Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий по городу Тараз
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 22 августа 2023 года № 3279. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 28 августа 2023 года № 5074. Утратило силу решением акима города Тараз Жамбылской области от 11 сентября 2025 года № 2334
Сноска. Утратило силу решением акима города Тараз Жамбылской области от 11.09.2025 № 2334 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе", акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий по городу Тараз, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий использовать эскизы конструкций разработанные коммунальным государственным учреждением "Отдел архитектуры и градостроительства акимата города Тараз".
3. В целях негативного отражения на культурно-историческом облике города Тараз, не допускать размещение афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий на зданиях, заборах, остановках городского пассажирского транспорта, опорах освещения и деревьях.

Тараз қаласы бойынша мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 22 тамыздағы № 3279 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 тамызда № 5074 болып тіркелді. Күші жойылды-Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № 2334 шешімі
Ескерту. Күші жойылды- Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 11.09.2025 № 2334 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.) шешімімен
"Жарнама туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-2-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына сәйкес, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тараз қаласы бойынша мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Мәдени, спорттық ғимараттар мен құрылыстар аумағында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін "Тараз қаласы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесімен әзірленген конструкциялар эскиздері қолданылсын.
3. Тараз қаласының мәдени-тарихи келбетіне кері әсерін тигізбеу мақсатында, мәдени, спорттық ғимараттар мен құрылыстар аумағында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын қалалық жолаушылар көлігінің ғимараттарында, қоршауларында, аялдамаларында, жарықтандыру тіректерінде және ағаштарда орналастыруға жол берілмесін.

4. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Тараз;
3) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Тараз.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Тараз Б. Орынбеков
Приложение к постановлению
акимата города Тараз

4. "Тараз қаласы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарына мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Тараз қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын;
3) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдауын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өтен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының әкімі Б. Орынбеков
Тараз қаласы әкімдігінің

от 22 августа 2023 года
№ 3279
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Перечень мест для размещения афиш
1
проспект Жамбыла, с правой стороны от остановки "Автовокзал"
2
улица Каныша Сатпаева, напротив главного входа на рынок "Нуралы"
3
улица Мамбет батыра, с левой стороны от остановки рынка "Бек"
4
улица Мамбет батыра, 3 "Г", с левой стороны от здания мини-маркета "Гани"
5
Микрарайон "Аса", 36 "Е", напротив главного входа на рынок "Султан"
6
улица Санырак батыра, напротив главного входа на рынок "Жибек жолы"
7
улица Сыпатай батыра, напротив здания "Гранд базар"
8
улица Бауыржана Момышулы, с левой стороны от остановки "Молочная"
9
улица Бауыржана Момышулы, с левой стороны от остановки "Самал"
10
улица Казыбек би, 111, перед зданием банка "Евразия"
11
проспект Жамбыла, 123, перед зданием банка "Каспий"
12
улица Толе би, 64, перед зданием "Областной консультационно - диагностический медицинский центр Садыхан"
13
улица Сакена Сейфулина, с левой стороны от остановки "Лермонтова"
14
улица Сакена Сейфуллина, с левой стороны от остановки Сакена Сейфулина
15
улица Желтоксан, 71, перед зданием "Таразского регионального университета имени М.Х.Дулати"
16
проспект Абая, 98, перед зданием торгового дома "Куаныш"
17
улица Бауыржана Момышулы, 2 "Г", перед зданием центра быстрого питания "Паша"
18
проспект Абая, 120 "В", напротив здания банка "Сбербанк"
19
улица Толе би, перед зданием торгово-развлекательного центра "Март"
20
микрорайон "Байтерек", улица Сағадат Нұрмағамбетов, перед зданием супермаркета "KORZINKA"

2023 жылғы 22 тамыздағы
№ 3279 қаулысына
қосымша
Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі
Афишалар орналастыруға арналған орындар тізбесі
1
Жамбыл даңғылы, "Автобекет" аялдамасының оң жағында
2
Қаныш Сәтпаев көшесі, "Нұралы" базарының негізгі кіре берісіне қарама-қарсы
3
Мамбет батыр көшесі, "Бек" базары аялдамасының сол жағында
4
Мамбет батыр көшесі, 3/7, "Ғани" шағын-маркет ғимаратының сол жағында
5
"Аса" шағын ауданы, 36 "Е", "Сұлтан" базарының негізгі кіре берісіне қарама-қарсы
6
Саңырақ батыр көшесі, "Жібек жолы" базарының негізгі кіре берісіне қарама-қарсы
7
Сыпатай батыр көшесі, "Гранд базар" ғимаратына қарама-қарсы
8
Бауыржан Момышұлы көшесі, "Молочная" аялдамасының сол жағында
9
Бауыржан Момышұлы көшесі, "Самал" аялдамасының сол жағында
10
Қазібек би көшесі, 111, "Евразиялық банк" ғимаратына қарама-қарсы
11
Жамбыл даңғылы, 123, "Каспий банк" ғимаратының сол жағында
12
Төлеби көшесі, 64, "Садыхан облыстық консультациялық-диагностикалық медициналық орталығы" ғимаратына қарама-қарсы
13
"Салтанат" шағынауданы, "Лермонтов" аялдамасының сол жағында
14
Сәкен Сейфулин көшесі, Сәкен Сейфулин аялдамасының сол жағында
15
Желтоқсан көшесі, 71, "М.Х.Дулати атындағы Тараз Өңірлік Университеті" ғимаратына қарама-қарсы
16
Абай даңғылы, 98, "Қуаныш" сауда орталығы ғимаратына қарама-қарсы
17
Бауыржан Момышұлы көшесі, 2 "Г", "Pasha doner & kebab" жылдам тамақтану орталығына қарама-қарсы
18
Абай даңғылы, 120 "В" "Сбербанк" ғимаратына қарама-қарсы
19
Төле би көшесі, "Март" сауда ойын-сауық орталығы ғимаратына қарама-қарсы
20
"Бәйтерек" шағынауданы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, "KORZINKA" супермаркет ғимаратына қарама-қарсы