О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Жамбылскому району
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29 ноября 2024 года № 25-124. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 декабря 2024 года № 6191-05. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 6 января 2026 года № 44-198
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 06.01.2026 № 44-198 (вводится в действие с 01.01.2026).
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Жамбылскому району с 4 % (процентов) до 2 % (процентов).
2. Настоящее решение вводится с 1 января 2025 года и подлежит фициальному опубликованию.
Мәслихаттың төрағасы М. Амиргалиев

Жамбыл ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 қарашадағы № 25-124 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 желтоқсанда № 6191-05 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2026 жылғы 6 қаңтардағы № 44-198 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 06.01.2026 № 44-198 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшері 4 %(пайыздан) 2 % (пайызға) дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Председатель маслихата М. Амиргалиев