О внесении изменений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 марта 2021 года № 276. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 апреля 2021 года № 22468.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу приказом Министра финансов РК от 11.11.2025 № 690 (вводится в действие с 01.01.2026).
2) утратил силу приказом Министра финансов РК от 28.10.2025 № 628 (вводится в действие с 01.01.2026).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными приказами Министра финансов РК от 28.10.2025 № 628 (вводится в действие с 01.01.2026); от 11.11.2025 № 690 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном порядке законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
Приложение к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 марта 2021 года № 276
Приложение к Правилам отзыва
заявления о ввозе товаров
уплате и косвенных налогов
Сноска. Приложение утратило силу приказом Министра финансов РК от 28.10.2025 № 628 (вводится в действие с 01.01.2026).

Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 31 наурыздағы № 276 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 1 сәуірде № 22468 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 11.11.2025 № 690 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2) күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 28.10.2025 № 628 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 28.10.2025 № 628 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.11.2025 № 690 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2021 жылғы 31 наурыздағы
№ 276 Бұйрыққа
қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 28.10.2025 № 628 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.