О внесении изменений в решение Павлодарского областного маслихата "Об областном бюджете на 2021 - 2023 годы" от 11 декабря 2020 года № 534/44
Решение Павлодарского областного маслихата от 8 июня 2021 года № 42/4. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июня 2021 года № 23009. Прекращено действие в связи с истечением срока
Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата "Об областном бюджете на 2021 - 2023 годы" от 11 декабря 2020 года № 534/44 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7101) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 336790368 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 46711889 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2876611 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 287201868 тысяч тенге;
2) затраты – 341744904 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4062588 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11657435 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7594847 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 279157 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 282157 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3000 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9296281 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9296281 тысяча тенге.";
2) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в областном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
347932 тысячи тенге – на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек";
86262 тысячи тенге – на оказание специальных социальных услуг детям-инвалидам;
2382773 тысячи тенге – на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
1132895 тысяч тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
1489728 тысяч тенге – на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства;
149044 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
249324 тысячи тенге – на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса.";

Павлодар облыстық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 534/44 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 8 маусымдағы № 42/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 маусымда № 23009 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 534/44 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7101 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 336790368 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 46711889 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2876611 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 287201868 мың теңге;
2) шығындар – 341744904 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4062588 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11657435 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7594847 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 279157 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 282157 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9296281 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9296281 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2021 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
347932 мың теңге – Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасының шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға;
86262 мың теңге – мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге;
2382773 мың теңге – көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
1132895 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарына және елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
1489728 мың теңге – коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды өткізуге;
149044 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
249324 мың теңге – шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге.";

3) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
219574 тысячи тенге – на развитие коммунального хозяйства;
435987 тысяч тенге – на развитие или обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
3840313 тысяч тенге – на строительство или реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
2405671 тысяча тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
2224713 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
2592175 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы;
646819 тысяч тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года;
51813 тысяч тенге – на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
428194 тысячи тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах;
311061 тысяча тенге – на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025".";
4) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Установить на 2021 год объемы целевых текущих трансфертов из вышестоящего бюджета, передаваемых по областным программам районным (городов областного значения) бюджетам, в следующих размерах:
554138 тысяч тенге – на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;
440777 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
2614321 тысяча тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
234392 тысячи тенге – на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях;
618701 тысяча тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов;
32933 тысячи тенге – на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
3589797 тысяч тенге – на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек";
2920050 тысяч тенге – на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
2671010 тысяч тенге – на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей;
2708849 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".";

3) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2021 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері келесі мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
219574 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
435987 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға немесе жайластыруға;
3840313 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға немесе реконструкциялауға;
2405671 мың теңге – ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
2224713 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
2592175 мың теңге – жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;
646819 мың теңге – Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға;
51813 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға;
428194 мың теңге – моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
311061 мың теңге – "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға.";
4) көрсетілген шешімнің 9-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"9. Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне облыстық бағдарламалар бойынша берілетін жоғары тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі 2021 жылға келесі мөлшерлерде белгіленсін:
554138 мың теңге – мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге;
440777 мың теңге – мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
2614321 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
234392 мың теңге – үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға;
618701 мың теңге – мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
32933 мың теңге – мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға;
3589797 мың теңге – Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасының шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға;
2920050 мың теңге – көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
2671010 мың теңге – халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға;
2708849 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға.";

5) пункт 10 указанного решения изложить в следующей редакции:
"10. Установить на 2021 год объемы целевых трансфертов на развитие из вышестоящего бюджета, передаваемых по областным программам районным (городов областного значения) бюджетам, в следующих размерах:
565134 тысячи тенге – на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
8655762 тысячи тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
6954404 тысячи тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
800000 тысяч тенге – на строительство или реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
2089057 тысяч тенге – на развитие или обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
3421784 тысячи тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года;
1877421 тысяча тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах;
1244105 тысяч тенге – на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025";
538299 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по строительству или реконструкции объектов в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы.";
6) пункт 11 указанного решения изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в областном бюджете на 2021 год кредитование районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
1597058 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
5835467 тысяч тенге – на проектирование или строительство жилья;
877557 тысяч тенге – для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы;
69278 тысяч тенге – на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов.";
7) приложения 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Павлодарского
областного маслихата В. Соломкин
Секретарь Павлодарского областного маслихата Е. Айткенов
Приложение 1
решению Павлодарского
областного маслихата

5) көрсетілген шешімнің 10-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"10. Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне облыстық бағдарламалар бойынша берілетін жоғары тұрған бюджеттен нысаналы даму трансферттерінің көлемі 2021 жылға келесі мөлшерлерде белгіленсін:
565134 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға;
8655762 мың теңге – ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
6954404 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
800000 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға немесе реконструкциялауға;
2089057 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға немесе жайластыруға;
3421784 мың теңге – Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға;
1877421 мың теңге – моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
1244105 мың теңге – "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға;
538299 мың теңге – Жұмыспен қамтудың 2020 – 2021 жылдарға арналған жол картасы шеңберінде объектілерді салу немесе реконструкциялау жөніндегі іс-шараларды іске асыруға.";
6) көрсетілген шешімнің 11-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2021 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кредит беру келесі мөлшерлерде көзделсін:
1597058 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
5835467 мың теңге – тұрғын үй жобалауға немесе салуға;
877557 мың теңге – 2020-2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамту жол картасының шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін;
69278 мың теңге – кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге.";
7) көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының сессия төрағасы В. Соломкин
Павлодар облыстық мәслихатының хатшысы Е. Айткенов
Павлодар облыстық
мәслихатының

1 043 055
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
341 880
1
2
3
4
5
6
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 055 076
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
278 550
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
305 869
261
Управление образования области
1 282 222
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 117 141
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
165 081
271
Управление строительства области
48 452
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
48 452
2
Социальная помощь
1 244 062
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 244 062
003
Социальная поддержка инвалидов
1 244 062
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
8 692 803
256
Управление координации занятости и социальных программ области
8 561 451
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
246 553
007
Капитальные расходы государственного органа
45
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
420
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
11 888
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 592
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
50 050
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
172 427
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8 078 476
297
Управление труда области
131 352
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне

1 043 055
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
341 880
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 055 076
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
278 550
1
2
3
4
5
6
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
305 869
261
Облыстың білім басқармасы
1 282 222
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 117 141
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
165 081
271
Облыстың құрылыс басқармасы
48 452
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
48 452
2
Әлеуметтiк көмек
1 244 062
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 244 062
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 244 062
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
8 692 803
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 561 451
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
246 553
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
45
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
420
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
11 888
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1 592
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
50 050
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
172 427
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8 078 476
297
Облыстың еңбек басқармасы
131 352
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

150 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 221 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
728
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
4 385 801
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
758 821
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
42 850
719
Управление ветеринарии области
1 160 257
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
145 412
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
17 376
009
Организация санитарного убоя больных животных
2 034
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
50 760
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
55 120
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
16 851
1
2
3
4
5
6
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
728 289
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 720
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
58 695
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
84 000
2
Водное хозяйство
36 262
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
36 262
005
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
36 262
3
Лесное хозяйство
486 363
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области

150 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 221 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
728
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
4 385 801
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
758 821
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
42 850
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 160 257
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
145 412
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
17 376
1
2
3
4
5
6
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
2 034
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
50 760
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
55 120
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
16 851
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
728 289
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 720
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
58 695
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
84 000
2
Су шаруашылығы
36 262
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
36 262
005
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
36 262
3
Орман шаруашылығы
486 363
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы

4 826 971
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
43 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
43 991
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
2 777 196
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 841 939
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
81 845
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
39 000
271
Управление строительства области
957 930
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
957 930
9
Прочие
3 098 880
253
Управление здравоохранения области
509 875
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
509 875
256
Управление координации занятости и социальных программ области
111 266
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
111 266
257
Управление финансов области
766 562
012
Резерв местного исполнительного органа области
766 562
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
9 745
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
9 745
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
450 778
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
277 773
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
173 005
1
2
3
4
5
6
271
Управление строительства области
317 677
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
317 677
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
932 977

4 826 971
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
43 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
43 991
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 777 196
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 841 939
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
81 845
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
39 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
957 930
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
957 930
9
Басқалар
3 098 880
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
509 875
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
509 875
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
111 266
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
111 266
257
Облыстың қаржы басқармасы
766 562
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
766 562
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
9 745
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
9 745
1
2
3
4
5
6
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
450 778
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
277 773
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
173 005
271
Облыстың құрылыс басқармасы
317 677
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
317 677
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
932 977