Об установлении дифференцированного тарифа на регулярные социально-значимые перевозки пассажиров на территории города Қонаев
Постановление акимата города Қонаев Алматинской области от 8 января 2024 года № 4 . Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 января 2024 года № 6071-05. Утратило силу постановлением акимата города Қонаев Алматинской области от 30 июля 2025 года № 604
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Қонаев Алматинской области от 30.07.2025 № 604 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 9) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат города Қонаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцированные тарифы на регулярные социально-значимые перевозки пассажиров на территории города Қонаев в следующих размерах:
1) при безналичной оплате посредством услуг оператора сотовой связи либо посредством электронной проездной карты за проезд – 80 (восемьдесят) тенге;
2) при оплате наличными деньгами за проезд – 200 (двести) тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Қонаев.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Конаев Н. Куматаев
"СОГЛАСОВАНО"
Маслихат города Қонаев

Қонаев қаласында және аумағында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдауда сараланған тарифтерін белгілеу туралы
Алматы облысы Қонаев қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 4 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 қаңтарда № 6071-05 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қонаев қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 30 шілдедегі № 604 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қонаев қаласы әкімдігінің 30.07.2025 № 604 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағы 9) тармақшасына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабы 4-тармағына сәйкес, Қонаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қонаев қаласының аумағында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдауда сараланған тарифтері келесі мөлшерде белгілесін:
1) жол ақысын ұялы байланыс операторының көрсетілетін қызметтері арқылы немесе электрондық жол жүру картасы арқылы қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде – 80 (сексен) теңге;
2) жол ақысын қолма-қол ақшамен төлеу кезінде – 200 (екі жүз) теңге.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қонаев қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласының әкімі Н. Куматаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қонаев қалалық мәслихаты