көшесінің үйлері,
Арыстан баб көшесінің 91-131 (тақ сан жағы), 142-170 (жұп сан жағы) үйлері,
Ягодный көшесінің үйлері,
Клубничный көшесінің үйлері,
Клубничный кірме жолының үйлері,
Михаил Тухачевский көшесінің үйлері,
Әзізбеков көшесінің үйлері,
Қабылбек Сарымолдаев көшесінің үйлері,
Ахмет Байтұрсынов көшесінің 70-125 үйлері,
Асфальт көшесінің үйлері.
№ 12 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Мұхамеджан Тынышбаев көшесі 26А, "Жамбыл Рем Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Абай даңғылының 417-479 (тақ сан жағы), 318-370А (жұп сан жағы) үйлері,
Жолшы Сыздықов көшесінің 71-151А (тақ сан жағы), 2-14 (жұп сан жағы) үйлері,
Мұхамеджан Тынышбаев көшесінің 1-21 (тақ сан жағы), 2-28/1 (жұп сан жағы) үйлері,
Патрис Лумумба көшесінің 2-56 (жұп сан жағы) үйлері,
Байзақ Пірманов көшесінің 1-67 (тақ сан жағы) үйлері,
Песочный көшесінің үйлері,
Тіленші Аппаев көшесінің 1-35 (тақ сан жағы), 2-38Б (жұп сан жағы) үйлері,
Шаумян көшесінің 1-41А (тақ сан жағы), 2-38А (жұп сан жағы) үйлері,
Шаумян 1-тұйық көшесінің үйлері,
Шаумян 2-тұйық көшесінің үйлері.
№ 13 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Жұмаділ Ақылбеков көшесі 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 11 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Мұхамеджан Тынышбаев көшесінің 33-47 (тақ сан жағы), 30-44 (жұп сан жағы) үйлері,
Байзақ Пірманов көшесінің 69-105 (тақ сан жағы), 2-112 (жұп сан жағы) үйлері,
Түрксіб көшесінің үйлері,
Түрксіб тұйық көшесінің үйлері,
Жұмаділ Ақылбеков көшесінің үйлері,
Жұмаділ Ақылбеков 1-тұйық көшесінің үйлері,
Жұмаділ Ақылбеков 2-тұйық көшесінің үйлері,
Локомотив көшесінің 1, 2, 4, 6, 8 үйлері,
Жилкооперация көшесінің 1, 1А, 2, 2А, 2В, 4, 6 үйлері,
Сергей Ишин көшесінің 1-3 (тақ сан жағы) үйлері,
Тіленші Аппаев көшесінің 55-75 (тақ сан жағы), 40-48А (жұп сан жағы) үйлері,
Тіленші Аппаев 1-тұйық көшесінің үйлері,
Тіленші Аппаев 2-тұйық көшесінің үйлері,
Уездный өтпе жолының үйлері.
№ 14 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Байзақ Пірманов көшесі 138, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ю.Гагарин атындағы № 29 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Ғазиз Лұқманов көшесінің 35-59 (тақ сан жағы), 38-80 (жұп сан жағы) үйлері,

дома 45-117 (нечетная сторона), 20-74 (четная сторона) улицы Льва Толстого,
дома переулка Льва Толстого,
дома улицы Тургынбека Тындыбекова,
дома улицы Райымбек батыра,
дома 4-переулка Райымбек батыра,
дома 2-переулка Арыстан баб,
дома 29-67 (нечетная сторона), 44-102 (четная сторона) улицы Казахской,
дома улицы Ескелди батыра,
дома 47-103Б (нечетная сторона), 52-66А (четная сторона) улицы Плеханова,
дома 4-переулка Плеханова,
дома 5-переулка Плеханова,
дома 107-203 (нечетная сторона), 114-186А (четная сторона) улицы Байзака Пирманова.
Избирательный участок № 15
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Прибалхашская 15А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 21 имени М.Жумабаева отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 124-134 (четная сторона), 193, 197, 203, 207 улицы Газиза Лукманова,
дома 1-переулка Газиза Лукманова,
дома 2-переулка Газиза Лукманова,
дома улицы Целиноградской,
дома 1-переулка Целиноградского,
дома 2-переулка Целиноградского,
дома 3-переулка Целиноградского,
дома 4-переулка Целиноградского,
дома проезда Целиноградского,
дома тупика Целиноградского,
дома улицы Дальней Карасу,
дома переулка Дальнего Карасу,
дома проезда Дальнего Карасу,
дома тупика Дальнего Карасу.
Избирательный участок № 16
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Жумадила Акылбекова 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 11 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-33 (нечетная сторона), 2-28 (четная сторона) улицы Газиза Лукманова,
дома улицы Коломейцева,
дома переулка Коломейцева,
дома проезда Коломейцева,
дома улицы 2-Уездной,
дома 1-переулка Уездного,
дома 2-переулка Уездного,
дома 3-47 (нечетная сторона), 10-54 (четная сторона) улицы Локомотивной,
дома 3-9, 23-29 (нечетная сторона), 8-20, 22А (четная сторона) улицы Жилкооперации,
дома 1-переулка Жилкооперации,
дома 2-переулка Жилкооперации,
дома 1-проезда Жилкооперации,
дома 2-проезда Жилкооперации,
дома тупика Жилкооперации,
дома 5-51 (нечетная сторона) улицы Сергея Ишина,
дома 117А-153А (нечетная сторона), 74А-88 (четная сторона) улицы Льва Толстого,
дома улицы Монке би,
дома 1-переулка Монке би,
дома 2-переулка Монке би,
дома 3-переулка Монке би,
дома 4-переулка Монке би,
дома переулка Беспалова,
дома проезда Беспалова.
Избирательный участок № 17
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Мухамеджана Тынышбаева 48, здание Жамбылской дорожной дистанции филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан Темір Жолы" - "Жамбылское отделение магистральной сети".

Лев Толстой көшесінің 45-117 (тақ сан жағы), 20-74 (жұп сан жағы) үйлері,
Лев Толстой тұйық көшесінің үйлері,
Тұрғынбек Тындыбеков көшесінің үйлері,
Райымбек батыр көшесінің үйлері,
Райымбек батыр 4-тұйық көшесінің үйлері,
Арыстан баб 2-тұйық көшесінің үйлері,
Қазақ көшесінің 29-67 (тақ сан жағы), 44-102 (жұп сан жағы) үйлері,
Ескелді батыр көшесінің үйлері,
Плеханов көшесінің 47-103Б (тақ сан жағы), 52-66А (жұп сан жағы) үйлері,
Плеханов 4-тұйық көшесінің үйлері,
Плеханов 5-тұйық көшесінің үйлері,
Байзақ Пірманов көшесінің 107-203 (тақ сан жағы), 114-186А (жұп сан жағы) үйлері.
№ 15 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Прибалхашский көшесі 15А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің М.Жұмабаев атындағы № 21 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Ғазиз Лұқманов көшесінің 124-134 (жұп сан жағы), 193, 197, 203, 207 үйлері,
Ғазиз Лұқманов 1-тұйық көшесінің үйлері,
Ғазиз Лұқманов 2-тұйық көшесінің үйлері,
Целиноград көшесінің үйлері,
Целиноград 1-тұйық көшесінің үйлері,
Целиноград 2-тұйық көшесінің үйлері,
Целиноград 3-тұйық көшесінің үйлері,
Целиноград 4-тұйық көшесінің үйлері,
Целиноград өтпе жолының үйлері,
Целиноград кірме жолының үйлері,
Шалғай Қарасу көшесінің үйлері,
Шалғай Қарасу тұйық көшесінің үйлері,
Шалғай Қарасу өтпе жолының үйлері,
Шалғай Қарасу кірме жолының үйлері.
№ 16 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Жұмаділ Ақылбеков көшесі 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 11 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Ғазиз Лұқманов көшесінің 1-33 (тақ сан жағы), 2-28 (жұп сан жағы) үйлері,
Коломейцев көшесінің үйлері,
Коломейцев тұйық көшесінің үйлері,
Коломейцев өтпе жолының үйлері,
Уездный 2-көшесінің үйлері,
Уездный 1-тұйық көшесінің үйлері,
Уездный 2-тұйық көшесінің үйлері,
Локомотив көшесінің 3-47 (тақ сан жағы), 10-54 (жұп сан жағы) үйлері,
Жилкооперация көшесінің 3-9, 23-29 (тақ сан жағы), 8-20, 22А (жұп сан жағы) үйлері,
Жилкооперация 1-тұйық көшесінің үйлері,
Жилкооперация 2-тұйық көшесінің үйлері,
Жилкооперация 1-өтпе жолының үйлері,
Жилкооперация 2-өтпе жолының үйлері,
Жилкооперация кірме жолының үйлері,
Сергей Ишин көшесінің 5-51 (тақ сан жағы) үйлері,
Лев Толстой көшесінің 117А-153А (тақ сан жағы), 74А-88 (жұп сан жағы) үйлері,
Мөңке би көшесінің үйлері,
Мөңке би 1-тұйық көшесінің үйлері,
Мөңке би 2-тұйық көшесінің үйлері,
Мөңке би 3-тұйық көшесінің үйлері,
Мөңке би 4-тұйық көшесінің үйлері,
Беспалов тұйық көшесінің үйлері,
Беспалов өтпе жолының үйлері.
№ 17 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Мұхамеджан Тынышбаев көшесі 48, "Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Жамбыл магистральдық желі бөлімшесі" филиалы Жамбыл жол дистанциясының ғимараты.

Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1, 1А, 1Б, 1Г, 1Д, 1Е, 1К, 1Л, 1С, 1Т улицы Ахмета Байтурсынова,
дома 2-94 (четная сторона) улицы Сергея Ишина,
дома переулка Сергея Ишина,
дома улицы 1-Карасу,
дома улицы 2-Карасу,
дома улицы 3-Карасу,
дома улицы Наурыз,
дома улицы 1-Наурыз,
дома улицы 2-Наурыз,
дома улицы 3-Наурыз,
дома улицы 4-Наурыз,
дома 49-67 (нечетная сторона), 46-88 (четная сторона) улицы Мухамеджана Тынышбаева.
Избирательный участок № 18
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Прибалхашская 15А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 21 имени М.Жумабаева отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома улицы Костанайской,
дома 1-переулка Костанайского,
дома 2-переулка Костанайского,
дома 3-переулка Костанайского,
дома тупика Костанайского,
дома 3-тупика Костанайского,
дома проезда Костанайского,
дома улицы Сергея Есенина,
дома улицы Беделбаева,
дома улицы Прибалхашской,
дома улицы Тараз,
дома улицы Анарбаева,
дома улицы Актобе,
дома улицы Талдыкорганской,
дома переулка Талдыкорганского,
дома улицы Усть-Каменогорской,
дома улицы Оркениет,
дома улицы Атлах,
дома улицы Аксункар,
дома улицы Улытау,
дома улицы Отырар,
дома улицы Туран,
дома улицы Бирлик,
дома улицы Болашак,
дома улицы Керуен.
Избирательный участок № 19
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Желтовского 1А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 28 имени А.Молдагуловой отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 133-217 (нечетная сторона) улицы Ыкылас Дукенулы,
дома улицы Баженова,
дома улицы Казакова,
дома переулка Казакова,
дома улицы Щусева,
дома переулка Щусева,
дома 33А-121 (нечетная сторона), 66-114 (четная сторона) улицы Дмитрия Менделеева,
дома улицы Желтовского,
дома переулка Желтовского,
дома тупика Желтовского,
дома 1-9 (нечетная сторона) улицы Туймебая Ашимбаева,
дома 261А-291А (нечетная сторона), 254-374 (четная сторона) улицы Байзак батыра.
Избирательный участок № 20
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Желтовского 1А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 28 имени А.Молдагуловой отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Ахмет Байтұрсынов көшесінің 1, 1А, 1Б, 1Г, 1Д, 1Е, 1К, 1Л, 1С, 1Т үйлері,
Сергей Ишин көшесінің 2-94 (жұп сан жағы) үйлері,
Сергей Ишин тұйық көшесінің үйлері,
Қарасу 1-көшесінің үйлері,
Қарасу 2-көшесінің үйлері,
Қарасу 3-көшесінің үйлері,
Наурыз көшесінің үйлері,
Наурыз 1-көшесінің үйлері,
Наурыз 2-көшесінің үйлері,
Наурыз 3-көшесінің үйлері,
Наурыз 4-көшесінің үйлері,
Мұхамеджан Тынышбаев көшесінің 49-67 (тақ сан жағы), 46-88 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 18 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Прибалхашский көшесі 15А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің М.Жұмабаев атындағы № 21 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Қостанай көшесінің үйлері,
Қостанай 1-тұйық көшесінің үйлері,
Қостанай 2-тұйық көшесінің үйлері,
Қостанай 3-тұйық көшесінің үйлері,
Қостанай кірме жолының үйлері,
Қостанай 3-кірме жолының үйлері,
Қостанай өтпе жолының үйлері,
Сергей Есенин көшесінің үйлері,
Беделбаев көшесінің үйлері,
Прибалхашский көшесінің үйлері,
Тараз көшесінің үйлері,
Анарбаев көшесінің үйлері,
Ақтөбе көшесінің үйлері,
Талдықорған көшесінің үйлері,
Талдықорған тұйық көшесінің үйлері,
Өскемен көшесінің үйлері,
Өркениет көшесінің үйлері,
Атлах көшесінің үйлері,
Ақсұңқар көшесінің үйлері,
Ұлытау көшесінің үйлері,
Отырар көшесінің үйлері,
Тұран көшесінің үйлері,
Бірлік көшесінің үйлері,
Болашақ көшесінің үйлері,
Керуен көшесінің үйлері.
№ 19 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Желтовский көшесі 1А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ә.Молдағұлова атындағы № 28 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Ықылас Дүкенұлы көшесінің 133-217 (тақ сан жағы) үйлері,
Баженов көшесінің үйлері,
Казаков көшесінің үйлері,
Казаков тұйық көшесінің үйлері,
Щусев көшесінің үйлері,
Щусев тұйық көшесінің үйлері,
Дмитрий Менделеев көшесінің 33А-121 (тақ сан жағы), 66-114 (жұп сан жағы) үйлері,
Желтовский көшесінің үйлері,
Желтовский тұйық көшесінің үйлері,
Желтовский кірме жолының үйлері,
Түймебай Әшімбаев көшесінің 1-9 (тақ сан жағы) үйлері,
Байзақ батыр көшесінің 261А-291А (тақ сан жағы), 254-374 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 20 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Желтовский көшесі 1А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ә.Молдағұлова атындағы № 28 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: город Тараз: дома 55-95 (нечетная сторона), 68А-96А (четная сторона) улицы Файзына Кыпшакбаева,
дома улицы Абилхана Кастеева,
дома проезда Абилхана Кастеева,
дома улицы Абдиразака Елибаева,
дома проезда Абдиразака Елибаева,
дома улицы Караванной,
дома улицы Атамкула Жанабаева,
дома проезда Атамкула Жанабаева,
дома улицы Студенческой,
дома переулка Студенческого,
дома проезда Студенческого,
дома 27-91 (нечетная сторона), 16-82 (четная сторона) улицы Мустафа Озтурик,
дома 156-220 (четная сторона) улицы Ыкылас Дукенулы,
дома улицы Хамита Шокалакова,
дома улицы Салавата Юлаева,
дома улицы Ораза Жандосова,
дома улицы Клары Цеткин,
дома улицы Абдира Сагынтаева,
дома 7Б, 9, 15 (нечетная сторона), 2-68Б (четная сторона) улицы Санырык батыра.
Избирательный участок № 21
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Алатау" 9, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 43 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 4-106 (четная сторона) улицы Михаила Лермонтова,
дома улицы Жалантос батыра,
дома улицы Алихана Бокейхана,
дома улицы Кулибина,
дома улицы Абдикадыра Жургенова,
дома улицы Боранкула Елюбаева,
дома 47-61 (нечетная сторона) улицы Сыпыра жырау,
дома 171-191 (нечетная сторона), 164-184 (четная сторона) улицы Мухамеда Хайдара Дулати,
дома улицы Братской,
дома 27-53 (нечетная сторона), 30-68 (четная сторона) улицы Файзына Кыпшакбаева,
дома переулка Файзына Кыпшакбаева,
дома проезда Файзына Кыпшакбаева,
дома 19-63 (нечетная сторона), 20-64 (четная сторона) улицы Ивана Крылова,
дома 267-297 (нечетная сторона), 342-362 (четная сторона) улицы Ташкентской,
дома 1-25 (нечетная сторона), 2-14 (четная сторона) улицы Мустафа Озтурик,
дома тупика Мустафа Озтурик,
дома 108-152 (четная сторона) улицы Ыкылас Дукенулы.
Избирательный участок № 22
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Байзак батыра 257, здание товарищества с ограниченной ответственностью "СМП-306".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 259, 240-252Д (четная сторона) улицы Байзак батыра,
дома 2-10 (четная сторона) улицы Туймебая Ашимбаева,
дома 1-переулка героев Октября,
дома 2-переулка героев Октября,
дома 1-переулка Октября,
дома 2-переулка Октября,
дома улицы Аксай,
дома 107-131 (нечетная сторона) улицы Ыкылас Дукенулы,
дома 15-25 (нечетная сторона), 22-50 (четная сторона) улицы Кармелюк,
дома переулка Кармелюк,
дома улицы Жиембет жырау,

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Файзын Қыпшақбаев көшесінің 55-95 (тақ сан жағы), 68А-96А (жұп сан жағы) үйлері,
Әбілхан Қастеев көшесінің үйлері,
Әбілхан Қастеев өтпе жолының үйлері,
Әбдіразақ Елібаев көшесінің үйлері,
Әбдіразақ Елібаев өтпе жолының үйлері,
Караван көшесінің үйлері,
Атамқұл Жаңабаев көшесінің үйлері,
Атамқұл Жаңабаев өтпе жолының үйлері,
Студенческий көшесінің үйлері,
Студенческий тұйық көшесінің үйлері,
Студенческий өтпе жолының үйлері,
Мұстафа Өзтүрік көшесінің 27-91 (тақ сан жағы), 16-82 (жұп сан жағы) үйлері,
Ықылас Дүкенұлы көшесінің 156-220 (жұп сан жағы) үйлері,
Хамит Шоқалақов көшесінің үйлері,
Салават Юлаев көшесінің үйлері,
Ораз Жандосов көшесінің үйлері,
Клара Цеткин көшесінің үйлері,
Әбдір Сағынтаев көшесінің үйлері,
Саңырық батыр көшесінің 7Б, 9, 15 (тақ сан жағы), 2-68Б (жұп сан жағы) үйлері.
№ 21 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Алатау" шағынауданы 9, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 43 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Михаил Лермонтов көшесінің 4-106 (жұп сан жағы) үйлері,
Жалаңтөс батыр көшесінің үйлері,
Әлихан Бөкейхан көшесінің үйлері,
Кулибин көшесінің үйлері,
Әбдіқадыр Жүргенов көшесінің үйлері,
Боранқұл Елюбаев көшесінің үйлері,
Сыпыра жырау көшесінің 47-61 (тақ сан жағы) үйлері,
Мұхамед Хайдар Дулати көшесінің 171-191 (тақ сан жағы), 164-184 (жұп сан жағы) үйлері,
Брат көшесінің үйлері,
Файзын Қыпшақбаев көшесінің 27-53 (тақ сан жағы), 30-68 (жұп сан жағы) үйлері,
Файзын Қыпшақбаев тұйық көшесінің үйлері,
Файзын Қыпшақбаев өтпе жолының үйлері,
Иван Крылов көшесінің 19-63 (тақ сан жағы), 20-64 (жұп сан жағы) үйлері,
Ташкент көшесінің 267-297 (тақ сан жағы), 342-362 (жұп сан жағы) үйлері,
Мұстафа Өзтүрік көшесінің 1-25 (тақ сан жағы), 2-14 (жұп сан жағы) үйлері,
Мұстафа Өзтүрік кірме жолының үйлері,
Ықылас Дүкенұлы көшесінің 108-152 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 22 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Байзақ батыр көшесі 257, "СМП-306" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Байзақ батыр көшесінің 259, 240-252Д (жұп сан жағы) үйлері,
Түймебай Әшімбаев көшесінің 2-10 (жұп сан жағы) үйлері,
Октябрь батырлары 1-тұйық көшесінің үйлері,
Октябрь батырлары 2-тұйық көшесінің үйлері,
Октябрь 1-тұйық көшесінің үйлері,
Октябрь 2-тұйық көшесінің үйлері,
Ақсай көшесінің үйлері,
Ықылас Дүкенұлы көшесінің 107-131 (тақ сан жағы) үйлері,
Кармелюк көшесінің 15-25 (тақ сан жағы), 22-50 (жұп сан жағы) үйлері,
Кармелюк тұйық көшесінің үйлері,
Жиембет жырау көшесінің үйлері,

дома 11А-33 (нечетная сторона), 30-64 (четная сторона) улицы Дмитрия Менделеева,
дома 1-переулка улицы Дмитрия Менделеева,
дома 2-переулка улицы Дмитрия Менделеева,
дома 3-переулка улицы Дмитрия Менделеева,
дома 4-переулка улицы Дмитрия Менделеева,
дома улицы Степана Разина,
дома переулка Степана Разина,
дома 1-переулка Степана Разина,
дома 2-переулка Степана Разина,
дома 3-переулка Степана Разина,
дома 4-переулка Степана Разина,
дома 15-41 (нечетная сторона), 12-56 (четная сторона) 1-переулка Элеваторного,
дома 4-переулка Элеваторного,
дома 5-переулка Элеваторного.
Избирательный участок № 23
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Байзак батыра 272, здание товарищества с ограниченной ответственностью "АрайАгро-өнімдері".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома улицы Акмолда батыра,
дома 1-переулка Акмолда батыра,
дома 2-переулка Акмолда батыра,
дома улицы Жалела Байгысиева,
дома 225А-257 (нечетная сторона), 202-236 (четная сторона) улицы Байзак батыра,
дома улицы Николая Гоголя,
дома переулка Николая Гоголя,
дома улицы Железнодорожной,
дома переулка Железнодорожного,
дома 1-27 (нечетная сторона), 2-10, 12А, 14А (четная сторона) улицы Западной,
дома 1-13 (нечетная сторона), 2-20 (четная сторона) улицы Кармелюк,
дома 152-216 (четная сторона) улицы Алимхана Комратова,
дома 2-проезда Алимхана Комратова,
дома 4-переулка Каллаур акима,
дома 137А-153 (нечетная сторона) улицы Михаила Лермонтова,
дома 1-11 (нечетная сторона), 2-28 (четная сторона) улицы Дмитрия Менделеева,
дома улицы Народной,
дома улицы Николая Некрасова,
дома переулка Николая Некрасова,
дома тупика Николая Некрасова,
дома 195-265А (нечетная сторона) улицы Ташкентской,
дома 1-105 (нечетная сторона), 2-100 (четная сторона) улицы Ыкылас Дукенулы,
дома 1-переулка Ыкылас Дукенулы,
дома 2-переулка Ыкылас Дукенулы,
дома 1-13 (нечетная сторона), 2-10А (четная сторона) 1-переулка Элеваторного,
дома 2-переулка Элеваторного,
дома 3-переулка Элеваторного,
дома 1-35 (нечетная сторона), 2-44 (четная сторона) улицы 2-Элеваторной.
Избирательный участок № 24
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Привокзальная 1, здание филиала товарищества с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки" - "Жамбылское отделение ГП".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 41А-71 (нечетная сторона), 54-72 (четная сторона) улицы Абилахата Еспаева,
дома 21-41 (нечетная сторона), 50-72 (четная сторона) 1-переулка Абилахата Еспаева,
дома переулка Левитана,
дома улицы Ивана Панфилова,
дома переулка Ивана Панфилова,

Дмитрий Менделеев көшесінің 11А-33 (тақ сан жағы), 30-64 (жұп сан жағы) үйлері,
Дмитрий Менделеев 1-тұйық көшесінің үйлері,
Дмитрий Менделеев 2-тұйық көшесінің үйлері,
Дмитрий Менделеев 3-тұйық көшесінің үйлері,
Дмитрий Менделеев 4-тұйық көшесінің үйлері,
Степан Разин көшесінің үйлері,
Степан Разин тұйық көшесінің үйлері,
Степан Разин 1-тұйық көшесінің үйлері,
Степан Разин 2-тұйық көшесінің үйлері,
Степан Разин 3-тұйық көшесінің үйлері,
Степан Разин 4-тұйық көшесінің үйлері,
Элеватор 1-тұйық көшесінің 15-41 (тақ сан жағы), 12-56 (жұп сан жағы) үйлері,
Элеватор 4-тұйық көшесінің үйлері,
Элеватор 5-тұйық көшесінің үйлері.
№ 23 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Байзақ батыр көшесі 272, "АрайАгро-өнімдері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Ақмолда батыр көшесінің үйлері,
Ақмолда батыр 1-тұйық көшесінің үйлері,
Ақмолда батыр 2-тұйық көшесінің үйлері,
Жәлел Байғысиев көшесінің үйлері,
Байзақ батыр көшесінің 225А-257 (тақ сан жағы), 202-236 (жұп сан жағы) үйлері,
Николай Гоголь көшесінің үйлері,
Николай Гоголь тұйық көшесінің үйлері,
Железнодорожный көшесінің үйлері,
Железнодорожный тұйық көшесінің үйлері,
Западный көшесінің 1-27 (тақ сан жағы), 2-10, 12А, 14А (жұп сан жағы) үйлері,
Кармелюк көшесінің 1-13 (тақ сан жағы), 2-20 (жұп сан жағы) үйлері,
Әлімхан Комратов көшесінің 152-216 (жұп сан жағы) үйлері,
Әлімхан Комратов 2-өтпе жолының үйлері,
Қаллаур әкім 4-тұйық көшесінің үйлері,
Михаил Лермонтов көшесінің 137А-153 (тақ сан жағы) үйлері,
Дмитрий Менделеев көшесінің 1-11 (тақ сан жағы), 2-28 (жұп сан жағы) үйлері,
Народный көшесінің үйлері,
Николай Некрасов көшесінің үйлері,
Николай Некрасов тұйық көшесінің үйлері,
Николай Некрасов кірме жолының үйлері,
Ташкент көшесінің 195-265А (тақ сан жағы) үйлері,
Ықылас Дүкенұлы көшесінің 1-105 (тақ сан жағы), 2-100 (жұп сан жағы) үйлері,
Ықылас Дүкенұлы 1-тұйық көшесінің үйлері,
Ықылас Дүкенұлы 2-тұйық көшесінің үйлері,
Элеватор 1-тұйық көшесінің 1-13 (тақ сан жағы), 2-10А (жұп сан жағы) үйлері,
Элеватор 2-тұйық көшесінің үйлері,
Элеватор 3-тұйық көшесінің үйлері,
Элеватор 2-көшесінің 1-35 (тақ сан жағы), 2-44 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 24 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Привокзальный көшесі 1, "ҚТЖ-Жүк тасымалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің - "ЖТ Жамбыл бөлімшесі" филиалының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Әбілахат Еспаев көшесінің 41А-71 (тақ сан жағы), 54-72 (жұп сан жағы) үйлері,
Әбілахат Еспаев 1-тұйық көшесінің 21-41 (тақ сан жағы), 50-72 (жұп сан жағы) үйлері,
Левитан тұйық көшесінің үйлері,
Иван Панфилов көшесінің үйлері,
Иван Панфилов тұйық көшесінің үйлері,

дома 39-75 (нечетная сторона), 34-76 (четная сторона) улицы Таттибая Дуйсебаева,
дома переулка Станционного,
дома 153А-193А (нечетная сторона), 182-242 (четная сторона) улицы Ташкентской,
дома 1-17А (нечетная сторона), 2-24 (четная сторона) улицы Нуроллы Фазлаева,
дома 166, 168-252 (четная сторона) улицы Желтоксан,
дома 3-переулка Желтоксан,
дома 1-33 (нечетная сторона), 2-22 (четная сторона) 4-переулка Желтоксан,
дома 1-41 (нечетная сторона), 2-40 (четная сторона) улицы Махмуда Кашкари,
дома 3-переулка Бульварного,
дома 1-35 (нечетная сторона), 2-38 (четная сторона) улицы Александра Петрова,
дома улицы Бабушкина,
дома 1-33А (нечетная сторона), 2-36 (четная сторона) улицы Семена Буденного,
дома улицы Клубной,
дома переулка Клубного,
дома 194-200 (четная сторона) улицы Байзак батыра,
дома 303-403 (нечетная сторона), 310-436 (четная сторона) улицы Колбасшы Койгельды,
дома 47-217 (нечетная сторона) улицы Алимхана Комратова.
Избирательный участок № 25
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Байзак батыра 221, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 16 имени Д.М.Карбышева отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 5-37 (нечетная сторона), 4А-38 (четная сторона) улицы Курманбека Сагындыкова,
дома переулка Курманбека Сагындыкова,
дома 193-225 (нечетная сторона), 170-192 (четная сторона) улицы Байзак батыра,
дома улицы Привокзальной,
дома 254-270 (четная сторона) улицы Желтоксан,
дома улицы Алтай.
Избирательный участок № 26
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Байзак батыра 166, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 24 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 161-163 (нечетная сторона), 186-202 (четная сторона) проспекта Абая,
дома 149-183 (нечетная сторона), 80-150 (четная сторона) улицы Абдирахмана Айтиева,
дома улицы Есена Демесинова,
дома улицы Черняховского,
дома переулка Черняховского,
дома 159-239 (нечетная сторона) улицы Желтоксан,
дома 35-57 (нечетная сторона), 24-34 (четная сторона) 4-переулка Желтоксан,
дома 123-153 (нечетная сторона), 146-180 (четная сторона) улицы Ташкентской,
дома 4-переулка Бульварного,
дома 5-переулка Бульварного,
дома 4-тупика Бульварного,
дома 19-47 (нечетная сторона), 26-54 (четная сторона) улицы Нуроллы Фазлаева,
дома переулка Ватутина,
дома 43-71 (нечетная сторона), 42-112 (четная сторона) улицы Махмуда Кашкари,

Тәттібай Дүйсебаев көшесінің 39-75 (тақ сан жағы), 34-76 (жұп сан жағы) үйлері,
Станционный тұйық көшесінің үйлері,
Ташкент көшесінің 153А-193А (тақ сан жағы), 182-242 (жұп сан жағы) үйлері,
Нұролла Фазлаев көшесінің 1-17А (тақ сан жағы), 2-24 (жұп сан жағы) үйлері,
Желтоқсан көшесінің 166, 168-252 (жұп сан жағы) үйлері,
Желтоқсан 3-тұйық көшесінің үйлері,
Желтоқсан 4-тұйық көшесінің 1-33 (тақ сан жағы), 2-22 (жұп сан жағы) үйлері,
Махмұд Қашқари көшесінің 1-41 (тақ сан жағы), 2-40 (жұп сан жағы) үйлері,
Бульвар 3-тұйық көшесінің үйлері,
Александр Петров көшесінің 1-35 (тақ сан жағы), 2-38 (жұп сан жағы) үйлері,
Бабушкин көшесінің үйлері,
Семен Буденный көшесінің 1-33А (тақ сан жағы), 2-36 (жұп сан жағы) үйлері,
Клуб көшесінің үйлері,
Клуб тұйық көшесінің үйлері,
Байзақ батыр көшесінің 194-200 (жұп сан жағы) үйлері,
Қолбасшы Қойгелді көшесінің 303-403 (тақ сан жағы), 310-436 (жұп сан жағы) үйлері,
Әлімхан Комратов көшесінің 47-217 (тақ сан жағы) үйлері.
№ 25 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Байзақ батыр көшесі 221, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Д.М.Карбышев атындағы № 16 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Құрманбек Сағындықов көшесінің 5-37 (тақ сан жағы), 4А-38 (жұп сан жағы) үйлері,
Құрманбек Сағындықов тұйық көшесінің үйлері,
Байзақ батыр көшесінің 193-225 (тақ сан жағы), 170-192 (жұп сан жағы) үйлері,
Привокзальный көшесінің үйлері,
Желтоқсан көшесінің 254-270 (жұп сан жағы) үйлері,
Алтай көшесінің үйлері.
№ 26 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Байзақ батыр көшесі 166, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 24 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Абай даңғылының 161-163 (тақ сан жағы), 186-202 (жұп сан жағы) үйлері,
Әбдірахман Әйтиев көшесінің 149-183 (тақ сан жағы), 80-150 (жұп сан жағы) үйлері,
Есен Демесінов көшесінің үйлері,
Черняховский көшесінің үйлері,
Черняховский тұйық көшесінің үйлері,
Желтоқсан көшесінің 159-239 (тақ сан жағы) үйлері,
Желтоқсан 4-тұйық көшесінің 35-57 (тақ сан жағы), 24-34 (жұп сан жағы) үйлері,
Ташкент көшесінің 123-153 (тақ сан жағы), 146-180 (жұп сан жағы) үйлері,
Бульвар 4-тұйық көшесінің үйлері,
Бульвар 5-тұйық көшесінің үйлері,
Бульвар 4-кірме жолының үйлері,
Нұролла Фазлаев көшесінің 19-47 (тақ сан жағы), 26-54 (жұп сан жағы) үйлері,
Ватутин тұйық көшесінің үйлері,
Махмұд Қашқари көшесінің 43-71 (тақ сан жағы), 42-112 (жұп сан жағы) үйлері,

дома 37-109 (нечетная сторона), 40-102А (четная сторона) улицы Александра Петрова,
дома переулка Больничного,
дома тупика Больничного,
дома переулка Владимира Короленко,
дома 35-69 (нечетная сторона), 38-64 (четная сторона) улицы Семена Буденного,
дома 1-3, 39-67 (нечетная сторона), 2, 52-72 (четная сторона) улицы Курманбека Сагындыкова,
дома 162-168А (четная сторона) улицы Байзак батыра.
Избирательный участок № 27
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Динмухамеда Конаева 4, здание коммунального государственного учреждения "Жамбылская областная детско-юношеская библиотека имени Д.А.Конаева" управления культуры, архивов и документации акимата Жамбылской области.
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 5-15 (нечетная сторона) улицы Айтеке би,
дома 35А-53 (нечетная сторона), 28-36 (четная сторона) улицы Малика Жунисалиева,
дома 21-71 (нечетная сторона), 10-16, 36 (четная сторона) улицы Динмухамеда Конаева,
дома 1-переулка Динмухамеда Конаева,
дома 2-переулка Динмухамеда Конаева,
дома улицы Сеченова,
дома 1-77 (нечетная сторона), 2-74 (четная сторона) улицы Самен Даненулы,
дома переулка Самен Даненулы,
дома улицы Левашова,
дома 45-111А (нечетная сторона), 46-102 (четная сторона) улицы Мухамеда Хайдара Дулати,
дома улицы Сергея Тюленина,
дома 1-35 (нечетная сторона), 2-26 (четная сторона) улицы Жунисбека Дуримбетова,
дома 1-41 (нечетная сторона), 2-52А (четная сторона) улицы Абилахата Еспаева,
дома 1-19 (нечетная сторона), 2-48 (четная сторона) 1-переулка Абилахата Еспаева,
дома 1-37 (нечетная сторона), 2-32 (четная сторона) улицы Таттибая Дуйсебаева,
дома переулка Таттибая Дуйсебаева,
дома 12, 30-78 (четная сторона) улицы Абдирахмана Айтиева,
дома 75-157 (нечетная сторона), 120-164, 166А (четная сторона) улицы Желтоксан,
дома 237-301 (нечетная сторона), 252-308 (четная сторона) улицы Колбасшы Койгельды,
дома 1-45/3 (нечетная сторона) улицы Алимхана Комратова.
Избирательный участок № 28
Центр избирательного участка: город Тараз, проспект Абая 138, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 8 имени Толе би отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1, 3, 3А улицы Айтеке би,
дома 1-35 (нечетная сторона), 2-16А (четная сторона) улицы Малика Жунисалиева,
дома 1-19 (нечетная сторона), 2-8А (четная сторона) улицы Динмухамеда Конаева,
дома улицы Туйте Пиримкулова,
дома 1-43 (нечетная сторона), 2-44А (четная сторона) улицы Мухамеда Хайдара Дулати,

Александр Петров көшесінің 37-109 (тақ сан жағы), 40-102А (жұп сан жағы) үйлері,
Больничный тұйық көшесінің үйлері,
Больничный кірме жолының үйлері,
Владимир Короленко тұйық көшесінің үйлері,
Семен Буденный көшесінің 35-69 (тақ сан жағы), 38-64 (жұп сан жағы) үйлері,
Құрманбек Сағындықов көшесінің 1-3, 39-67 (тақ сан жағы), 2, 52-72 (жұп сан жағы) үйлері,
Байзақ батыр көшесінің 162-168А (жұп сан жағы) үйлері.
№ 27 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Дінмұхамед Қонаев көшесі 4, Жамбыл облысы әкімдігінің мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Д.А.Қонаев атындағы Жамбыл облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Әйтеке би көшесінің 5-15 (тақ сан жағы) үйлері,
Мәлік Жүнісәлиев көшесінің 35А-53 (тақ сан жағы), 28-36 (жұп сан жағы) үйлері,
Дінмұхамед Қонаев көшесінің 21-71 (тақ сан жағы), 10-16, 36 (жұп сан жағы) үйлері,
Дінмұхамед Қонаев 1-тұйық көшесінің үйлері,
Дінмұхамед Қонаев 2-тұйық көшесінің үйлері,
Сеченов көшесінің үйлері,
Сәмен Дәненұлы көшесінің 1-77 (тақ сан жағы), 2-74 (жұп сан жағы) үйлері,
Сәмен Дәненұлы тұйық көшесінің үйлері,
Левашов көшесінің үйлері,
Мұхамед Хайдар Дулати көшесінің 45-111А (тақ сан жағы), 46-102 (жұп сан жағы) үйлері,
Сергей Тюленин көшесінің үйлері,
Жүнісбек Дүрімбетов көшесінің 1-35 (тақ сан жағы), 2-26 (жұп сан жағы) үйлері,
Әбілахат Еспаев көшесінің 1-41 (тақ сан жағы), 2-52А (жұп сан жағы) үйлері,
Әбілахат Еспаев 1-тұйық көшесінің 1-19 (тақ сан жағы), 2-48 (жұп сан жағы) үйлері,
Тәттібай Дүйсебаев көшесінің 1-37 (тақ сан жағы), 2-32 (жұп сан жағы) үйлері,
Тәттібай Дүйсебаев тұйық көшесінің үйлері,
Әбдірахман Әйтиев көшесінің 12, 30-78 (жұп сан жағы) үйлері,
Желтоқсан көшесінің 75-157 (тақ сан жағы), 120-164, 166А (жұп сан жағы) үйлері,
Қолбасшы Қойгелді көшесінің 237-301 (тақ сан жағы), 252-308 (жұп сан жағы) үйлері,
Әлімхан Комратов көшесінің 1-45/3 (тақ сан жағы) үйлері.
№ 28 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Абай даңғылы 138, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Төле би атындағы № 8 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Әйтеке би көшесінің 1, 3, 3А үйлері,
Мәлік Жүнісәлиев көшесінің 1-35 (тақ сан жағы), 2-16А (жұп сан жағы) үйлері,
Дінмұхамед Қонаев көшесінің 1-19 (тақ сан жағы), 2-8А (жұп сан жағы) үйлері,
Түйте Пірімқұлов көшесінің үйлері,
Мұхамед Хайдар Дулати көшесінің 1-43 (тақ сан жағы), 2-44А (жұп сан жағы) үйлері,

дома 37-45 (нечетная сторона), 26А-36/2 (четная сторона) улицы Жунисбека Дуримбетова,
дома проезда Желтоксан,
дома 67-121 (нечетная сторона), 82А-144 (четная сторона) улицы Ташкентской,
дома улицы Тургынбека Жанкоразова,
дома 1-переулка Тургынбека Жанкоразова,
дома 2-переулка Тургынбека Жанкоразова,
дома 3-переулка Тургынбека Жанкоразова,
дома 49-79 (нечетная сторона), 56-84 (четная сторона) улицы Нуроллы Фазлаева,
дома улицы Ивана Франко,
дома 71А-101 (нечетная сторона) улицы Махмуда Кашкари,
дома 136-170А (четная сторона) проспекта Абая,
дома тупика Курманбека Сагындыкова,
дома улицы Саята Такенова,
дома 2, 3, 4, 5-переулков Огородного,
дома улицы Кабыла Алимкулова,
дома 29-147 (нечетная сторона) улицы Абдирахмана Айтиева.
Избирательный участок № 29
Центр избирательного участка: город Тараз, проспект Абая 216, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 15 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома улицы Илияса Есенберлина,
дома 41-89 (нечетная сторона), 50-92 (четная сторона) улицы Владимира Маяковского,
дома 1-переулка Владимира Маяковского,
дома улицы Олега Кошевого,
дома 253-305 (нечетная сторона), 204-236 (четная сторона) проспекта Абая,
дома переулка Школьного,
дома улицы Зеленой,
дома 1-переулка Зеленого,
дома 2-переулка Зеленого,
дома 241-253А (нечетная сторона) улицы Желтоксан,
дома 135-191 (нечетная сторона) улицы Байзак батыра,
дома улицы Майкы би,
дома улицы Баубека Булкышева,
дома 130-232В (четная сторона) улицы Балуана Шолака.
Избирательный участок № 30
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Маншук Маметовой 9, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 33 имени М.Ауэзова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 37-139 (нечетная сторона), 40А-146 (четная сторона) улицы Наманганской,
дома улицы Нахимова,
дома переулка Нахимова,
дома улицы 2-Нахимова,
дома 59-123 (нечетная сторона), 40-92 (четная сторона) улицы Узбекской,
дома 1-переулка Узбекского,
дома 2-переулка Узбекского,
дома 3-переулка Узбекского,
дома 103-133 (нечетная сторона) улицы Байзак батыра,
дома 3-переулка Байзак батыра,
дома 45-151 (нечетная сторона), 26-134 (четная сторона) улицы Есей би,
дома 1-переулка Есей би,
дома 17-81 (нечетная сторона), 24-106 (четная сторона) 2-переулка Есей би,
дома проезда Есей би,
дома улицы Водопьянова,
дома улицы Маншук Маметовой,

Жүнісбек Дүрімбетов көшесінің 37-45 (тақ сан жағы), 26А-36/2 (жұп сан жағы) үйлері,
Желтоқсан өтпе жолының үйлері,
Ташкент көшесінің 67-121 (тақ сан жағы), 82А-144 (жұп сан жағы) үйлері,
Тұрғынбек Жанқоразов көшесінің үйлері,
Тұрғынбек Жанқоразов 1-тұйық көшесінің үйлері,
Тұрғынбек Жанқоразов 2-тұйық көшесінің үйлері,
Тұрғынбек Жанқоразов 3-тұйық көшесінің үйлері,
Нұролла Фазлаев көшесінің 49-79 (тақ сан жағы), 56-84 (жұп сан жағы) үйлері,
Иван Франко көшесінің үйлері,
Махмұд Қашқари көшесінің 71А-101 (тақ сан жағы) үйлері,
Абай даңғылының 136-170А (жұп сан жағы) үйлері,
Құрманбек Сағындықов кірме жолының үйлері,
Саят Тәкенов көшесінің үйлері,
Огород 2, 3, 4, 5-тұйық көшелерінің үйлері,
Қабыл Әлімқұлов көшесінің үйлері,
Әбдірахман Әйтиев көшесінің 29-147 (тақ сан жағы) үйлері.
№ 29 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Абай даңғылы 216, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 15 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Ілияс Есенберлин көшесінің үйлері,
Владимир Маяковский көшесінің 41-89 (тақ сан жағы), 50-92 (жұп сан жағы) үйлері,
Владимир Маяковский 1-тұйық көшесінің үйлері,
Олег Кошевой көшесінің үйлері,
Абай даңғылының 253-305 (тақ сан жағы), 204-236 (жұп сан жағы) үйлері,
Школьный тұйық көшесінің үйлері,
Зеленый көшесінің үйлері,
Зеленый 1-тұйық көшесінің үйлері,
Зеленый 2-тұйық көшесінің үйлері,
Желтоқсан көшесінің 241-253А (тақ сан жағы) үйлері,
Байзақ батыр көшесінің 135-191 (тақ сан жағы) үйлері,
Майқы би көшесінің үйлері,
Баубек Бұлқышев көшесінің үйлері,
Балуан Шолақ көшесінің 130-232В (жұп сан жағы) үйлері.
№ 30 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Мәншүк Мәметова көшесі 9, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің М.Әуезов атындағы № 33 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Наманган көшесінің 37-139 (тақ сан жағы), 40А-146 (жұп сан жағы) үйлері,
Нахимов көшесінің үйлері,
Нахимов тұйық көшесінің үйлері,
Нахимов 2-көшесінің үйлері,
Өзбек көшесінің 59-123 (тақ сан жағы), 40-92 (жұп сан жағы) үйлері,
Өзбек 1-тұйық көшесінің үйлері,
Өзбек 2-тұйық көшесінің үйлері,
Өзбек 3-тұйық көшесінің үйлері,
Байзақ батыр көшесінің 103-133 (тақ сан жағы) үйлері,
Байзақ батыр 3-тұйық көшесінің үйлері,
Есей би көшесінің 45-151 (тақ сан жағы), 26-134 (жұп сан жағы) үйлері,
Есей би 1-тұйық көшесінің үйлері,
Есей би 2-тұйық көшесінің 17-81 (тақ сан жағы), 24-106 (жұп сан жағы) үйлері,
Есей би өтпе жолының үйлері,
Водопьянов көшесінің үйлері,
Мәншүк Мәметова көшесінің үйлері,

дома 67-113 (нечетная сторона), 70-112 (четная сторона) улицы Громова,
дома 104-124 (четная сторона) улицы Балуана Шолака.
Избирательный участок № 31
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Маншук Маметовой 9, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 33 имени М.Ауэзова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-61 (нечетная сторона), 6-82 (четная сторона) улицы Ташкентской,
дома 4-переулка Ташкентского,
дома 1-35 (нечетная сторона), 2-40 (четная сторона) улицы Наманганской,
дома 1-57 (нечетная сторона), 2-38 (четная сторона) улицы Узбекской,
дома переулка Канавского,
дома проезда Канавского,
дома 1-37 (нечетная сторона), 2-20А (четная сторона) улицы Есей би,
дома 1-13 (нечетная сторона), 2-22 (четная сторона) 2-переулка Есей би,
дома 67А-101А (нечетная сторона), 54А-146А (четная сторона) улицы Байзак батыра,
дома 1-переулка Байзак батыра,
дома 2-переулка Байзак батыра,
дома улицы Виктора Талалихина,
дома улицы Серова,
дома улицы Осипенко,
дома 1-65 (нечетная сторона), 2-68 (четная сторона) улицы Громова,
дома 1-39 (нечетная сторона), 2-42Б (четная сторона) улицы Владимира Маяковского,
дома 2- переулка Владимира Маяковского,
дома 157-159А (нечетная сторона) проспекта Абая.
Избирательный участок № 32
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Казыбек би 47, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 13 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 125А-155А (нечетная сторона) проспекта Абая,
дома 3-49 (нечетная сторона) улицы Казыбек би,
дома 1-переулка Казыбек би,
дома 2-переулка Казыбек би,
дома 4-переулка Казыбек би,
дома 1-переулка Айтеке би,
дома улицы Кадена Рысбекова,
дома переулка Кадена Рысбекова,
дома улицы Аккошкар Аулие,
дома 51А-67 (нечетная сторона), 36-54 (четная сторона) улицы Байзак батыра.
Избирательный участок № 33
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Карахан 25, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 4 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 107-123 (нечетная сторона) проспекта Абая,
дома 1-17 (нечетная сторона) улицы Шерхана Муртазы,
дома 3, 5 улицы Хасана Бектурганова,
дома улицы Тилебалды Ыбыраева,
дома 35-53 (нечетная сторона), 32-34 (четная сторона) проспекта Толе би,
дома переулка проспекта Толе би,
дома улицы Карахан,
дома переулка Карахан,

Громов көшесінің 67-113 (тақ сан жағы), 70-112 (жұп сан жағы) үйлері,
Балуан Шолақ көшесінің 104-124 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 31 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Мәншүк Мәметова көшесі 9, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің М.Әуезов атындағы № 33 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Ташкент көшесінің 1-61 (тақ сан жағы), 6-82 (жұп сан жағы) үйлері,
Ташкент 4-тұйық көшесінің үйлері,
Наманган көшесінің 1-35 (тақ сан жағы), 2-40 (жұп сан жағы) үйлері,
Өзбек көшесінің 1-57 (тақ сан жағы), 2-38 (жұп сан жағы) үйлері,
Канавский тұйық көшесінің үйлері,
Канавский өтпе жолының үйлері,
Есей би көшесінің 1-37 (тақ сан жағы), 2-20А (жұп сан жағы) үйлері,
Есей би 2-тұйық көшесінің 1-13 (тақ сан жағы), 2-22 (жұп сан жағы) үйлері,
Байзақ батыр көшесінің 67А-101А (тақ сан жағы), 54А-146А (жұп сан жағы) үйлері,
Байзақ батыр 1-тұйық көшесінің үйлері,
Байзақ батыр 2-тұйық көшесінің үйлері,
Виктор Талалихин көшесінің үйлері,
Серов көшесінің үйлері,
Осипенко көшесінің үйлері,
Громов көшесінің 1-65 (тақ сан жағы), 2-68 (жұп сан жағы) үйлері,
Владимир Маяковский көшесінің 1-39 (тақ сан жағы), 2-42Б (жұп сан жағы) үйлері,
Владимир Маяковский 2-тұйық көшесінің үйлері,
Абай даңғылының 157-159А (тақ сан жағы) үйлері.
№ 32 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Қазыбек би көшесі 47, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 13 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Абай даңғылының 125А-155А (тақ сан жағы) үйлері,
Қазыбек би көшесінің 3-49 (тақ сан жағы) үйлері,
Қазыбек би 1-тұйық көшесінің үйлері,
Қазыбек би 2-тұйық көшесінің үйлері,
Қазыбек би 4-тұйық көшесінің үйлері,
Әйтеке би 1-тұйық көшесінің үйлері,
Кәден Рысбеков көшесінің үйлері,
Кәден Рысбеков тұйық көшесінің үйлері,
Аққошқар Әулие көшесінің үйлері,
Байзақ батыр көшесінің 51А-67 (тақ сан жағы), 36-54 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 33 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Қарахан көшесі 25, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Абай даңғылының 107-123 (тақ сан жағы) үйлері,
Шерхан Мұртаза көшесінің 1-17 (тақ сан жағы) үйлері,
Хасан Бектұрғанов көшесінің 3, 5 үйлері,
Тілебалды Ыбыраев көшесінің үйлері,
Төле би даңғылының 35-53 (тақ сан жағы), 32-34 (жұп сан жағы) үйлері,
Төле би даңғылының тұйық көшесінің үйлері,
Қарахан көшесінің үйлері,
Қарахан тұйық көшесінің үйлері,

дома 41-51 (нечетная сторона), 42-50 (четная сторона) улицы Кылышбай акына,
дома 36-116А (четная сторона) улицы Казыбек би,
дома 2-34 (четная сторона) улицы Байзак батыра.
Избирательный участок № 34
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Сыпатай батыра 3, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 10 имени Сагадата Нурмагамбетова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-43 (нечетная сторона), 2-100 (четная сторона) улицы Балуана Шолака,
дома улицы Есена Отеулиева,
дома переулка Есена Отеулиева,
дома 2-переулка 8 марта,
дома улицы Шалкииз жырау,
дома улицы Мусахана Зауырбекова,
дома улицы Байкент,
дома 7-209Б (нечетная сторона), 20-174 (четная сторона) улицы Сейлхана Аккозиева,
дома 1-переулка Сейлхана Аккозиева,
дома 3-переулка Сейлхана Аккозиева,
дома 4-переулка Сейлхана Аккозиева,
дома тупика Сейлхана Аккозиева,
дома улицы Халел Досмухамедулы,
дома улицы Саид Махмуд ат-Тарази,
дома 2-переулка Саид Махмуд ат-Тарази.
Избирательный участок № 35
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Торебая Акбозова 28, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 5 имени Жамбыла отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 9-51 (нечетная сторона) улицы Колбасшы Койгельды,
дома тупика Колбасшы Койгельды,
дома 1-21 (нечетная сторона), 2-38 (четная сторона) улицы Рахмати Камил,
дома улицы Жапара Туйебекова,
дома 33-103 (нечетная сторона), 46-94 (четная сторона) проспекта Абая,
дома 4-переулка проспекта Абая,
дома улицы Каспака Курманбекова,
дома 7-37 (нечетная сторона), 14-50 (четная сторона) улицы Хасана Бектурганова,
дома 5-25 (нечетная сторона) улицы Газиза Байтасова,
дома 29-175 (нечетная сторона) улицы Капал батыра,
дома 7-17 (нечетная сторона), 8-18 (четная сторона) 1-переулка Капал батыра,
дома 2-переулка Капал батыра,
дома 1-51 (нечетная сторона), 2-76 (четная сторона) улицы Агадила Сухамбаева,
дома тупика Агадила Сухамбаева,
дома улицы Торебая Акбозова,
дома улицы Екейбая Кашаганова,
дома 1-переулка Екейбая Кашаганова,
дома 2-переулка Екейбая Кашаганова,
дома 3-переулка Екейбая Кашаганова,
дома 2-переулка Бурыл,
дома 1-47 (нечетная сторона), 2-96 (четная сторона) улицы Асанбая Аскарова,
дома 23-37 (нечетная сторона), 4-30Б (четная сторона) улицы Александра Пушкина,

Қылышбай ақын көшесінің 41-51 (тақ сан жағы), 42-50 (жұп сан жағы) үйлері,
Қазыбек би көшесінің 36-116А (жұп сан жағы) үйлері,
Байзақ батыр көшесінің 2-34 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 34 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Сыпатай батыр көшесі 3, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Сағадат Нұрмағамбетов атындағы № 10 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Балуан Шолақ көшесінің 1-43 (тақ сан жағы), 2-100 (жұп сан жағы) үйлері,
Есен Өтеулиев көшесінің үйлері,
Есен Өтеулиев тұйық көшесінің үйлері,
8 март 2-тұйық көшесінің үйлері,
Шалкиіз жырау көшесінің үйлері,
Мұсахан Зәуірбеков көшесінің үйлері,
Байкент көшесінің үйлері,
Сейілхан Аққозиев көшесінің 7-209Б (тақ сан жағы), 20-174 (жұп сан жағы) үйлері,
Сейілхан Аққозиев 1-тұйық көшесінің үйлері,
Сейілхан Аққозиев 3-тұйық көшесінің үйлері,
Сейілхан Аққозиев 4-тұйық көшесінің үйлері,
Сейілхан Аққозиев кірме жолының үйлері,
Халел Досмұхамедұлы көшесінің үйлері,
Саид Махмуд ат-Тарази көшесінің үйлері,
Саид Махмуд ат-Тарази 2-тұйық көшесінің үйлері.
№ 35 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Төребай Ақбозов көшесі 28, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Жамбыл атындағы № 5 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Қолбасшы Қойгелді көшесінің 9-51 (тақ сан жағы) үйлері,
Қолбасшы Қойгелді кірме жолының үйлері,
Рахмати Камил көшесінің 1-21 (тақ сан жағы), 2-38 (жұп сан жағы) үйлері,
Жапар Түйебеков көшесінің үйлері,
Абай даңғылының 33-103 (тақ сан жағы), 46-94 (жұп сан жағы) үйлері,
Абай даңғылының 4-тұйық көшесінің үйлері,
Қаспақ Құрманбеков көшесінің үйлері,
Хасан Бектұрғанов көшесінің 7-37 (тақ сан жағы), 14-50 (жұп сан жағы) үйлері,
Ғазиз Байтасов көшесінің 5-25 (тақ сан жағы) үйлері,
Қапал батыр көшесінің 29-175 (тақ сан жағы) үйлері,
Қапал батыр 1-тұйық көшесінің 7-17 (тақ сан жағы), 8-18 (жұп сан жағы) үйлері,
Қапал батыр 2-тұйық көшесінің үйлері,
Ағаділ Сухамбаев көшесінің 1-51 (тақ сан жағы), 2-76 (жұп сан жағы) үйлері,
Ағаділ Сухамбаев кірме жолының үйлері,
Төребай Ақбозов көшесінің үйлері,
Екейбай Қашағанов көшесінің үйлері,
Екейбай Қашағанов 1-тұйық көшесінің үйлері,
Екейбай Қашағанов 2-тұйық көшесінің үйлері,
Екейбай Қашағанов 3-тұйық көшесінің үйлері,
Бурыл 2-тұйық көшесінің үйлері,
Асанбай Асқаров көшесінің 1-47 (тақ сан жағы), 2-96 (жұп сан жағы) үйлері,
Александр Пушкин көшесінің 23-37 (тақ сан жағы), 4-30Б (жұп сан жағы) үйлері,

дома 2-18А (четная сторона) улицы Шерхана Муртазы.
Избирательный участок № 36
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Александра Пушкина 15, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 1 имени Алихана Бокейханова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 3, 7-31 (нечетная сторона) проспекта Абая,
дома 2-переулка проспекта Абая,
дома 1-81 (нечетная сторона), 2-78 (четная сторона) улицы Кошеней,
дома 2-переулка Кошеней,
дома 5-переулка Кошеней,
дома 1-27 (нечетная сторона), 2-62А (четная сторона) улицы Капал батыра,
дома 1-5 (нечетная сторона), 2-6 (четная сторона) 1-переулка Капал батыра,
дома 3-переулка Капал батыра,
дома улицы Карагандинской,
дома 1-3, 27-33 (нечетная сторона), 2-16 (четная сторона) улицы Газиза Байтасова,
дома 2, 2А, 3-21 (нечетная сторона) улицы Александра Пушкина,
дома 2-12 (четная сторона) улицы Хасана Бектурганова,
дома 13-27 (нечетная сторона), 14-30 (четная сторона) проспекта Толе би,
дома улицы Павлова,
дома улицы Балтабая Адамбаева,
дома 1-переулка Балтабая Адамбаева,
дома 1-5А (нечетная сторона), 4-18 (четная сторона) улицы Сейлхана Аккозиева,
дома 2-переулка Сейлхана Аккозиева,
дома улицы Артема,
дома 1-переулка Артема,
дома 2-переулка Артема,
дома улицы Акмола,
дома переулка Акмола,
дома 1-37А (нечетная сторона), 4-40 (четная сторона) улицы Кылышбай акына,
дома 1-переулка Кылышбай акына,
дома 2-переулка Кылышбай акына,
дома 3-49Б (нечетная сторона) улицы Байзак батыра,
дома 2-34 (четная сторона) улицы Казыбек би.
Избирательный участок № 37
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Сыпатай батыра 3, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 10 имени Сагадата Нурмагамбетова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области.
Границы избирательного участка: город Тараз: массив "Жигер":
дома улицы Шона Смаханулы,
дома улицы Арычной,
дома улицы Жихангер,
дома улицы Проектной,
массив "Рассвет": дома улицы Барыс,
дома улицы Медеу,
дома улицы Акбастау,
дома улицы Жетису,
дачный массив Проектировщик: дома улицы Лесной,
дома улицы Набережной,
дома улицы Аккорган,
дома улицы Байтак,
дома 1, 3А, 5, 5А проспекта Абая,
дома 1-переулка Кошеней,
дома 6-переулка Кошеней,
дома улицы Пирогова,
дома 2, 3, 4, 5-переулков Пирогова,
дома улицы Бекбосына Кулжабаева,
дома улицы Лысенко,
дома улицы 2-Степной,
дома 1-переулка Степного,

Шерхан Мұртаза көшесінің 2-18А (жұп сан жағы) үйлері.
№ 36 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Александр Пушкин көшесі 15, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Әлихан Бөкейханов атындағы № 1 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Абай даңғылының 3, 7-31 (тақ сан жағы) үйлері,
Абай даңғылының 2-тұйық көшесінің үйлері,
Көшеней көшесінің 1-81 (тақ сан жағы), 2-78 (жұп сан жағы) үйлері,
Көшеней 2-тұйық көшесінің үйлері,
Көшеней 5-тұйық көшесінің үйлері,
Қапал батыр көшесінің 1-27 (тақ сан жағы), 2-62А (жұп сан жағы) үйлері,
Қапал батыр 1-тұйық көшесінің 1-5 (тақ сан жағы), 2-6 (жұп сан жағы) үйлері,
Қапал батыр 3-тұйық көшесінің үйлері,
Қарағанды көшесінің үйлері,
Ғазиз Байтасов көшесінің 1-3, 27-33 (тақ сан жағы), 2-16 (жұп сан жағы) үйлері,
Александр Пушкин көшесінің 2, 2А, 3-21 (тақ сан жағы) үйлері,
Хасан Бектұрғанов көшесінің 2-12 (жұп сан жағы) үйлері,
Төле би даңғылының 13-27 (тақ сан жағы), 14-30 (жұп сан жағы) үйлері,
Павлов көшесінің үйлері,
Балтабай Адамбаев көшесінің үйлері,
Балтабай Адамбаев 1-тұйық көшесінің үйлері,
Сейілхан Аққозиев көшесінің 1-5А (тақ сан жағы), 4-18 (жұп сан жағы) үйлері,
Сейілхан Аққозиев 2-тұйық көшесінің үйлері,
Артем көшесінің үйлері,
Артем 1-тұйық көшесінің үйлері,
Артем 2-тұйық көшесінің үйлері,
Ақмола көшесінің үйлері,
Ақмола тұйық көшесінің үйлері,
Қылышбай ақын көшесінің 1-37А (тақ сан жағы), 4-40 (жұп сан жағы) үйлері,
Қылышбай ақын 1-тұйық көшесінің үйлері,
Қылышбай ақын 2-тұйық көшесінің үйлері,
Байзақ батыр көшесінің 3-49Б (тақ сан жағы) үйлері,
Қазыбек би көшесінің 2-34 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 37 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Сыпатай батыр көшесі 3, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Сағадат Нұрмағамбетов атындағы № 10 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Жігер" алабы:
Шона Смақанұлы көшесінің үйлері,
Арычный көшесінің үйлері,
Жиһангер көшесінің үйлері,
Проектный көшесінің үйлері,
"Рассвет" алабы: Барыс көшесінің үйлері,
Медеу көшесінің үйлері,
Ақбастау көшесінің үйлері,
Жетісу көшесінің үйлері,
Проектировщик саяжай алабы: Лесной көшесінің үйлері,
Набережный көшесінің үйлері,
Аққорған көшесінің үйлері,
Байтақ көшесінің үйлері,
Абай даңғылының 1, 3А, 5, 5А үйлері,
Көшеней 1-тұйық көшесінің үйлері,
Көшеней 6-тұйық көшесінің үйлері,
Пирогов көшесінің үйлері,
Пирогов 2, 3, 4, 5-тұйық көшелерінің үйлері,
Бекбосын Құлжабаев көшесінің үйлері,
Лысенко көшесінің үйлері,
Степной 2-көшесінің үйлері,
Степной 1-тұйық көшесінің үйлері,

дома 1, 2-проездов Степного,
дома 2-тупика Степного,
дома улицы Тахира Шасаидова,
дома 1-переулка 8 марта,
дома улицы Жас даурен,
дома улицы Рыночной,
дома 3, 5А-7А, 11-15Б, 17А (нечетная сторона), 6-14А (четная сторона) улицы Сыпатай батыра.
Избирательный участок № 38
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Тонкуруш 14, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 31 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1, 1/14, 1В, 3, 3А, 5, 5/1, 7, 9 (нечетная сторона), 2, 2А, 2Д, 6, 8, 8А, 10, 14 (четная сторона) проспекта Жамбыла,
дома 2-12 (четная сторона) проспекта Абая,
дома тупика проспекта Абая,
дома 1-141 (нечетная сторона), 2-140 (четная сторона) улицы Сенкибай батыра,
дома 4-переулка Сенкибай батыра,
дома 5-переулка Сенкибай батыра,
дома 6-переулка Сенкибай батыра,
дома 83-243 (нечетная сторона), 90-236 (четная сторона) улицы Кошеней,
дома 3-переулка Кошеней,
дома 4-переулка Кошеней,
дома 7-переулка Кошеней,
дома 8-переулка Кошеней,
дома 5, 9, 17, 19-115А (нечетная сторона), 16-54 (четная сторона) улицы Сыпатай батыра,
дома улицы Береговой.
Избирательный участок № 39
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Александра Пушкина 52, здание государственного коммунального казенного предприятия "Жамбылский гуманитарный высший колледж имени Абая" управления образования акимата Жамбылской области.
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 11, 13-87 (нечетная сторона) проспекта Жамбыла,
дома 53-97 (нечетная сторона), 14-140 (четная сторона) улицы Колбасшы Койгельды,
дома 1-11 (нечетная сторона), 2-30, 32-36 (четная сторона) улицы Желтоксан,
дома 98, 100 проспекта Абая,
дома 1-переулка Агадила Сухамбаева,
дома 2-переулка Агадила Сухамбаева,
дома 23-59 (нечетная сторона), 40-80 (четная сторона) улицы Рахмати Камил,
дома 3-переулка Бурыл,
дома 49-165 (нечетная сторона), 98-146 (четная сторона) улицы Асанбая Аскарова,
дома улицы Майкот акына,
дома улицы Толегена Токтарова,
дома 41-127 (нечетная сторона), 36-138 (четная сторона) улицы Александра Пушкина,
дома улицы Акша батыра,
дома тупика Банного,
дома 63-99Г (нечетная сторона), 24-108 (четная сторона) улицы Шерхана Муртазы,
дома улицы Карауылбека Казиева,
дома 67-95 (нечетная сторона), 76-102 (четная сторона) улицы Кошек батыра,
дома 31-59 (нечетная сторона), 30-52 (четная сторона) улицы Сырым Датулы,
дома 1-переулка Сырым Датулы,

Степной 1, 2-өтпе жолдарының үйлері,
Степной 2-кірме жолының үйлері,
Тахир Шасаидов көшесінің үйлері,
8 март 1-тұйық көшесінің үйлері,
Жас дәурен көшесінің үйлері,
Рыночный көшесінің үйлері,
Сыпатай батыр көшесінің 3, 5А-7А, 11-15Б, 17А (тақ сан жағы), 6-14А (жұп сан жағы) үйлері.
№ 38 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Төңкеріс көшесі 14, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 31 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Жамбыл даңғылының 1, 1/14, 1В, 3, 3А, 5, 5/1, 7, 9 (тақ сан жағы), 2, 2А, 2Д, 6, 8, 8А, 10, 14 (жұп сан жағы) үйлері,
Абай даңғылының 2-12 (жұп сан жағы) үйлері,
Абай даңғылының кірме жолының үйлері,
Сеңкібай батыр көшесінің 1-141 (тақ сан жағы), 2-140 (жұп сан жағы) үйлері,
Сеңкібай батыр 4-тұйық көшесінің үйлері,
Сеңкібай батыр 5-тұйық көшесінің үйлері,
Сеңкібай батыр 6-тұйық көшесінің үйлері,
Көшеней көшесінің 83-243 (тақ сан жағы), 90-236 (жұп сан жағы) үйлері,
Көшеней 3-тұйық көшесінің үйлері,
Көшеней 4-тұйық көшесінің үйлері,
Көшеней 7-тұйық көшесінің үйлері,
Көшеней 8-тұйық көшесінің үйлері,
Сыпатай батыр көшесінің 5, 9, 17, 19-115А (тақ сан жағы), 16-54 (жұп сан жағы) үйлері,
Береговой көшесінің үйлері.
№ 39 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Александр Пушкин көшесі 52, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының "Абай атындағы Жамбыл гуманитарлық жоғары колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Жамбыл даңғылының 11, 13-87 (тақ сан жағы) үйлері,
Қолбасшы Қойгелді көшесінің 53-97 (тақ сан жағы), 14-140 (жұп сан жағы) үйлері,
Желтоқсан көшесінің 1-11 (тақ сан жағы), 2-30, 32-36 (жұп сан жағы) үйлері,
Абай даңғылының 98, 100 үйлері,
Ағаділ Сухамбаев 1-тұйық көшесінің үйлері,
Ағаділ Сухамбаев 2-тұйық көшесінің үйлері,
Рахмати Камил көшесінің 23-59 (тақ сан жағы), 40-80 (жұп сан жағы) үйлері,
Бурыл 3- тұйық көшесінің үйлері,
Асанбай Асқаров көшесінің 49-165 (тақ сан жағы), 98-146 (жұп сан жағы) үйлері,
Майкөт ақын көшесінің үйлері,
Төлеген Тоқтаров көшесінің үйлері,
Александр Пушкин көшесінің 41-127 (тақ сан жағы), 36-138 (жұп сан жағы) үйлері,
Ақша батыр көшесінің үйлері,
Банный кірме жолының үйлері,
Шерхан Мұртаза көшесінің 63-99Г (тақ сан жағы), 24-108 (жұп сан жағы) үйлері,
Қарауылбек Қазиев көшесінің үйлері,
Көшек батыр көшесінің 67-95 (тақ сан жағы), 76-102 (жұп сан жағы) үйлері,
Сырым Датұлы көшесінің 31-59 (тақ сан жағы), 30-52 (жұп сан жағы) үйлері,
Сырым Датұлы 1-тұйық көшесінің үйлері,

дома 56-90 (четная сторона) улицы Токберген Сабатаулы.
Избирательный участок № 40
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Агадила Сухамбаева 20, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 23 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 4, 4А, 4Г, 4У, 9А, 9Б, 9В, 11А проспекта Жамбыла,
дома 8-12 (четная сторона) улицы Колбасшы Койгельды,
дома 1-7 (нечетная сторона), 2-40 (четная сторона) улицы Кенена Азербаева,
дома 1-16 улицы Телецентр,
дома 53-95А (нечетная сторона), 78-116 (четная сторона) улицы Агадила Сухамбаева,
дома 7-21 (нечетная сторона) 3-переулка Агадила Сухамбаева.
Избирательный участок № 41
Центр избирательного участка: город Тараз, проспект Жамбыла 16А, здание 5-комплекса (корпус 5.1.) некоммерческого акционерного общества "Таразский университет имени М.Х.Дулати".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 12, 12А, 12Б, 14А, 14Б, 16, 16А, 16/3, 18, 18А, 18Г, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4 проспекта Жамбыла,
дома 1, 2 улицы Тонкуруш,
дома улицы Елубая Олжабаева,
дома 1, 1А, 1В, 2, 3, 3А, 4, 5, 5Б, 5Г, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11А, 12, 13, 14, 16, 17, 17А, 20, 22, 25, 25А, 26 улицы Каныша Сатбаева.
Избирательный участок № 42
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Мамбет батыра 25А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 50 имени О.Жолдасбекова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома улицы Алатауской,
дома улицы Абилсеита Айканова,
дома улицы Касыма Аманжолова,
дома переулка Касыма Аманжолова,
дома улицы Жаксылыка Ушкемпирова,
дома 2-переулка Алатауского,
дома 1-тупика улицы Алатауской,
дома 2-тупика улицы Алатауской,
дома 143-217 (нечетная сторона), 144-214К (четная сторона) улицы Сенкибай батыра,
дома улицы Естая Жанболатова,
дома тупика Звездного,
дома улицы Аулие-Ата,
дома тупика Аулие-Ата,
дома улицы Пригородной,
дома проезда Пригородного,
дома улицы Пацаева,
дома улицы Добровольского,
дома улицы Волкова,
дома тупика Волкова,
дома улицы Ровненской,
дома переулка Ровненского,
дома проезда Ровненского,
дома улицы Букар жырау,
дома улицы Ж.Болатова,
дома улицы Коктобе,
дома улицы Аккоз батыра,
дома улицы Жанасаз,
дома улицы Смаиылова,
дома переулка Смаиылова,
дома улицы Мамбет батыра,
дома 1-переулка Мамбет батыра,
дома 2-переулка Мамбет батыра,
дома 3-переулка Мамбет батыра,
дома тупика Мамбет батыра.
Избирательный участок № 43

Тоқберген Сабатаұлы көшесінің 56-90 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 40 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Ағаділ Сухамбаев көшесі 20, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 23 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Жамбыл даңғылының 4, 4А, 4Г, 4У, 9А, 9Б, 9В, 11А үйлері,
Қолбасшы Қойгелді көшесінің 8-12 (жұп сан жағы) үйлері,
Кенен Әзірбаев көшесінің 1-7 (тақ сан жағы), 2-40 (жұп сан жағы) үйлері,
Телецентр көшесінің 1-16 үйлері,
Ағаділ Сухамбаев көшесінің 53-95А (тақ сан жағы), 78-116 (жұп сан жағы) үйлері,
Ағаділ Сухамбаев 3-тұйық көшесінің 7-21 (тақ сан жағы) үйлері.
№ 41 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Жамбыл даңғылы 16А, "М.Х.Дулати атындағы Тараз университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының 5-кешені (5.1. корпус) ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Жамбыл даңғылының 12, 12А, 12Б, 14А, 14Б, 16, 16А, 16/3, 18, 18А, 18Г, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4 үйлері,
Төңкеріс көшесінің 1, 2 үйлері,
Елубай Олжабаев көшесінің үйлері,
Қаныш Сәтбаев көшесінің 1, 1А, 1В, 2, 3, 3А, 4, 5, 5Б, 5Г, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11А, 12, 13, 14, 16, 17, 17А, 20, 22, 25, 25А, 26 үйлері.
№ 42 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Мәмбет батыр көшесі 25А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ө.Жолдасбеков атындағы № 50 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Алатау көшесінің үйлері,
Әбілсейіт Айқанов көшесінің үйлері,
Қасым Аманжолов көшесінің үйлері,
Қасым Аманжолов тұйық көшесінің үйлері,
Жақсылық Үшкемпіров көшесінің үйлері,
Алатау 2-тұйық көшесінің үйлері,
Алатау көшесінің 1-кірме жолының үйлері,
Алатау көшесінің 2-кірме жолының үйлері,
Сеңкібай батыр көшесінің 143-217 (тақ сан жағы), 144-214К (жұп сан жағы) үйлері,
Естай Жанболатов көшесінің үйлері,
Звездный кірме жолының үйлері,
Әулие-Ата көшесінің үйлері,
Әулие-Ата кірме жолының үйлері,
Пригородный көшесінің үйлері,
Пригородный өтпе жолының үйлері,
Пацаев көшесінің үйлері,
Добровольский көшесінің үйлері,
Волков көшесінің үйлері,
Волков кірме жолының үйлері,
Ровненский көшесінің үйлері,
Ровненский тұйық көшесінің үйлері,
Ровненский өтпе жолының үйлері,
Бұқар жырау көшесінің үйлері,
Ж.Болатов көшесінің үйлері,
Көктөбе көшесінің үйлері,
Ақкөз батыр көшесінің үйлері,
Жаңасаз көшесінің үйлері,
Смаиылов көшесінің үйлері,
Смаиылов тұйық көшесінің үйлері,
Мәмбет батыр көшесінің үйлері,
Мәмбет батыр 1-тұйық көшесінің үйлері,
Мәмбет батыр 2-тұйық көшесінің үйлері,
Мәмбет батыр 3-тұйық көшесінің үйлері,
Мәмбет батыр кірме жолының үйлері.
№ 43 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: город Тараз, улица Кенена Азербаева 154, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 44 имени Ш.Смаханулы отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 16Б, 16В проспекта Жамбыла,
дома 3, 4 улицы Тонкуруш,
дома 194-334 (четная сторона) улицы Капал батыра,
дома 35-81 (нечетная сторона), 16А-48 (четная сторона) 6-переулка Капал батыра,
дома улицы Азимбека Смайылова,
дома улицы Жолбарыс хана,
дома улицы 2-Сенкибай батыра.
Избирательный участок № 44
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Кенена Азербаева 154, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 44 имени Ш.Смаханулы отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив "Гидрокомплекс":
дома улицы Рахмета Жолаева,
дома улицы Ерке сылкым,
дома улицы Махамбета Бекбергенова,
дома улицы Оспанали Иманалиева,
дома улицы Розы Жамановой,
дома 21-151, 191 (нечетная сторона), 64-198 (четная сторона) улицы Кенена Азербаева,
дома улицы Улыкбека,
дома улицы Сыдыка Абланова,
дома улицы Ыскака Асимова,
дома улицы Максута Жылысбаева,
дома улицы Абдибаева,
дома 237-375Б (нечетная сторона) улицы Капал батыра.
Избирательный участок № 45
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Каныша Сатбаева 18, здание некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный университет водного хозяйства и ирригации".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома улицы Бостандык,
дома 1-переулка Красина,
дома 2-переулка Красина,
дома 3-переулка Красина,
дома 4-переулка Красина,
дома 5-переулка Красина,
дома 7-переулка Красина,
дома 15, 17, 17А, 19 улицы Гамалея,
дома 2-18А (четная сторона) улицы Бауыржана Койбакова,
дома 18, 19, 27, 28, 30А, 30Б, 30В, 30Г улицы Каныша Сатбаева.
Избирательный участок № 46
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Кудайбергена Кошекова 50, здание коммунального государственного учреждения "Специализированная школа-гимназия для одаренных детей имени Абая с углубленным изучением казахского языка и литературы" управления образования акимата Жамбылской области.
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 10, 12, 14, 16, 111, 112, 146, 146А улицы Кольцевой,
дома проезда Кольцевого,
дома улицы Мынбая Жузбаева,
дома улицы Коцюбинского,
дома улицы Синявина,
дома улицы Салкам Жангира,
дома улицы Шарипбая Сакиева,
дома улицы Леси Украинки,

Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Кенен Әзірбаев көшесі 154, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ш.Смаханұлы атындағы № 44 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Жамбыл даңғылының 16Б, 16В үйлері,
Төңкеріс көшесінің 3, 4 үйлері,
Қапал батыр көшесінің 194-334 (жұп сан жағы) үйлері,
Қапал батыр 6-тұйық көшесінің 35-81 (тақ сан жағы), 16А-48 (жұп сан жағы) үйлері,
Әзімбек Смайылов көшесінің үйлері,
Жолбарыс хан көшесінің үйлері,
Сеңкібай батыр 2-көшесінің үйлері.
№ 44 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Кенен Әзірбаев көшесі 154, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ш.Смаханұлы атындағы № 44 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Гидрокешен" алабы:
Рахмет Жолаев көшесінің үйлері,
Ерке сылқым көшесінің үйлері,
Махамбет Бекбергенов көшесінің үйлері,
Оспанәлі Иманәлиев көшесінің үйлері,
Роза Жаманова көшесінің үйлері,
Кенен Әзірбаев көшесінің 21-151, 191 (тақ сан жағы), 64-198 (жұп сан жағы) үйлері,
Ұлықбек көшесінің үйлері,
Сыдық Абланов көшесінің үйлері,
Ысқақ Әсімов көшесінің үйлері,
Мақсұт Жылысбаев көшесінің үйлері,
Әбдібаев көшесінің үйлері,
Қапал батыр көшесінің 237-375Б (тақ сан жағы) үйлері.
№ 45 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Қаныш Сәтбаев көшесі 18, "Қазақ ұлттық су шаруашылығы және ирригация университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Бостандық көшесінің үйлері,
Красин 1-тұйық көшесінің үйлері,
Красин 2-тұйық көшесінің үйлері,
Красин 3-тұйық көшесінің үйлері,
Красин 4-тұйық көшесінің үйлері,
Красин 5-тұйық көшесінің үйлері,
Красин 7-тұйық көшесінің үйлері,
Гамалей көшесінің 15, 17, 17А, 19 үйлері,
Бауыржан Қойбақов көшесінің 2-18А (жұп сан жағы) үйлері,
Қаныш Сәтбаев көшесінің 18, 19, 27, 28, 30А, 30Б, 30В, 30Г үйлері.
№ 46 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Құдайберген Көшеков көшесі 50, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының "Абай атындағы мамандандырылған дарынды балаларға арналған қазақ тілі мен әдебиетін тереңдете оқытатын мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Кольцевая көшесінің 10, 12, 14, 16, 111, 112, 146, 146А үйлері,
Кольцевой өтпе жолының үйлері,
Мыңбай Жүзбаев көшесінің үйлері,
Коцюбинский көшесінің үйлері,
Синявин көшесінің үйлері,
Салқам Жәңгір көшесінің үйлері,
Шәріпбай Сәкиев көшесінің үйлері,
Леся Украинка көшесінің үйлері,

дома 73-81В (нечетная сторона), 78-84 (четная сторона) улицы Мәңгілік Ел,
дома улицы Барбюса,
дома 1-переулка Барбюса,
дома 2-переулка Барбюса,
дома 3-переулка Барбюса,
дома проезда Барбюса,
дома улицы Макарова,
дома улицы Лазарева,
дома тупика Лазарева,
дома улицы Воинской,
дома 11А-49А (нечетная сторона), 42-66А (четная сторона) улицы Косы батыра,
дома улицы Кудайбергена Кошекова,
дома 193-215 (нечетная сторона) улицы Асанбая Аскарова,
дома 154-208А (четная сторона) улицы Александра Пушкина.
Избирательный участок № 47
Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Бурыл", улица Саду Шакирова 82, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 54 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 275-395Б (нечетная сторона), 278-300 (четная сторона) улицы Асанбая Аскарова,
дома улицы Петрашевского,
дома 1-131 (нечетная сторона), 2-34, 78, 98 (четная сторона) улицы Барбол Токтыкожаулы,
дома переулка Барбол Токтыкожаулы,
дома улицы Кадыр Мырза Али,
дома улицы Айтбая Назарбекова,
дома улицы Абубакира Диваева,
дома улицы Кобыланды батыра,
дома проезда Кобыланды батыра,
дома улицы Каракемер,
дома улицы Кодели,
дома улицы Овсянникова,
дома улицы Дуйсенбека Абдилдаева,
дома улицы Озбек акына,
дома улицы Садуакаса Алипшеева,
дома 1-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома 2-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома 3-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома 4-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома 5-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома 6-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома 7-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома проезда Садуакаса Алипшеева,
дома улицы Курманбека Жандарбекова,
дома 1-5 (нечетная сторона), 2-12 (четная сторона) улицы Гамалея,
дома 1-7 (нечетная сторона), 2-4 (четная сторона) улицы Бруно.
Избирательный участок № 48
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Кошек батыра 136, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 9 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 129-229А (нечетная сторона), 230-244 (четная сторона) улицы Александра Пушкина,
дома улицы Тимофея Яковлева,
дома 101-163А (нечетная сторона), 110-166 (четная сторона) улицы Шерхана Муртазы,
дома 1-переулка Бейбитшилик,
дома 2-переулка Бейбитшилик,
дома улицы Мукаша Койшыбекова,

Мәңгілік Ел көшесінің 73-81В (тақ сан жағы), 78-84 (жұп сан жағы) үйлері,
Барбюс көшесінің үйлері,
Барбюс 1-тұйық көшесінің үйлері,
Барбюс 2-тұйық көшесінің үйлері,
Барбюс 3-тұйық көшесінің үйлері,
Барбюс өтпе жолының үйлері,
Макаров көшесінің үйлері,
Лазарев көшесінің үйлері,
Лазарев кірме жолының үйлері,
Воинский көшесінің үйлері,
Қосы батыр көшесінің 11А-49А (тақ сан жағы), 42-66А (жұп сан жағы) үйлері,
Құдайберген Көшеков көшесінің үйлері,
Асанбай Асқаров көшесінің 193-215 (тақ сан жағы) үйлері,
Александр Пушкин көшесінің 154-208А (жұп сан жағы) үйлері.
№ 47 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Бурыл" алабы, Сәду Шәкіров көшесі 82, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 54 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Асанбай Асқаров көшесінің 275-395Б (тақ сан жағы), 278-300 (жұп сан жағы) үйлері,
Петрашевский көшесінің үйлері,
Барбол Тоқтықожаұлы көшесінің 1-131 (тақ сан жағы), 2-34, 78, 98 (жұп сан жағы) үйлері,
Барбол Тоқтықожаұлы тұйық көшесінің үйлері,
Қадыр Мырза Әлі көшесінің үйлері,
Айтбай Назарбеков көшесінің үйлері,
Әбубәкір Диваев көшесінің үйлері,
Қобыланды батыр көшесінің үйлері,
Қобыланды батыр өтпе жолының үйлері,
Қаракемер көшесінің үйлері,
Көделі көшесінің үйлері,
Овсянников көшесінің үйлері,
Дүйсенбек Әбділдаев көшесінің үйлері,
Өзбек ақын көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 1-тұйық көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 2-тұйық көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 3-тұйық көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 4-тұйық көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 5-тұйық көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 6-тұйық көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 7-тұйық көшесінің үйлері,
Садуақас Әліпшеев өтпе жолының үйлері,
Құрманбек Жандарбеков көшесінің үйлері,
Гамалей көшесінің 1-5 (тақ сан жағы), 2-12 (жұп сан жағы) үйлері,
Бруно көшесінің 1-7 (тақ сан жағы), 2-4 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 48 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Көшек батыр көшесі 136, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 9 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Александр Пушкин көшесінің 129-229А (тақ сан жағы), 230-244 (жұп сан жағы) үйлері,
Тимофей Яковлев көшесінің үйлері,
Шерхан Мұртаза көшесінің 101-163А (тақ сан жағы), 110-166 (жұп сан жағы) үйлері,
Бейбітшілік 1-тұйық көшесінің үйлері,
Бейбітшілік 2-тұйық көшесінің үйлері,
Мұқаш Қойшыбеков көшесінің үйлері,

дома 1-107 (нечетная сторона), 2-98 (четная сторона) улицы Чернышова,
дома 104-248 (четная сторона) улицы Кошек батыра,
дома переулка Шота Руставели,
дома переулка Аль-Фараби,
дома улицы Ермека Серкебаева,
дома улицы Романбека Абилкайырова,
дома 35А-57А (нечетная сторона), 72, 72А улицы Мәңгілік Ел,
дома 49Б-61 (нечетная сторона), 68-78 (четная сторона) улицы Косы батыра,
дома улицы Бирлесу енбек,
дома переулка Енбек,
дома 41-71 (нечетная сторона), 60-102 (четная сторона) улицы Жусип Баласагуна,
дома 3-переулка Жусип Баласагуна,
дома 70-102 (четная сторона) проспекта Жамбыла.
Избирательный участок № 49
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Кадыргали Жалаири 31, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 32 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома улицы Жакана Сабалакова,
дома 73-137 (нечетная сторона), 98-180 (четная сторона) улицы Ыбырайыма Сулейменова,
дома 1-27 (нечетная сторона), 2-64 (четная сторона) улицы Султанбаева,
дома 1-переулка Султанбаева,
дома 2-переулка Султанбаева,
дома 3-переулка Султанбаева,
дома 1-проезда Султанбаева,
дома 2-проезда Султанбаева,
дома улицы Новостройки,
дома 51-83/2 (нечетная сторона), 26-52 (четная сторона) улицы Болтирик шешена,
дома 1-переулка Гипсового,
дома 2-переулка Гипсового,
дома улицы Антона Чехова,
дома 1-переулка Антона Чехова,
дома 2-переулка Антона Чехова,
дома улицы Химиков,
дома 70-122А (четная сторона) улицы Ерденбека Ниеткалиева,
дома 55-83 (нечетная сторона), 48-82 (четная сторона) улицы Жамал Аппасовой,
дома 17-57 (нечетная сторона), 36-54 (четная сторона) улицы Рысбек батыра,
дома 9А-29 (нечетная сторона), 16А-50 (четная сторона) улицы Кадыргали Жалаири,
дома 1-31А (нечетная сторона) улицы Мәңгілік Ел.
Избирательный участок № 50
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Астана" 10А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 53 имени Каратая Турысова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-33 микрорайона "Астана",
дома 8-30 (четная сторона) Жамал Аппасовой.
Избирательный участок № 51
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Кадыргали Жалаири 5, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 7 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".

Чернышов көшесінің 1-107 (тақ сан жағы), 2-98 (жұп сан жағы) үйлері,
Көшек батыр көшесінің 104-248 (жұп сан жағы) үйлері,
Шота Руставели тұйық көшесінің үйлері,
Әл-Фараби тұйық көшесінің үйлері,
Ермек Серкебаев көшесінің үйлері,
Романбек Әбілқайыров көшесінің үйлері,
Мәңгілік Ел көшесінің 35А-57А (тақ сан жағы), 72, 72А үйлері,
Қосы батыр көшесінің 49Б-61 (тақ сан жағы), 68-78 (жұп сан жағы) үйлері,
Бірлесу еңбек көшесінің үйлері,
Еңбек тұйық көшесінің үйлері,
Жүсіп Баласағұн көшесінің 41-71 (тақ сан жағы), 60-102 (жұп сан жағы) үйлері,
Жүсіп Баласағұн 3-тұйық көшесінің үйлері,
Жамбыл даңғылының 70-102 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 49 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Қадырғали Жалайыри көшесі 31, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 32 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Жақан Сабалақов көшесінің үйлері,
Ыбырайым Сүлейменов көшесінің 73-137 (тақ сан жағы), 98-180 (жұп сан жағы) үйлері,
Сұлтанбаев көшесінің 1-27 (тақ сан жағы), 2-64 (жұп сан жағы) үйлері,
Сұлтанбаев 1-тұйық көшесінің үйлері,
Сұлтанбаев 2-тұйық көшесінің үйлері,
Сұлтанбаев 3-тұйық көшесінің үйлері,
Сұлтанбаев 1-өтпе жолының үйлері,
Сұлтанбаев 2-өтпе жолының үйлері,
Новостройка көшесінің үйлері,
Бөлтірік шешен көшесінің 51-83/2 (тақ сан жағы), 26-52 (жұп сан жағы) үйлері,
Гипс 1-тұйық көшесінің үйлері,
Гипс 2-тұйық көшесінің үйлері,
Антон Чехов көшесінің үйлері,
Антон Чехов 1-тұйық көшесінің үйлері,
Антон Чехов 2-тұйық көшесінің үйлері,
Химик көшесінің үйлері,
Ерденбек Ниетқалиев көшесінің 70-122А (жұп сан жағы) үйлері,
Жамал Аппасова көшесінің 55-83 (тақ сан жағы), 48-82 (жұп сан жағы) үйлері,
Рысбек батыр көшесінің 17-57 (тақ сан жағы), 36-54 (жұп сан жағы) үйлері,
Қадырғали Жалайыри көшесінің 9А-29 (тақ сан жағы), 16А-50 (жұп сан жағы) үйлері,
Мәңгілік Ел көшесінің 1-31А (тақ сан жағы) үйлері.
№ 50 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Астана" шағынауданы 10А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Қаратай Тұрысов атындағы № 53 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Астана" шағынауданының 1-33 үйлері,
Жамал Аппасова көшесінің 8-30 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 51 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Қадырғали Жалайыри көшесі 5, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 7 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: город Тараз: дома 57-89/2 (нечетная сторона) улицы Ерденбека Ниеткалиева,
дома 9-29 (нечетная сторона), 8-24 (четная сторона) улицы Михаила Ломоносова,
дома 55-63 (нечетная сторона), 42-64 (четная сторона) улицы Сабыра Рахимова,
дома 2-переулка Сабыра Рахимова,
дома 110-118 (четная сторона) проспекта Толе би,
дома улицы Есет батыра,
дома 1-9А (нечетная сторона), 2-34 (четная сторона) улицы Рысбек батыра,
дома переулка Рысбек батыра,
дома проезда Рысбек батыра,
дома 1-9 (нечетная сторона), 2-16 (четная сторона) улицы Кадыргали Жалаири,
дома переулка Кадыргали Жалаири.
Избирательный участок № 52
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Ерденбека Ниеткалиева 20, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылский высший медицинский колледж" управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 19А-63 (нечетная сторона) улицы Ыбырайыма Сулейменова,
дома 3-переулка Ыбырайыма Сулейменова,
дома 4-переулка Ыбырайыма Сулейменова,
дома 9-49 (нечетная сторона), 2-24 (четная сторона) улицы Болтирик шешена,
дома 1-переулка Болтирик шешена,
дома 2-переулка Болтирик шешена,
дома 3-переулка Болтирик шешена,
дома улицы Ныгмета Сауранбаева,
дома 1-переулка Ныгмета Сауранбаева,
дома 2-переулка Ныгмета Сауранбаева,
дома 11-55 (нечетная сторона), 20-68 (четная сторона) улицы Ерденбека Ниеткалиева,
дома 1-7 (нечетная сторона), 2-6 (четная сторона) улицы Михаила Ломоносова,
дома 51-53 (нечетная сторона), 2-40 (четная сторона) улицы Сабыра Рахимова,
дома 1-переулка Сабыра Рахимова,
дома тупика Сабыра Рахимова,
дома 1-проезда Сабыра Рахимова,
дома 2-проезда Сабыра Рахимова,
дома 41-103, 107А (нечетная сторона), 58-130 (четная сторона) улицы Улбике акына,
дома 101-139 (нечетная сторона), 144-184 (четная сторона) улицы Жусип Баласагуна,
дома 23-33 (нечетная сторона), 16, 18-24, 34 (четная сторона) улицы Федор Достоевского,
дома 115А-121 (нечетная сторона), 158-168 (четная сторона) проспекта Жамбыла.
Избирательный участок № 53
Центр избирательного участка: город Тараз, 1-переулок Мәңгілік Ел 26, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 37 имени Ы.Сулейменова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 97-255 (нечетная сторона) улицы Кошек батыра,
дома 61-103 (нечетная сторона), 54-110 (четная сторона) улицы Сырым Датулы,
дома 2-переулка Сырым Датулы,

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Ерденбек Ниетқалиев көшесінің 57-89/2 (тақ сан жағы) үйлері,
Михаил Ломоносов көшесінің 9-29 (тақ сан жағы), 8-24 (жұп сан жағы) үйлері,
Сабыр Рахимов көшесінің 55-63 (тақ сан жағы), 42-64 (жұп сан жағы) үйлері,
Сабыр Рахимов 2-тұйық көшесінің үйлері,
Төле би даңғылының 110-118 (жұп сан жағы) үйлері,
Есет батыр көшесінің үйлері,
Рысбек батыр көшесінің 1-9А (тақ сан жағы), 2-34 (жұп сан жағы) үйлері,
Рысбек батыр тұйық көшесінің үйлері,
Рысбек батыр өтпе жолының үйлері,
Қадырғали Жалайыри көшесінің 1-9 (тақ сан жағы), 2-16 (жұп сан жағы) үйлері,
Қадырғали Жалайыри тұйық көшесінің үйлері.
№ 52 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Ерденбек Ниетқалиев көшесі 20, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Жамбыл жоғары медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Ыбырайым Сүлейменов көшесінің 19А-63 (тақ сан жағы) үйлері,
Ыбырайым Сүлейменов 3-тұйық көшесінің үйлері,
Ыбырайым Сүлейменов 4-тұйық көшесінің үйлері,
Бөлтірік шешен көшесінің 9-49 (тақ сан жағы), 2-24 (жұп сан жағы) үйлері,
Бөлтірік шешен 1-тұйық көшесінің үйлері,
Бөлтірік шешен 2-тұйық көшесінің үйлері,
Бөлтірік шешен 3-тұйық көшесінің үйлері,
Нығмет Сауранбаев көшесінің үйлері,
Нығмет Сауранбаев 1-тұйық көшесінің үйлері,
Нығмет Сауранбаев 2-тұйық көшесінің үйлері,
Ерденбек Ниетқалиев көшесінің 11-55 (тақ сан жағы), 20-68 (жұп сан жағы) үйлері,
Михаил Ломоносов көшесінің 1-7 (тақ сан жағы), 2-6 (жұп сан жағы) үйлері,
Сабыр Рахимов көшесінің 51-53 (тақ сан жағы), 2-40 (жұп сан жағы) үйлері,
Сабыр Рахимов 1-тұйық көшесінің үйлері,
Сабыр Рахимов кірме жолының үйлері,
Сабыр Рахимов 1-өтпе жолының үйлері,
Сабыр Рахимов 2-өтпе жолының үйлері,
Ұлбике ақын көшесінің 41-103, 107А (тақ сан жағы), 58-130 (жұп сан жағы) үйлері,
Жүсіп Баласағұн көшесінің 101-139 (тақ сан жағы), 144-184 (жұп сан жағы) үйлері,
Федор Достоевский көшесінің 23-33 (тақ сан жағы), 16, 18-24, 34 (жұп сан жағы) үйлері,
Жамбыл даңғылының 115А-121 (тақ сан жағы), 158-168 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 53 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Мәңгілік Ел 1- тұйық көшесі 26, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ы.Сүлейменов атындағы № 37 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Көшек батыр көшесінің 97-255 (тақ сан жағы) үйлері,
Сырым Датұлы көшесінің 61-103 (тақ сан жағы), 54-110 (жұп сан жағы) үйлері,
Сырым Датұлы 2-тұйық көшесінің үйлері,

дома 63-109 (нечетная сторона), 90А-142 (четная сторона) улицы Токберген Сабатаулы,
дома переулка Богуна,
дома 63-113 (нечетная сторона), 56А-112 (четная сторона) улицы Кажымукана,
дома 1-переулка Кажымукана,
дома 2-переулка Кажымукана,
дома 3-переулка Кажымукана,
дома 33-71 (нечетная сторона), 28Б, 30-66 (четная сторона) улицы Жакыпбая Касымбекова,
дома переулка Антона Макаренко,
дома 38-96А (четная сторона) улицы Ыбырайыма Сулейменова,
дома 33-35 (нечетная сторона), 2-70 (четная сторона) улицы Мәңгілік Ел,
дома 1-переулка Мәңгілік Ел,
дома 2-переулка Мәңгілік Ел,
дома 3-переулка Мәңгілік Ел,
дома улицы Азаттык,
дома 1-39 (нечетная сторона), 2-56 (четная сторона) улицы Улбике акына,
дома 1-переулка Улбике акына,
дома 2-переулка Улбике акына,
дома 73-99А (нечетная сторона), 104-140 (четная сторона) улицы Жусип Баласагуна,
дома 1-переулка Жусип Баласагуна,
дома 2-переулка Жусип Баласагуна,
дома 104-156 (четная сторона) проспекта Жамбыла.
Избирательный участок № 54
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Шерхана Муртазы 34, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 2 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 23-59 (нечетная сторона) улицы Шерхана Муртазы,
дома улицы Закира Ярошбаева,
дома 1-65 (нечетная сторона), 2-74 (четная сторона) улицы Кошек батыра,
дома улицы Ажибая Апсеметова,
дома 1-29 (нечетная сторона), 2-28 (четная сторона) улицы Сырым Датулы,
дома 1-61 (нечетная сторона), 6-54 (четная сторона) улицы Токберген Сабатаулы,
дома 1-61 (нечетная сторона), 2-56 (четная сторона) улицы Кажымукана,
дома 4-переулка Кажымукана,
дома 1-31 (нечетная сторона), 2-28А (четная сторона) улицы Жакыпбая Касымбекова,
дома улицы Алии Молдагуловой,
дома 2-36 (четная сторона) улицы Ыбырайыма Сулейменова,
дома 1-переулка Ыбырайыма Сулейменова,
дома 2-переулка Ыбырайыма Сулейменова,
дома 89-111А (нечетная сторона) проспекта Жамбыла,
дома 99-141 (нечетная сторона), 142-158, 160, 162-166 (четная сторона) улицы Колбасшы Койгельды,
дома 13-69 (нечетная сторона), 30А, 38-76 (четная сторона) улицы Желтоксан,
дома улицы Барьяна Турсынова,
дома 106-122/1А, 124А проспекта Абая,
дома 1-переулка проспекта Абая.
Избирательный участок № 55
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Казыбек би 136, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбыл су" отдела жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз".

Тоқберген Сабатаұлы көшесінің 63-109 (тақ сан жағы), 90А-142 (жұп сан жағы) үйлері,
Богуна тұйық көшесінің үйлері,
Қажымұқан көшесінің 63-113 (тақ сан жағы), 56А-112 (жұп сан жағы) үйлері,
Қажымұқан 1-тұйық көшесінің үйлері,
Қажымұқан 2-тұйық көшесінің үйлері,
Қажымұқан 3-тұйық көшесінің үйлері,
Жақыпбай Қасымбеков көшесінің 33-71 (тақ сан жағы), 28Б, 30-66 (жұп сан жағы) үйлері,
Антон Макаренко тұйық көшесінің үйлері,
Ыбырайым Сүлейменов көшесінің 38-96А (жұп сан жағы) үйлері,
Мәңгілік Ел көшесінің 33-35 (тақ сан жағы), 2-70 (жұп сан жағы) үйлері,
Мәңгілік Ел 1-тұйық көшесінің үйлері,
Мәңгілік Ел 2-тұйық көшесінің үйлері,
Мәңгілік Ел 3-тұйық көшесінің үйлері,
Азаттық көшесінің үйлері,
Ұлбике ақын көшесінің 1-39 (тақ сан жағы), 2-56 (жұп сан жағы) үйлері,
Ұлбике ақын 1-тұйық көшесінің үйлері,
Ұлбике ақын 2-тұйық көшесінің үйлері,
Жүсіп Баласағұн көшесінің 73-99А (тақ сан жағы), 104-140 (жұп сан жағы) үйлері,
Жүсіп Баласағұн 1-тұйық көшесінің үйлері,
Жүсіп Баласағұн 2-тұйық көшесінің үйлері,
Жамбыл даңғылының 104-156 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 54 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Шерхан Мұртаза көшесі 34, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Шерхан Мұртаза көшесінің 23-59 (тақ сан жағы) үйлері,
Закир Ярошбаев көшесінің үйлері,
Көшек батыр көшесінің 1-65 (тақ сан жағы), 2-74 (жұп сан жағы) үйлері,
Әжібай Әпсеметов көшесінің үйлері,
Сырым Датұлы көшесінің 1-29 (тақ сан жағы), 2-28 (жұп сан жағы) үйлері,
Тоқберген Сабатаұлы көшесінің 1-61 (тақ сан жағы), 6-54 (жұп сан жағы) үйлері,
Қажымұқан көшесінің 1-61 (тақ сан жағы), 2-56 (жұп сан жағы) үйлері,
Қажымұқан 4-тұйық көшесінің үйлері,
Жақыпбай Қасымбеков көшесінің 1-31 (тақ сан жағы), 2-28А (жұп сан жағы) үйлері,
Әлия Молдағұлова көшесінің үйлері,
Ыбырайым Сүлейменов көшесінің 2-36 (жұп сан жағы) үйлері,
Ыбырайым Сүлейменов 1-тұйық көшесінің үйлері,
Ыбырайым Сүлейменов 2-тұйық көшесінің үйлері,
Жамбыл даңғылының 89-111А (тақ сан жағы) үйлері,
Қолбасшы Қойгелді көшесінің 99-141 (тақ сан жағы), 142-158, 160, 162-166 (жұп сан жағы) үйлері,
Желтоқсан көшесінің 13-69 (тақ сан жағы), 30А, 38-76 (жұп сан жағы) үйлері,
Барьян Тұрсынов көшесінің үйлері,
Абай даңғылының 106-122/1А, 124А үйлері,
Абай даңғылының 1-тұйық көшесінің үйлері.
№ 55 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Қазыбек би көшесі 136, "Тараз қаласы әкімдігінің тұрғын жай – коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жамбыл су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.

Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-17 (нечетная сторона) улицы Ыбырайыма Сулейменова,
дома 53А-61, 61Б (нечетная сторона), 36-58 (четная сторона) проспекта Толе би,
дома 103-113 (нечетная сторона), 120-140 (четная сторона) улицы Казыбек би,
дома 3-переулка Казыбек би,
дома 2-8А (четная сторона) улицы Айтеке би,
дома 69А, 69Б, 71, 71Б, 73Б улицы Желтоксан,
дома жилого комплекса Атшабар,
дома 1-27 (нечетная сторона) улицы Абдирахмана Айтиева,
дома 124, 126-134 (четная сторона) проспекта Абая.
Избирательный участок № 56
Центр избирательного участка: город Тараз, проспект Толе би 60, здание корпуса № 2.6 некоммерческого акционерного общества "Таразский университет имени М.Х.Дулати".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 17А, 17В, 19 улицы Ыбырайыма Сулейменова,
дома 1-7 (нечетная сторона) улицы Болтирик шешена,
дома 1-9А (нечетная сторона), 2-18 (четная сторона) улицы Ерденбека Ниеткалиева,
дома 60-64А (четная сторона) проспекта Толе би,
дома 123-127 (нечетная сторона) проспекта Жамбыла,
дома 157-163Б (нечетная сторона), 158А, 160А, 176-182 (четная сторона) улицы Колбасшы Койгельды,
дома 73А, 78, 78А, 78Б, 78Г улицы Желтоксан.
Избирательный участок № 57
Центр избирательного участка: город Тараз, проспект Толе би 68, здание корпуса № 4.1 некоммерческого акционерного общества "Таразский университет имени М.Х.Дулати".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1, 1А, 3, 25-49 (нечетная сторона) улицы Сабыра Рахимова,
дома 3А-21В (нечетная сторона), 2-14, 16А (четная сторона) улицы Федор Достоевского,
дома переулка Федор Достоевского,
дома улицы Дабыла Жуанышева,
дома переулка Дабыла Жуанышева,
дома 66-100 (четная сторона) проспекта Толе би,
дома 105А-107, 109-117 (нечетная сторона), 132-154А (четная сторона) улицы Улбике акына,
дома 170, 172 проспекта Жамбыла.
Избирательный участок № 58
Центр избирательного участка: город Тараз, проспект Толе би 77, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 12 имени Керимбая отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 67-87, 89Б (нечетная сторона) проспекта Толе би,
дома улицы Алдабергена Сарсенбаева,
дома 161-193 (нечетная сторона), 142, 146-182 (четная сторона) улицы Казыбек би,
дома проезда Казыбек би,
дома тупика Казыбек би,
дома улицы Попова,
дома 43-87 (нечетная сторона), 66-106 (четная сторона) улицы Айтеке би,
дома 3-переулка Айтеке би,
дома 3, 3Б, 3Д улицы Каратая Турысова,
дома улицы Саухымбека Турысова,
дома 2-переулка Трудового,
дома 3-переулка Трудового,
дома 4-переулка Трудового,

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Ыбырайым Сүлейменов көшесінің 1-17 (тақ сан жағы) үйлері,
Төле би даңғылының 53А-61, 61Б (тақ сан жағы), 36-58 (жұп сан жағы) үйлері,
Қазыбек би көшесінің 103-113 (тақ сан жағы), 120-140 (жұп сан жағы) үйлері,
Қазыбек би 3-тұйық көшесінің үйлері,
Әйтеке би көшесінің 2-8А (жұп сан жағы) үйлері,
Желтоқсан көшесінің 69А, 69Б, 71, 71Б, 73Б үйлері,
Атшабар тұрғын кешенінің үйлері,
Әбдірахман Әйтиев көшесінің 1-27 (тақ сан жағы) үйлері,
Абай даңғылының 124, 126-134 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 56 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Төле би даңғылы 60, "М.Х.Дулати атындағы Тараз университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 2.6 корпусының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Ыбырайым Сүлейменов көшесінің 17А, 17В, 19 үйлері,
Бөлтірік шешен көшесінің 1-7 (тақ сан жағы) үйлері,
Ерденбек Ниетқалиев көшесінің 1-9А (тақ сан жағы), 2-18 (жұп сан жағы) үйлері,
Төле би даңғылының 60-64А (жұп сан жағы) үйлері,
Жамбыл даңғылының 123-127 (тақ сан жағы) үйлері,
Қолбасшы Қойгелді көшесінің 157-163Б (тақ сан жағы), 158А, 160А, 176-182 (жұп сан жағы) үйлері,
Желтоқсан көшесінің 73А, 78, 78А, 78Б, 78Г үйлері.
№ 57 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Төле би даңғылы 68, "М.Х.Дулати атындағы Тараз университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 4.1 корпусының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Сабыр Рахимов көшесінің 1, 1А, 3, 25-49 (тақ сан жағы) үйлері,
Федор Достоевский көшесінің 3А-21В (тақ сан жағы), 2-14, 16А (жұп сан жағы) үйлері,
Федор Достоевский тұйық көшесінің үйлері,
Дабыл Жуанышев көшесінің үйлері,
Дабыл Жуанышев тұйық көшесінің үйлері,
Төле би даңғылының 66-100 (жұп сан жағы) үйлері,
Ұлбике ақын көшесінің 105А-107, 109-117 (тақ сан жағы), 132-154А (жұп сан жағы) үйлері,
Жамбыл даңғылының 170, 172 үйлері.
№ 58 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Төле би даңғылы 77, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Керімбай атындағы № 12 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Төле би даңғылының 67-87, 89Б (тақ сан жағы) үйлері,
Алдаберген Сәрсенбаев көшесінің үйлері,
Қазыбек би көшесінің 161-193 (тақ сан жағы), 142, 146-182 (жұп сан жағы) үйлері,
Қазыбек би өтпе жолының үйлері,
Қазыбек би кірме жолының үйлері,
Попов көшесінің үйлері,
Әйтеке би көшесінің 43-87 (тақ сан жағы), 66-106 (жұп сан жағы) үйлері,
Әйтеке би 3-тұйық көшесінің үйлері,
Қаратай Тұрысов көшесінің 3, 3Б, 3Д үйлері,
Саухымбек Тұрысов көшесінің үйлері,
Трудовой 2-тұйық көшесінің үйлері,
Трудовой 3-тұйық көшесінің үйлері,
Трудовой 4-тұйық көшесінің үйлері,

дома 80А-104 (четная сторона) улицы Динмухамеда Конаева,
дома 135-179 (нечетная сторона), 178-224 (четная сторона) проспекта Жамбыла,
дома улицы Ильи Репина,
дома улицы Михаила Глинки,
дома 186-250 (четная сторона) улицы Колбасшы Койгельды,
дома переулка Колбасшы Койгельды,
дома 1-переулка Ушбулак,
дома 2-переулка Ушбулак,
дома 3-переулка Ушбулак,
дома 4-переулка Ушбулак.
Избирательный участок № 59
Центр избирательного участка: город Тараз, проспект Толе би 77, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 12 имени Керимбая отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 61А, 61Г, 63, 65, 65А (нечетная сторона) проспекта Толе би,
дома 115-143 (нечетная сторона), 142А, 142Б, 144, 144А (четная сторона) улицы Казыбек би,
дома улицы Уалихана Кайназарова,
дома 17-37 (нечетная сторона), 10-30А (четная сторона) улицы Айтеке би,
дома 62-78 (четная сторона) улицы Динмухамеда Конаева,
дома 171-235А (нечетная сторона) улицы Колбасшы Койгельды,
дома 73, 80-118 (четная сторона) улицы Желтоксан,
дома 4-10 (четная сторона) улицы Абдирахмана Айтиева,
дома 2-переулка Абдирахмана Айтиева.
Избирательный участок № 60
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Ивана Крылова 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 20 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 73-83 (нечетная сторона) улицы Динмухамеда Конаева,
дома улицы Омирбека Байдилдаева,
дома 79-101 (нечетная сторона), 76-94 (четная сторона) улицы Самен Даненулы,
дома 113-139А (нечетная сторона), 104-128 (четная сторона) улицы Мухамеда Хайдара Дулати,
дома 1-переулка Мухамеда Хайдара Дулати,
дома 2-переулка Мухамеда Хайдара Дулати,
дома 73-91 (нечетная сторона), 74-96 (четная сторона) улицы Абилахата Еспаева,
дома 2-переулка Абилахата Еспаева,
дома улицы Жолсеита Камбарова,
дома улицы Смоленской,
дома 1-переулка Смоленского,
дома 2-переулка Смоленского,
дома 5-переулка Ташкентского,
дома 2-150 (четная сторона) улицы Алимхана Комратова,
дома 1-проезда Алимхана Комратова.
Избирательный участок № 61
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Ивана Крылова 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 20 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1, 3-45А (нечетная сторона), 2-8 (четная сторона) улицы Сыпыра жырау,
дома улицы Туркестанской,

Дінмұхамед Қонаев көшесінің 80А-104 (жұп сан жағы) үйлері,
Жамбыл даңғылының 135-179 (тақ сан жағы), 178-224 (жұп сан жағы) үйлері,
Илья Репин көшесінің үйлері,
Михаил Глинка көшесінің үйлері,
Қолбасшы Қойгелді көшесінің 186-250 (жұп сан жағы) үйлері,
Қолбасшы Қойгелді тұйық көшесінің үйлері,
Үшбұлақ 1-тұйық көшесінің үйлері,
Үшбұлақ 2-тұйық көшесінің үйлері,
Үшбұлақ 3-тұйық көшесінің үйлері,
Үшбұлақ 4-тұйық көшесінің үйлері.
№ 59 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Төле би даңғылы 77, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Керімбай атындағы № 12 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Төле би даңғылының 61А, 61Г, 63, 65, 65А (тақ сан жағы) үйлері,
Қазыбек би көшесінің 115-143 (тақ сан жағы), 142А, 142Б, 144, 144А (жұп сан жағы) үйлері,
Уәлихан Қайназаров көшесінің үйлері,
Әйтеке би көшесінің 17-37 (тақ сан жағы), 10-30А (жұп сан жағы) үйлері,
Дінмұхамед Қонаев көшесінің 62-78 (жұп сан жағы) үйлері,
Қолбасшы Қойгелді көшесінің 171-235А (тақ сан жағы) үйлері,
Желтоқсан көшесінің 73, 80-118 (жұп сан жағы) үйлері,
Әбдірахман Әйтиев көшесінің 4-10 (жұп сан жағы) үйлері,
Әбдірахман Әйтиев 2-тұйық көшесінің үйлері.
№ 60 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Иван Крылов көшесі 1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 20 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Дінмұхамед Қонаев көшесінің 73-83 (тақ сан жағы) үйлері,
Өмірбек Бәйділдаев көшесінің үйлері,
Сәмен Дәненұлы көшесінің 79-101 (тақ сан жағы), 76-94 (жұп сан жағы) үйлері,
Мұхамед Хайдар Дулати көшесінің 113-139А (тақ сан жағы), 104-128 (жұп сан жағы) үйлері,
Мұхамед Хайдар Дулати 1-тұйық көшесінің үйлері,
Мұхамед Хайдар Дулати 2-тұйық көшесінің үйлері,
Әбілахат Еспаев көшесінің 73-91 (тақ сан жағы), 74-96 (жұп сан жағы) үйлері,
Әбілахат Еспаев 2-тұйық көшесінің үйлері,
Жолсейіт Қамбаров көшесінің үйлері,
Смоленский көшесінің үйлері,
Смоленский 1-тұйық көшесінің үйлері,
Смоленский 2-тұйық көшесінің үйлері,
Ташкент 5-тұйық көшесінің үйлері,
Әлімхан Комратов көшесінің 2-150 (жұп сан жағы) үйлері,
Әлімхан Комратов 1-өтпе жолының үйлері.
№ 61 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Иван Крылов көшесі 1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 20 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Сыпыра жырау көшесінің 1, 3-45А (тақ сан жағы), 2-8 (жұп сан жағы) үйлері,
Түркістан көшесінің үйлері,

дома 141-169 (нечетная сторона), 130-162 (четная сторона) улицы Мухамеда Хайдара Дулати,
дома 1-25 (нечетная сторона), 2-28 (четная сторона) улицы Файзына Кыпшакбаева,
дома 1-17 (нечетная сторона), 2-18 (четная сторона) улицы Ивана Крылова,
дома улицы Козлова,
дома улицы Сергея Кондратьева,
дома 244-340 (четная сторона) улицы Ташкентской,
дома 13-133 (нечетная сторона) улицы Михаила Лермонтова,
дома 29-91 (нечетная сторона), 12, 14, 16-72 (четная сторона) улицы Западной,
дома 1-переулка Западного,
дома 2-переулка Западного,
дома 3-переулка Западного,
дома улицы Николая Добролюбова,
дома улицы Виссариона Белинского,
дома улицы Каллаур акима,
дома 1-переулка Каллаур акима,
дома 2-переулка Каллаур акима,
дома 3-переулка Каллаур акима,
дома 37-57 (нечетная сторона), 46-56 (четная сторона) улицы 2-Элеваторной.
Избирательный участок № 62
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Талас" 19А, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 40 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 2-16, 33, 35 микрорайона "Талас".
Избирательный участок № 63
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Талас" 19А, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 40 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дом 1А улицы Сыпыра жырау,
дома 17-30 микрорайона "Талас".
Избирательный участок № 64
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Жайлау" 25В, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 35 имени А.Гайдара отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1, 2, 3, 6, 7, 11, 11Б, 12, 13, 23, 24 микрорайона "Жайлау".
Избирательный участок № 65
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Жайлау" 25В, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 35 имени А.Гайдара отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 4, 4/1, 5, 5А, 9, 10, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 25 микрорайона "Жайлау".
Избирательный участок № 66
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Салтанат" 23А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия имени Шерхана Муртазы отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1, 3, 5-15, 28, 35, 36, 38 микрорайона "Салтанат".
Избирательный участок № 67
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Салтанат" 23А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия имени Шерхана Муртазы отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".

Мұхамед Хайдар Дулати көшесінің 141-169 (тақ сан жағы), 130-162 (жұп сан жағы) үйлері,
Файзын Қыпшақбаев көшесінің 1-25 (тақ сан жағы), 2-28 (жұп сан жағы) үйлері,
Иван Крылов көшесінің 1-17 (тақ сан жағы), 2-18 (жұп сан жағы) үйлері,
Козлов көшесінің үйлері,
Сергей Кондратьев көшесінің үйлері,
Ташкент көшесінің 244-340 (жұп сан жағы) үйлері,
Михаил Лермонтов көшесінің 13-133 (тақ сан жағы) үйлері,
Западный көшесінің 29-91 (тақ сан жағы), 12, 14, 16-72 (жұп сан жағы) үйлері,
Западный 1-тұйық көшесінің үйлері,
Западный 2-тұйық көшесінің үйлері,
Западный 3-тұйық көшесінің үйлері,
Николай Добролюбов көшесінің үйлері,
Виссарион Белинский көшесінің үйлері,
Қаллаур әкім көшесінің үйлері,
Қаллаур әкім 1-тұйық көшесінің үйлері,
Қаллаур әкім 2-тұйық көшесінің үйлері,
Қаллаур әкім 3-тұйық көшесінің үйлері,
Элеватор 2-көшесінің 37-57 (тақ сан жағы), 46-56 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 62 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Талас" шағынауданы 19А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 40 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Талас" шағынауданының 2-16, 33, 35 үйлері.
№ 63 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Талас" шағынауданы 19А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 40 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Сыпыра жырау көшесінің 1А үйі,
"Талас" шағынауданының 17-30 үйлері.
№ 64 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Жайлау" шағынауданы 25В, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің А.Гайдар атындағы № 35 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Жайлау" шағынауданының 1, 2, 3, 6, 7, 11, 11Б, 12, 13, 23, 24 үйлері.
№ 65 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Жайлау" шағынауданы 25В, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің А.Гайдар атындағы № 35 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Жайлау" шағынауданының 4, 4/1, 5, 5А, 9, 10, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 25 үйлері.
№ 66 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Салтанат" шағынауданы 23А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Шерхан Мұртаза атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Салтанат" шағынауданының 1, 3, 5-15, 28, 35, 36, 38 үйлері.
№ 67 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Салтанат" шағынауданы 23А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Шерхан Мұртаза атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: город Тараз: дома 16-27, 29А, 29Б, 30, 31 микрорайона "Салтанат".
Избирательный участок № 68
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Акбулак" 31, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 36 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 8-13, 16-20, 26, 28, 29, 32, 33, 41 микрорайона "Акбулак".
Избирательный участок № 69
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Акбулак" 31, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 36 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-7, 14, 15, 21-25 микрорайона "Акбулак",
дома 91-93 проспекта Толе би.
Избирательный участок № 70
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Каратау" 35, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 38 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-12 микрорайона "Каратау",
дом 95 проспекта Толе би.
Избирательный участок № 71
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Каратау" 34, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Колледж "Тараз-Ғасыр".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 25-33, 37А, 37Б, 39, 41, 43 микрорайона "Каратау".
Избирательный участок № 72
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Карасу" 28, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 25 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-8, 10, 12, 14, 15, 16 микрорайона "Карасу".
Избирательный участок № 73
Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Карасу" 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Наргозы Данаева отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 4-11, 15-19, 20А, 21, 21А, 29-32, 34, 36, 37, 38 массива "Карасу".
Избирательный участок № 74
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Самал" 41, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 39 имени И.Панфилова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 18, 19, 39, 40, 44-47, 47А, 48-54, 55-57 микрорайона "Самал".
Избирательный участок № 75

Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Салтанат" шағынауданының 16-27, 29А, 29Б, 30, 31 үйлері.
№ 68 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Ақбұлақ" шағынауданы 31, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 36 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Ақбұлақ" шағынауданының 8-13, 16-20, 26, 28, 29, 32, 33, 41 үйлері.
№ 69 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Ақбұлақ" шағынауданы 31, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 36 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Ақбұлақ" шағынауданының 1-7, 14, 15, 21-25 үйлері,
Төле би даңғылының 91-93 үйлері.
№ 70 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Қаратау" шағынауданы 35, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 38 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Қаратау" шағынауданының 1-12 үйлері,
Төле би даңғылының 95 үйі.
№ 71 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Қаратау" шағынауданы 34, "Тараз-Ғасыр" колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Қаратау" шағынауданының 25-33, 37А, 37Б, 39, 41, 43 үйлері.
№ 72 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Қарасу" шағынауданы 28, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 25 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Қарасу" шағынауданының 1-8, 10, 12, 14, 15, 16 үйлері.
№ 73 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Қарасу" алқабы 1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Нарғозы Данаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Қарасу" алқабының 4-11, 15-19, 20А, 21, 21А, 29-32, 34, 36, 37, 38 үйлері.
№ 74 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Самал" шағынауданы 41, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің И.Панфилов атындағы № 39 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Самал" шағынауданының 18, 19, 39, 40, 44-47, 47А, 48-54, 55-57 үйлері.
№ 75 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Самал" 3Б, здание коммунального государственного учреждения "Казахская классическая гимназия № 45 имени Б.Момышулы отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-3, 5-8, 9-16 микрорайона "Самал".
Избирательный участок № 76
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Самал" 41, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 39 имени И.Панфилова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 17, 20-27, 30-36, 38 микрорайона "Самал".
Избирательный участок № 77
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Алатау" 9, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 43 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-3, 5-8, 41-43, 47-52 микрорайона "Алатау".
Избирательный участок № 78
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Алатау" 53, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 48 имени Т.Рыскулова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 10, 11, 12, 13-19, 39, 40, 44, 45, 46 микрорайона "Алатау".
Избирательный участок № 79
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Алатау" 53, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 48 имени Т.Рыскулова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 20, 22-24, 26-37 микрорайона "Алатау".
Избирательный участок № 80
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Мынбулак" 35, здание коммунального государственного учреждения "Многопрофильная гимназия № 41 имени А.Пушкина отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1, 2, 2А, 3-8, 8А, 9-12, 15-17, 19, 21, 23, 23А, 28 микрорайона "Мынбулак".
Избирательный участок № 81
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Мынбулак" 34, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №47 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 49, 49А, 51, 52А, 53-63, 65-67, 68 микрорайона "Мынбулак".
Избирательный участок № 82

Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Самал" шағынауданы 3Б, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Б.Момышұлы атындағы № 45 қазақ классикалық гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Самал" шағынауданының 1-3, 5-8, 9-16 үйлері.
№ 76 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Самал" шағынауданы 41, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің И.Панфилов атындағы № 39 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Самал" шағынауданының 17, 20-27, 30-36, 38 үйлері.
№ 77 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Алатау" шағынауданы 9, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 43 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Алатау" шағынауданының 1-3, 5-8, 41-43, 47-52 үйлері.
№ 78 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Алатау" шағынауданы 53, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Т.Рысқұлов атындағы № 48 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Алатау" шағынауданының 10, 11, 12, 13-19, 39, 40, 44, 45, 46 үйлері.
№ 79 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Алатау" шағынауданы 53, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Т.Рысқұлов атындағы № 48 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Алатау" шағынауданының 20, 22-24, 26-37 үйлері.
№ 80 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Мыңбұлақ" шағынауданы 35, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің А.Пушкин атындағы № 41 көпсалалы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Мыңбұлақ" шағынауданының 1, 2, 2А, 3-8, 8А, 9-12, 15-17, 19, 21, 23, 23А, 28 үйлері.
№ 81 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Мыңбұлақ" шағынауданы 34, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 47 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Мыңбұлақ" шағынауданының 49, 49А, 51, 52А, 53-63, 65-67, 68 үйлері.
№ 82 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Мынбулак" 35, здание коммунального государственного учреждения "Многопрофильная гимназия № 41 имени А.Пушкина отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 13, 14, 18, 18А, 20, 22, 24-27А, 29-30А, 31-33, 36-41, 44-48, 50, 52 микрорайона "Мынбулак".
Избирательный участок № 83
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Аса" 27А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 49 имени Ы.Алтынсарина отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 17, 18, 19, 21-23, 26-28, 30 микрорайона "Аса".
Избирательный участок № 84
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Аса" 8А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 46 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-4, 6, 8, 10-11, 32, 32А, 32Б микрорайона "Аса".
Избирательный участок № 85
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Аса" 27А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 49 имени Ы.Алтынсарина отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 24, 25, 25А, 29, 31, 33-36, 40, 41 микрорайона "Аса".
Избирательный участок № 86
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Жансая" 22, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 42 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11-17, 17А, 18, 20, 21, 23, 24, 25 микрорайона "Жансая".
Избирательный участок № 87
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Жансая" 22, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 42 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 26-30, 32-43 микрорайона "Жансая".
Избирательный участок № 88
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Тауке хана 22, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Тараз-Арена" имени Жаксылыка Ушкемпирова управления физической культуры и спорта акимата Жамбылской области.
Границы избирательного участка: город Тараз: массив "Дорожник":
дома улицы Миржакыпа Дулатова,
дома улицы Шакарима Кудайбердиева,
дома улицы Хусаина,
дома улицы Магжана Жумабаева,
дома улицы Тауке хана,
дома улицы Василия Грушко,
дома улицы Чимкентской,
дома улицы Жазылбека Куанышбаева,

Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Мыңбұлақ" шағынауданы 35, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің А.Пушкин атындағы № 41 көпсалалы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Мыңбұлақ" шағынауданының 13, 14, 18, 18А, 20, 22, 24-27А, 29-30А, 31-33, 36-41, 44-48, 50, 52 үйлері.
№ 83 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Аса" шағынауданы 27А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ы.Алтынсарин атындағы № 49 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Аса" шағынауданының 17, 18, 19, 21-23, 26-28, 30 үйлері.
№ 84 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Аса" шағынауданы 8А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 46 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Аса" шағынауданының 1-4, 6, 8, 10-11, 32, 32А, 32Б үйлері.
№ 85 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Аса" шағынауданы 27А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ы.Алтынсарин атындағы № 49 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Аса" шағынауданының 24, 25, 25А, 29, 31, 33-36, 40, 41 үйлері.
№ 86 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Жансая" шағынауданы 22, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 42 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Жансая" шағынауданының 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11-17, 17А, 18, 20, 21, 23, 24, 25 үйлері.
№ 87 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Жансая" шағынауданы 22, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 42 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Жансая" шағынауданының 26-30, 32-43 үйлері.
№ 88 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Тәуке хан көшесі 22, "Жамбыл облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы Жақсылық Үшкемпіров атындағы "Тараз-Арена" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Дорожник" алабы:
Міржақып Дулатов көшесінің үйлері,
Шәкәрім Құдайбердиев көшесінің үйлері,
Хусаин көшесінің үйлері,
Мағжан Жұмабаев көшесінің үйлері,
Тәуке хан көшесінің үйлері,
Василий Грушко көшесінің үйлері,
Шымкент көшесінің үйлері,
Жазылбек Қуанышбаев көшесінің үйлері,

дома 55/2, 55/3, 55/5, 55/6, 55Г, 70, 72 улицы Санырык батыра,
дома переулка Санырык батыра,
дома проезда Санырык батыра,
дома улицы Автомобильной,
дома 1-переулка Автомобильного,
дома 2-переулка Автомобильного,
дома 3-переулка Автомобильного,
дома проезда Автомобильного,
дома улицы Сергея Лазо,
дома 1-переулка Сергея Лазо,
дома 2-переулка Сергея Лазо,
дома 1-9А (нечетная сторона), 2-48 (четная сторона) улицы Бауыржан Момышулы,
дома 1-переулка Бауыржан Момышулы,
дома 2-переулка Бауыржан Момышулы,
дома 3-переулка Бауыржан Момышулы.
Избирательный участок № 89
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон Колтоган, улица Акжибек 26, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 57 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: микрорайон Кызыл-Абад:
дома улицы Жуниса Бекеева,
дома 1-переулка Жуниса Бекеева,
дома 2-переулка Жуниса Бекеева,
дома улицы Сыганак,
дома улицы Казыгурт,
дома улицы Байгазы,
дома улицы Береке,
дома улицы Д.Калымбетова,
дома улицы Ханжайлау,
дома 1-переулка Ханжайлау,
дома 2-переулка Ханжайлау,
дома улицы Сайгулик,
дома улицы Окжетпес,
дома улицы Мукагали Макатаева,
дома улицы Каркаралы,
дома улицы Аякоз,
дома улицы Телконыр,
дома улицы Ынтымак,
микрорайон Колтоган: дома 1-переулка улицы Новой,
дома улицы Сарайшык,
дома 1-переулка Первомайского,
дома улицы Казахской,
дома улицы Акшокы,
дома улицы Шамшырак,
дома улицы Акжибек,
микрорайон "Шанырак": дома улицы Арлан,
дома улицы Султанмахмута Торайгырова,
дома улицы Бердибека Сокпакбаева,
дома улицы Амире Кашаубаева,
дома улицы Фаризы Онгарсыновой,
дома улицы Ырысты,
дома улицы Желмая,
дома улицы Азербайжана Мамбетова,
дома улицы Оралхан Бокей,
дома улицы Мухамеджана Сералина,
дома улицы Темирбека Жургенова,
дома улицы Латифа Хамиди,
дома улицы Шакена Айманова,
дома улицы Байконыс,
дома улицы Акшана Машани,
дома улицы Торекула Жанузакова,
дома улицы Шурайлы,
дома улицы Кайду хана,
микрорайон Жидели: дома улицы Билге кагана.
Избирательный участок № 90
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон Кумшагал, улица Аксарай 12, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 56 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: микрорайон Кумшагал:
дома улицы Бейбарыс султана,
дома улицы Акжар,
дома улицы Аксарай,
дома улицы Назконыр,
дома улицы Илияса Жандосова,
дома улицы Аксу-Жабагылы,
дома улицы Сулусай,
дома улицы Тумарлы,
дома улицы Актоган,
дома улицы Серпер,
дома улицы Кансонар,
дома улицы Хантау,
дома улицы Жусипбека Аймауытова,
дома улицы Айтеке би.
Избирательный участок № 91

Саңырық батыр көшесінің 55/2, 55/3, 55/5, 55/6, 55Г, 70, 72 үйлері,
Саңырық батыр тұйық көшесінің үйлері,
Саңырық батыр өтпе жолының үйлері,
Автомобиль көшесінің үйлері,
Автомобиль 1-тұйық көшесінің үйлері,
Автомобиль 2-тұйық көшесінің үйлері,
Автомобиль 3-тұйық көшесінің үйлері,
Автомобиль өтпе жолының үйлері,
Сергей Лазо көшесінің үйлері,
Сергей Лазо 1-тұйық көшесінің үйлері,
Сергей Лазо 2-тұйық көшесінің үйлері,
Бауыржан Момышұлы көшесінің 1-9А (тақ сан жағы), 2-48 (жұп сан жағы) үйлері,
Бауыржан Момышұлы 1-тұйық көшесінің үйлері,
Бауыржан Момышұлы 2-тұйық көшесінің үйлері,
Бауыржан Момышұлы 3-тұйық көшесінің үйлері.
№ 89 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Көлтоған шағынауданы, Ақжібек көшесі 26, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 57 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Қызыл-Абад шағынауданы:
Жүніс Бекеев көшесінің үйлері,
Жүніс Бекеев 1-тұйық көшесінің үйлері,
Жүніс Бекеев 2-тұйық көшесінің үйлері,
Сығанақ көшесінің үйлері,
Қазығұрт көшесінің үйлері,
Байғазы көшесінің үйлері,
Береке көшесінің үйлері,
Д.Қалымбетов көшесінің үйлері,
Ханжайлау көшесінің үйлері,
Ханжайлау 1-тұйық көшесінің үйлері,
Ханжайлау 2-тұйық көшесінің үйлері,
Сәйгүлік көшесінің үйлері,
Оқжетпес көшесінің үйлері,
Мұқағали Мақатаев көшесінің үйлері,
Қарқаралы көшесінің үйлері,
Аякөз көшесінің үйлері,
Телқоңыр көшесінің үйлері,
Ынтымақ көшесінің үйлері,
Көлтоған шағынауданы: Новый көшесінің 1-тұйық көшесінің үйлері,
Сарайшық көшесінің үйлері,
Первомайский 1-тұйық көшесінің үйлері,
Қазақ көшесінің үйлері,
Ақшоқы көшесінің үйлері,
Шамшырақ көшесінің үйлері,
Ақжібек көшесінің үйлері,
"Шаңырақ" шағынауданы: Арлан көшесінің үйлері,
Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесінің үйлері,
Бердібек Соқпақбаев көшесінің үйлері,
Әміре Қашаубаев көшесінің үйлері,
Фариза Оңғарсынова көшесінің үйлері,
Ырысты көшесінің үйлері,
Желмая көшесінің үйлері,
Әзірбайжан Мәмбетов көшесінің үйлері,
Оралхан Бөкей көшесінің үйлері,
Мұхамеджан Сералин көшесінің үйлері,
Темірбек Жүргенов көшесінің үйлері,
Латиф Хамиди көшесінің үйлері,
Шәкен Айманов көшесінің үйлері,
Байқоныс көшесінің үйлері,
Ақшан Машани көшесінің үйлері,
Төреқұл Жанұзақов көшесінің үйлері,
Шұрайлы көшесінің үйлері,
Қайду хан көшесінің үйлері,
Жиделі шағынауданы: Білге қаған көшесінің үйлері.
№ 90 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Құмшағал шағынауданы, Ақсарай көшесі 12, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 56 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Құмшағал шағынауданы:
Бейбарыс сұлтан көшесінің үйлері,
Ақжар көшесінің үйлері,
Ақсарай көшесінің үйлері,
Назқоңыр көшесінің үйлері,
Ілияс Жандосов көшесінің үйлері,
Ақсу-Жабағылы көшесінің үйлері,
Сұлусай көшесінің үйлері,
Тұмарлы көшесінің үйлері,
Ақтоған көшесінің үйлері,
Серпер көшесінің үйлері,
Қансонар көшесінің үйлері,
Хантау көшесінің үйлері,
Жүсіпбек Аймауытов көшесінің үйлері,
Әйтеке би көшесінің үйлері.
№ 91 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон Шолдала, улица Кумшагалская 4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 55 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: микрорайон Шолдала:
дома улицы Кумшагалской,
дома улицы Токтаназара Дуйсембаева,
дома улицы Сулутор,
дома улицы Кызылжар,
дома улицы Сарыозек,
дома улицы Сапаркент,
дома улицы Науирзек,
дома улицы Когалы,
дома улицы Карабулак,
жилой массив Победа: дома улицы Парасат,
дома 1-переулка Парасат,
дома 2-переулка Парасат,
дома 3-переулка Парасат,
дома 4-переулка Парасат,
дома 5-переулка Парасат,
дома улицы Баянтау,
дома улицы Рауан,
дома улицы Кызыларай,
дома улицы Жусан,
дома улицы Жолашар,
дома улицы Канагат,
дома улицы Ыдырыс,
дома улицы Кусжолы,
дома улицы Сулукол,
дома улицы Сандыктас,
дома улицы Жагажай,
дома улицы Кайрат,
жилой массив Победа 2: дома улицы Набережной,
жилой массив Металлист: дома улицы Шынбулак,
дома улицы Алтынкол,
дома улицы Акжурек,
жилой массив Силикатчик: дома улицы Зангар,
дома улицы Теректи,
дома улицы Шырша,
жилой массив Восход: дома улицы Кендала,
дома улицы Кундызды,
дома переулка Набережного,
дома улицы Байкала,
дома улицы Тарлан,
дома улицы Ынталы,
дома улицы Каракат,
дома улицы Кокжиек,
дома улицы Кайынды,
дома улицы Гулзар,
дома улицы Еркиндик,
жилой массив Юбилейный: дома улицы Макпал,
дома улицы Сыбызгы,
дома улицы Салауат,
дома улицы Карлыга,
дома улицы Толкын,
дома улицы Жанартау,
дома улицы Жанатурмыс,
дома улицы Жанаконыс,
дома улицы Кеншалгын,
дома улицы Музарт,
дома улицы Масаты,
дома улицы Коныраулы.
Избирательный участок № 92
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Асанбая Аскарова 278, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной центр фтизиопульмонологии управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной центр фтизиопульмонологии управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок № 93
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Шерхана Муртазы 99, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной центр психического здоровья управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной центр психического здоровья управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок № 96
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Байзак батыра 162, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Медицинский центр "ARAI".
Границы избирательного участка: город Тараз: товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр "ARAI".
Избирательный участок № 97
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Мәңгілік Ел 1Б, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной перинатальный центр управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной перинатальный центр управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок № 99
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Аль-Фараби 2В, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская многопрофильная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская многопрофильная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок № 100
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Абдирахмана Айтиева 2, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная многопрофильная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная многопрофильная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок № 101
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Рысбек батыра 13, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Соматический корпус городской многопрофильной больницы управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Соматический корпус городской многопрофильной больницы управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок № 102
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Асанбая Аскарова 282, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной кожновенерологический диспансер управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведение "Жамбылский областной кожновенерологический диспансер управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок № 103

Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Шөлдала шағынауданы, Құмшағал көшесі 4, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 55 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Шөлдала шағынауданы:
Құмшағал көшесінің үйлері,
Тоқтаназар Дүйсембаев көшесінің үйлері,
Сұлутөр көшесінің үйлері,
Қызылжар көшесінің үйлері,
Сарыөзек көшесінің үйлері,
Сапаркент көшесінің үйлері,
Нәуірзек көшесінің үйлері,
Қоғалы көшесінің үйлері,
Қарабұлақ көшесінің үйлері,
Победа тұрғын үй алабы: Парасат көшесінің үйлері,
Парасат 1-тұйық көшесінің үйлері,
Парасат 2-тұйық көшесінің үйлері,
Парасат 3-тұйық көшесінің үйлері,
Парасат 4-тұйық көшесінің үйлері,
Парасат 5-тұйық көшесінің үйлері,
Баянтау көшесінің үйлері,
Рауан көшесінің үйлері,
Қызыларай көшесінің үйлері,
Жусан көшесінің үйлері,
Жолашар көшесінің үйлері,
Қанағат көшесінің үйлері,
Ыдырыс көшесінің үйлері,
Құсжолы көшесінің үйлері,
Сұлукөл көшесінің үйлері,
Сандықтас көшесінің үйлері,
Жағажай көшесінің үйлері,
Қайрат көшесінің үйлері,
Победа 2 тұрғын үй алабы: Набережный көшесінің үйлері,
Металлист тұрғын үй алабы: Шыңбұлақ көшесінің үйлері,
Алтынкөл көшесінің үйлері,
Ақжүрек көшесінің үйлері,
Силикатчик тұрғын үй алабы: Заңғар көшесінің үйлері,
Теректі көшесінің үйлері,
Шырша көшесінің үйлері,
Восход тұрғын үй алабы: Кеңдала көшесінің үйлері,
Құндызды көшесінің үйлері,
Набережный тұйық көшесінің үйлері,
Байқала көшесінің үйлері,
Тарлан көшесінің үйлері,
Ынталы көшесінің үйлері,
Қарақат көшесінің үйлері,
Көкжиек көшесінің үйлері,
Қайыңды көшесінің үйлері,
Гүлзар көшесінің үйлері,
Еркіндік көшесінің үйлері,
Юбилейный тұрғын үй алабы: Мақпал көшесінің үйлері,
Сыбызғы көшесінің үйлері,
Салауат көшесінің үйлері,
Қарлыға көшесінің үйлері,
Толқын көшесінің үйлері,
Жанартау көшесінің үйлері,
Жаңатұрмыс көшесінің үйлері,
Жаңақоныс көшесінің үйлері,
Кеңшалғын көшесінің үйлері,
Мұзарт көшесінің үйлері,
Масаты көшесінің үйлері,
Қоңыраулы көшесінің үйлері.
№ 92 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Асанбай Асқаров көшесі 278, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
№ 93 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Шерхан Мұртаза көшесі 99, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№ 96 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Байзақ батыр көшесі 162, "ARAI" медициналық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "ARAI" медициналық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
№ 97 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Мәңгілік Ел көшесі 1Б, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№ 99 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Әл-Фараби көшесі 2В, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы қалалық көп бейінді ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы қалалық көп бейінді ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№ 100 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Әбдірахман Әйтиев көшесі 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық көп бейінді ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық көп бейінді ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№ 101 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Рысбек батыр көшесі 13, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы қалалық көп бейінді ауруханасының соматикалық корпусы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы қалалық көп бейінді ауруханасының соматикалық корпусы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№ 102 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Асанбай Асқаров көшесі 282, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№ 103 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: город Тараз, 1-переулок Красина 1А, здание коммунального государственного учреждения "Центр оказания специальных социальных услуг № 1" управления координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг № 1" управления координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области".
Избирательный участок № 104
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Шерхана Муртазы 153, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная инфекционная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведение "Жамбылская областная инфекционная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок № 105
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Каллаур акима 2, здание коммунального государственного учреждения "Центр оказания специальных социальных услуг № 2" управления координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области.
Границы избирательного участка: город Тараз: коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг № 2" управления координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области.
Избирательный участок № 106
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Аулие-Ата" 31, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной многопрофильный центр онкологии и хирургии" управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведение "Жамбылский областной многопрофильный центр онкологии и хирургии" управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок № 107
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Байтерек" 3, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Соматический корпус Жамбылской областной многопрофильной детской больницы" управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведение "Соматический корпус Жамбылской областной многопрофильной детской больницы" управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок № 108
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Ултанбаева 111, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной реабилитационный центр" управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведение "Жамбылский областной реабилитационный центр" управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок № 109
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Байтерек" 1, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Хирургический корпус Жамбылской областной многопрофильной детской больницы" управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведение "Хирургический корпус Жамбылской областной многопрофильной детской больницы" управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок № 110

Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Красин 1- тұйық көшесі 1А, "Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "№1 арнаулы әлеуметтік қызметтер ұсыну орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "№1 арнаулы әлеуметтік қызметтер ұсыну орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
№ 104 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Шерхан Мұртаза көшесі 153, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№ 105 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Қаллаур әкім көшесі 2, Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "№2 арнаулы әлеуметтік қызметтер ұсыну орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "№2 арнаулы әлеуметтік қызметтер ұсыну орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
№ 106 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Әулие-Ата" шағынауданы 31, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Жамбыл облыстық көп бейінді онкология және хирургия орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Жамбыл облыстық көп бейінді онкология және хирургия орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№ 107 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Бәйтерек" шағынауданы 3, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Жамбыл облыстық көп бейінді балалар ауруханасының соматикалық корпусы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Жамбыл облыстық көп бейінді балалар ауруханасының соматикалық корпусы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№ 108 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Ұлтанбаев көшесі 111, Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Жамбыл облыстық оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Жамбыл облыстық оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№ 109 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Бәйтерек" шағынауданы 1, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Жамбыл облыстық көп бейінді балалар ауруханасының хирургиялық корпусы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Жамбыл облыстық көп бейінді балалар ауруханасының хирургиялық корпусы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
№ 110 сайлау учаскесі

дома 99-291А, 389, 399 (нечетная сторона), 120-232 (четная сторона) проспекта Толе би,
дома тупика проспекта Толе би.
Избирательный участок № 463
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Домалак Ана 268, здание государственного коммунального казенного предприятия "Жамбылский политехнический высший колледж" управления образования акимата Жамбылской области.
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-19 микрорайона "Арай-2",
массив "Арай": дома 270-344 улицы Домалак Ана,
дома 101-123 (нечетная сторона) улицы Шота Руставели,
дома 95А-127 (нечетная сторона), 104-124 (четная сторона) улицы Мукана Атабаева,
дома 111-155 (нечетная сторона), 122-198М (четная сторона) улицы Дуйсена Баянова.
Избирательный участок № 464
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Домалак Ана 268, здание государственного коммунального казенного предприятия "Жамбылский политехнический высший колледж" управления образования акимата Жамбылской области.
Границы избирательного участка: город Тараз: массив "Коктем":
дома 117-251 (нечетная сторона) улицы Нурлана Абишева,
дома 117-245 (нечетная сторона), 114-240 (четная сторона) улицы Фресно,
дома 14-переулка Фресно,
дома 9-проезда Фресно,
дома 122-276 (четная сторона) улицы Айша биби,
дома переулка Айша биби.
Избирательный участок № 465
Центр избирательного участка: Жамбылский район, село Акбулым, улица Жибек жолы 265, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 60 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома улицы Заводской,
дома улицы 2-Заводской,
дома улицы 3-Заводской,
дома улицы Айтбека Байкоразова,
дома 1-9-переулков Строительного,
дома улицы Хмелевского,
дома 1-переулка Хмелевского,
дома 2-переулка Хмелевского,
дома улицы Кайрата Рыскулбекова,
дома улицы Сергея Старикова,
дома улицы Горной,
дома улицы Каримбая Кошмамбетова.
Избирательный участок № 466
Центр избирательного участка: город Тараз, 2-проезд Газиза Лукманова 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 26 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома массива "Дальняя Карасу",
дома 1-проезда Газиза Лукманова,
дома 2-проезда Газиза Лукманова,
дома улицы Абдуллы Розыбакиева,
дома 2-переулка Абдуллы Розыбакиева,
дома улицы Наркескен,
дома улицы Хамита Ергалиева,
дома улицы Игилик,
дома улицы Аныракай,
дома улицы Байтана батыра,
дома улицы Каукена Кенжетаева,
дома улицы Высоцкого,
дома переулка Высоцкого,
дома улицы Бактияр баба,
дома улицы Сейтхана Абдиева,
дома улицы Кайыма Мухамедханова,

Төле би даңғылының 99-291А, 389, 399 (тақ сан жағы), 120-232 (жұп сан жағы) үйлері,
Төле би даңғылының кірме жолының үйлері.
№ 463 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Домалақ Ана көшесі 268, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының "Жамбыл политехникалық жоғары колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Арай-2" шағынауданының 1-19 үйлері,
"Арай" алабы: Домалақ Ана көшесінің 270-344 үйлері,
Шота Руставели көшесінің 101-123 (тақ сан жағы) үйлері,
Мұқан Атабаев көшесінің 95А-127 (тақ сан жағы), 104-124 (жұп сан жағы) үйлері,
Дүйсен Баянов көшесінің 111-155 (тақ сан жағы), 122-198М (жұп сан жағы) үйлері.
№ 464 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Домалақ Ана көшесі 268, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының "Жамбыл политехникалық жоғары колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Көктем" алабы:
Нұрлан Әбішев көшесінің 117-251 (тақ сан жағы) үйлері,
Фресно көшесінің 117-245 (тақ сан жағы), 114-240 (жұп сан жағы) үйлері,
Фресно 14-тұйық көшесінің үйлері,
Фресно 9-өтпе жолының үйлері,
Айша бибі көшесінің 122-276 (жұп сан жағы) үйлері,
Айша бибі тұйық көшесінің үйлері.
№ 465 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Жамбыл ауданы, Ақбұлым ауылы, Жібек жолы көшесі 265, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 60 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Завод көшесінің үйлері,
Завод 2-көшесінің үйлері,
Завод 3-көшесінің үйлері,
Айтбек Байқоразов көшесінің үйлері,
Строительный 1-9-тұйық көшелерінің үйлері,
Хмелевский көшесінің үйлері,
Хмелевский 1-тұйық көшесінің үйлері,
Хмелевский 2-тұйық көшесінің үйлері,
Қайрат Рысқұлбеков көшесінің үйлері,
Сергей Стариков көшесінің үйлері,
Горный көшесінің үйлері,
Кәрімбай Қошмамбетов көшесінің үйлері.
№ 466 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Ғазиз Лұқманов 2- өтпе жолы 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 26 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Шалғай Қарасу" алабының үйлері,
Ғазиз Лұқманов 1-өтпе жолының үйлері,
Ғазиз Лұқманов 2-өтпе жолының үйлері,
Абдулла Розыбакиев көшесінің үйлері,
Абдулла Розыбакиев 2-тұйық көшесінің үйлері,
Наркескен көшесінің үйлері,
Хамит Ерғалиев көшесінің үйлері,
Игілік көшесінің үйлері,
Аңырақай көшесінің үйлері,
Байтана батыр көшесінің үйлері,
Кәукен Кенжетаев көшесінің үйлері,
Высоцкий көшесінің үйлері,
Высоцкий тұйық көшесінің үйлері,
Бақтияр баба көшесінің үйлері,
Сейітхан Әбдиев көшесінің үйлері,
Қайым Мұхамедханов көшесінің үйлері,

дома 1-13-переулков Кайыма Мухамедханова,
дома улицы Темирказык,
дома улицы Ханшатыр,
дома улицы Жалын,
дома улицы Аламан,
дома улицы Шапагат,
дома улицы Айнабулак,
дома улицы Алтын орда,
дома улицы Жеруйык,
дома улицы Сарыарка.
Избирательный участок № 489
Центр избирательного участка: город Тараз, проспект Абая 196/1, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-клинический центр кардиохирургии и трансплантологии".
Границы избирательного участка: город Тараз: "Республика Казакстан Жамбылская область Научно-клинический центр кардиохирургии и трансплантологии".
Товарищество с ограниченной ответственностью "Научно-клинический центр кардиохирургии и трансплантологии".
Избирательный участок № 490
Центр избирательного участка: город Тараз, жилой массив Береке, улица Шалкар 77, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 59 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: жилой массив Коммунальник:
дома улицы Уркер,
дома улицы Жартас,
дома улицы Акберен,
дома улицы Акгул,
дома улицы Адырна,
дома улицы Емен,
дома улицы Дербес,
дома улицы Раушангул,
дома улицы Саржайлау,
дома улицы Белес,
дома улицы Жулдыз,
дома улицы Таукент,
дома улицы Шабдалы,
дома улицы Кыран,
дома улицы Улар,
дома улицы Улгили,
дома улицы Сабыр,
дома улицы Орнек,
дома улицы Иргели,
дома улицы Тупиковой,
жилой массив Береке: дома улицы Дария,
дома улицы Бирлестик,
дома улицы Акниет,
дома улицы Ырыс,
дома улицы Шугыла,
дома улицы Шалкар,
дома улицы Мерей,
дома улицы Жаксылык,
дома улицы Бастау,
жилой массив Алма: дома улицы Вишневой,
дома улицы Яблочной,
дома улицы Абрикосовой,
дома улицы Малиновой,
дома улицы Алчовой.
Избирательный участок № 491
Центр избирательного участка: город Тараз, учетный квартал 091, здание 6, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 61 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: жилой массив Мичуринец:
дома улицы Казына,
дома улицы Наурызгул,
дома улицы Карлыгаш,
дома улицы Наукан,
дома улицы Ойтал,
дома улицы Каракум,
дома улицы Айтау,
дома улицы Маржан,
дома улицы Сайрам,
дома улицы Талды,
дома улицы Мереке,
массив "Кайнар": дома улицы Нургисы Тилендиева,
дома улицы Жайык,
дома улицы Кожа Ахмета Яссауи,
дома улицы Баянауыл,
дома улицы Сауран,
дома улицы Алпамыс батыра,
дома улицы Акдала,
дома улицы Алкея Маргулана,
жилой массив Родничок: дома переулка 1 Алчового,
дома переулка 1 Гипрозема,
дома переулка 1 Рыночного,
дома переулка 2 Рыночного,
дома улицы Абрикосовой,
дома улицы Алчовой,
дома улицы Арычной,
дома улицы Базарбай,
дома улицы Болотной,
дома улицы Виноградной,
дома улицы Вишневой,
дома улицы Грушевой,
дома улицы Клубничной,
дома улицы Лесной,
дома переулка Магазинного,
дома улицы Малиновой,
дома улицы Мира,
дома переулка Мира,
дома улицы Ореховой,
дома улицы Родниковой,
дома улицы Рыночной,
жилой массив Родничок 1: дома 1-переулка Рыночного,
дома улицы Бакшалы,
дома улицы Акбулак,
дома улицы Мейирим,
дома переулка Мейирим,
дома улицы Самсар,
дома улицы Базарбай,
дома улицы Акбакай,
дома улицы Дастур,
дома улицы Акшуак,
дома улицы Актерек,
дома улицы Дидар,
дома улицы Магазинной,
дома улицы Акиык,
дома улицы Жаухар,
дома улицы Кулагер,
дома переулка Родникового,
дома улицы Акбиик,
дома улицы Шынар,
дома улицы Акшатыр,
дома улицы Тобылгы,
дома улицы Акмоншак,
дома переулка Акмоншак,
массив Акжол: дома улицы Акбулак,
дома улицы Узынтау,
дома улицы Меруерт,
дома улицы Несибе,
дома улицы Балкарагай.
Избирательный участок № 492
Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Бурыл", улица Саду Шакирова 82, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 54 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома улицы Салем Смайылулы,
дома переулка Салем Смайылулы,
дома улицы Ергаша Досмухамедова,
дома улицы Саудакентской,
дома улицы Сарыкемер,
дома улицы Акколь,
дома улицы Бармак акына,
дома 2-переулка Бармак акына,
дома 3-переулка Бармак акына,
дома 5-переулка Бармак акына,
дома 7-переулка Бармак акына,
дома улицы Саду Шакирова,
дома улицы Жуалинской,
дома улицы Бакбергенова,
дома 1-переулка Бакбергенова,
дома 2-переулка Бакбергенова,
дома 3-переулка Бакбергенова,
дома 4-переулка Бакбергенова,
дома 5-переулка Бакбергенова,
дома 6-переулка Бакбергенова,
дома 7-переулка Бакбергенова,
дома улицы Кулан,
дома улицы Саттара Естемисова,
дома улицы Мойынкумской,

Қайым Мұхамедханов 1-13-тұйық көшелерінің үйлері,
Темірқазық көшесінің үйлері,
Ханшатыр көшесінің үйлері,
Жалын көшесінің үйлері,
Аламан көшесінің үйлері,
Шапағат көшесінің үйлері,
Айнабұлақ көшесінің үйлері,
Алтын орда көшесінің үйлері,
Жерұйық көшесінің үйлері,
Сарыарқа көшесінің үйлері.
№ 472 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Жалпақтөбе алабы, Жалпақтөбе көшесі 161Д, "Тараз қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Ықылас Дүкенұлы атындағы "Қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жалпақтөбе алабындағы Шәмші Қалдаяқов атындағы мәдениет үйі ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Жалпақтөбе алабы:
Жалпақтөбе көшесінің 2-332 (жұп сан жағы) үйлері,
Тараз көшесінің үйлері,
Шәмші Қалдаяқов көшесінің үйлері,
Ақыртас көшесінің үйлері,
Патыш Юнусова көшесінің үйлері,
Мұхтар Әуезов көшесінің үйлері,
Манзус Ванахун көшесінің үйлері,
Дінмұхамед Қонаев көшесінің үйлері,
Дагир Джапаров көшесінің үйлері,
Дауыт Абдуллаев көшесінің үйлері,
Ма-Да-Жын көшесінің үйлері,
Карим Мусин көшесінің үйлері,
Махмут Аширов көшесінің үйлері,
Талас көшесінің үйлері,
Қыршынды учаскесінің үйлері.
№ 489 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Абай даңғылы 196/1, "Ғылыми-клиникалық кардиохирургия және трансплантология орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Ғылыми-клиникалық кардиохирургия және трансплантология орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
№ 490 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Береке тұрғын үй алабы, Шалқар көшесі 77, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 59 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Коммунальник тұрғын үй алабы:
Үркер көшесінің үйлері,
Жартас көшесінің үйлері,
Ақберен көшесінің үйлері,
Ақгүл көшесінің үйлері,
Адырна көшесінің үйлері,
Емен көшесінің үйлері,
Дербес көшесінің үйлері,
Раушангүл көшесінің үйлері,
Саржайлау көшесінің үйлері,
Белес көшесінің үйлері,
Жұлдыз көшесінің үйлері,
Таукент көшесінің үйлері,
Шабдалы көшесінің үйлері,
Қыран көшесінің үйлері,
Ұлар көшесінің үйлері,
Үлгілі көшесінің үйлері,
Сабыр көшесінің үйлері,
Өрнек көшесінің үйлері,
Іргелі көшесінің үйлері,
Тупиковый көшесінің үйлері,
Береке тұрғын үй алабы: Дария көшесінің үйлері,
Бірлестік көшесінің үйлері,
Ақниет көшесінің үйлері,
Ырыс көшесінің үйлері,
Шұғыла көшесінің үйлері,
Шалқар көшесінің үйлері,
Мерей көшесінің үйлері,
Жақсылық көшесінің үйлері,
Бастау көшесінің үйлері,
Алма тұрғын үй алабы: Вишневая көшесінің үйлері,
Яблочная көшесінің үйлері,
Абрикосовая көшесінің үйлері,
Малиновая көшесінің үйлері,
Алчовая көшесінің үйлері.
№ 491 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Есептік квартал 091, 6 ғимарат, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 61 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Мичуринец тұрғын үй алабы:
Қазына көшесінің үйлері,
Наурызгүл көшесінің үйлері,
Қарлығаш көшесінің үйлері,
Науқан көшесінің үйлері,
Ойтал көшесінің үйлері,
Қарақұм көшесінің үйлері,
Айтау көшесінің үйлері,
Маржан көшесінің үйлері,
Сайрам көшесінің үйлері,
Талды көшесінің үйлері,
Мереке көшесінің үйлері,
"Қайнар" алабы: Нұрғиса Тілендиев көшесінің үйлері,
Жайық көшесінің үйлері,
Қожа Ахмет Йассауи көшесінің үйлері,
Баянауыл көшесінің үйлері,
Сауран көшесінің үйлері,
Алпамыс батыр көшесінің үйлері,
Ақдала көшесінің үйлері,
Әлкей Марғұлан көшесінің үйлері,
Родничок тұрғын үй алабы: 1 Алчовый тұйық көшесінің үйлері,
1 Гипрозем тұйық көшесінің үйлері,
1 Рыночный тұйық көшесінің үйлері,
2 Рыночный тұйық көшесінің үйлері,
Абрикосовый көшесінің үйлері,
Алчовый көшесінің үйлері,
Арычный көшесінің үйлері,
Базарбай көшесінің үйлері,
Болотный көшесінің үйлері,
Виноградный көшесінің үйлері,
Вишневый көшесінің үйлері,
Грушевый көшесінің үйлері,
Клубничный көшесінің үйлері,
Лесной көшесінің үйлері,
Магазинный тұйық көшесінің үйлері,
Малиновый көшесінің үйлері,
Мир көшесінің үйлері,
Мир тұйық көшесінің үйлері,
Ореховый көшесінің үйлері,
Родниковый көшесінің үйлері,
Рыночный көшесінің үйлері,
Родничок 1 тұрғын үй алабы: Рыночный 1-тұйық көшесінің үйлері,
Бақшалы көшесінің үйлері,
Ақбұлақ көшесінің үйлері,
Мейірім көшесінің үйлері,
Мейірім тұйық көшесінің үйлері,
Самсар көшесінің үйлері,
Базарбай көшесінің үйлері,
Ақбақай көшесінің үйлері,
Дәстүр көшесінің үйлері,
Ақшуақ көшесінің үйлері,
Ақтерек көшесінің үйлері,
Дидар көшесінің үйлері,
Магазин көшесінің үйлері,
Ақиық көшесінің үйлері,
Жауһар көшесінің үйлері,
Құлагер көшесінің үйлері,
Родниковый тұйық көшесінің үйлері,
Ақбиік көшесінің үйлері,
Шынар көшесінің үйлері,
Ақшатыр көшесінің үйлері,
Тобылғы көшесінің үйлері,
Ақмоншақ көшесінің үйлері,
Ақмоншақ тұйық көшесінің үйлері,
Ақжол алабы: Ақбұлақ көшесінің үйлері,
Ұзынтау көшесінің үйлері,
Меруерт көшесінің үйлері,
Несібе көшесінің үйлері,
Балқарағай көшесінің үйлері.
№ 492 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Бурыл" алабы, Сәду Шәкіров көшесі 82, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 54 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Сәлем Смайылұлы көшесінің үйлері,
Сәлем Смайылұлы тұйық көшесінің үйлері,
Ергаш Досмухамедов көшесінің үйлері,
Саудакент көшесінің үйлері,
Сарыкемер көшесінің үйлері,
Ақкөл көшесінің үйлері,
Бармақ ақын көшесінің үйлері,
Бармақ ақын 2-тұйық көшесінің үйлері,
Бармақ ақын 3-тұйық көшесінің үйлері,
Бармақ ақын 5-тұйық көшесінің үйлері,
Бармақ ақын 7-тұйық көшесінің үйлері,
Сәду Шәкіров көшесінің үйлері,
Жуалы көшесінің үйлері,
Бақбергенов көшесінің үйлері,
Бақбергенов 1-тұйық көшесінің үйлері,
Бақбергенов 2-тұйық көшесінің үйлері,
Бақбергенов 3-тұйық көшесінің үйлері,
Бақбергенов 4-тұйық көшесінің үйлері,
Бақбергенов 5-тұйық көшесінің үйлері,
Бақбергенов 6-тұйық көшесінің үйлері,
Бақбергенов 7-тұйық көшесінің үйлері,
Құлан көшесінің үйлері,
Саттар Естемісов көшесінің үйлері,
Мойынқұм көшесінің үйлері,

дома 133-193А (нечетная сторона) улицы Барбол Токтыкожаулы,
дома улицы Туманбая Молдагалиева.
Избирательный участок № 493
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Карасу" 28, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 25 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 17, 17А, 18-19, 20/1-20/4, 21, 22А, 22Б, 22В, 23-26 микрорайона "Карасу".
Избирательный участок № 494
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Байтерек" 44, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 3 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1, 2/2, 3-15А, 18-21, 26 микрорайона "Байтерек",
дома 12А, 18 улицы Сагадата Нурмагамбетова.
Избирательный участок № 495
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Кудайбергена Кошекова 50, здание коммунального государственного учреждения "Специализированная школа-гимназия для одаренных детей имени Абая с углубленным изучением казахского языка и литературы" управления образования акимата Жамбылской области.
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1Б, 5В, 15, 15/1, 15А, 15Е, 15К, 21 улицы Каныша Сатбаева,
дома 1-37 (нечетная сторона) улицы Бауыржана Койбакова,
дома улицы Алексеева,
дома 97-187А (нечетная сторона), 130-232 (четная сторона) улицы Агадила Сухамбаева,
дома 31-117А (нечетная сторона), 10-86 (четная сторона) 3-переулка Агадила Сухамбаева,
дома 4-переулка Агадила Сухамбаева,
дома 167-191А, 217-273 (нечетная сторона), 148-276А (четная сторона) улицы Асанбая Аскарова,
дома 140-152 (четная сторона) улицы Александра Пушкина,
дома 7, 9, 14-22 (четная сторона) улицы Гамалея,
дома 9, 11 улицы Бруно,
дома улицы Яна Коперника,
дома 1, 1А, 2, 3, 3А, 5, 9А, 13, 113 улицы Кольцевой,
дома 1-11 (нечетная сторона), 2-20 (четная сторона) улицы Косы батыра,
дома 1-39 (нечетная сторона), 2-58 (четная сторона) улицы Жусип Баласагуна,
дома улицы Ивана Мичурина,
дома 1-переулка Ивана Мичурина,
дома 2-переулка Ивана Мичурина,
дома 20-68 (четная стотрона) проспекта Жамбыла.
Избирательный участок № 496
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон Кумшагал, улица Ордабасы 1Г, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 19 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: микрорайон Кумшагал:
дома улицы Ордабасы,
дома переулка Ордабасы,
дома улицы Бурабай,
дома улицы Ушконыр,
дома улицы Байконыр,
жилой массив Лето: дома улицы Онтустик,
дома улицы Солтустик,
дома улицы Думан,
дома улицы Ынтымак,
дома улицы Барак батыра,
дома улицы Медик,
дома улицы Нура,
дома улицы Онеге,
дома улицы Сырнай,
дома улицы Куренбел,
дома улицы Бесиктас,
дома улицы Шалкыма,
дома улицы Шиликти,
дома улицы Талшын,
дома улицы Айдын,
дома улицы Акканат,
дома улицы Карагай,
дома улицы Кумбел,
дома улицы Аккайын,
дома улицы Музбел,
дома улицы Коккол,
дома улицы Куншуак,
дома улицы Арнасай,
дома улицы Акжайлау,
дома улицы Конаева,
дома улицы Аргымак,
дома 1-переулка Аргымак,
дома 2-переулка Аргымак,
дома улицы Автотрест,
дома улицы Жети казына,
дома улицы Гаухартас,
дома улицы Кумшагалской,
дома улицы Сумбиле,
дома улицы Монтажной,
дома улицы Ерлик,
жилой массив Просвещенец: дома улицы Северной,
дома улицы Акотау,
жилой массив Весна: дома улицы Акжупар,
дома улицы Тумар,
дома улицы Балдырган,
дома улицы Талап,
дома улицы Нурлы,
дома улицы Жемисти,
дома улицы Дархан,
дома улицы Анар,
дома улицы Алшалы,
дома улицы Кербулак,
жилой массив Шерстянник: дома улицы Муздыбулак,
дома улицы Дауылпаз,
дома улицы Мойылды,
дома улицы Саркырама,
жилой массив Казмонтажавтоматика: дома улицы Кокорай,
дома улицы Талкурай,
дома улицы Орис,
дома улицы Шертер.
Избирательный участок № 497

Барбол Тоқтықожаұлы көшесінің 133-193А (тақ сан жағы) үйлері,
Тұманбай Молдағалиев көшесінің үйлері.
№ 493 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Қарасу" шағынауданы 28, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 25 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Қарасу" шағынауданының 17, 17А, 18-19, 20/1-20/4, 21, 22А, 22Б, 22В, 23-26 үйлері.
№ 494 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Бәйтерек" шағынауданы 44, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 3 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Бәйтерек" шағынауданының 1, 2/2, 3-15А, 18-21, 26 үйлері,
Сағадат Нұрмағамбетов көшесінің 12А, 18 үйлері.
№ 495 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Құдайберген Көшеков көшесі 50, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының "Абай атындағы мамандандырылған дарынды балаларға арналған қазақ тілі мен әдебиетін тереңдете оқытатын мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Қаныш Сәтбаев көшесінің 1Б, 5В, 15, 15/1, 15А, 15Е, 15К, 21 үйлері,
Бауыржан Қойбақов көшесінің 1-37 (тақ сан жағы) үйлері,
Алексеев көшесінің үйлері,
Ағаділ Сухамбаев көшесінің 97-187А (тақ сан жағы), 130-232 (жұп сан жағы) үйлері,
Ағаділ Сухамбаев 3-тұйық көшесінің 31-117А (тақ сан жағы), 10-86 (жұп сан жағы) үйлері,
Ағаділ Сухамбаев 4-тұйық көшесінің үйлері,
Асанбай Асқаров көшесінің 167-191А, 217-273 (тақ сан жағы), 148-276А (жұп саны жағы) үйлері,
Александр Пушкин көшесінің 140-152 (жұп сан жағы) үйлері,
Гамалей көшесінің 7, 9, 14-22 (жұп сан жағы) үйлері,
Бруно көшесінің 9, 11 үйлері,
Ян Коперник көшесінің үйлері,
Кольцевая көшесінің 1, 1А, 2, 3, 3А, 5, 9А, 13, 113 үйлері,
Қосы батыр көшесінің 1-11 (тақ сан жағы), 2-20 (жұп сан жағы) үйлері,
Жүсіп Баласағұн көшесінің 1-39 (тақ сан жағы), 2-58 (жұп сан жағы) үйлері,
Иван Мичурин көшесінің үйлері,
Иван Мичурин 1-тұйық көшесінің үйлері,
Иван Мичурин 2-тұйық көшесінің үйлері,
Жамбыл даңғылының 20-68 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 496 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Құмшағал шағын ауданы, Ордабасы көшесі 1Г, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 19 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Құмшағал шағын ауданы:
Ордабасы көшесінің үйлері,
Ордабасы тұйық көшесінің үйлері,
Бурабай көшесінің үйлері,
Үшқоңыр көшесінің үйлері,
Байқоңыр көшесінің үйлері,
Лето тұрғын үй алабы: Оңтүстік көшесінің үйлері,
Солтүстік көшесінің үйлері,
Думан көшесінің үйлері,
Ынтымақ көшесінің үйлері,
Барақ батыр көшесінің үйлері,
Медик көшесінің үйлері,
Нұра көшесінің үйлері,
Өнеге көшесінің үйлері,
Сырнай көшесінің үйлері,
Күреңбел көшесінің үйлері,
Бесіктас көшесінің үйлері,
Шалқыма көшесінің үйлері,
Шілікті көшесінің үйлері,
Талшын көшесінің үйлері,
Айдын көшесінің үйлері,
Аққанат көшесінің үйлері,
Қарағай көшесінің үйлері,
Құмбел көшесінің үйлері,
Аққайың көшесінің үйлері,
Мұзбел көшесінің үйлері,
Көккөл көшесінің үйлері,
Күншуақ көшесінің үйлері,
Арнасай көшесінің үйлері,
Ақжайлау көшесінің үйлері,
Қонаев көшесінің үйлері,
Арғымақ көшесінің үйлері,
Арғымақ 1-тұйық көшесінің үйлері,
Арғымақ 2-тұйық көшесінің үйлері,
Автотрест көшесінің үйлері,
Жеті қазына көшесінің үйлері,
Гауһартас көшесінің үйлері,
Құмшағал көшесінің үйлері,
Сүмбіле көшесінің үйлері,
Монтажный көшесінің үйлері,
Ерлік көшесінің үйлері,
Просвещенец тұрғын үй алабы: Северный көшесінің үйлері,
Ақотау көшесінің үйлері,
Весна тұрғын үй алабы: Ақжұпар көшесінің үйлері,
Тұмар көшесінің үйлері,
Балдырған көшесінің үйлері,
Талап көшесінің үйлері,
Нұрлы көшесінің үйлері,
Жемісті көшесінің үйлері,
Дархан көшесінің үйлері,
Анар көшесінің үйлері,
Алшалы көшесінің үйлері,
Кербұлақ көшесінің үйлері,
Шерстянник тұрғын үй алабы: Мұздыбұлақ көшесінің үйлері,
Дауылпаз көшесінің үйлері,
Мойылды көшесінің үйлері,
Сарқырама көшесінің үйлері,
Казмонтажавтоматика тұрғын үй алабы: Көкорай көшесінің үйлері,
Талқурай көшесінің үйлері,
Өріс көшесінің үйлері,
Шертер көшесінің үйлері.
№ 497 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: город Тараз, улица Сыпатай батыра 3, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 10 имени Сагадата Нурмагамбетова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2К, 2У, 2/16, 4 улицы Сыпатай батыра,
дома 1-11А (нечетная сторона), 2-12А (четная сторона) проспекта Толе би.
Избирательный участок № 498
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Байтерек" 44, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 3 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 27-28, 30-33, 36-37, 39, 41, 42, 44 микрорайона "Байтерек",
массив "Аэропорт": дома улицы Аэропорт,
дома улицы Бериккара,
дома улицы Талгата Бигельдинова,
дома улицы Токтара Аубакирова,
дома улицы Талгата Мусабаева,
дома улицы Тулпар,
дома улицы Томирис,
массив "Арай": дома улицы Розы Баглановой,
дома улицы Ракымжана Кошкарбаева,
дома 17-73 (нечетная сторона), 72-134 (четная сторона) Патшабека Тлеубаева.
Избирательный участок № 499
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Кадыргали Жалаири 31, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 32 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома переулка Жакана Сабалакова,
дома 139-239В (нечетная сторона), 182-272 (четная сторона) улицы Ыбырайыма Сулейменова,
дома 61А-69 (нечетная сторона), 66-124 (четная сторона) улицы Султанбаева,
дома трассы Тараз-Аса,
массив "Торткул": дома улицы Абдена Сатыбалдиева,
дома улицы Жатая Жумадилова,
дома улицы Прали Кадралиева,
дома улицы Ахмадуллы Абдуллина,
дома 1-переулка Ахмадуллы Абдуллина,
дома 2-переулка Ахмадуллы Абдуллина,
дома 3-переулка Ахмадуллы Абдуллина.
Избирательный участок № 500
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Аса" 8А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 46 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 43 микрорайона "Аса".
Избирательный участок № 501
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон Шолдала, улица Кумшагалская 4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 55 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: жилой массив Ветеран:
дома улицы Дермене,
дома улицы Дикан,
дома улицы Долана,
дома улицы Дулыга,
дома улицы Аманжол,
дома улицы Жалгас,
дома улицы Жасампаз,
дома улицы Келешек,
дома улицы Булдирген,
дома улицы Кемел,
дома улицы Кызгалдак,
дома улицы Кемер,
дома улицы 1,

Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Сыпатай батыр көшесі 3, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Сағадат Нұрмағамбетов атындағы № 10 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Сыпатай батыр көшесінің 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2К, 2У, 2/16, 4 үйлері,
Төле би даңғылының 1-11А (тақ сан жағы), 2-12А (жұп сан жағы) үйлері.
№ 498 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Бәйтерек" шағынауданы 44, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 3 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Бәйтерек" шағынауданының 27-28, 30-33, 36-37, 39, 41, 42, 44 үйлері,
"Аэропорт" алабы: Аэропорт көшесінің үйлері,
Берікқара көшесінің үйлері,
Талғат Бигелдинов көшесінің үйлері,
Тоқтар Әубәкіров көшесінің үйлері,
Талғат Мұсабаев көшесінің үйлері,
Тұлпар көшесінің үйлері,
Томирис көшесінің үйлері,
"Арай" алабы: Роза Бағланова көшесінің үйлері,
Рақымжан Қошқарбаев көшесінің үйлері,
Патшабек Тілеубаев көшесінің 17-73 (тақ сан жағы), 72-134 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 499 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Қадырғали Жалайыри көшесі 31, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 32 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Жақан Сабалақов тұйық көшесінің үйлері,
Ыбырайым Сүлейменов көшесінің 139-239В (тақ сан жағы), 182-272 (жұп сан жағы) үйлері,
Сұлтанбаев көшесінің 61А-69 (тақ сан жағы), 66-124 (жұп сан жағы) үйлері,
Тараз-Аса тас жолының үйлері,
"Төрткүл" алабы: Әбден Сатыбалдиев көшесінің үйлері,
Жатай Жұмәділов көшесінің үйлері,
Прәлі Қадралиев көшесінің үйлері,
Ахмадулла Абдуллин көшесінің үйлері,
Ахмадулла Абдуллин 1-тұйық көшесінің үйлері,
Ахмадулла Абдуллин 2-тұйық көшесінің үйлері,
Ахмадулла Абдуллин 3-тұйық көшесінің үйлері.
№ 500 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Аса" шағынауданы 8А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 46 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Аса" шағынауданының 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 43 үйлері.
№ 501 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Шөлдала шағынауданы, Құмшағал көшесі 4, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 55 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Ветеран тұрғын үй алабы:
Дермене көшесінің үйлері,
Диқан көшесінің үйлері,
Долана көшесінің үйлері,
Дулыға көшесінің үйлері,
Аманжол көшесінің үйлері,
Жалғас көшесінің үйлері,
Жасампаз көшесінің үйлері,
Келешек көшесінің үйлері,
Бүлдірген көшесінің үйлері,
Кемел көшесінің үйлері,
Қызғалдақ көшесінің үйлері,
Кемер көшесінің үйлері,
1-көшесінің үйлері,

дома проездов 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12,
жилой массив Финансист: дома улицы Ардак,
жилой массив Локомотивщик: дома тупика Цветочного,
дома улицы Арна,
дома улицы Алга,
дома улицы Саттилик,
жилой массив Химстроителей: дома улицы Сункар,
дома улицы Мирас,
дома улицы Оркен,
жилой массив Жамбылстрой: дома улицы Жанажол,
дома улицы Акдидар,
дома улицы Жайсан,
дома улицы Кобыз,
дома улицы Жазык,
дома улицы Мурагер,
дома улицы Калакай,
дома улицы Жузимдик,
дома улицы Акку,
дома улицы Жангакты,
дома улицы Мухит,
дома улицы Белжайлау,
дома улицы Жанаталап,
дома улицы Жетиген,
дома улицы Жумбактас,
жилой массив ГРЭС: дома улицы Азат,
дома улицы Актасты,
дома улицы Акселеу,
дома улицы Аскартау,
дома улицы Аккемер,
дома улицы Акжелкен,
дома улицы Акбидай,
дома улицы Айдарлы,
дома улицы Агадыр,
дома улицы Алтын дала,
дома улицы Жасоркен,
дома улицы Кеменгер,
дома улицы Кокпар,
жилой массив Кожевник: дома улицы Инжир,
дома улицы Булакты,
дома тупика Айвового,
дома переулка Айвового,
дома улицы Асар,
дома улицы Веселый Клин,
жилой массив Монтажник: дома улицы Вишневой.
Избирательный участок № 502
Центр избирательного участка: город Тараз, 2-проезд Газиза Лукманова 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 26 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома улицы Яблочной,
дома 1-переулка Яблочного,
дома 2-переулка Яблочного,
дома 3-переулка Яблочного,
дома 4-переулка Яблочного,
дома улицы Ыбырая Малдарбекова,
дома 1-переулка Ыбырая Малдарбекова,
дома 2-переулка Ыбырая Малдарбекова,
дома проезда Ыбырая Малдарбекова,
дома тупика Ыбырая Малдарбекова,
дома улицы 2-Ыбырая Малдарбекова,
дома улицы 3-Ыбырая Малдарбекова,
дома улицы Азилхана Нуршайыкова,
дома 1-переулка Азилхана Нуршайыкова,
дома 2-переулка Азилхана Нуршайыкова,
дома 3-переулка Азилхана Нуршайыкова,
дома 4-переулка Азилхана Нуршайыкова,
дома проезда Азилхана Нуршайыкова,
дома улицы Центральной,
дома 1-переулка Центрального,
дома 2-переулка Центрального.
Избирательный участок № 503
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Байзака Пирманова 138, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 29 имени Ю.Гагарина отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".

1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12 өтпе жолдарының үйлері,
Финансист тұрғын үй алабы: Ардақ көшесінің үйлері,
Локомотивщик тұрғын үй алабы: Цветочный кірме жолының үйлері,
Арна көшесінің үйлері,
Алға көшесінің үйлері,
Сәттілік көшесінің үйлері,
Химстроителей тұрғын үй алабы: Сұңқар көшесінің үйлері,
Мирас көшесінің үйлері,
Өркен көшесінің үйлері,
Жамбылстрой тұрғын үй алабы: Жаңажол көшесінің үйлері,
Ақдидар көшесінің үйлері,
Жайсаң көшесінің үйлері,
Қобыз көшесінің үйлері,
Жазық көшесінің үйлері,
Мұрагер көшесінің үйлері,
Қалақай көшесінің үйлері,
Жүзімдік көшесінің үйлері,
Аққу көшесінің үйлері,
Жаңғақты көшесінің үйлері,
Мұхит көшесінің үйлері,
Белжайлау көшесінің үйлері,
Жаңаталап көшесінің үйлері,
Жетіген көшесінің үйлері,
Жұмбақтас көшесінің үйлері,
ГРЭС тұрғын үй алабы: Азат көшесінің үйлері,
Ақтасты көшесінің үйлері,
Ақселеу көшесінің үйлері,
Асқартау көшесінің үйлері,
Ақкемер көшесінің үйлері,
Ақжелкен көшесінің үйлері,
Ақбидай көшесінің үйлері,
Айдарлы көшесінің үйлері,
Ағадыр көшесінің үйлері,
Алтын дала көшесінің үйлері,
Жасөркен көшесінің үйлері,
Кемеңгер көшесінің үйлері,
Көкпар көшесінің үйлері,
Кожевник тұрғын үй алабы: Інжір көшесінің үйлері,
Бұлақты көшесінің үйлері,
Айвовый кірме жолының үйлері,
Айвовый тұйық көшесінің үйлері,
Асар көшесінің үйлері,
Веселый Клин көшесінің үйлері,
Монтажник тұрғын үй алабы: Вишневая көшесінің үйлері.
№ 502 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Ғазиз Лұқманов 2- өтпе жолы 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 26 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Яблочный көшесінің үйлері,
Яблочный 1-тұйық көшесінің үйлері,
Яблочный 2-тұйық көшесінің үйлері,
Яблочный 3-тұйық көшесінің үйлері,
Яблочный 4-тұйық көшесінің үйлері,
Ыбырай Малдарбеков көшесінің үйлері,
Ыбырай Малдарбеков 1-тұйық көшесінің үйлері,
Ыбырай Малдарбеков 2-тұйық көшесінің үйлері,
Ыбырай Малдарбеков өтпе жолының үйлері,
Ыбырай Малдарбеков кірме жолының үйлері,
Ыбырай Малдарбеков 2-көшесінің үйлері,
Ыбырай Малдарбеков 3-көшесінің үйлері,
Әзілхан Нұршайықов көшесінің үйлері,
Әзілхан Нұршайықов 1-тұйық көшесінің үйлері,
Әзілхан Нұршайықов 2-тұйық көшесінің үйлері,
Әзілхан Нұршайықов 3-тұйық көшесінің үйлері,
Әзілхан Нұршайықов 4-тұйық көшесінің үйлері,
Әзілхан Нұршайықов өтпе жолының үйлері,
Центральный көшесінің үйлері,
Центральный 1-тұйық көшесінің үйлері,
Центральный 2-тұйық көшесінің үйлері.
№ 503 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Байзақ Пірманов көшесі 138, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ю.Гагарин атындағы № 29 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-89А (нечетная сторона), 2-140 (четная сторона) улицы Арыстан баб,
дома 1-переулка Арыстан баб,
дома улицы Владимира Комарова,
дома улицы Космонавтов,
дома улицы Игоря Курчатова,
дома улицы Софьи Ковалевской,
дома улицы Абдильди Тажибаева,
дома 1-переулка Абдильди Тажибаева,
дома 2-переулка Абдильди Тажибаева,
дома 2-69 улицы Ахмета Байтурсынова,
дома 53-73 (нечетная сторона) улицы Сергея Ишина,
дома 49-83 (нечетная сторона), 56-86 (четная сторона) улицы Локомотивной,
дома переулка Локомотивного,
дома улицы Аванесова,
дома переулка Аванесова,
дома улицы Лобачевского,
дома 61-167 (нечетная сторона), 82-122 (четная сторона) улицы Газиза Лукманова,
дома улицы Николая Галунчики,
дома улицы Габита Мусирепова,
дома улицы Володарского,
дома улицы Петровского,
дома улицы Актамберди жырау.
Избирательный участок № 504
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Тонкуруш 14, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 31 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дом 5А проспекта Жамбыла,
дома 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17А улицы Тонкуруш,
дома 1-переулка Сенкибай батыра,
дома 2-переулка Сенкибай батыра,
дома 3-переулка Сенкибай батыра,
дома 1-7 (нечетная сторона), 2-6 (четная сторона) улицы Колбасшы Койгельды,
дома 14-44 (четная сторона) проспекта Абая,
дома 3-переулка проспекта Абая,
дома 177-201А (нечетная сторона), 64-156 (четная сторона) улицы Капал батыра,
дома 4-переулка Капал батыра,
дома 5-переулка Капал батыра,
дома 1-33 (нечетная сторона), 2-16 (четная сторона) 6-переулка Капал батыра.
Избирательный участок № 505
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Ұлы Дала" 22А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 64 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-22 микрорайона "Ұлы Дала".
Избирательный участок № 506
Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Арай", улица Байдибек баба 100А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 63 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив "Арай":
дома 1-269, 345-445, 744 улицы Домалак Ана,
дома улицы Касыма Кайсенова,
дома улицы Шары Жиенкуловой,
дома улицы Марау Ана,
дома улицы Хиуаза Доспановой,

Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Арыстан баб көшесінің 1-89А (тақ сан жағы), 2-140 (жұп сан жағы) үйлері,
Арыстан баб 1-тұйық көшесінің үйлері,
Владимир Комаров көшесінің үйлері,
Космонавт көшесінің үйлері,
Игорь Курчатов көшесінің үйлері,
Софья Ковалевская көшесінің үйлері,
Әбділдә Тәжібаев көшесінің үйлері,
Әбділдә Тәжібаев 1-тұйық көшесінің үйлері,
Әбділдә Тәжібаев 2-тұйық көшесінің үйлері,
Ахмет Байтұрсынов көшесінің 2-69 үйлері,
Сергей Ишин көшесінің 53-73 (тақ сан жағы) үйлері,
Локомотив көшесінің 49-83 (тақ сан жағы), 56-86 (жұп сан жағы) үйлері,
Локомотив тұйық көшесінің үйлері,
Аванесов көшесінің үйлері,
Аванесов тұйық көшесінің үйлері,
Лобачевский көшесінің үйлері,
Ғазиз Лұқманов көшесінің 61-167 (тақ сан жағы), 82-122 (жұп сан жағы) үйлері,
Николай Галунчики көшесінің үйлері,
Ғабит Мүсірепов көшесінің үйлері,
Володарский көшесінің үйлері,
Петровский көшесінің үйлері,
Ақтамберді жырау көшесінің үйлері.
№ 504 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Төңкеріс көшесі 14, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 31 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Жамбыл даңғылының 5А үйі,
Төңкеріс көшесінің 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17А үйлері,
Сеңкібай батыр 1-тұйық көшесінің үйлері,
Сеңкібай батыр 2-тұйық көшесінің үйлері,
Сеңкібай батыр 3-тұйық көшесінің үйлері,
Қолбасшы Қойгелді көшесінің 1-7 (тақ сан жағы), 2-6 (жұп сан жағы) үйлері,
Абай даңғылының 14-44 (жұп сан жағы) үйлері,
Абай даңғылының 3-тұйық көшесінің үйлері,
Қапал батыр көшесінің 177-201А (тақ сан жағы), 64-156 (жұп сан жағы) үйлері,
Қапал батыр 4-тұйық көшесінің үйлері,
Қапал батыр 5-тұйық көшесінің үйлері,
Қапал батыр 6-тұйық көшесінің 1-33 (тақ сан жағы), 2-16 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 505 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағын ауданы 22А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 64 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Ұлы Дала" шағын ауданының 1-22 үйлері.
№ 506 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Арай" алабы, Бәйдібек баба көшесі 100А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 63 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Арай" алабы:
Домалақ Ана көшесінің 1-269, 345-445, 744 үйлері,
Қасым Қайсенов көшесінің үйлері,
Шара Жиенқұлова көшесінің үйлері,
Марау Ана көшесінің үйлері,
Хиуаз Доспанова көшесінің үйлері,

массив "Коктем": дома 1-115 (нечетная сторона) улицы Нурлана Абишева,
дома 2-переулка Нурлана Абишева,
дома 3-переулка Нурлана Абишева,
дома 4-переулка Нурлана Абишева,
дома 5-переулка Нурлана Абишева,
дома 13-переулка Нурлана Абишева,
дома 1-115 (нечетная сторона), 2-112 (четная сторона) улицы Фресно,
дома 1-переулка Фресно,
дома 4-переулка Фресно,
дома 5-переулка Фресно,
дома 6-переулка Фресно,
дома 8-переулка Фресно,
дома 9-переулка Фресно,
дома улицы Нуркена Абдирова,
дома 4-120 (четная сторона) улицы Айша биби.
Избирательный участок № 508
Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Арай", улица Байдибек баба 100А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 63 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив "Арай":
дома улицы Байдибек баба,
дома улицы Тайбурыл,
дома улицы Майлыкожа,
дома 1-99 (нечетная сторона), 2-124 (четная сторона) улицы Шота Руставели,
дома 1-95 (нечетная сторона), 2-100 (четная сторона) улицы Мукана Атабаева,
дома 1-109 (нечетная сторона), 2-118 (четная сторона) улицы Дуйсена Баянова,
дома 1-15 (нечетная сторона), 2-70 (четная сторона) улицы Патшабека Тлеубаева.
Избирательный участок № 509
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Каратау" 35, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 38 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 13-24, 44 микрорайона "Каратау".
Избирательный участок № 510
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Ұлы Дала" 22А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 64 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 23-35/3, 37-41 микрорайона "Ұлы Дала".
Избирательный участок № 517
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Ұлы Дала" 141, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 67 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 42-52, 54, 56-75, 78-80, 81, 82-96 микрорайона "Ұлы Дала.
Избирательный участок № 520
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Ұлы Дала" 141, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 67 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 97-110, 113-115, 116, 118, 120, 122-127, 130-140, 142-146 микрорайона "Ұлы Дала",
дома улицы Естай,
дома улицы Шернияз Жарылгасулы,
дома улицы Мурат Монкеулы,
дома улицы Кумана Тастанбекова,
дома улицы Кыз Жибек,
дома улицы Кудайбергена Султанбаева,
дома улицы Аширбек Сыгай,
дома улицы Батырхана Шукенова,
дома улицы Кейки батыра,
дома улицы Жамилы Шашкиной,
дома улицы Бикена Римовой,
дома улицы Жусипбека Елебекова,
дома улицы Султанахмета Кожыкова,
дома улицы Хадишы Бокеевой,
дома улицы Бактыгерея Кулманова,
дома улицы Ахмета Биримжанова,
дома улицы Шаймерден Косшыгулулы,
дома улицы Жакыпа Акбаева,
дома улицы Жумагали Тлеулина,
дома улицы Алимхана Ермекова,
дома улицы Телжан Шонанулы,
дома 257-335 (нечетная сторона), 252-338 (четная сторона) улицы Кошек батыра,
дома 109-151 (нечетная сторона), 100-142 (четная сторона) улицы Чернышова.
Избирательный участок № 521
Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Барысхан", улица Ботамойнак 27, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 62 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив "Барысхан":
дома улицы Кызыл кайнар,
дома 1-переулка Кызыл кайнар,
дома 2-переулка Кызыл кайнар,
дома улицы Мустафа Шокай,
дома улицы Алматинской,
дома улицы Алыптегин,
дома улицы Туймекент,
дома улицы Жетитобе,
дома улицы Суйинбай,
дома улицы Сарбас акына,
дома улицы К.Сартбаева,
дома улицы Акбулым,
дома улицы Ботамойнак,
дома улицы Н.Курманбетова,
дома 73-105 (нечетная сторона) улицы Жаугаш батыра.
Избирательный участок № 522

"Көктем" алабы: Нұрлан Әбішев көшесінің 1-115 (тақ сан жағы) үйлері,
Нұрлан Әбішев 2-тұйық көшесінің үйлері,
Нұрлан Әбішев 3-тұйық көшесінің үйлері,
Нұрлан Әбішев 4-тұйық көшесінің үйлері,
Нұрлан Әбішев 5-тұйық көшесінің үйлері,
Нұрлан Әбішев 13-тұйық көшесінің үйлері,
Фресно көшесінің 1-115 (тақ сан жағы), 2-112 (жұп сан жағы) үйлері,
Фресно 1-тұйық көшесінің үйлері,
Фресно 4-тұйық көшесінің үйлері,
Фресно 5-тұйық көшесінің үйлері,
Фресно 6-тұйық көшесінің үйлері,
Фресно 8-тұйық көшесінің үйлері,
Фресно 9-тұйық көшесінің үйлері,
Нүркен Әбдіров көшесінің үйлері,
Айша бибі көшесінің 4-120 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 507 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Бектөбе алабы, Жамбыл көшесі 119, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Амангелді атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Бектөбе алабы:
Жамбыл көшесінің 1-73 (тақ сан жағы), 2-90 (жұп сан жағы) үйлері,
Қылышбай көшесінің үйлері,
Жайлау көшесінің үйлері,
Жайлау 2-тұйық көшесінің үйлері,
Сығанақ көшесінің үйлері,
Керей хан көшесінің үйлері,
Міржақып Дулатов көшесінің үйлері,
Ақмешіт көшесінің үйлері,
Бәйтерек көшесінің үйлері,
Алатау көшесінің үйлері,
Бескен Абдраимов көшесінің үйлері,
Нарбай Оразбекұлы көшесінің үйлері,
Пірәлі Жолшыбеков көшесінің үйлері,
Сағынбек Юсупов көшесінің үйлері,
Хамит Ерғалиев көшесінің үйлері,
Баласағұн көшесінің үйлері,
Бектұрсын Құлжабаев көшесінің үйлері,
Жайық көшесінің үйлері,
Ақыртас көшесінің үйлері,
Ахмет Байтұрсынов көшесінің үйлері,
Аңырақай көшесінің үйлері,
Көктем көшесінің үйлері,
Көктем 4-тұйық көшесінің үйлері,
Бескен Абдраимов тұйық көшесінің үйлері,
Сарайшық көшесінің үйлері,
Қожа Ахмет Яссауи көшесінің үйлері,
Тараз көшесінің үйлері,
Әлихан Бөкейхан көшесінің үйлері,
Көктөбе көшесінің үйлері,
Жаңа Құрылыс-1, 2, 3, 4, 5, 6 көшелерінің үйлері.
№ 508 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Арай" алабы, Бәйдібек баба көшесі 100А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 63 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Арай" алабы:
Бәйдібек баба көшесінің үйлері,
Тайбурыл көшесінің үйлері,
Майлықожа көшесінің үйлері,
Шота Руставели көшесінің 1-99 (тақ сан жағы), 2-124 (жұп сан жағы) үйлері,
Мұқан Атабаев көшесінің 1-95 (тақ сан жағы), 2-100 (жұп сан жағы) үйлері,
Дүйсен Баянов көшесінің 1-109 (тақ сан жағы), 2-118 (жұп сан жағы) үйлері,
Патшабек Тілеубаев көшесінің 1-15 (тақ сан жағы), 2-70 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 509 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Қаратау" шағынауданы 35, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 38 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Қаратау" шағынауданының 13-24, 44 үйлері.
№ 510 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағын ауданы 22А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 64 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Ұлы Дала" шағын ауданының 23-35/3, 37-41 үйлері.
№ 517 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағын ауданы 141, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 67 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Ұлы Дала" шағын ауданының 42-52, 54, 56-75, 78-80, 81, 82-96 үйлері.";
аталған шешімнің қосымшасы № 520, № 521, № 522 сайлау учаскелерімен толықтырылсын:
№ 520 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағын ауданы 141, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 67 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Ұлы Дала" шағын ауданының 97-110, 113-115, 116, 118, 120, 122-127, 130-140, 142-146 үйлері,
Естай көшесінің үйлері,
Шернияз Жарылғасұлы көшесінің үйлері,
Мұрат Мөңкеұлы көшесінің үйлері,
Құман Тастанбеков көшесінің үйлері,
Қыз Жібек көшесінің үйлері,
Құдайберген Сұлтанбаев көшесінің үйлері,
Әшірбек Сығай көшесінің үйлері,
Батырхан Шүкенов көшесінің үйлері,
Кейкі батыр көшесінің үйлері,
Жәмила Шашкина көшесінің үйлері,
Бикен Римова көшесінің үйлері,
Жүсіпбек Елебеков көшесінің үйлері,
Сұлтанахмет Қожықов көшесінің үйлері,
Хадиша Бөкеева көшесінің үйлері,
Бақтыгерей Құлманов көшесінің үйлері,
Ахмет Бірімжанов көшесінің үйлері,
Шаймерден Қосшығұлұлы көшесінің үйлері,
Жақып Ақбаев көшесінің үйлері,
Жұмағали Тлеулин көшесінің үйлері,
Әлімхан Ермеков көшесінің үйлері,
Телжан Шонанұлы көшесінің үйлері,
Көшек батыр көшесінің 257-335 (тақ сан жағы), 252-338 (жұп сан жағы) үйлері,
Чернышов көшесінің 109-151 (тақ сан жағы), 100-142 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 521 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Барысхан" алабы, Ботамойнақ көшесі 27, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 62 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: "Барысхан" алабы:
Қызыл қайнар көшесінің үйлері,
Қызыл қайнар 1-тұйық көшесінің үйлері,
Қызыл қайнар 2-тұйық көшесінің үйлері,
Мұстафа Шоқай көшесінің үйлері,
Алматы көшесінің үйлері,
Алыптегін көшесінің үйлері,
Түймекент көшесінің үйлері,
Жетітөбе көшесінің үйлері,
Сүйінбай көшесінің үйлері,
Сарбас ақын көшесінің үйлері,
К.Сартбаев көшесінің үйлері,
Ақбұлым көшесінің үйлері,
Ботамойнақ көшесінің үйлері,
Н.Құрманбетов көшесінің үйлері,
Жауғаш батыр көшесінің 73-111 (тақ сан жағы) үйлері.
№ 522 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Кумшагал", улица Казарма 3498 км 20, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 65 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: жилой массив Бакшашы:
дома улицы Агыбай батыра,
дома улицы Нияз би,
дома улицы Жанкожа батыра,
жилой массив Водник 1: дома улицы Танкурай,
дома улицы Когершин,
дома улицы Алтыбакан,
дома улицы Бозторгай,
дома улицы Кулпынай,
жилой массив Радуга: дома улицы Миялы,
дома улицы Жидек,
дома улицы Алдияр,
дома улицы Жалаулы,
жилой массив Водник 2: дома улицы Балауса,
дома улицы Аксу,
дома улицы Тасбулак,
дома улицы Шыгыс,
жилой массив Железнодорожник: дома улицы Корнекти,
дома улицы Балбырауын,
дома улицы Жауказын,
жилой массив Авторемонтник: дома улицы Сапар,
дома улицы Байшешек,
дома улицы Арасан,
дома улицы Аршалы,
жилой массив Казарма: дома улицы Аулиетау,
жилой массив Химик: дома улицы Шаган,
дома улицы Самалдык,
дома улицы Тан самалы,
дома улицы Кызылагаш,
дома улицы Акбаян,
дома улицы Орбулак,
дома улицы Шиели,
дома улицы Самурык,
дома улицы Лашын,
дома переулка 4 Мичурина.

Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Құмшағал шағын ауданы, Казарма 3498 км көшесі 20, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 65 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Бақшашы тұрғын үй алабы:
Ағыбай батыр көшесінің үйлері,
Нияз би көшесінің үйлері,
Жанқожа батыр көшесінің үйлері,
Водник 1 тұрғын үй алабы: Таңқурай көшесінің үйлері,
Көгершін көшесінің үйлері,
Алтыбақан көшесінің үйлері,
Бозторғай көшесінің үйлері,
Құлпынай көшесінің үйлері,
Радуга тұрғын үй алабы: Миялы көшесінің үйлері,
Жидек көшесінің үйлері,
Алдияр көшесінің үйлері,
Жалаулы көшесінің үйлері,
Водник 2 тұрғын үй алабы: Балауса көшесінің үйлері,
Ақсу көшесінің үйлері,
Тасбұлақ көшесінің үйлері,
Шығыс көшесінің үйлері,
Железнодорожник тұрғын үй алабы: Көрнекті көшесінің үйлері,
Балбырауын көшесінің үйлері,
Жауқазын көшесінің үйлері,
Авторемонтник тұрғын үй алабы: Сапар көшесінің үйлері,
Бәйшешек көшесінің үйлері,
Арасан көшесінің үйлері,
Аршалы көшесінің үйлері,
Казарма тұрғын үй алабы: Әулиетау көшесінің үйлері,
Химик тұрғын үй алабы: Шаған көшесінің үйлері,
Самалдық көшесінің үйлері,
Таң самалы көшесінің үйлері,
Қызылағаш көшесінің үйлері,
Ақбаян көшесінің үйлері,
Орбұлақ көшесінің үйлері,
Шиелі көшесінің үйлері,
Самұрық көшесінің үйлері,
Лашын көшесінің үйлері,
4 Мичурин тұйық көшесінің үйлері.