Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 14 декабря 2021 года № 89/02. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 декабря 2021 года № 25814. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 26 ноября 2025 года № 68/09

Қарағанды облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 89/02 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 желтоқсанда № 25814 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2025 жылғы 26 қарашадағы № 68/09

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 26.11.2025 № 68/09 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 39 Водного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Карагандинской области, согласно приложению к настоящему постановлению.

Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 26.11.2025 № 68/09 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.