О внесении дополнения в постановление акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344 "Об установлении водоохранных зон и полос на водных объектах Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования"
Постановление акимата Костанайской области от 28 декабря 2023 года № 575. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 8 января 2024 года № 10128-10. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 31 марта 2026 года № 87
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 31.03.2026 № 87 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос на водных объектах Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 3 августа 2022 года № 344 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29029) следующее дополнение:
приложение 1 к указанному постановлению дополнить строкой, порядковый номер 119-1, следующего содержания:
"
119-1
Озеро Б. Танат
300
35
".
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Департамент
санитарно-эпидемиологического
контроля Костанайской области
Комитета санитарно-
эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция по
регулированию использования и
охране водных ресурсов Комитета
водного хозяйства Министерства
водных ресурсов ирригации
Республики Казахстан"

Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 "Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 575 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 8 қаңтарда № 10128-10 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2026 жылғы 31 наурыздағы № 87 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 31.03.2026 № 87 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29029 болып тіркелген) келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 119-1 жолмен толықтырылсын:
"
119-1
Б. Танат көлі
300
35
".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов
Келісілді
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау
комитетінің Қостанай облысының
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесі
Келісілді
"Қазақстан Республикасы Су
ресурстары және ирригация
министрлігі Су шаруашылығы
комитетінің Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және қорғау
жөніндегі Тобыл-Торғай бассейндік
инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесі