Об утверждении Перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 3 декабря 2021 года № 288. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2021 года № 25900. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 12 января 2026 года № 1. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 января 2026 года № 37862.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 12.01.2026 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 39 Водного кодекса Республики Казахстан, акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Мангистауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

Маңғыстау облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 288 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 желтоқсанда № 25900 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2026 жылғы 12 қаңтардағы № 1 қаулысымен. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2026 жылғы 20 қаңтарда № 37862 болып тіркелді.
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы әкімдігінің 12.01.2026 № 1 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Су кодексінің 39-бабы 1) тармақшасына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесі бекітілсін.
2. "Маңғыстау облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.