Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель Панфиловского района
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 6 августа 2021 года № 7-8-46. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 сентября 2021 года № 24458. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 26 февраля 2026 года № 8-55-240
Сноска. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 26.02.2026 № 8-55-240 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан и подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схемы) зонирования земель Панфиловского района согласно приложениям 1,2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от 6 августа 2021 года № 7-8-46
Проект (схема) зонирования земель Панфиловского района
Приложение 2 крешению Панфиловского районного маслихата от 6 августа 2021 года № 7-8-46
Проект (схема) зонирования земель города Жаркент

Панфилов ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 тамыздағы № 7-8-46 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 21 қыркүйекте № 24458 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 ақпандағы № 8-55-240 шешімімен
Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 26.02.2026 № 8-55-240 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Панфилов ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасын) осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шокпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 тамыздағы № 7-8-46 шешіміне 1-қосымша
Панфилов ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Панфилов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 тамыздағы № 7-8-46 шешіміне 2-қосымша
Жаркент қаласы жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)