О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 30 декабря 2020 года № 305/62 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 29 июня 2021 года № 31/5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23394. Прекращено действие в связи с истечением срока
маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2021 - 2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 305/62 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7182) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 732 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 958 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60 774 тысяч тенге;
2) затраты – 67 390 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 658 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 658 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Баймульдинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 081 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 720 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 361 тысяч тенге;
2) затраты – 35 444 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 363 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 363 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 603 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 604 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 999 тысяч тенге;
2) затраты – 45 204 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 601 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 601 тысяч тенге.";

Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Аққулы ауданының ауылдық oкругтерінің бюджеттері туралы" № 305/62 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 маусымдағы № 31/5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23394 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Аққулы ауданының ауылдық oкругтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 305/62 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7182 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 732 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 958 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 60 774 мың теңге;
2) шығындар – 67 390 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 658 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 658 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Баймолдин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 081 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 720 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 34 361 мың теңге;
2) шығындар – 35 444 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 363 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 363 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 603 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 604 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 41 999 мың теңге;
2) шығындар – 45 204 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 601 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 601 мың теңге.";

4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Кызылагашского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 817 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 847 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 970 тысяч тенге;
2) затраты – 36 245 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 428 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 428 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Қарақала на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 971 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 179 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 792 тысяч тенге;
2) затраты – 44 242 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 271 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 271 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Майкарагайского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 893 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 882 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 011 тысяч тенге;
2) затраты – 42 439 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 546 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 546 тысяч тенге.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Малыбайского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 605 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 887 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 41 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 677 тысяч тенге;
2) затраты – 54 730 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 125 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 125 тысяч тенге.";

4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 – 2023 жылдарға арналған Қызылағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 817 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 847 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 34 970 мың теңге;
2) шығындар – 36 245 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 428 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 428 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 – 2023 жылдарға арналған Қарақала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 971 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 179 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 39 792 мың теңге;
2) шығындар – 44 242 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 271 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 271 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 – 2023 жылдарға арналған Майқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 893 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 882 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 41 011 мың теңге;
2) шығындар – 42 439 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 546 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 546 мың теңге.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 – 2023 жылдарға арналған Малыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 605 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 887 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 41 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 51 677 мың теңге;
2) шығындар – 54 730 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 125 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 125 мың теңге.";

8) пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Шакинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 174 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 949 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 225 тысяч тенге;
2) затраты – 30 933 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 759 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 759 тысяч тенге.";
9) пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 672 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 439 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 233 тысяч тенге;
2) затраты – 35 672 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
10) пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Ямышевского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 28, 29, 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 147 149 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 516 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 144 633 тысяч тенге;
2) затраты – 148 241 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 092 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 092 тысяч тенге.";
11) пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:

8) көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шақа ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 174 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 949 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 29 225 мың теңге;
2) шығындар – 30 933 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 759 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –759 мың теңге.";
9) көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 672 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 439 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 233 мың теңге;
2) шығындар – 35 672 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
10) көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ямышев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29, 30 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 147 149 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 516 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 144 633 мың теңге;
2) шығындар – 148 241 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 092 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 092 мың теңге.";
11) көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"12. Предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах района Аққулы, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";

"12. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Аққулы ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт, сондай–ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.";

12) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата района Аққулы Б. Пусырханов
Секретарь маслихата района Аққулы К. Есимов
Приложение к решением
маслихата района Аққулы
от 29 июня 2021 года
№ 31/5
Приложение 1
к решению маслихата района

12) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Пусырханов
Аққулы аудандық мәслихатының хатшысы К. Есимов
Аққулы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 29 маусымдағы
№ 31/5 шешіміне
қосымша
Аққулы аудандық мәслихатының