Об образовании избирательных участков на территории города Балхаш
Решение акима города Балхаш Карагандинской области от 4 декабря 2023 года № 2. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 6 декабря 2023 года № 6528-09. Утратило силу решением акима города Балхаш Карагандинской области от 30 июля 2025 года № 3-Р
Сноска. Утратило cилу решением акима города Балхаш Карагандинской области от 30.07.2025 № 3-Р (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Балхаш РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Балхаш согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решение акима города Балхаш от 28 декабря 2018 года № 01-ш "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5110).
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Балхаш.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Балхаш С. Сатаев
"СОГЛАСОВАНО":
Балхашская городская
избирательная комиссия
Приложение
к решению
Акима города
Балхаш
от 4 декабря 2023 года
№ 2
Избирательный участок № 175 Центр – коммунальное государственное учреждение "Балхашский колледж сервиса", улица Алимжанова, 9
В границах:
улица Алимжанова, дома № 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12А;
переулок Калмыкова, дома № 1/1, 1/2, 1/3, 3, 4, 4А, 4Б, 5;
улица Бокейханова, дома № 7, 7А.
Избирательный участок № 176 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 10 отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", улица Желтоксан, 4
В границах:
улица Алимжанова, дом № 3;
улица Бокейханова, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14;
улица Сейфуллина, дома № 10, 12, 16;
улица Желтоксан, дома № 1, 2, 3, 5.
Избирательный участок № 177 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 9 отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", улица Сейфуллина, 5
В границах:
улица Алимжанова, дом № 12;
улица Абая, дома № 10, 12, 14;
улица Сейфуллина, дома № 1, 2, 3, 4, 4А, 7, 9, 13, 15;
улица Бокейханова, дома № 9, 11, 16, 18.
Избирательный участок № 178 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Бауыржана Момышулы отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", улица Бокейханова, 17
В границах:

Балқаш қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімінің 2023 жылғы 4 желтоқсандағы № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 желтоқсанда № 6528-09 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімінің 2025 жылғы 30 шілдедегі № 3-Ш шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімінің 30.07.2025 № 3-Ш шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына сәйкес, Балқаш қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Балқаш қаласының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Балқаш қаласы әкімінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №01-ш "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5110 тіркелген).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімі аппараты басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі С. Сатаев
"КЕЛІСІЛДІ":
Балқаш қалалық
сайлау комиссиясы
Балқаш қаласының әкімінің
2023 жылғы 4
желтоқсандағы
№ 2
шешіміне қосымша
№ 175 сайлау учаскесі Орталығы – "Балқаш сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әлімжанов көшесі, 9
Шекараларда:
Әлімжанов көшесі, үйлер № 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12А;
Калмыков тұйық көшесі, үйлер № 1/1, 1/2, 1/3, 3, 4, 4А, 4Б, 5;
Бөкейханов көшесі, үйлер № 7, 7А.
№ 176 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің №10 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Желтоқсан көшесі, 4
Шекараларда:
Әлімжанов көшесі, үй № 3;
Бөкейханов көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14;
Сейфуллин көшесі, үйлер № 10, 12, 16;
Желтоқсан көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 5.
№ 177 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің № 9 жалпы бiлiм беретiн мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сейфуллин көшесі, 5
Шекараларда:
Әлімжанов көшесі, үй № 12;
Абай көшесі, үйлер № 10, 12, 14;
Сейфуллин көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 4А, 7, 9, 13, 15;
Бөкейханов көшесі, үйлер № 9, 11, 16, 18.
№ 178 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің Бауыржан Момышұлы атындағы жалпы бiлiм беретiн мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бөкейханов көшесі, 17
Шекараларда:

улица Бокейханова, дома № 15, 19, 21, 27, 31, 33;
улица Абая, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица Островского, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица Алимжанова, дома № 14, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок Мысшылар, дома № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21;
изолятор временного содержания государственное учреждение "Отдел полиции города Балхаша Департамента полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
Избирательный участок № 179 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 15 имени Алихана Букейханова отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", микрорайон Шашубая, 11А
В границах:
улица Агыбай батыра, дома № 18, 20, 22, 24;
улица Караменде би, дома № 2, 4, 6;
улица Уалиханова, дома № 7, 9;
улица Абая, дома № 31, 33, 35;
улица К.Томпиева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица К.Байсеитовой, дом № 12;
микрорайон Шашубая, дома № 1, 2, 3, 3Б, 3/2, 16, 23.
Избирательный участок № 180 Центр – частное учреждение "Политехнический колледж корпорации "Казахмыс", улица Абая, 36
В границах:
улица Агыбай батыра, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14;
улица Абая, дома № 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 28, 30;
улица Желтоксан, дом № 7;
улица К.Байсеитовой, дома № 7, 8;
улица Сейфуллина, дома № 18, 19, 21, 22.
Избирательный участок № 181 Центр - коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-лицей "Зияткер" управления образования Карагандинской области", улица Ж.Әбуғалиева, 3
В границах:
улица Молдагуловой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Абая, дома № 38, 40;
улица Ж.Әбуғалиев, дома № 1, 5, 7 (общежитие);
улица Желтоксан, дома № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Сейфуллина, дома № 24, 26, 30, 31, 32, 32А, 33, 35;
улица К.Байсеитовой, дома № 3, 4.
Избирательный участок № 182 Центр – коммунальное государственное казҰнное предприятие "Дворец школьников имени Агыбай батыра отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", улица Абая, 45
В границах:
улица Уалиханова, дома № 2, 3, 4, 6, 8;
улица Караменде би, дома № 8, 10, 16;
улица Ж.Әбуғалиева, дома № 15 (общежитие), 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 33;
улица Абая, дома № 37, 41, 43, 44;
улица Казбековой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13.
Избирательный участок № 183 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 1 отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", улица Абая, 56
В границах:
улица Братьев Мусиных, дом № 17;

Бөкейханов көшесі, үйлер № 15, 19, 21, 27, 31, 33;
Абай көшесі, үйлер № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Островский көшесі, үйлер № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Әлімжанов көшесі, үйлер № 14, 16, 17, 18, 19, 20;
Мысшылар тұйық көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21;
"Қазақстан Республикасы Ішкі Істер Министрлігі Қарағанды облысы полиция департаментінің Балқаш қаласының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі уақытша ұстау изоляторы.
№ 179 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің Әлихан Бөкейханов атындағы № 15 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шашубай ықшам ауданы, 11А
Шекараларда:
Ағыбай батыр көшесі, үйлер № 18, 20, 22, 24;
Қараменде би көшесі, үйлер № 2, 4, 6;
Уалиханов көшесі, үйлер № 7, 9;
Абай көшесі, үйлер № 31, 33, 35;
Қ.Томпиев көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
К.Байсеитова көшесі, үйлер № 12;
Шашубай ықшам ауданы, үйлер № 1, 2, 3, 3Б, 3/2, 16, 23.
№ 180 сайлау учаскесі Орталығы – "Қазақмыс" корпорациясының политехникалық колледжі" жеке мекемесі, Абай көшесі, 36
Шекараларда:
Ағыбай батыр көшесі, үйлер № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14;
Абай көшесі, үйлер № 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 28, 30;
Желтоқсан көшесі, үйлер № 7;
К.Байсеитова көшесі, үйлер № 7, 8;
Сейфуллин көшесі, үйлер № 18, 19, 21, 22.
№ 181 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының "Зияткер" мамандырылған мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ж.Әбуғалиев көшесі, 3
Шекараларда:
Молдағулова көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Абай көшесі, үйлер № 38, 40;
Ж.Әбуғалиев көшесі, үйлер № 1, 5, 7 (жатақхана);
Желтоқсан көшесі, үйлер № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Сейфуллин көшесі, үйлер № 24, 26, 30, 31, 32, 32А, 33, 35;
К.Байсеитова көшесі, үйлер № 3, 4.
№ 182 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің Ағыбай батыр атындағы оқушылар сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Абай көшесі, 45
Шекараларда:
Уалиханов көшесі, үйлер № 2, 3, 4, 6, 8;
Қараменде би көшесі, үйлер № 8, 10, 16;
Ж.Әбуғалиев көшесі, үйлер № 15 (жатақхана), 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 33;
Абай көшесі, үйлер № 37, 41, 43, 44;
Қазбекова көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13.
№ 183 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің №1 жалпы бiлiм беретiн мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай көшесі, 56
Шекараларда:
Ағайынды Мусиндер көшесі, үй № 17;

улица Караменде би, дома № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
улица Сейфуллина, дома № 40, 42, 44, 46, 48, 57, 58, 59, 61, 63, 63А, 65, 65А, 65Б;
улица Абая, дома № 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 90, 92;
переулок Подсадника, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 54;
переулок Макаренко, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12;
улица Амангельды, дома № 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21;
улица Пушкина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Казбековой, дома № 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59;
улица Некрасова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
переулок Шашубая, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 13, 15;
переулок Чайковского, дома № 1, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 5А, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22.
Избирательный участок № 184 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 5 отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", улица Желтоксан, 17
В границах:
улица Ж.Әбуғалиева, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улица Абая, дома № 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62;
улица Амангельды, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10;
улица Желтоксан, дома № 15, 16, 18;
улица Сейфуллина, дома № 34 (общежитие), 36, 36А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
квартал Ардагер, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
квартал Геофизиков;
квартал Шиліауыз, квартал Ақшоқы.
Избирательный участок № 185 Центр – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная больница города Балхаш управления здравоохранения Карагандинской области", квартал Шипагер 13
В границах:
квартал Шипагер.
Избирательный участок № 186 Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Медицинский колледж города Балхаш управления здравоохранения Карагандинской области", улица Желтоксан, 23
В границах:
улица Братьев Мусиных, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9;
улица Желтоксан, дом № 23 (общежитие медицинского колледжа);
97 квартал, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;

Қараменде би көшесі, үйлер № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
Сейфуллин көшесі, үйлер № 40, 42, 44, 46, 48, 57, 58, 59, 61, 63, 63А, 65, 65А, 65Б;
Абай көшесі, үйлер № 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 90, 92;
Подсадник тұйық көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 54;
Макаренко тұйық көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12;
Амангельды көшесі, үйлер № 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21;
Пушкин көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Қазбекова көшесі, үйлер № 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59;
Некрасов көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Шашубай тұйық көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 13, 15;
Чайковский тұйық көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 5А, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22.
№ 184 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің № 5 жалпы бiлiм беретiн мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Желтоқсан көшесі, 17
Шекараларда:
Ж.Әбуғалиев көшесі, үйлер № 2, 4, 6, 8, 10, 12;
Абай көшесі, үйлер № 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62;
Амангельды көшесі, үйлер № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10;
Желтоқсан көшесі, үйлер № 15, 16, 18;
Сейфуллин көшесі, үйлер № 34 (общежитие), 36, 36А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
Ардагер орамы, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Геофизиктер орамы;
Шиліауыз орамы, Ақшоқы орамы.
№ 185 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының Балқаш қаласының көпсалалы ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, Шипагер орамы 13
Шекараларда:
Шипагер орамы.
№ 186 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының Балқаш қаласының медициналық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Желтоқсан көшесі, 23
Шекараларда:
Ағайынды Мусиндер көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9;
Желтоқсан көшесі, үйлер, дом № 23 (медициналық колледж жатақханасы);
97 орам, үйлер № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;

улица Спицына, дома № 1, 3, 7, 9;
переулок Тоқырауын, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
переулок Миллера, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
микрорайон Қазыбек Нұржанов;
9 микрорайон;
10 микрорайон, дома № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
11 микрорайон;
12 микрорайон, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1;
переулок Южный, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Избирательный участок № 187 Центр – коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа города Балхаш управления физической культуры и спорта Карагандинской области", переулок Чайковского, 14/1
В границах:
улица Братьев Мусиных, дома № 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 22, 24;
улица К.Сатпаева, дома № 6, 7, 8, 9;
улица Абая, дома № 91А, 91Б, 94, 96, 100;
микрорайон М.Русакова, дома № 1, 2;
переулок Подсадника, дома № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29;
улица Сейфуллина, дома № 50, 52, 54, 56, 56/1, 56/2, 73/3, 73/4.
Избирательный участок № 188 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 7 имени Сакена Сейфуллина отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", микрорайон К. Сатпаева, 1
В границах:
улица Иванова, дома № 1, 2, 4, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
90 квартал;
улица Караменде би, дома № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 47Б, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 74/1, 74/2, 74/3, 75, 76, 77;
переулок О. Сармантайулы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
переулок Н.Орманбетұлы, дома № 1, 2, 2/1, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
переулок Ж. Тулендинова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Братьев Мусиных, дома № 28, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
квартал Ақшағыл;
переулок Руханият, дома № 1, 2А, 3, 5, 6, 9, 17А;
Старая площадка, дома № 12, 12А, 15, 16, 17, 18.
Избирательный участок № 189 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 7 имени Сакена Сейфуллина отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", микрорайон К. Сатпаева, 1
В границах:
микрорайон К. Сатпаева, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А.
Избирательный участок № 190 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат имени Михаила Русакова отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", улица К. Сатпаева, 5
В границах:
микрорайон М.Русакова, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;

Спицын көшесі, үйлер № 1, 3, 7, 9;
Тоқырауын тұйық көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
Миллер тұйық көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Қазыбек Нұржанов шағын ауданы;
9 шағын аудан;
10 шағын аудан, үйлер № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
11 шағын аудан;
12 шағын аудан, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1;
Южный тұйық көшесі, үйлер № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
№ 187 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы Балқаш қалалық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Чайковский тұйық көшесі, 14/1
Шекараларда:
Ағайынды Мусиндер көшесі, үйлер № 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 22, 24;
К.Сатпаев көшесі, үйлер № 6, 7, 8, 9;
Абай көшесі, үйлер № 91А, 91Б, 94, 96, 100;
М.Русаков шағын ауданы, үйлер № 1, 2;
Подсадник тұйық көшесі, үйлер № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29;
Сейфуллин көшесі, үйлер № 50, 52, 54, 56, 56/1, 56,2, 73/3, 73/4.
№ 188 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің Сәкен Сейфуллин атындағы №7 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, К.Сатпаев шағын ауданы, 1
Шекараларда:
Иванов көшесі, үйлер № 1, 2, 4, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
90 орам;
Қараменде би көшесі, үйлер № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 47Б, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 74/1, 74/2, 74/3, 75, 76, 77;
О. Сармантайулы тұйық көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Н.Орманбетұлы тұйық көшесі, үйлер № 1, 2, 2/1, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Ж. Тулендинова тұйық көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Ағайынды Мусиндер көшесі, үйлер № 28, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Ақшағыл орамы;
Руханият тұйық көшесі, үйлер № 1, 2А, 3, 5, 6, 9, 17А;
Ескі алаң, үйлер № 12, 12А, 15, 16, 17, 18.
№ 189 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің Сәкен Сейфуллин атындағы №7 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, К.Сатпаев шағын ауданы, 1
Шекараларда:
К. Сатпаев шағын ауданы, үйлер № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А.
№ 190 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің Михаил Русаков атындағы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, К. Сатпаев көшесі, 5
Шекараларда:
М.Русаков шағын ауданы, үйлер № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;

10 микрорайон, дома № 1А, 2, 12Б, 12В, 12Г, 13, 13А, 14;
7 микрорайон, дома № 2, 3, 4, 5, 14, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 44, 45, 47, 64;
6 микрорайон, дом № 1;
улица К. Сатпаева, дома № 3, 5 (общежитие).
Избирательный участок № 191 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 2 имени Абая отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", квартал К.Сванкулова, 20
В границах:
квартал К.Сванкулова, дома № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Агыбай батыра, дома № 17, 19, 21, 31, 33, 35, 37, 39, 39А;
переулок Бертіс, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Т. Токтамысова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица 8-наурыз, дома № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Теміржолшылар, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ержанова, дома № 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 7, 9, 9Б, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23Б, 25, 26, 27, 29, 40, 42, 43, 44, 47, 49, 51;
улица Сарсембаева, дома № 10, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 40, 46, 48, 53, 55, 56, 58, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 70;
улица Металлургов, дома № 5, 13, 15, 15/1, 15/2, 16, 16А, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 80;
улица Жерұйық, дома № 8, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12А, 12В, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Жамбыла, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Избирательный участок № 192 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 2 имени Абая отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", квартал К.Сванкулова, 20
В границах:
улица Агыбай батыра, дома № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 89/1, 89/2, 91, 91/1, 91/2, 93, 93/1, 93/2, 95, 95/1, 95/2, 97, 97/1, 97/2;
улица 8-наурыз, дома № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 64/1, 64/2, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
улица Жамбыла, дома № 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43, 43/1, 43/2, 44, 44/2, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 49/1, 49/2, 51, 51/2;

10 шағын аудан, үйлер № 1А, 2, 12Б, 12В, 12Г, 13, 13А, 14;
7 шағын аудан, үйлер № 2, 3, 4, 5, 14, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 44, 45, 47, 64;
6 шағын аудан, үй № 1;
К. Сатпаев көшесі, үйлер № 3, 5 (жатақхана).
№ 191 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің Абай атындағы № 2 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, К.Сванқұлов орамы, 20
Шекараларда:
К.Сванқұлов орамы, үйлер № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Ағыбай батыр көшесі, үйлер № 17, 19, 21, 31, 33, 35, 37, 39, 39А;
Бертіс тұйық көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18;
Т. Токтамысов көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
8-наурыз көшесі, үйлер № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Теміржолшылар көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Ержанов көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 7, 9, 9Б, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23Б, 25, 26, 27, 29, 40, 42, 43, 44, 47, 49, 51;
Сарсембаев көшесі, үйлер № 10, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 40, 46, 48, 53, 55, 56, 58, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 70;
Металлургтер көшесі, үйлер № 5, 13, 15, 15/1, 15/2, 16, 16А, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 80;
Жерұйық көшесі, үйлер № 8, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12А, 12В, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
Жамбыл көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
№ 192 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің Абай атындағы № 2 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, К.Сванқұлов орамы, 20
Шекараларда:
Ағыбай батыр көшесі, үйлер № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 89/1, 89/2, 91, 91/1, 91/2, 93, 93/1, 93/2, 95, 95/1, 95/2, 97, 97/1, 97/2;
8-наурыз көшесі, үйлер № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 64/1, 64/2, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
Жамбыл көшесі, үйлер № 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43, 43/1, 43/2, 44, 44/2, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 49/1, 49/2, 51, 51/2;

улица Ынтымақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Бокейханова, дома № 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96;
улица Гоголя, дома № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Т.Токтамысова, дома № 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80;
микрорайон Жидебай батыра, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11;
улица Алимжанова, дома № 25, 28, 29, 30, 31, 36, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Жерұйық, дома № 58, 60, 62, 64.
Избирательный участок № 193 Центр – коммунальное государственное казҰнное предприятие "Дворец школьников имени Агыбай батыра отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", улица Агыбай батыра, 32
В границах:
улица Агыбай батыра, дома № 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
улица Жамбыла, дома № 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
улица 8-наурыз, дома № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 91, 93;
улица Ынтымақ, дома № 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Бокейханова, дома № 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136;
улица Гоголя, дома № 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81/1, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92;
улица Токтамысова, дома № 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 129;
улица Жезказганская, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25;
переулок Лермонтова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок Шалқар, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;

Ынтымақ көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Бөкейханов көшесі, үйлер № 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96;
Гоголя көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Т.Токтамысов көшесі, үйлер № 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80;
Жидебай батыр шағын ауданы, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11;
Әлімжанов көшесі, үйлер № 25, 28, 29, 30, 31, 36, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47;
Жерұйық көшесі, үйлер № 58, 60, 62, 64.
№ 193 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің Ағыбай батыр атындағы оқушылар сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Ағыбай батыр көшесі, 32
Шекараларда:
Ағыбай батыр көшесі, үйлер № 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
Жамбыл көшесі, үйлер № 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
8-наурыз көшесі, үйлер № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 91, 93;
Ынтымақ көшесі, үйлер № 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
Бөкейханов көшесі, үйлер № 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136;
Гоголя көшесі, үйлер № 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81/1, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92;
Т.Токтамысов көшесі, үйлер № 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 129;
Жезқазған көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25;
Лермонтов тұйық көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Шалқар тұйық көшесі, үйлер № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;

переулок Чехова, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 17;
улица Теміржолшылар, дома № 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Ержанова, дома № 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 96, 97, 98;
улица Металлургов, дома № 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 92, 93, 95, 96, 99, 101, 102, 103, 106, 107, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140;
улица Сарсембаева, дома № 70, 70Б, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 129, 130, 133;
улица Алимжанова, дома № 48, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83;
улица Жерұйық, дома № 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87.
Избирательный участок № 194 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Алимхана Ермекова отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", микрорайон Жидебай батыра, 13
В границах:
улица Агыбай батыра, дома № 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82;
улица Жезказганская, дома № 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56;
переулок Х.Бижанулы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Ақтоғай (Уалиханова), дома № 36, 38, 39А, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57;
переулок М.Маметовой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
переулок Р.Кошкарбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22;
переулок Асфандьярова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
переулок Достоевского, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
переулок Мичурина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Сары-Арка, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
переулок О. Щербакова, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28;
поселок Геологов.
Избирательный участок № 195 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Алимхана Ермекова отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", микрорайон Жидебай батыра, 13
В границах:

Чехов тұйық көшесі, үйлер № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 17;
Теміржолшылар көшесі, үйлер № 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Ержанов көшесі, үйлер № 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 96, 97, 98;
Металлургтер көшесі, үйлер № 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 92, 93, 95, 96, 99, 101, 102, 103, 106, 107, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140;
Сарсембаев көшесі, үйлер № 70, 70Б, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 129, 130, 133;
Әлімжанов көшесі, үйлер № 48, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83;
Жерұйық көшесі, үйлер № 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87.
№ 194 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің Әлімхан Ермеков атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жидебай батыр шағын ауданы, 13
Шекараларда:
Ағыбай батыр көшесі, үйлер № 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82;
Жезқазған көшесі, үйлер № 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56;
Х.Бижанұлы тұйық көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Ақтоғай (Уалиханов) көшесі, үйлер № 36, 38, 39А, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57;
М.Маметова тұйық көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Р.Кошкарбаев тұйық көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22;
Асфандьяров тұйық көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Достоевский тұйық көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Мичурин тұйық көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Сары-Арқа көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
О. Щербаков тұйық көшесі, үйлер № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28;
Геологтар кенті.
№ 195 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің Әлімхан Ермеков атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жидебай батыр шағын ауданы, 13
Шекараларда:

микрорайон Жидебай батыра, дома № 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Избирательный участок № 196 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени аль-Фараби отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", микрорайон З. Сабитовой, 1
В границах:
микрорайон З.Сабитовой, дома № 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
Избирательный участок № 197 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени аль-Фараби отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", микрорайон З. Сабитовой, 1
В границах:
микрорайон З. Сабитовой, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18;
микрорайон С. Мухамеджанова, дома № 28, 29, 32, 35.
Избирательный участок № 198 Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Городской спортивный клуб "Балхаш" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Балхаш", улица Караменде би, 31 Г
В границах:
микрорайон С. Мухамеджанова, дома № 1, 2, 3, 4, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 24, 25, 26, 27, 30, 34.
Избирательный участок № 199 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 4 отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", улица Ж.Абуғалиева, 32
В границах:
микрорайон С. Мухамеджанова, дома № 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20А;
улица Караменде би, дом № 25;
Республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 53898" Министерства обороны Республики Казахстан;
Республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 31765" Министерства обороны Республики Казахстан.
Избирательный участок № 200 Центр – коммунальное государственное казҰнное предприятие "Дворец школьников имени Агыбай батыра отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", улица Агыбай батыра, 32
В границах:
микрорайон Шашубая, дома № 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 9, 11, 24, 25.
Избирательный участок № 201 Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Балхашский гуманитарно-технический колледж имени Алихана Мусина управления образования Карагандинской области", улица Караменде би, 17
В границах:
микрорайон Шашубая, дома № 12, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 22;
улица Караменде би, дом № 19.
Избирательный участок № 202 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 3 отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", улица Алтынсарина, 11
В границах:

Жидебай батыр шағын ауданы, үйлер № 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
№ 196 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің әл-Фараби атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, З. Сабитова шағын ауданы, 1
Шекараларда:
З.Сабитова шағын ауданы, үйлер № 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
№ 197 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің әл-Фараби атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, З. Сабитова шағын ауданы, 1
Шекараларда:
З.Сабитова шағын ауданы, үйлер № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18;
С. Мухамеджанов шағын ауданы, үйлер № 28, 29, 32, 35.
№ 198 сайлау учаскесі Орталығы – "Балқаш қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балқаш" қалалық спорт клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Қараменде би көшесі, 31 Г
Шекараларда:
С. Мухамеджанов шағын ауданы, үйлер № 1, 2, 3, 4, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 24, 25, 26, 27, 30, 34.
№ 199 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің № 4 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ж.Абуғалиева көшесі, 32
Шекараларда:
С. Мухамеджанов шағын ауданы, үйлер № 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20А;
Қараменде би көшесі, үйлер № 25;
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "53898 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі;
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "31765 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 200 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің Ағыбай батыр атындағы оқушылар сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Ағыбай батыр көшесі, 32
Шекараларда:
Шашубай шағын ауданы, үйлер № 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 9, 11, 24, 25.
№ 201 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Әлихан Мусин атындағы Балқаш гуманитарлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Қараменде би көшесі, 17
Шекараларда:
Шашубай шағын ауданы, үйлер № 12, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 22;
Қараменде би, үй № 19.
№ 202 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің № 3 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алтынсарин көшесі, 11
Шекараларда:

улица Бегалы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Теміршоқы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 38;
улица Тораңғы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34;
улица Русакова, дома № 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Алтынсарина, дом № 9;
улица Зайцева, дома № 16, 18, 18А, 20, 22, 26, 30;
улица Балхашская, дома № 2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/,2, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 30/1, 30/2, 31;
квартал Ырысты, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16;
улица Асфандьярова, дома № 2, 5, 7;
улица Кеншілер, дома № 15, 17;
поселок Шыгыс Конырат;
улица Тырнакова, дом 13.
Избирательный участок № 203 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 25 имени Ыбырая Алтынсарина отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", улица Русакова, 1А
В границах:
улица Қайнар, дома № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 19, 22, 53, 105, 146, 184;
1 линия, дома № 4, 8, 10, 13;
2 линия, дома № 32, 33;
3 линия, дома № 4, 21, 26;
4 линия, дома № 8, 13;
5 линия, дом № 1;
6 линия, дом № 14;
улица Кеншілер, дома № 16, 18, 18А, 20А, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 66;
улица Мейірім, дома № 7, 9, 11, 13, 15, 25;
улица Зайцева, дома № 4, 17, 17А, 19, 19А, 21, 27А, 31;
улица Оранжерея, дом № 1;
улица ПСХ, дома № 1, 2, 3;
улица Русакова, дома № 17, 18, 20, 22;
улица Балхашская, дома № 18, 22, 24, 26, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 33, 35, 38, 39, 41, 43, 45, 47;
урочище "Бектауата".
Избирательный участок № 204 Центр – дом культуры "Горняк" государственное учреждение "Аппарат акима поселка Саяк", поселок Саяк, улица Кеншілер, 48
В границах:
улица Геологическая, дома № 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Балқаш, дома № 2, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 38, 43, 54;
улица Жібек жолы, дома № 32, 41, 54, 56, 57, 58, 70, общежитие 1.
Избирательный участок № 205 Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 6 поселка Саяк отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области",
улица Болашақ, 51
В границах:
улица Сарыарқа, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;

Бегалы көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Теміршоқы көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 38;
Тораңғы көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34;
Русакова көшесі, үйлер № 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Алтынсарин көшесі, үйлер № 9;
Зайцев көшесі, үйлер № 16, 18, 18А, 20, 22, 26, 30;
Балқаш көшесі, үйлер № 2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/,2, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 30/1, 30/2, 31;
Ырысты орамы, үйлер № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16;
Асфандьяров көшесі, үйлер № 2, 5, 7;
Кеншілер көшесі, үйлер № 15, 17;
Шығыс Қоңырат кенті;
Тырнаков көшесі, үй 13.
№ 203 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің Ыбырай Алтынсарин атындағы № 25 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Русаков көшесі, 1А
Шекараларда:
Қайнар көшесі, үйлер № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 19, 22, 53, 105, 146, 184;
1 линия, үйлер № 4, 8, 10, 13;
2 линия, үйлер № 32, 33;
3 линия, үйлер № 4, 21, 26;
4 линия, үйлер № 8, 13;
5 линия, үй № 1;
6 линия, үй № 14;
Кеншілер көшесі, үйлер № 16, 18, 18А, 20А, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 66;
Мейірім көшесі, үйлер № 7, 9, 11, 13, 15, 25;
Зайцев көшесі, үйлер № 4, 17, 17А, 19, 19А, 21, 27А, 31;
Оранжерея көшесі, үй № 1;
ПСХ көшесі, үйлер № 1, 2, 3;
Русаков көшесі, үйлер № 17, 18, 20, 22;
Балқаш көшесі, үйлер № 18, 22, 24, 26, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 33, 35, 38, 39, 41, 43, 45, 47;
"Бектауата" шатқалы.
№ 204 сайлау учаскесі Орталығы – "Саяқ кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі "Горняк" мәдениет үйі, Саяқ кенті, Кеншілер көшесі, 48
Шекараларда:
Геологическая көшесі, үйлер № 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Балқаш көшесі, үйлер № 2, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 38, 43, 54;
Жібек жолы көшесі, үйлер № 32, 41, 54, 56, 57, 58, 70, 1 жатақхана.
№ 205 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің Саяқ кентінің № 6 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Болашақ көшесі, 51
Шекараларда:
Сарыарқа көшесі, үйлер № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;

улица Жеңіс, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
улица Болашақ, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Западная, дома № 2, 4, 6;
улица Ғарышкерлер, дома № 1, 3, 24;
улица Кеншілер, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица Теміржолшылар, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73,74, 75, 76, 77, 78, 79;
улица Ынтымақ, дома № 7, 10, 11, 13, 14, 16, 19;
улица Достық, дома № 2, 3, 10, 19, 20;
станция Ашыозек.
Избирательный участок № 206 Центр – клуб поселка Гулшат государственное учреждение "Аппарат акима поселка Гулшат" , поселок Гулшат, улица Школьная, 3
В границах:
поселок Гулшат и поселок Шубар-Тубек.
Избирательный участок № 207 Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат № 24 отдела образования города Балхаш управления образования Карагандинской области", улица Заслонова, 1
В границах:
улица 1078 км, дом № 1;
улица Казарма 1198 км, дом № 2,3;
улица Вокзальная, дом №10;
улица Мехколонна, дома № 1, 2, 4, 6, 11, 12, 14, 15 ,16, 17, 19, 20;
улица Жусанды, дома №1А, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 47, 49, 51;
станция Балхаш, дома № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43.
Избирательный участок № 208 Центр – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Балхашская городская ветеринарная станция управления ветеринарии Карагандинской области", станция Балхаш 73
В границах:
станция Балхаш, дома № 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 72А, 73, 73/1, 73А, 73Б, 74А, 74Б, 75, 75А, 75Б, 76, 76А, 76Б, 77, 77А, 77Б, 77В, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101А, 102, 103, 104, 105, 105/3, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111.
Избирательный участок № 472 Центр – дом культуры "Торангалык" коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр города Балхаш" , улица Жастар, 4
В границах (упраздненного села Торангалык):

Жеңіс көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
Болашақ көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
Западная көшесі, үйлер № 2, 4, 6;
Ғарышкерлер көшесі, үйлер № 1, 3, 24;
Кеншілер көшесі, үйлер № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Теміржолшылар көшесі, үйлер № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73,74, 75, 76, 77, 78, 79;
Ынтымақ көшесі, үйлер № 7, 10, 11, 13, 14, 16, 19;
Достық көшесі, үйлер № 2, 3, 10, 19, 20;
Ащыөзек станциясы.
№ 206 сайлау учаскесі Орталығы –"Гүлшат кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Гүлшат кенті клубы, Гүлшат кенті, Школьная көшесі, 3
Шекараларда:
Гүлшат кенті және Шұбартүбек.
№ 207 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің №24 мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Заслонов көшесі, 1
Шекараларда:
1078 км көшесі, үй № 1;
Казарма 1198 км көшесі, үй № 2,3;
Вокзальная көшесі, үй №10;
Мехколонна көшесі, үйлер № 1, 2, 4, 6, 11, 12, 14, 15 ,16, 17, 19, 20;
Жусанды көшесі, үйлер №1А, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 47, 49, 51;
Балқаш станция, үйлер № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43.
№ 208 сайлау учаскесі Орталығы – "Қарағанды облысының ветеринария басқармасының Балқаш қалалық ветеринариялық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, Балқаш станциясы 73
Шекараларда:
Балқаш станция, үйлер № 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 72А, 73, 73/1, 73А, 73Б, 74А, 74Б, 75, 75А, 75Б, 76, 76А, 76Б, 77, 77А, 77Б, 77В, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101А, 102, 103, 104, 105, 105/3, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111.
№ 472 сайлау учаскесі Орталығы – "Балқаш қаласының мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны "Тораңғалық" мәдениет үйі, Жастар көшесі, 4.
Шекараларда (таратылған Тораңғалық ауылы):