О внесении изменений в постановление акимата Денисовского района от 10 марта 2021 года № 65 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда Денисовского района"
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 28 декабря 2022 года № 316. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31457
Акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Денисовского района от 10 марта 2021 года № 65 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда Денисовского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9811) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Денисовского района";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:

Денисов ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 10 наурыздағы № 65 "Денисов ауданының коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 316 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31457 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 4 мамырдағы № 85 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 04.05.2026 № 85 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Денисов ауданы әкімдігінің "Денисов ауданының коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшерін белгілеу туралы" 2021 жылғы 10 наурыздағы № 65 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9811 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Денисов ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшерін белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:

"1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Денисовского района согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Денисовского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

"1. Денисов ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Денисов ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Денисовского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Денисовского района Б. Нургалиев
Приложение к постановлению
Приложение
к постановлению акимата
Денисовского района

1) осы қаулының Казақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Денисов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауданының әкімі Б. Нургалиев
қаулысымен бекітілген
Денисов
ауданы әкімдігінің