О внесении изменения в совместное постановление акимата города Сатпаев от 2 апреля 2014 года № 06/01 и решение Сатпаевского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 223 "О льготном проезде отдельных категорий граждан города Сатпаев для проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)"
Совместные постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 21 сентября 2023 года № 61/01 и решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 20 сентября 2023 года № 56. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 29 сентября 2023 года № 54-20. Утратило силу совместным постановлением акимата города Сатпаев области Ұлытау от 20 марта 2026 года № 14/03 и решением Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 20 марта 2026 года № 262
Сноска. Утратило cилу совместным постановлением акимата города Сатпаев области Ұлытау от 20.03.2026 № 14/03 и решением Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 20.03.2026 № 262 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ и Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата города Сатпаев от 2 апреля 2014 года № 06/01 и решение Сатпаевского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 223 "О льготном проезде отдельных категорий граждан города Сатпаев для проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2601) следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить льготный проезд на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) следующим категориям граждан города Сатпаев:
1) ветеранам Великой Отечественной войны – бесплатный проезд;
2) ветеранам боевых действий на территории других государств – бесплатный проезд;
3) лицам, приравненным по льготам к участникам Великой Отечественной войны, статус которых определен подпунктом 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О ветеранах" – бесплатный проезд;
4) ветеранам труда – бесплатный проезд;
5) пенсионерам, получающим минимальный размер пенсии – бесплатный проезд;
6) лицам с инвалидностью первой, второй, третьей групп – бесплатный проезд;
7) детям с инвалидностью до семи лет, детям с инвалидностью с семи до восемнадцати лет – бесплатный проезд;
8) многодетным семьям, имеющим четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей, в том числе детей, обучающихся по очной форме обучения по общеобразовательным или профессиональным программам в организациях общего среднего, технического и профессионального, послесреднего, высшего и (или) послевузовского образования, после достижения ими восемнадцатилетнего возраста до времени окончания организаций образования (но не более чем до достижения двадцатитрехлетнего возраста) и многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившим ранее звание "Мать-героиня", награжденным орденами "Материнская слава" I и II степени – бесплатный проезд.".

Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 06/01 және Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 223 "Сәтбаев қаласы азаматтарының жекелеген санаттарының қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" бірлескен қаулысына және шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 21 қыркүйектегі № 61/01 бірлескен қаулысы және Қарағанды облысы Cәтбаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 қыркүйектегі № 56 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 қыркүйекте № 54-20 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2026 жылғы 20 наурыздағы № 14/03 бірлескен қаулысымен және Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2026 жылғы 20 наурыздағы № 262 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 20.03.2026 № 14/03 бірлескен қаулысымен және Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 20.03.2026 № 262 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 06/01 және Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 223 "Сәтбаев қаласы азаматтарының жекелеген санаттарының қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" бірлескен қаулысына және шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2601 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Сәтбаев қаласы азаматтарының келесі санаттарына қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру белгіленсін:
1) Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне – тегін жол жүру;
2) басқа мемлекеттердiң аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне – тегін жол жүру;
3) мәртебесі "Ардагерлер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1) тармақшасында айқындалған, жеңілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысына қатысушыларға теңестірілген адамдарға – тегін жол жүру;
4) еңбек ардагерлеріне – тегін жол жүру;
5) зейнетақының ең төменгі мөлшерін алатын зейнеткерлерге – тегін жол жүру;
6) бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға – тегін жол жүру;
7) жеті жасқа дейінгі мүгедектігі бар балаларға, жеті жастан он сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балаларға – тегін жол жүру;
8) бірге тұратын төрт және одан көп кәмелетке толмаған баласы, оның ішінде он сегіз жасқа толғаннан кейін білім беру ұйымдарын бітіретін уақытқа дейін (бірақ жиырма үш жасқа толғанға дейін) жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында жалпы білім беретін немесе кәсіптік бағдарламалар бойынша күндізгі оқу нысаны бойынша білім алатын балалары бар көпбалалы отбасыларға және "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, І және ІІ дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көпбалалы аналарға – тегін жол жүру.".

2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким города Сатпаев Ш. Әубәкір
Председатель Сатпаевского городского маслихата К. Балмагамбетов

2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі Ш. Әубәкір
Сәтбаев қалалық мәслихатының төрағасы К. Балмагамбетов