О внесении изменения в решение маслихата района Тереңкөл от 11 мая 2020 года № 3/57 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении базовых ставок земельного налога района Тереңкөл"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 7 сентября 2021 года № 3/9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 сентября 2021 года № 24408. Утратило силу решением маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 12 мая 2026 года № 1/44
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 12.05.2026 № 1/44 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Тереңкөл "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении базовых ставок земельного налога района Тереңкөл" от 11 мая 2020 года № 3/57 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6833) следующее изменение:
приложение 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 мамырдағы № 3/57 "Тереңкөл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 қыркүйектегі № 3/9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 қыркүйекте № 24408 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2026 жылғы 12 мамырдағы № 1/44
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 12.05.2026 № 1/44 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тереңкөл аудандық мәслихатының "Тереңкөл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 11 мамырдағы № 3/57 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6833 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.