О внесении изменений в решение акима города Костаная от 19 июня 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков в городе Костанай"
Решение акима города Костаная Костанайской области от 19 июля 2021 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2021 года № 23618. Утратило силу решением акима города Костаная Костанайской области от 22 июня 2026 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима города Костаная Костанайской области от 22.06.2026 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Костаная "Об образовании избирательных участков в городе Костанай" от 19 июня 2020 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9283) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок №2 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №2
В границах: от улицы Победы по улице С. Баймагамбетова (четная сторона с №168 по №170) до улицы Тәуелсіздік, по улице Тәуелсіздік (четная сторона с №70 по №84) до улицы И. Алтынсарина, по улице И. Алтынсарина (нечетная сторона с №119 по №133) до улицы Шевченко, по улице Шевченко (нечетная сторона с №39А по №47) до улицы О. Козыбаева, по улице О. Козыбаева (четная сторона) до улицы Победы, по улице Победы (четная сторона с №60 по №64) до улицы С. Баймагамбетова.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица М. Дулатова, 72, здание коммунального государственного учреждения "Школа - лицей №2 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок №5 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №5
В границах: от реки Тобол по улице Набережная (нечетная сторона №77 по №89) до улицы Пушкина, по улице Пушкина (четная сторона с №2 по №36) до улицы 5 Апреля, по улице 5 Апреля (четная сторона с №102 по №134) до улицы Победы, по улице Победы (четная сторона с №36 по №52А) до улицы И. Алтынсарина, по улице И. Алтынсарина (четная сторона с №156 по №178) до улицы Пролетарская, по улице Пролетарская (нечетная сторона с №1 по №67) до реки Тобол.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Победы, 32, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа №14 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок №10 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №10

Қостанай қаласы әкімінің "Қостанай қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" 2020 жылғы 19 маусымдағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2021 жылғы 19 шілдедегі № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 шілдеде № 23618 болып тіркелді. Күші жойылды-Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2026 жылғы 22 маусымдағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 22.06.2026 №2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ШЕШТІМ:
1. Қостанай қаласы әкімінің "Қостанай қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" 2020 жылғы 19 маусымдағы № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9283 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
№2 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№2 сайлау учаскесі
Шекараларында: Победа көшесінен С. Баймағамбетов көшесі бойымен (жұп жағы №168-ден бастап №170 аралығы) Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесі бойымен (жұп жағы №70-тен бастап №84 аралығы) Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесі бойымен (тақ жағы №119-дан бастап №133 аралығы) Шевченко көшесіне дейін, Шевченко көшесі бойымен (тақ жағы №39А-дан бастап №47 аралығы) О. Қозыбаев көшесіне дейін, О. Қозыбаев көшесі бойымен (жұп жағы) Победа көшесіне дейін, Победа көшесі бойымен (жұп жағы №60-тан бастап №64 аралығы) С. Баймағамбетов көшесіне дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, М. Дулатов көшесі, 72, "Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің №2 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№5 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№5 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тобыл өзенінен Набережная көшесі бойымен (тақ жағы №77-ден бастап №89 аралығы) Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесі бойымен (жұп жағы №2-ден бастап №36 аралығы) 5 Апрель көшесіне дейін, 5 Апрель көшесі бойымен (жұп жағы №102-ден бастап№134 аралығы) Победа көшесіне дейін, Победа көшесі бойымен (жұп жағы №36-дан бастап №52А аралығы) Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесі бойымен (жұп жағы №156-дан бастап №178 аралығы) Пролетарская көшесіне дейін, Пролетарская көшесі бойымен (тақ жағы №1-ден бастап №67 аралығы) Тобыл өзеніне дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Победа көшесі, 32, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің №14 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№10 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№10 сайлау учаскесі

В границах: от линии железной дороги по улице Рабочая (нечетная сторона) до улицы А. Бородина, по улице А. Бородина (нечетная сторона 213А) до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев (нечетная сторона № 139) до улицы Шайсұлтана Шаяхметова, по улице Шайсұлтана Шаяхметова (нечетная сторона № 149) до улицы Победы, по улице Победы (четная сторона с № 72 по № 106) до линии железной дороги.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица А. Бородина, 138/1, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №28 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок №13 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №13
В границах: от улицы Летунова по улице Рабочая (четная сторона №162) до улицы А. Бородина, по улице А. Бородина, включая дома №168, 168/1, 170, 172, 174, 176, 184, 184А, 186, 186А, 188, 188А, 190, 221А, 223, 225, 227, 227/1, расположенные на этой улице, до улицы Лермонтова, по улице Лермонтова (четная сторона) до улицы О. Козыбаева, по улице О. Козыбаева (нечетная сторона с №243 по №281) до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова (четная сторона с №48 по №88) до улицы Летунова, по улице Летунова (нечетная сторона) до улицы Рабочая.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица А. Бородина, 221 А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 5 "А" отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок №14 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №14
В границах: от линии железной дороги по улице Рабочая (четная сторона с №166 по №182) до улицы А. Бородина, вдоль улицы А. Бородина (включая дома 215, 215А, 217, 217А, 219А) до улицы Лермонтова, по улице Лермонтова до линии железной дороги.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица А. Бородина, 221, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 имени Бауыржана Момышулы отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 17 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 17
В границах: от улицы Шайсұлтана Шаяхметова по улице Победы (нечетная сторона с № 163 по № 205) до улицы Урицкого, по улице Урицкого (четная сторона) до улицы Пушкина, по улице Пушкина (четная сторона с № 178 по № 200) до улицы Шайсұлтана Шаяхметова, по улице Шайсұлтана Шаяхметова (нечетная сторона с № 111 по № 143) до улицы Победы.

Шекараларында: темір жол желісінен Рабочая көшесі бойымен (тақ жағы) А. Бородин көшесіне дейін, А. Бородин көшесі бойымен (тақ жағы 213А) Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы бойымен (тақ жағы №139) Шайсұлтан Шаяхметов көшесіне дейін, Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойымен (тақ жағы №149) Победа көшесіне дейін, Победа көшесі бойымен (жұп жағы №72-ден бастап №106 аралығы) темір жол желісіне дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, А. Бородин көшесі, 138/1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласының білім бөлімінің №28 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№13 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№13 сайлау учаскесі
Шекараларында: Летунов көшесінен Рабочая көшесі бойымен (жұп жағы №162) А. Бородин көшесіне дейін, А. Бородин көшесі бойымен, осы көшеде орналасқан №168, 168/1, 170, 172, 174, 176, 184, 184А, 186, 186А, 188, 188А, 190, 221А, 223, 225, 227, 227/1үйлерді қоса алғанда, Лермонтов көшесіне дейін, Лермонтов көшесі бойымен (жұп жағы) О. Қозыбаев көшесіне дейін, О. Қозыбаев көшесі бойымен (тақ жағы №243-тен бастап №281 аралығы)Ш. Уалиханов көшесіне дейін, Ш. Уалиханов көшесі бойымен (жұп жағы №48-ден бастап №88 аралығы) Летунов көшесіне дейін, Летунов көшесі бойымен (тақ жағы) Рабочая көшесіне дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, А. Бородин көшесі, 221А, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 5 "А" мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№14 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№14 сайлау учаскесі
Шекараларында: темір жол желісінен Рабочая көшесі бойымен (жұп жағы №166-дан бастап №182 аралығы) А. Бородин көшесіне дейін, А. Бородин көшесінің бойы (№215, 215А, 217, 217А, 219А үйлерді қоса алғанда), Лермонтов көшесіне дейін, Лермонтов көшесі бойымен темір жол желісіне дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, А. Бородин көшесі, 221, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің Бауыржан Момышұлы атындағы №5 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№17 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№17 сайлау учаскесі
Шекараларында: Шайсұлтан Шаяхметов көшесінен Победа көшесі бойымен (тақ жағы №163-тен бастап№205 аралығы) Урицкий көшесіне дейін, Урицкий көшесі бойымен (жұп жағы) Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесі бойымен (жұп жағы №178-денбастап№200 аралығы) Шайсұлтан Шаяхметов көшесіне дейін, Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойымен (тақ жағы №111-ден бастап№143 аралығы) Победа көшесіне дейін.

Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Урицкого, 58, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №8 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 20 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №20
В границах: от улицы Омара Дощанова по улице Б. Майлина (нечетная сторона с №5 по №43) до улицы Тәуелсіздік, по улице Тәуелсіздік (нечетная сторона с №167 по №171) до улицы Дзержинского, по улице Дзержинского (четная сторона) до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (нечетная сторона №125) до улицы Темирбаева, по улице Темирбаева (четная сторона №10, 12, 14) до улицы Омара Дощанова, вдоль улицы Омара Дощанова, не включая дома расположенные по этой улице, до улицы Б. Майлина.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Дзержинского, 5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №115 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 21 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №21
В границах: от улицы О. Козыбаева по проспекту Аль-Фараби (нечетная сторона с №93 по №101) до улицы А. Бородина, по улице А. Бородина (четная сторона) через территорию микрорайона до улицы Б. Майлина, по улице Б. Майлина (четная сторона) до улицы Омара Дощанова, по улице Омара Дощанова (четная сторона с №134 по №182) до улицы А. П. Чехова, по улице А. П. Чехова (нечетная с №45 по №83) до улицы Гоголя, по улице Гоголя (четная сторона с №92 по №110) до улицы С. Баймагамбетова, по улице С. Баймагамбетова (нечетная сторона №181, 183) до улице Л. Толстого, по улице Л. Толстого (нечетная сторона №67) до улицы О. Козыбаева, по улице О. Козыбаева (нечетная сторона) до проспекта Аль-Фараби.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица А. П. Чехова, 98, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №1 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 22 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №22
В границах: вдоль лога Костанай-сай до улицы Юлии Журавлевой, по улице Юлии Журавлевой (четная сторона с №44 по №108) до улицы Шайсултан Шаяхметов, по улице Шайсултан Шаяхметов (четная сторона с №24 по №38) до улицы Омара Дощанова, по улице Омара Дощанова (нечетная сторона с №83 по №107) до улицы А. П. Чехова, по улице А. П. Чехова (четная сторона с №38 по №72) до улицы Гоголя, по улице Гоголя (нечетная сторона с №113 по №125) до улицы С. Баймагамбетова, по улице С. Баймагамбетова (нечетная сторона №179) до улицы Павлова, по улице Павлова включая дома с №61 по №65, с №64 по №68 до улицы И. Алтынсарина, по улице И. Алтынсарина (нечетная сторона с №97 по №105) до лога Костанай-сай.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица С. Баймагамбетова, 154, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия имени А.М. Горького отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 23 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №23

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Урицкий көшесі, 58, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің №8 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№20 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№20 сайлау учаскесі
Шекараларында: Омар Досжанов көшесінен Б. Майлин көшесі бойымен (тақ жағы №5-тен бастап №43 аралығы) Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесі бойымен (тақ жағы №167-ден бастап №171 аралығы) Дзержинский көшесіне дейін, Дзержинский көшесі бойымен (жұп жағы)Әл-Фараби даңғылына дейін, Әл-Фараби даңғылы бойымен (тақ жағы №125) Темірбаев көшесіне дейін, Темірбаев көшесі бойымен (жұп жағы №10, 12, 14) Омар Досжанов көшесіне дейін, Омар Досжанов көшесі бойымен, осы көшедегі орналасқан үйлерді қоспай, Б. Майлин көшесіне дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Дзержинский көшесі, 5, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің №115 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№21 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№21 сайлау учаскесі
Шекараларында: О. Қозыбаев көшесінен Әл-Фараби даңғылы бойымен (тақ жағы №93-тен бастап №101 аралығы) А. Бородин көшесіне дейін,А. Бородин көшесі бойымен (жұп жағы) шағын аудан аумағы арқылы Б. Майлин көшесіне дейін, Б. Майлин көшесі бойымен (жұп жағы) Омар Досжанов көшесіне дейін, Омар Досжанов көшесі бойымен (жұп жағы №134-тен бастап №182 аралығы)А. П. Чехов көшесіне дейін, А. П. Чехов көшесі бойымен (тақ жағы №45-тен бастап №83 аралығы) Гоголь көшесіне дейін, Гоголь көшесі бойымен (жұп жағы №92-ден бастап №110 аралығы) С. Баймағамбетов көшесіне дейін,С. Баймағамбетов көшесі бойымен (тақ жағы №181, №183) Л. Толстой көшесіне дейін, Л. Толстой көшесі бойымен (тақ жағы №67) О. Қозыбаев көшесіне дейін, О. Қозыбаев көшесі бойымен (тақ жағы) Әл-Фараби даңғылына дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, А. П. Чехов көшесі, 98, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің №1 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№22 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№22 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қостанай-сай сайы бойымен Юлия Журавлева көшесіне дейін, Юлия Журавлева көшесі бойымен (жұп жағы №44-тен бастап №108 аралығы) Шайсұлтан Шаяхметов көшесіне дейін, Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойымен (жұп жағы №24-тен бастап№38 аралығы) Омар Досжанов көшесіне дейін, Омар Досжанов көшесі бойымен (тақ жағы №83-тен бастап №107 аралығы) А. П. Чехов көшесіне дейін, А. П. Чехов көшесі бойымен (жұп жағы №38-ден бастап №72 аралығы) Гоголь көшесіне дейін, Гоголь көшесі бойымен (тақ жағы №113-тен бастап №125 аралығы)С. Баймағамбетов көшесіне дейін, С. Баймағамбетов көшесі бойымен (тақ жағы №179) Павлов көшесіне дейін, Павлов көшесі бойымен №61-ден бастап№65 аралығындағы, №64-тен бастап №68 аралығындағы үйлерді қоса алғанда Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесі бойымен (тақ жағы№97-ден бастап №105 аралығы) Қостанай-сай сайына дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, С. Баймағамбетов көшесі, 154, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "А.М. Горький атындағы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№23 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№23 сайлау учаскесі

В границах: от лога Костанай-сай по улице И. Алтынсарина (четная сторона с №98 по №106) до улицы Павлова, по улице Павлова (четная сторона с №58 по №62) через территорию квартала до улицы Гоголя, по улице Гоголя (нечетная сторона №77, 79) до улицы И. Алтынсарина, по улице И. Алтынсарина (четная сторона с №112 по №116) до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (нечетная сторона №69) до проспекта Абая, по проспекту Абая (нечетная сторона с №137 по №155) до лога Костанай-сай.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица И. Алтынсарина , 112, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия имени С. Мауленова отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 25 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №25
В границах: от реки Тобол до улицы Г. Каирбекова (четная сторона), по улице Г. Каирбекова до лога Абиль-сай, вдоль лога Абиль-сай до реки Тобол.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Введенская, 37, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №11 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 26 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №26
В границах: территория населенного пункта "Киевский".
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Гастелло, 15/3, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа №13 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 28 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №28
В границах: территория населенного пункта "Узкая колея".
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Узкоколейная, 14, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа №25 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 29 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №29
В границах: от реки Тобол до улицы Г. Каирбекова, по улице Г. Каирбекова (четная сторона) до улицы С. Кубеева, по улице С. Кубеева, включая дома №1, 4, 6, 8, 12, 17 по этой улицы, до проспекта Кобыланды батыра, по проспекту Кобыланды батыра (четная сторона №22, №24) до улицы Киевская, по улице Киевская (нечетная сторона с №3 по №11) до улицы Г. Каирбекова, по улице Г. Каирбекова (нечетная сторона с №351 по №353) вдоль границы коммунального государственного предприятия "Костанайская городская онкологическая многопрофильная больница" управления здравоохранения акимата Костанайской области" не включая его территорию, до улицы С. Кубеева, по улице С. Кубеева до реки Тобол.

Шекараларында: Қостанай-сай сайынан Ы. Алтынсарин көшесіне дейін (жұп жағы №98-ден бастап№106 аралығы) Павлов көшесіне дейін, Павлов көшесі бойымен (жұп жағы №58-ден №62аралығы) квартал аумағы арқылы Гоголь көшесіне дейін, Гоголь көшесі бойымен (тақ жағы №77, №79)Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесі бойымен (жұп жағы №112-ден бастап №116 аралығы) Әл-Фараби даңғылына дейін, Әл-Фараби даңғылы бойымен (тақ жағы №69) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойымен (тақ жағы №137-ден бастап №155 аралығы) Қостанай-сай сайына дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Ы. Алтынсарин көшесі, 112, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің С. Мәуленов атындағы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№25 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№25 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тобыл өзенінен Ғ. Қайырбеков көшесіне дейін (жұпжағы) Ғ. Қайырбеков көшесі бойымен Әбілсай сайына дейін, Әбілсай сайы бойымен Тобыл өзеніне дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Введенская көшесі, 37, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің №11 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№26 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№26 сайлау учаскесі
Шекараларында: "Киевский" елді мекенінің аумағы.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Гастелло көшесі, 15/3, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің №13 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№28 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№28 сайлау учаскесі
Шекараларында: "Узкая колея" елді мекенінің аумағы.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Узкоколейная көшесі, 14, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің №25 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№29 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№29 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тобыл өзенінен Ғ. Қайырбеков көшесіне дейін, Ғ. Қайырбеков көшесі бойымен (жұп жағы) С. Кубеев көшесіне дейін, С. Кубеев көшесі бойымен, осы көшедегі №1, 4, 6, 8, 12, 17 үйлерді қоса алғанда, Қобыланды батыр даңғылына дейін, Қобыланды батыр даңғылы бойымен (жұп жағы №22, №24) Киевская көшесіне дейін, Киевская көшесі бойымен (тақ жағы №3-тен бастап №11 аралығы) Ғ. Қайырбеков көшесіне дейін, Ғ. Қайырбеков көшесі бойымен (тақ жағы №351-ден бастап№353 аралығы) "Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай қалалық онкологиялық көп бейінді ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимаратыаумағының бойы, оның аумағын қоспағанда,С. Кубеев көшесіне дейін, С. Кубеев көшесі бойымен Тобыл өзеніне дейін.

Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Г. Каирбекова, 349, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №4 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 31 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №31
В границах: по улице С. Кубеева, вдоль границы Костанайской городской онкологической многопрофильной больницы, не включая его территорию, до улицы Г. Каирбекова, по улице Г. Каирбекова (четная сторона с №336 по №340, нечетная сторона №369 по №371) через территорию микрорайона до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева включая дома от №1 по №93 до улицы С. Кубеева.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Г. Каирбекова, 334, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №9 имени Г. Кайырбекова отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 33 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №33
В границах: от улицы Г. Каирбекова по улице Киевская (четная сторона с №18 по №26) до проспекта Кобыланды батыра, по проспекту Кобыланды батыра (четная сторона №30) через территорию микрорайона в районе школы №3 до улицы Г. Каирбекова, по улице Г. Каирбекова (нечетная сторона с №373 по №385/1) до улицы Киевская.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, проспект Кобыланды батыра, 28, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 3 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 36 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №36
В границах: от улицы Г. Каирбекова по улице Курганская, не включая дома по этой улице, через территорию микрорайона в районе школы №22 до проспекта Кобыланды батыра, по проспекту Кобыланды батыра до улицы Текстильщиков, по улице Текстильщиков (четная сторона с №8 по №18) до улицы Г. Каирбекова, по улице Г. Каирбекова, включая дома №403, №405/1, 405А, 407, 409, 411, до улицы Курганская.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, проспект Кобыланды батыра, 46/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №22 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 43 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 43
В границах: территория микрорайона "Костанай-2".

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Ғ. Қайырбеков көшесі, 349, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің №4 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№31 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№31 сайлау учаскесі
Шекараларында: С.Кубеев көшесі бойымен, Қостанай қалалық онкологиялық көп бейінді аурухана шекарасының бойы, оның аумағын қоспағанда, Ғ. Қайырбеков көшесіне дейін, Ғ. Қайырбеков көшесі бойымен (жұп жағы №336-дан бастап №340 аралығы, тақ жағы №369-дан бастап №371 аралығы) шағын аудан аумағы арқылы Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесі бойымен №1-денбастап №93 аралығындағы үйлерді қоса алғанда, С. Кубеев көшесіне дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Ғ.Қайырбеков көшесі, 334, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің Ғ. Қайырбеков атындағы № 9 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№33 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№33 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ғ. Қайырбеков көшесінен Киевская көшесі бойымен (жұп жағы №18-ден бастап №26 аралығы) Қобыланды батыр даңғылына дейін, Қобыланды батыр даңғылы бойымен (жұп жағы №30) №3 мектеп ауданындағы шағын ауданның аумағы арқылы Ғ. Қайырбеков көшесіне дейін, Ғ. Қайырбеков көшесі бойымен (тақ жағы №373-тен бастап №385/1 аралығы) Киевская көшесіне дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Қобыланды батыр даңғылы, 28, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласының білім бөлімінің №3 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№36 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№36 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ғ. Қайырбеков көшесінен Курганская көшесі бойымен, осы көшедегі үйлерді қоспағанда, №22 мектеп ауданындағы шағын аудан аумағы арқылы Қобыланды батыр даңғылына дейін, Қобыланды батыр даңғылы бойымен Текстильщиктер көшесіне дейін, Текстильщиктер көшесі бойымен (жұп жағы №8-ден бастап №18 аралығы) Ғ. Қайырбеков көшесіне дейін, Ғ. Қайырбеков көшесі бойымен, №403, №405/1, 405А, 407, 409, 411 үйлерді қоса алғанда, Курганская көшесіне дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Қобыланды батыр даңғылы, 46/1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 22 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№43 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№43 сайлау учаскесі
Шекараларында: "Қостанай-2" шағын ауданының аумағы.

Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Белинского, 5, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 122 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 45 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №45
В границах: микрорайон "Аэропорт".
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Дмитрия Герасимова, 4, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №29 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 46 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №46
В границах: от улицы Соколовская по улице М. Хакимжановой (четная сторона с №118А по №156) до улицы Строительная, от улицы Строительная через территорию западного микрорайона до улицы Карбышева, от улицы Карбышева по улице В. М. Комарова до улицы Соколовская, от улицы В. М. Комарова по улице Соколовская (четная сторона с №16 по 24) до улицы М. Хакимжановой.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Строительная, 8, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №17 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 49 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №49
В границах: от улицы Элеваторная по улице В.М. Комарова (четная сторона с №60 по №84) до улицы Садовая, по улице Садовая (четная сторона с №24 по №30) до улицы М. Хакимжановой, по улице М. Хакимжановой (четная сторона №118А) до улицы Соколовская, по улице Соколовская (нечетная сторона) до улицы В.М. Комарова, по улице В.М. Комарова (четная сторона с №118 по №158) вдоль лога Костанай-сай до улицы А. Бородина, по улице А. Бородина (четная сторона с №2 по №38) до улицы Омара Дощанова, по улице Омара Дощанова (нечетная сторона с №11 по №117) до улицы Шайсултан Шаяхметов, по улице Шайсултан Шаяхметов (нечетная сторона с №23 по №39) до улицы Юлии Журавлевой, по улице Юлии Журавлевой (нечетная сторона с №13 по №71) до улицы С. Баймагамбетова, по улице С. Баймагамбетова (нечетная сторона №147/1) до улицы Наримановская, по улице Наримановская (четная сторона) до улицы Элеваторная, по улице Элеваторная (четная сторона с №2 по №20) до улицы В. М. Комарова.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Л. Беды, 122, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №21 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 50 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №50

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Белинский көшесі, 5, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің №122 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№45 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№45 сайлау учаскесі
Шекараларында: "Аэропорт" шағын ауданы.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Дмитрий Герасимов көшесі, 4, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің №29 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№46 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№46 сайлау учаскесі
Шекараларында: Соколовская көшесінен М. Хакімжанова көшесі бойымен (жұп жағы №118А-дан бастап №156 аралығы) Строительная көшесіне дейін, Строительная көшесінен батыс шағын ауданы аумағы арқылы Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесінен В. М. Комаров көшесі бойымен Соколовская көшесіне дейін, В. М. Комаров көшесінен Соколовская көшесі бойымен (жұп жағы №16-дан бастап №24 аралығы) М. Хакімжанова көшесіне дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Строительная көшесі, 8, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің №17 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№49 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№49 сайлау учаскесі
Шекараларында: Элеваторная көшесінен В.М. Комаров көшесі бойымен (жұп жағы № 60-тан бастап №84 аралығы) Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесі бойымен (жұп жағы №24-тен бастап №30 аралығы) М. Хакімжанова көшесіне дейін, М. Хакімжанова көшесі бойымен (жұп жағы №118А) Соколовская көшесіне дейін, Соколовская көшесі бойымен (тақ жағы) В.М. Комаров көшесіне дейін, В.М. Комаров көшесі бойымен (жұп жағы №118-ден бастап №158 аралығы) Қостанай-сай сайы бойымен А. Бородин көшесіне дейін, А. Бородин көшесі бойымен (жұп жағы №2-ден бастап №38 аралығы) Омар Досжанов көшесіне дейін, Омар Досжанов көшесі бойымен (тақ жағы №11-ден бастап №117 аралығы) Шайсұлтан Шаяхметов көшесіне дейін, Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойымен (тақ жағы №23-тен бастап №39 аралығы) Юлия Журавлева көшесіне дейін, Юлия Журавлева көшесі бойымен (тақ жағы №13-тен бастап №71 аралығы) С.Баймағамбетов көшесіне дейін, С. Баймағамбетов көшесі бойымен (тақ жағы №147/1) Нариман көшесіне дейін, Нариман көшесі бойымен (жұп жағы) Элеваторная көшесіне дейін, Элеваторная көшесі бойымен (жұп жағы №2-ден бастап №20 аралығы) В.М. Комаров көшесіне дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Л. Беда көшесі, 122, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 21 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№50 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№50 сайлау учаскесі

В границах: от улицы Садовая по улице В. М. Комарова (нечетная сторона с №13 по №65) до улицы И. Алтынсарина, по улице И. Алтынсарина (нечетная сторона с №5 по №9) до улицы М. Хакимжановой, по улице М. Хакимжановой (четная сторона с №62 по №88) до улицы С. Баймагамбетова, по улице С. Баймагамбетова (нечетная сторона с №71 по №73) до улицы Плеханова, по улице Плеханова (четная сторона с №2 по №24) до улицы Садовая, по улице Садовая (нечетная сторона с №19 по №37) до улицы В. М. Комарова.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица И. Алтынсарина, 1, здание коммунального государственного учреждения "Школа- гимназия № 18 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 53 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №53
В границах: от улицы Карбышева по улице Плеханова (нечетная сторона с №35 по №77) до улицы Соколовская, по улице Соколовская (четная сторона с №64 по №112) до улицы Юрия Гагарина, по улице Юрия Гагарина (четная сторона с №26 по №76) до улицы Карбышева, по улице Карбышева (нечетная сторона с №3 по №73) до улицы Плеханова.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Ленинградская, 34, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №6 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 55 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №55
В границах: от улицы Воинов Интернационалистов через территорию микрорайона 8, включая дома №3, 4, 5, 6, 8, до улицы В. Чкалова, по улице В. Чкалова (четная сторона) через территорию микрорайона 9, включая дома №1, 1Б, 1В, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 11, 12, 13, до улицы Воинов Интернационалистов, по нечетной стороне улицы Воинов Интернационалистов в границах микрорайона 8 и микрорайона 9.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, микрорайон 9, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №7 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 56 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №56
В границах: от улицы В. Чкалова через восточную часть территории микрорайона 8, не включая дома №3, 4, 5, 6, 8, до улицы Воинов Интернационалистов, по улице Воинов Интернационалистов через западную часть территории микрорайона 8 до улицы В. Чкалова, по улице В. Чкалова в границах микрорайона 8.

Шекараларында: Садовая көшесінен В.М. Комаров көшесі бойымен (тақ жағы №13-тен бастап №65 аралығы) Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесі бойымен (тақ жағы №5-тен бастап №9 аралығы) М. Хакімжанова көшесіне дейін, М. Хакімжанова көшесі бойымен (жұп жағы №62-ден бастап№88 аралығы) С.Баймағамбетов көшесіне дейін, С. Баймағамбетов көшесі бойымен (тақ жағы №71-ден бастап №73 аралығы) Плеханов көшесіне дейін, Плеханов көшесі бойымен (жұп жағы №2-ден бастап №24 аралығы) Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесі бойымен (тақ жағы №19-дан бастап №37 аралығы) В.М. Комаров көшесіне дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Ы. Алтынсарин көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 18 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№53 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№53 сайлау учаскесі
Шекараларында: Карбышев көшесінен Плеханов көшесі бойымен (тақ жағы №35-тен бастап №77 аралығы) Соколовская көшесіне дейін, Соколовская көшесі бойымен (жұп жағы №64-тен бастап №112 аралығы) Юрий Гагарин көшесіне дейін, Юрий Гагарин көшесі бойымен (жұп жағы №26-дан бастап №76 аралығы) Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесі бойымен (тақ жағы №3-тен бастап №73 аралығы) Плеханов көшесіне дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Ленинград көшесі, 34, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 6 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№55 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№55 сайлау учаскесі
Шекараларында: Воинов Интернационалистов көшесінен 8-шағын ауданы аумағы арқылы, №3, 4, 5, 6, 8 үйлерді қоса алғанда В. Чкалов көшесіне дейін, В. Чкалов көшесі бойымен (жұп жағы) 9-шағын ауданы аумағы арқылы, №1, 1Б, 1В, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 11, 12, 13 үйлерді қоса алғанда Воинов Интернационалистов көшесіне дейін, Воинов Интернационалистов көшесінің тақ жағы бойымен 8-шағын ауданмен 9-шағын ауданы шекараларында.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің №7 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№56 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№56 сайлау учаскесі
Шекараларында: В. Чкалов көшесінен 8-шағын аудан аумағының шығыс бөлігі арқылы, №3, 4, 5, 6, 8 үйлерді қоспағанда, Воинов интернационалистов көшесіне дейін, Воинов интернационалистов көшесі бойымен 8-шағын аудан аумағының батыс бөлігі арқылы, В.Чкалов көшесіне дейін, В.Чкалов көшесі бойымен 8-шағын аудан шекараларында.

Местонахождение участка для голосования: город Костанай, микрорайон 8, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №16 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 63 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №63
В границах: от улицы Волынова по проспекту Абая (четная сторона с №14 по №24) до улицы В. Чкалова, по улице В. Чкалова (нечетная сторона с №5 по №9) до улицы Маяковского, по улице Маяковского (четная сторона с №110 по №120) до улицы Волынова, по улице Волынова (четная сторона с №12 по №18) до проспекта Абая.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Маяковского, 112, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 20 имени Мариям Хакимжановой отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 64 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №64
В границах: от реки Тобол вдоль границы территории комбината железобетонных изделий до улицы А. Мирошниченко, по улице А. Мирошниченко, не включая дома по этой улице, до улицы Волынова, по улице Волынова (с №3 по №11, с №6 по №10) до реки Тобол.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Волынова, 9, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №19 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 68 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №68
В границах: от улицы Маяковского по улице Быковского (нечетная сторона №1, 3) через территорию микрорайона до улицы В. Чкалова, по улице В. Чкалова, не включая дома по этой улице, до улицы Маяковского, по улице Маяковского (нечетная сторона с №103 по №109/1) до улицы Быковского, вдоль улицы Быковского (нечетная сторона №7,11) до проспекта Абая, по проспекту Абая (четная сторона) вдоль территории средней школы №23 до улицы Маяковского, по улице Маяковского (четная сторона) до улицы Быковского.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Маяковского, 131, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №23 имени М.Козыбаева отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 69 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №69
В границах: территория жилого массива "Амангельды", включая дома на территории потребительских кооперативов садовое общество "Дорожник", потребительский кооператив садового общества "Колос", товарищество садоводов "Краснопартизанское".
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, жилой массив Амангельды, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №30 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 70 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №70
В границах: территория жилого массива "Геофизик", Мехколонны-58 и Путевая Усадьба, включая дома на территории потребительских кооперативов товарищества садоводов "Чапаев", садового общества "Химик", потребительского кооператива общества садоводов любителей "Комбинат железобетонных изделий".
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, жилой массив Амангельды, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №30 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 72 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №72

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, 8-шағын аудан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің №16 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№63 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№63 сайлау учаскесі
Шекараларында: Волынов көшесінен Абай даңғылы бойымен (жұп жағы №14-тен бастап №24 аралығы) В.Чкалов көшесіне дейін, В. Чкалов көшесі бойымен (тақ жағы №5-тен бастап №9 аралығы) Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойымен (жұп жағы №110-нан бастап №120 аралығы) Волынов көшесіне дейін, Волынов көшесі бойымен (жұп жағы №12-ден бастап №18 аралығы) Абай даңғылына дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Маяковский көшесі, 112, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласының білім бөлімінің Мәриям Хәкімжанова атындағы № 20 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№64 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№64 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тобыл өзенінен темірбетон зауыты аумағы шекарасының бойымен А. Мирошниченко көшесіне дейін, А. Мирошниченко көшесі бойымен, осы көшедегі үйлерді қоспағанда, Волынов көшесіне дейін, Волынов көшесі бойымен (№3-тен бастап №11 аралығы, №6-дан бастап №10 аралығы) Тобыл өзеніне дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Волынов көшесі, 9, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің №19 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№68 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№68 сайлау учаскесі
Шекараларында: Маяковский көшесінен Быковский көшесі бойымен (тақ жағы №1, 3) шағын аудан аумағы арқылы В. Чкалов көшесіне дейін, В. Чкалов көшесі бойымен, осы көшедегі үйлерді қоспағанда, Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойымен (тақ жағы №103-тен №109/1-ге дейін) Быковский көшесіне дейін, Быковский көшесінің бойы (тақ жағы №7,11) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойымен (жұп жағы) №23 орта мектеп аумағының бойы Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойымен (жұп жағы) Быковский көшесіне дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Маяковский көшесі, 131, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің М. Қозыбаев атындағы №23 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№69 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№69 сайлау учаскесі
Шекараларында: "Амангелді" тұрғын үй алабының аумағы, "Дорожник" бау-бақша қоғамы, "Колос" бағбандар қоғамы, "Краснопартизанское" бағбандар қоғамы тұтыну кооперативтерінің аумағындағы үйлерді қоса алғанда.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Амангелді тұрғын үй алабы, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 30 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№70 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№70 сайлау учаскесі
Шекараларында: "Геофизик", Мехколонна-58 және Путевая Усадьба тұрғын үй алабының аумағы, "Чапаев" бағбандар қоғамы, "Химик" бағбандар қоғамы, әуесқой бағбандар қоғамы "Темір-бетон бұйымдар комбинаты" тұтыну кооперативтерінің аумағындағы үйлерді қоса алғанда.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Амангелді тұрғын үй алабы, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 30 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№72 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№72 сайлау учаскесі

В границах: от улицы И. Алтынсарина вдоль лога Костанай-сай до улицы С. Баймагамбетова, по улице С. Баймагамбетова (четная сторона с №120 по №148) до улицы Наримановская, по улице Наримановская (нечетная сторона) до улицы Элеваторная, по улице Элеваторная (нечетная сторона с №3 по №37) до улицы В. М. Комарова, по улице В. М. Комарова (четная сторона с №24 по №56) до улицы 5 Декабря, по улице 5 Декабря (четная сторона с №48 по №68) до улицы Л. Беды, по улице Л. Беды (четная сторона с №58 по №68) до улицы И. Алтынсарина, по улице И. Алтынсарина (нечетная сторона с №33 по №93) до лога Костанай-сай.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Л. Беды, 122, здание коммунального государственного учреждения "Вечерняя школа №1 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 74 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №74
В границах: от границы микрорайона 6 по улице Карбышева до улицы Волынова, по улице Волынова через территорию микрорайона 7, включая дома №14, 15, 16, 17, 21, 25 этого микрорайона, до улицы В. Чкалова, по улице В. Чкалова вдоль границы территории государственного коммунального предприятия "Костанай-Су" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" до улицы Волынова, по улице Волынова через территорию микрорайона в границах улицы Генерала Арстанбекова, включая дома, расположенные на этой улицы, до границы микрорайона 6, вдоль границы микрорайона 6 до улицы Карбышева.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, микрорайон 7, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №10 отдела образования акимата города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 76 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №76
В границах: улицы Луговая, Молодежная, Школьная, Трудовая, Строительная, Степная, Пионерская, 40 лет Победы, 70 лет Октября, Парковая, Садовая, Дружбинская, Достык.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, жилой массив Дружба, здание коммунального государственного учреждения "Дружбинская общеобразовательная школа отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 77 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №77
В границах: улицы Болашак, Шанырак, Байтерек, Тасбулак. Включая дома на территории потребительского кооперативова садовое общество "Дархан", садовое общество "Элеваторщик" и садовое общество "Пригородное".
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, жилой массив Кунай, здание коммунального государственного учреждения "Чапаевская основная средняя школа отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 851 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №851
В границах: территории микрорайона Северо-западный.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, микрорайон Северо-западный, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №15 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 852 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №852

Шекараларында: Ы. Алтынсарин көшесінен Қостанай-сай сайы бойымен С.Баймағамбетов көшесіне дейін, С. Баймағамбетов көшесі бойымен (жұп жағы №120-дан бастап №148 аралығы) Нариман көшесіне дейін, Нариманкөшесі бойымен (тақ жағы) Элеваторная көшесіне дейін, Элеваторная көшесі бойымен (тақ жағы №3-тен бастап №37 аралығы) В.М. Комаров көшесіне дейін, В.М. Комаров көшесі бойымен (жұп жағы №24-тен бастап №56 аралығы) 5 Декабрь көшесіне дейін, 5 Декабрь көшесі бойымен (жұп жағы №48-ден бастап №68 аралығы) Л. Беда көшесіне дейін, Л. Беда көшесі бойымен (жұп жағы №58-ден бастап №68 аралығы) Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесі бойымен (тақ жағы №33-тен бастап №93 аралығы) Қостанай-сай сайына дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Л. Беда көшесі, 122, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 1 кешкі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№74 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№74 сайлау учаскесі
Шекараларында: 6-шағын аудан шекарасынан Карбышев көшесі бойымен Волынов көшесіне дейін, Волынов көшесі бойымен 7-шағын аудан аумағы арқылы, осы шағын ауданның №14, 15, 16, 17, 21, 25 үйлерін қоса алғанда, В.Чкалов көшесіне дейін, В. Чкалов көшесі бойымен"Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай-Су"мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны аумағы шекарасының бойымен Волынов көшесіне дейін, Волынов көшесі бойымен шағын аудан аумағы арқылы Генерал Арыстанбеков көшесінің шекараларында, осы көшеде орналасқан үйлерді қоса алғанда, 6-шағын аудан шекарасына дейін, Карбышев көшесіне дейінгі 6-шағын аудан шекарасы.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, 7-шағын аудан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №10 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№76 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№76 сайлау учаскесі
Шекараларында: Луговая, Молодежная, Школьная, Трудовая, Строительная, Степная, Пионер, 40 лет Победы, 70 лет Октября, Парковая, Садовая, Дружбинская, Достық көшелері.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Дружба тұрғын үй алабы, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің Дружба жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№77 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№77 сайлау учаскесі
Шекараларында: Болашақ, Шаңырақ, Бәйтерек, Тасбұлақ көшелері. "Дархан" бау-бақшалық қоғамы, "Элеваторщик" бау-бақшалық қоғамы, "Пригородное" бау-бақшалық қоғамы тұтыну кооперативтерінің аумағындағы үйлерді қоса алғанда.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Қонай тұрғын үй алабы, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің Чапаев негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№851 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№851 сайлау учаскесі
Шекараларында: Северо-западный шағын ауданының аумағы.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Северо-западный шағын ауданы, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің №15 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№852 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№852 сайлау учаскесі

В границах: от улицы Урицкого по улице Победы (нечетная сторона с № 207 по №221) до линии железной дороги включая дома по улице Высокая, до улицы Пушкина, по улице Пушкина (четная сторона) до улицы Урицкого.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Урицкого, 58, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №8 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 853 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №853
В границах: от улицы Г. Каирбекова (нечетная сторона с №231 по 281) до улицы Введенская, по улицы Введенская (нечетная сторона №39, №41) до улицы Орджоникидзе, по улице Орджоникидзе (нечетная сторона с №19 по №23) до улицы И. Алтынсарина, по улице И. Алтынсарина (четная сторона с №226 по №246) до лога Абильсай, вдоль лога Абильсай до улицы Г. Каирбекова.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Введенская, 37, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №11 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 854 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №854
В границах: от реки Тобол по улице С. Кубеева, вдоль границы Костанайской городской онкологической многопрофильной больницы, не включая его территорию, до улицы Мичурина, от улицы Мичурина до улицы Текстильщиков, по улице Текстильщиков до реки Тобол.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Г. Каирбекова, 334, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №9 имени Г. Кайырбекова отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 856 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №856
В границах: от улицы Маяковского по улице М. Хакимжановой (нечетная сторона с №7 по №25) до улицы С. Баймагамбетова, по улице С. Баймагамбетова (четная сторона с №10 по №46) до проспекта Абая, по проспекту Абая (нечетная сторона №39), до улицы Джамбула, по улице Джамбула (четная сторона №80, №82) до улицы Сибирская, по улице Сибирская до улицы Маяковского, по улице Маяковского (четная сторона) до улицы М. Хакимжановой.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица И. Алтынсарина, 1, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №18 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 858 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №858
В границах: от южной границы города до улицы Генерала Арстанбекова включая дома микрорайона 5.
Местонахождение участка для голосования: город Костанай, проспект Абая, 17, здание коммунального государственного учреждения "Физико-математический лицей отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.";
избирательный участок № 859 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №859
В границах: территория микрорайона "Костанай-2", территория микрорайона Северо-западный.

Шекараларында: Урицкий көшесінен Победа көшесіне дейін (тақ жағы №207-ден бастап №221 аралығы) теміржол жолының желісіне дейін Высокая көшесіндегі үйлерді қоса, Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесі бойымен (жұп жағы) Урицкий көшесіне дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Урицкий көшесі, 58, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің №8 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№853 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№853 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ғ. Қайырбеков көшесінен (тақ жағы №231-ден бастап №281 аралығы) Введенская көшесіне дейін, Введенская көшесі бойымен (тақ жағы №39, №41) Орджоникидзе көшесіне дейін, Орджоникидзе көшесі бойымен (тақ жағы №19-дан бастап №23 аралығы) Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесі бойымен (тақ жағы №226-дан №246 аралығы) Әбілсай сайына дейін, Әбілсай сайы бойымен Ғ. Қайырбеков көшесіне дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Введенская көшесі, 37, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің №11 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№854 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№854 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тобыл өзенінен С. Кубеев көшесіне дейін, Қостанай қалалық онкологиялық көп бейінді аурухана шекарасы бойы, оның аумағын қоспағанда, Мичурин көшесіне дейін, Мичурин көшесіненТекстильщиктер көшесіне дейін, Текстильщиктер көшесі бойымен Тобыл өзеніне дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Ғ. Қайырбеков көшесі, 334, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің Ғ. Қайырбеков атындағы № 9 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№856 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№856 сайлау учаскесі
Шекараларында: Маяковский көшесінен М. Хакімжанова көшесі бойымен (тақ жағы №7-ден бастап №25 аралығы) С. Баймағамбетов көшесіне дейін, С. Баймағамбетов көшесі бойымен (жұп жағы №10-нан бастап №46 аралығы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойымен (тақ жағы №39), Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесі бойымен (жұп жағы №80, №82) Сибирская көшесіне дейін, Сибирская көшесі бойымен Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойымен (жұп жағы) М. Хакімжанова көшесіне дейін.
Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Ы. Алтынсарин көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 18 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.";
№859 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№859 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Қостанай - 2" шағын ауданының аумағы, Северо-западный шағын ауданының аумағы.

Местонахождение участка для голосования: город Костанай, улица Белинского, 5, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа №122 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Костаная.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Костаная К. Ахметов
"СОГЛАСОВАНО"
Костанайская территориальная
городская избирательная
комиссия

Дауыс беру учаскесінің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Белинский көшесі, 5, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің №122 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.".
2. "Қостанай қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қаласының әкімі К. Ахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай аумақтық қалалық
сайлау комиссиясы