О внесении изменений в решение маслихата от 30 ноября 2018 года № 306 "О корректировке базовых ставок земельного налога в городе Костанае"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 21 ноября 2023 года № 65. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 23 ноября 2023 года № 10090. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 5 января 2026 года № 214

Мәслихаттың "Қостанай қаласында жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" 2018 жылғы 30 қарашадағы № 306 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2023 жылғы 21 қарашадағы № 65 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 қарашада № 10090 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2026 жылғы 5 қаңтардағы № 214 шешімімен

Сноска. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 05.01.2026 № 214 (вводится в действие с 01.01.2026).
Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О корректировке базовых ставок земельного налога в городе Костанае" от 30 ноября 2018 года № 306 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8144) следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 510 кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" (далее – Кодекс) и на основании схемы зонирования земель города Костаная Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 05.01.2026 № 214 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай қаласында жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" 2018 жылғы 30 қарашадағы № 306 (Нормативтік құқытық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8144 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе бөлімі жаңа редакцияда жазылсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы кодексінің 510-бабына (бұдан әрі – Кодекс) сәйкес және Қостанай қаласының жерлерін аймақтарға бөлу схемасы негізінде Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"1. Осуществить корректировку базовых ставок земельного налога в городе Костанае согласно приложению к настоящему решению.
Положение настоящего пункта не распространяется на земельные участки, указанные в статье 509 Кодекса.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Костанайского городского маслихата О. Байгабулов
Приложение
к решению маслихата

"1. Қостанай қаласында жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету осы шешімнің қосымшасына сәйкес жүзеге асырылсын.
Осы тармақтың ережесі Кодекстің 509-бабында көрсетілген жер учаскелеріне қолданылмайды.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қалалық мәслихатының төрағасы О. Байгабулов
Мәслихаттың