О внесении изменений в решение маслихата Павлодарской области от 8 ноября 2019 года № 418/35 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Павлодарской области"
Решение Павлодарского областного маслихата от 16 сентября 2022 года № 197/16. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 сентября 2022 года № 29665. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 26 декабря 2025 года № 241/27
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 26.12.2025 № 241/27 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Павлодарской области "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Павлодарской области" от 8 ноября 2019 года № 418/35 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6604) следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 14-1 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", пунктом 2-9 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 20 июня 2019 года № 417 "Об утверждении Правил предоставления жилищных сертификатов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18883) Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:";
в приложении к указанному решению:
подпункты 1) и 5) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"1) семьи, имеющие или воспитывающие детей с инвалидностью;
5) лица с инвалидностью первой и второй групп;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Павлодарского областного маслихата Е. Айткенов

Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 8 қарашадағы № 418/35 "Павлодар облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 197/16 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қыркүйекте № 29665 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 241/27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 26.12.2025 № 241/27 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 8 қарашадағы № 418/35 шешіміне (Нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6604 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 14-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 6-бабының 2-9-тармағына, Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 20 маусымдағы "Тұрғын үй сертификаттарын беру қағидаларын бекіту туралы" № 417 бұйрығына (Нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18883 болып тіркелген) сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШТІ:";
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
2-тармақтың 1) және 5) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) мүгедектігі бар балалары бар немесе оларды тәрбиелеп отырған отбасылар;
5) бірінші және екінші топтардағы мүгедектігі бар адамдар;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының хатшысы Е. Айткенов