О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка от 14 декабря 2020 года № 116 "Об утверждении формы, сроков и периодичности предоставления ликвидационными комиссиями отчетов и дополнительной информации добровольно и принудительно ликвидируемых банков"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка от 24 февраля 2021 года № 40. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2021 года № 22280. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка от 1 апреля 2026 года № 47.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка от 14 декабря 2020 года № 116 "Об утверждении формы, сроков и периодичности предоставления ликвидационными комиссиями отчетов и дополнительной информации добровольно и принудительно ликвидируемых банков"
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Агентства РК по регулированию и развитию финансового рынка от 01.04.2026 № 47 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования нормативных правовых актов Республики Казахстан Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка от 14 декабря 2020 года №116 "Об утверждении формы, сроков и периодичности предоставления ликвидационными комиссиями отчетов и дополнительной информации добровольно и принудительно ликвидируемых банков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21834, опубликовано 25 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении формы, сроков и периодичности предоставления ликвидационными комиссиями отчетов и дополнительной информации добровольно и принудительно ликвидируемых банков, добровольно и принудительно прекращающих деятельность филиалов банков-нерезидентов Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить форму отчетов и дополнительной информации, представляемых ликвидационными комиссиями добровольно и принудительно ликвидируемых банков (далее – ликвидируемый банк), добровольно и принудительно прекращающих деятельность филиалов банков-нерезидентов Республики Казахстан (далее – прекращающий деятельность филиал банка-нерезидента Республики Казахстан):

"Ерікті және мәжбүрлеп таратылатын банктердің тарату комиссияларының есеп және қосымша ақпарат беру нысанын, мерзімдері мен кезеңділігін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 116 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының 2021 жылғы 24 ақпандағы № 40 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 наурызда № 22280 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының 2026 жылғы 1 сәуірдегі № 47 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының 01.04.2026 № 47 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ерікті және мәжбүрлеп таратылатын банктердің тарату комиссияларының есеп және қосымша ақпарат беру нысанын, мерзімдері мен кезеңділігін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы №116 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21834 болып тіркелген, 2020 жылғы 25 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ерікті түрде және мәжбүрлеп таратылатын банктердің, қызметі ерікті түрде және мәжбүрлеп тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банктері филиалдарының тарату комиссияларының есеп және қосымша ақпарат беру нысанын, мерзімдері мен кезеңділігін бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ерікті түрде және мәжбүрлеп таратылатын банктердің (бұдан әрі – таратылатын банк), қызметі ерікті түрде және мәжбүрлеп тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банктері филиалдарының (бұдан әрі – қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасы бейрезидент-банкінің филиалы) тарату комиссиялары беретін есептердің және қосымша ақпараттың мынадай нысандары бекітілсін:

1) форма баланса ликвидируемого банка согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) форма отчета по внебалансовым счетам ликвидируемого банка согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) форма отчета о состоянии активов ликвидируемого банка согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) форма отчета о состоянии обязательств ликвидируемого банка согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
5) форма отчета об остатках и движении денег ликвидируемого банка по кассе и текущим счетам согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
6) форма отчета о состоянии дебиторской задолженности ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
7) форма отчета о состоянии залогового имущества ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан согласно приложению 7 к настоящему постановлению;
8) форма отчета о состоянии собственного имущества ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан согласно приложению 8 к настоящему постановлению;
9) форма отчета о расходах, произведенных ликвидационной комиссией ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан согласно приложению 9 к настоящему постановлению;
10) форма отчета о численности работников и лиц, оказывающих услуги по договорам возмездного оказания услуг ликвидационной комиссии согласно приложению 10 к настоящему постановлению;
11) форма журнала учета требований кредиторов ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан, заявленных после истечения установленного срока для предъявления претензий (заявлений), не включенных в реестр требований кредиторов, согласно приложению 11 к настоящему постановлению;
12) форма отчета о взыскании дебиторской задолженности и состоянии залогового имущества ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан согласно приложению 12 к настоящему постановлению;
13) форма отчета о возбужденных уголовных делах в отношении руководящих работников, должников, председателя, членов или работников ликвидационной комиссии ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан согласно приложению 13 к настоящему постановлению;
14) форма промежуточного ликвидационного баланса ликвидируемого банка согласно приложению 14 к настоящему постановлению;

1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес таратылатын банктің балансының нысаны;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес таратылатын банктің баланстан тыс шоттары бойынша есептің нысаны;
3) осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес таратылатын банк активтерінің жай-күйі туралы есептің нысаны;
4) осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес таратылатын банк міндеттемелерінің жай-күйі туралы есептің нысаны;
5) осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес таратылатын банктің касса және ағымдағы шоттар бойынша ақша қалдықтары мен қозғалысы туралы есептің нысаны;
6) осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының дебиторлық берешегінің жай-күйі туралы есептің нысаны;
7) осы қаулыға 7-қосымшаға сәйкес таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының кепіл мүлкінің жай-күйі туралы есептің нысаны;
8) осы қаулыға 8-қосымшаға сәйкес таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының меншікті мүлкінің жай-күйі туралы есептің нысаны;
9) осы қаулыға 9-қосымшаға сәйкес таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының тарату комиссиясы жасаған шығыстар туралы есептің нысаны;
10) осы қаулыға 10-қосымшаға сәйкес тарату комиссиясының өтеулі қызмет көрсету шарттары бойынша қызмет көрсететін қызметкерлер мен тұлғалардың саны туралы есептің нысаны;
11) осы қаулыға 11-қосымшаға сәйкес таратылатын банк, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасы бейрезидент-банкінің филиалы кредиторларының шағымдар (өтініштер) беру үшін белгіленген мерзім өткеннен кейін мәлімделген, кредиторлар талаптарының тізіліміне енгізілмеген талаптарын есепке алу журналының нысаны;
12) осы қаулыға 12-қосымшаға сәйкес таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының дебиторлық берешегін өндіріп алу және кепіл мүлкінің жай-күйі туралы есептің нысаны;
13) осы қаулыға 13-қосымшаға сәйкес таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының тарату комиссиясының басшы қызметкерлеріне, борышкерлеріне, төрағасына, мүшелеріне немесе қызметкерлеріне қатысты қозғалған қылмыстық істер туралы есептің нысаны;
14) осы қаулыға 14-қосымшаға сәйкес таратылатын банктің аралық тарату балансының нысаны;

15) форма списка кредиторов ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан, на начало ликвидационного процесса согласно приложению 15 к настоящему постановлению;
16) форма журнала учета заявленных кредиторами ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан претензий (заявлений) согласно приложению 16 к настоящему постановлению;
17) форма журнала учета невостребованной кредиторской задолженности ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан согласно приложению 17 к настоящему постановлению;
18) форма журнала учета собственного имущества ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан согласно приложению 18 к настоящему постановлению;
19) форма журнала учета дебиторской задолженности ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан согласно приложению 19 к настоящему постановлению;
20) форма реестра требований кредиторов, включенных в промежуточный ликвидационный баланс ликвидируемого банка, согласно приложению 20 к настоящему постановлению;
21) форма изменений и (или) дополнений в реестр требований кредиторов, включенных в промежуточный ликвидационный баланс ликвидируемого банка, согласно приложению 21 к настоящему постановлению;
22) форма ликвидационного баланса ликвидируемого банка согласно приложению 22 к настоящему постановлению;
23) форма отчета об активах и обязательствах прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан согласно приложению 23 к настоящему постановлению.";
пункт 2 исключить;
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Ликвидационная комиссия представляет в уполномоченный орган для утверждения (при принудительной ликвидации банка, принудительном прекращении деятельности филиала банка-нерезидента Республики Казахстан) или рассмотрения до утверждения общим собранием акционеров ликвидируемого банка (при добровольной ликвидации банка), уполномоченным органом банка-нерезидента Республики Казахстан (при добровольном прекращении деятельности филиала банка-нерезидента Республики Казахстан) изменения и (или) дополнения в реестр требований кредиторов, формируемые в двух экземплярах с приложением пояснительной записки о причинах внесения изменений и (или) дополнений в реестр требований кредиторов и копий документов, удостоверяющих их обоснованность.
Уполномоченный орган в течение 15 (пятнадцати) календарных дней утверждает (при принудительной ликвидации, принудительном прекращении деятельности) или рассматривает (при добровольной ликвидации, добровольном прекращении деятельности) изменения и (или) дополнения в реестр требований кредиторов.
После утверждения (при принудительной ликвидации, принудительном прекращении деятельности) или рассмотрения (при добровольной ликвидации, добровольном прекращении деятельности) изменений и (или) дополнений в реестр требований кредиторов один экземпляр данного документа подлежит возврату в ликвидационную комиссию, а второй остается в уполномоченном органе.
Копия утвержденных изменений и (или) дополнений в реестр требований кредиторов добровольно ликвидируемого банка, добровольно прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан, представляется в уполномоченный орган для сведения в течение 3 (трех) рабочих дней после даты их утверждения общим собранием акционеров ликвидируемого банка, уполномоченным органом банка-нерезидента Республики Казахстан.";
пункт 14 изложить в следующей редакции:

15) осы қаулыға 15-қосымшаға сәйкес тарату процесінің басындағы таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының кредиторлары тізімінің нысаны;
16) осы қаулыға 16-қосымшаға сәйкес таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының кредиторлары мәлімдеген шағымдарды (өтініштерді) есепке алу журналының нысаны;
17) осы қаулыға 17-қосымшаға сәйкес таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының талап етілмеген кредиторлық берешегін есепке алу журналының нысаны;
18) осы қаулыға 18-қосымшаға сәйкес таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының меншікті мүлкін есепке алу журналының нысаны;
19) осы қаулыға 19-қосымшаға сәйкес таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының дебиторлық берешегін есепке алу журналының нысаны;
20) осы қаулыға 20-қосымшаға сәйкес таратылатын банктің аралық тарату балансына енгізілген кредиторлар талаптары тізілімінің нысаны;
21) осы қаулыға 21-қосымшаға сәйкес таратылатын банктің аралық тарату балансына енгізілген кредиторлар талаптары тізіліміне өзгерістер және (немесе) толықтырулар нысаны;
22) осы қаулыға 22-қосымшаға сәйкес таратылатын банктің тарату балансының нысаны;
23) осы қаулыға 23-қосымшаға сәйкес қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының активтер мен міндеттемелер туралы есебінің нысаны.";
2-тармақ алып тасталсын;
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. Тарату комиссиясы уәкілетті органға бекіту (банкті мәжбүрлеп тарату, Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының қызметін мәжбүрлеп тоқтату кезінде) немесе қарау үшін таратылатын банк акционерлерінің жалпы жиналысы бекіткенге дейін (ерікті тарату кезінде), Қазақстан Республикасы бейрезидент-банкінің уәкілетті органы бекіткенге дейін (Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының қызметін ерікті түрде тоқтату кезінде) кредиторлар талаптарының тізіліміне өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу себептері туралы түсіндірме жазбаны және олардың негізділігін куәландыратын құжаттардың көшірмелерін қоса бере отырып, екі данада қалыптастырылатын кредиторлар талаптарының тізіліміне өзгерістерді және (немесе) толықтыруларды ұсынады.
Уәкілетті орган күнтізбелік 15 (он бес) күн ішінде кредиторлар талаптарының тізіліміне өзгерістерді және (немесе) толықтыруларды бекітеді (мәжбүрлеп тарату, қызметін мәжбүрлеп тоқтату кезінде) немесе қарайды (ерікті түрде тарату, қызметін ерікті түрде тоқтату кезінде).
Кредиторлар талаптарының тізіліміне өзгерістер және (немесе) толықтырулар бекітілгеннен кейін (мәжбүрлеп тарату, қызметін мәжбүрлеп тоқтату кезінде) немесе қаралғаннан кейін (ерікті түрде тарату, қызметін ерікті түрде тоқтату кезінде) осы құжаттың бір данасы тарату комиссиясына қайтарылуға тиіс, ал екінші данасы уәкілетті органда қалады.
Ерікті түрде таратылатын банктің, қызметі ерікті түрде тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының кредиторлары талаптарының тізіліміне бекітілген өзгерістердің және (немесе) толықтырулардың көшірмесі таратылатын банк акционерлерінің жалпы жиналысы, Қазақстан Республикасы бейрезидент-банкінің уәкілетті органы оларды бекіткен күннен кейін 3 (үш) жұмыс күні ішінде уәкілетті органға назарда ұстау үшін ұсынылады.";
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"14. Отчет о ликвидации ликвидируемого банка и прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан, ликвидационный баланс ликвидируемого банка, составленный по форме согласно приложению 22 к настоящему постановлению, представляются в уполномоченный орган для согласования (при принудительной ликвидации, принудительном прекращении деятельности) или рассмотрения до утверждения общим собранием акционеров ликвидируемого банка, уполномоченным органом банка-нерезидента Республики Казахстан (при добровольной ликвидации, добровольном прекращении деятельности) в одном экземпляре.
Уполномоченный орган согласовывает (при принудительной ликвидации, принудительном прекращении деятельности) или рассматривает (при добровольной ликвидации, добровольном прекращении деятельности) отчет о ликвидации и ликвидационный баланс в течение 30 (тридцати) календарных дней со дня их поступления.
Отчет о ликвидации ликвидируемого банка и прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан, ликвидационный баланс ликвидируемого банка после согласования (при принудительной ликвидации) или рассмотрения (при добровольной ликвидации, добровольном прекращении деятельности) возвращаются в ликвидационную комиссию, в уполномоченном органе остается их копия.";
дополнить пунктом 15-1 следующего содержания:
"15-1. Ликвидационная комиссия добровольно прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан в течение 10 (десяти) рабочих дней после рассмотрения уполномоченным органом выносит отчет о ликвидации прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан на утверждение уполномоченного органа банка-нерезидента Республики Казахстан.
Ликвидационная комиссия добровольно прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента представляет копию утвержденного отчета о ликвидации, а также ликвидационного отчета об активах обязательствах прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан в уполномоченный орган в сроки, установленные пунктом 6 статьи 69 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан.";
приложения 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18 и 19 изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 23 в редакции согласно приложению 13 к настоящему постановлению.
2. Департаменту банковского регулирования в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

"14. Осы қаулыға 22-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жасалған таратылатын банктi және қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының таратылуы туралы есеп, таратылатын банктің тарату балансы келісу (мәжбүрлеп тарату, қызметін мәжбүрлеп тоқтату кезінде) немесе таратылатын банк акционерлерінің жалпы жиналысы, Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкінің уәкілетті органы бекіткенге дейін қарау үшін (ерікті түрде тарату, қызметін ерікті түрде тоқтату кезінде) уәкілетті органға бір данада ұсынылады.
Уәкілетті орган тарату туралы есепті және тарату балансын олар келіп түскен күннен бастап күнтізбелік 30 (отыз) күн ішінде келіседі (мәжбүрлеп тарату, қызметін мәжбүрлеп тоқтату кезінде) немесе қарайды (ерікті түрде тарату, қызметін ерікті түрде тоқтату кезінде).
Таратылатын банктің және қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының таратылуы туралы есеп және таратылатын банктің тарату балансы келісілгеннен кейін (мәжбүрлеп тарату кезінде) немесе қаралғаннан кейін (ерікті тарату, қызметін ерікті түрде тоқтату кезінде) тарату комиссиясына қайтарылады, олардың көшірмесі уәкілетті органда қалады.";
мынадай мазмұндағы 15-1-тармақпен толықтырылсын:
"15-1. Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының қызметін ерікті түрде тоқтататын тарату комиссиясы уәкілетті орган қарағаннан кейін 10 (он) жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі қызметін тоқтататын филиалының таратылуы туралы есепті Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкінің уәкілетті органына бекітуге шығарады.
Қызметі ерікті тоқтатылатын бейрезидент-банк филиалының тарату комиссиясы "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 69-бабының 6-тармағында белгіленген мерзімдерде уәкілетті органға тарату туралы бекітілген есептің, сондай-ақ Қазақстан Республикасы бейрезидент-банкі филиалының қызметін тоқтататын міндеттемелер мен активтері туралы тарату есебінің көшірмесін ұсынады.";
6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18 және 19-қосымшалар осы қаулыға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы қаулыға 13-қосымшаға сәйкес редакциядағы 23-қосымшамен толықтырылсын.
2. Банктерді реттеу департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

1) совместно с Юридическим департаментом государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на официальном интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в Юридический департамент сведений об исполнении мероприятия, предусмотренного подпунктом 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства
Республики Казахстан
`
по регулированию и развитию
финансового рынка       М. Абылкасымова
"СОГЛАСОВАНО"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Приложение 1 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 24 февраля 2021 года № 40
Приложение 6 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 14 декабря 2020 года №116
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в уполномоченный орган по регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.finreg.kz
Отчет о состоянии дебиторской задолженности ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
Индекс: F6-LKB
Периодичность: ежемесячная, полугодовая, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" "__________" 20____ года
Круг лиц, представляющих информацию: ликвидационные комиссии ликвидируемых банков, прекращающих деятельность филиалов банков-нерезидентов Республики Казахстан
Срок представления:
ежемесячный отчет:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 6 (шестого) числа месяца, следующего за отчетным;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 8 (восьмого) числа месяца, следующего за отчетным;
отчет за первое полугодие:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 6 (шестого) июля;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 8 (восьмого) июля;
годовой отчет:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 25 (двадцать пятого) января года, следующего за отчетным;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 30 (тридцатого) января года, следующего за отчетным.
Форма
(в тысячах тенге)
Перечень сведений
Юридические лица
Физические лица
Всего
Примечание
Количество
Сумма
Количество
Сумма
Количество
Сумма
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Дебиторская задолженность, на отчетную дату
1.1
Выданные займы, в том числе:

1) Заң департаментімен бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Заң департаментіне осы тармақтың 2) тармақшасында көзделген іс-шараның орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Төрағасының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту Агенттігінің Төрағасы
М. Абылкасымова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау
және реформалар агенттігі
Ұлттық статистика бюросы
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу
және дамыту
Агенттігінің Басқармасының
2021 жылғы 24 ақпандағы
№ 40 Қаулыға
1-қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту агенттігі
Басқармасының
2020 жылғы "14" желтоқсандағы
№ 116 қаулысына
6-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Нысан қайда ұсынылады: қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органға
Әкімшілік деректердің нысаны www.finreg.kz интернет-ресурсында орналастырылған
Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының дебиторлық берешегінің жай-күйі туралы есеп
Индекс: F6-LKB
Кезеңділігі: ай сайын, жартыжылдық, жылдық
Есепті кезең: 20__ жылғы "___" __________ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: таратылатын банктердің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банктері филиалдарының тарату комиссиялары
Ұсыну мерзімі:
ай сайынғы есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда есепті айдан кейінгі айдың 6 (алтыншы) кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда есепті айдан кейінгі айдың 8 (сегізінші) кешіктірмей;
бірінші жартыжылдық үшін есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда - 6 (алтыншы) шілдеден кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда - 8 (сегізінші) шілдеден кешіктірмей;
жылдық есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда - есепті жылдан кейінгі жылдың 25 (жиырма бесінші) қаңтарынан кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда - есепті жылдан кейінгі жылдың 30 (отызыншы) қаңтарынан кешіктірмей.
Нысан
(мың теңгемен)
Мәліметтер тізбесі
Заңды тұлғалар
Жеке тұлғалар
Барлығы
Ескерту
Саны
Сомасы
Саны
Сомасы
Саны
Сомасы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Дебиторлық берешек, есепті күнге
1.1
Берілген қарыздар, оның ішінде:

Предъявлено исков в суд по прочей дебиторской задолженности указанным в пункте 1.2, в том числе:
4.1
с начала процесса ликвидации
4.2
в отчетном периоде
4.3
не предъявлено исков в суд (с указанием причин не предъявления исков в примечании)
Наименование_____________________________ Адрес__________________________________ Телефон ________________________
Адрес электронной почты __________________ Исполнитель_____________________________________________ _______________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) телефон
Главный бухгалтер или лицо, уполномоченное на подписание отчета ____________________________________________ _________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Председатель или лицо, уполномоченное на подписание отчета _____________________________________ _____________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение
к форме отчета о состоянии
дебиторской задолженности
ликвидируемого банка,
прекращающего деятельность
филиала банка-нерезидента
Республики Казахстан
Пояснение по заполнению формы административных данных
Отчет о состоянии дебиторской задолженности ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
(индекс: F6-LKB, периодичность: ежемесячная, полугодовая, годовая)
Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение по заполнению формы административных данных (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы "Отчет о состоянии дебиторской задолженности ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан" (далее - Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 74-4 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан".
3. Ежемесячный отчет составляется за январь, февраль, март, апрель, май, июль, август, сентябрь, октябрь, ноябрь. Отчетной датой ежемесячного отчета является первое число месяца, следующего за отчетным.
Полугодовой отчет представляется за первое полугодие. Отчетной датой полугодового отчета является 1 (первое) июля года. Отчетным периодом для полугодового отчета является первое полугодие, начиная с 1 (первого) января по 30 (тридцатое) июня.
Отчетной датой годового отчета является 1 (первое) января года, следующего за отчетным. Предыдущей отчетной датой для годового отчета является отчетная дата предыдущего годового отчета.
4. Форма составляется по состоянию на конец отчетного периода. Данные в Форме заполняются в тысячах тенге. Сумма менее 500 (пятисот) тенге округляется до 0 (нуля), а сумма, равная 500 (пятистам) тенге и выше, округляется до 1000 (тысячи) тенге.

1.2-тармақта көрсетілген басқа дебиторлық берешек бойынша сотқа талап арыздар берілді, оның ішінде:
4.1
тарату барысының басынан бастап
4.2
есепті кезеңде
4.3
сотқа талап арыз берілген жоқ (талап арыз бермеудің себептерін ескертуде көрсете отырып)
Атауы ___________________ Мекенжайы_______________________
Телефоны ________________________
Электрондық пошта мекенжайы __________________________________
Орындаушы _____________________________________       ____________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса)                   телефоны
Бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________       ____________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)       қолы, телефоны
Төраға немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________       ____________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)             қолы, телефоны
Күні 20__ жылғы "____" ______________
Таратылатын банктің, қызметі
тоқтатылатын
Қазақстан Республикасының
бейрезидент-банкі филиалының
дебиторлық берешегінің
жай-күйі туралы есеп нысанға
қосымша
Әкімшілік деректердің нысанын толтыру бойынша түсіндірме Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының дебиторлық берешегінің жай-күйі туралы есеп (индекс: F6-LKB, кезеңділігі: ай сайын, жартыжылдық, жылдық)
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме (бұдан әрі - Түсіндірме) "Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының дебиторлық берешегінің жай-күйі туралы есеп" нысанын (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 74-4-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Ай сайынғы есеп қаңтар, ақпан, наурыз, сәуір, мамыр, шілде, тамыз, қыркүйек, қазан, қараша үшін жасалады. Есепті айдан кейінгі айдың бірінші күні ай сайынғы есептің есепті күні болып табылады.
Жартыжылдық есеп бірінші жартыжылдық үшін ұсынылады. Жылдың 1 (бірінші) шілдесі жартыжылдық есептің есепті күні болып табылады. 1 (бірінші) қаңтардан бастап 30 (отызыншы) маусымға дейін бірінші жарты жылдық жартыжылдық есептің есепті кезеңі болып табылады.
Есепті жылдан кейінгі жылдың 1 (бірінші) қаңтары жылдық есептің есепті күні болып табылады. Алдыңғы жылдық есептің есепті күні жылдық есеп үшін алдыңғы есепті күн болып табылады.
4. Нысан есепті кезең соңындағы жағдай бойынша жасалады. Нысандағы деректер мың теңгемен толтырылады. 500 (бес жүз) теңгеден аз сома 0 (нөлге) дейін дөңгелектенеді, ал 500 (бес жүзге) тең және одан жоғары сома 1000 (мың) теңгеге дейін дөңгелектенеді.

5. Форму подписывает председатель ликвидационной комиссии, главный бухгалтер или лица, уполномоченные на подписание отчета, и исполнитель.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчета
6. В строке 1.1.2 отражаются сведения по выданным займам, по которым просроченная задолженность отсутствует и (или) по которым имеется просроченная задолженность по основному долгу и (или) вознаграждению до 90 (девяносто) дней.
7. При формировании полугодового отчета строки 2.2, 3.2, 4.2 составляются за июнь.
8. При формировании годового отчета строки 2.2, 3.2, 4.2 составляются за декабрь.
Приложение 2 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 24 февраля 2021 года № 40
Приложение 7 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 14 декабря 2020 года №116
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в уполномоченный орган по регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.finreg.kz
Отчет о состоянии залогового имущества ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
Индекс: F7-LKB
Периодичность: ежемесячная, полугодовая, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" "__________" 20____ года
Круг лиц, представляющих информацию: ликвидационные комиссии ликвидируемых банков, прекращающих деятельность филиалов банков-нерезидентов Республики Казахстан
Срок представления:
ежемесячный отчет:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 6 (шестого) числа месяца, следующего за отчетным;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 8 (восьмого) числа месяца, следующего за отчетным;
отчет за первое полугодие:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 6 (шестого) июля;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 8 (восьмого) июля;
годовой отчет:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 25 (двадцать пятого) января года, следующего за отчетным;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 30 (тридцатого) января года, следующего за отчетным.
Форма
(в тысячах тенге)
Залоговое имущество на начало ликвидации
Сумма дебиторской задолженности на начало ликвидации
Залоговое имущество на предыдущую отчетную дату
Сумма дебиторской задолженности на предыдущую отчетную дату
Количество
(в единицах)
Стоимость
Количество
(в единицах)
стоимость
1
2
3
4
5
6
7
продолжение таблицы
Реализация залогового имущества
Списание залогового имущества
С начала ликвидации
За отчетный период
С начала ликвидации
За отчетный период
Количество (в единицах)
стоимость реализации
Количество (в единицах)
стоимость реализации
Количество (в единицах)
Сумма списания
Количество (в единицах)
Сумма списания
8
9
10
11
12
13
14
15
продолжение таблицы
Залоговое имущество на отчетную дату
Сумма дебиторской задолженности отчетную дату
Количество (в единицах)
Стоимость
16
17
18
Наименование__________________________________ Адрес____________________________________ Телефон _______________________
Адрес электронной почты ________________________ Исполнитель_________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) телефон
Главный бухгалтер или лицо, уполномоченное на подписание отчета ________________________________________ ____________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Председатель или лицо, уполномоченное на подписание отчета _____________________________________________ ____________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение
к форме отчета
о состоянии залогового имущества
ликвидируемого банка,
прекращающего деятельность
филиала банка-нерезидента
Республики Казахстан
Пояснение по заполнению формы административных данных
Отчет о состоянии залогового имущества ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
(индекс: F7-LKB, периодичность: ежемесячная, полугодовая, годовая)

5. Нысанға тарату комиссиясының төрағасы, бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адамдар және орындаушы қол қояды.
2-тарау. Есептің нысанын толтыру бойынша түсіндірме
6. 1.1.2-жолда берілген мерзімі өткен берешегі жоқ және (немесе) негізгі борыш және (немесе) сыйақы бойынша 90 (тоқсан) күнге дейін мерзімі өткен берешегі бар қарыздар бойынша мәліметтер көрсетіледі.
7. Жартыжылдық есепті қалыптастырған кезде 2.2, 3.2, 4.2-жолдар маусым үшін жасалады.
8. Жылдық есепті қалыптастырған кезде 2.2, 3.2, 4.2-жолдар желтоқсан үшін жасалады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту
Агенттігінің Басқармасының
2021 жылғы 24 ақпандағы
№ 40 Қаулыға
2-қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту
агенттігі Басқармасының
2020 жылғы "14" желтоқсандағы
№ 116 қаулысына
7-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Нысан қайда ұсынылады: қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органға
Әкімшілік деректер нысаны www.finreg.kz интернет-ресурсында орналастырылған
Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының кепіл мүлкінің жай-күйі туралы есеп
Индекс: F7-LKB
Кезеңділігі: ай сайын, жартыжылдық, жылдық
Есепті кезең: 20____ жылғы "____" "__________" жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: таратылатын банктердің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банктері филиалдарының тарату комиссиялары
Ұсыну мерзімі:
ай сайынғы есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда – есепті айдан кейінгі айдың 6 (алтыншы) күнінен кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда – есепті айдан кейінгі айдың 8 сегізінші) күнінен кешіктірмей;
бірінші жартыжылдық үшін есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда – 6 (алтыншы) шілдеден кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда – 8 (сегізінші) шілдеден кешіктірмей;
жылдық есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда – есепті айдан кейінгі жылдың 25 (жиырма бесінші) қаңтарынан кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда – есепті жылдан кейінгі жылдың 30 (отызыншы) қаңтарынан кешіктірмей.
Нысан
(мың теңгемен)
Тарату басталғандағы кепіл мүлкі
Тарату басталғандағы дебиторлық берешек сомасы
Алдыңғы есепті күндегі кепіл мүлкі
Алдыңғы есепті күндегі дебиторлық берешек сомасы
Саны
(бірлікпен)
Құны
Саны
(бірлікпен)
құны
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Кепіл мүлкін сату
Кепіл мүлкін есептен шығару
Тарату басталғаннан бері
Есепті кезеңде
Тарату басталғаннан бері
Есепті кезеңде
Саны (бірлікпен)
сату құны
Саны (бірлікпен)
сату құны
Саны (бірлікпен)
сату құны
Саны (бірлікпен)
Есептен шығару сомасы
8
9
10
11
12
13
14
15
кестенің жалғасы
Есепті күндегі кепіл мүлкі
Есепті күндегі дебиторлық берешек сомасы
Саны (бірлікпен)
Құны
16
17
18
Атауы___________________ Мекенжайы_______________________
Телефоны ________________________
Электрондық пошта мекенжайы ____________________________
Орындаушы___________________________________            ____________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)                  телефоны
Бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________             ____________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)                   қолы, телефоны
Төраға немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________            ____________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)                   қолы, телефоны
Күні 20__ жылғы "____" ______________
Таратылатын банктің, қызметі
тоқтатылатын
Қазақстан Республикасының
бейрезидент-банкі филиалының
кепіл мүлкінің жай-күйі туралы
есеп нысанына
қосымша
Әкімшілік деректердің нысанын толтыру бойынша түсіндірме Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының кепіл мүлкінің жай-күйі туралы есеп (индекс: F7-LKB, кезеңділігі: ай сайын, жартыжылдық, жылдық)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение по заполнению формы административных данных (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы "Отчет о состоянии залогового имущества ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан" (далее - Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 74-4 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан".
3. Ежемесячный отчет составляется за январь, февраль, март, апрель, май, июль, август, сентябрь, октябрь, ноябрь. Отчетной датой ежемесячного отчета является первое число месяца, следующего за отчетным. Предыдущей отчетной датой для ежемесячного отчета является отчетная дата предыдущего отчета.
Полугодовой отчет представляется за первое полугодие. Отчетной датой полугодового отчета является 1 (первое) июля года. Отчетным периодом для полугодового отчета является первое полугодие, начиная с 1 (первого) января по 30 (тридцатое) июня.
Отчетной датой годового отчета является 1 (первое) января года, следующего за отчетным. Предыдущей отчетной датой для годового отчета является отчетная дата предыдущего годового отчета.
4. Форма составляется по состоянию на конец отчетного периода. Данные в Форме заполняются в тысячах тенге. Сумма менее 500 (пятисот) тенге округляется до 0 (нуля), а сумма, равная 500 (пятистам) тенге и выше, округляется до 1000 (тысячи) тенге.
5. Форму подписывает председатель ликвидационной комиссии, главный бухгалтер или лица, уполномоченные на подписание отчета, и исполнитель.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчета
6. Полугодовой отчет по данной форме составляется за июнь, без подведения итоговых данных за первое полугодие.
7. Годовой отчет по данной форме составляется за декабрь, без подведения итоговых данных за год.
8. Графы 2, 5, 8, 10, 12, 14, 16 предназначены для отражения количества залогового имущества по видам обеспечения. Если в рамках одного договора о залоге предусмотрено несколько видов обеспечения, каждый из этих видов обеспечения указывается как 1 (одна) единица. Однородное залоговое обеспечение, являясь идентичным, а также имеющие сходные характеристики и состоящие из схожих компонентов указывается как 1 (одна) единица.
Приложение 3 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 24 февраля 2021 года № 40
Приложение 8 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 14 декабря 2020 года №116
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в уполномоченный орган по регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.finreg.kz
Отчет о состоянии собственного имущества ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
Индекс формы административных данных: F8-LKB
Периодичность: ежемесячная, полугодовая, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" "__________" 20____ года
Круг лиц, представляющих информацию: ликвидационные комиссии ликвидируемых банков, прекращающих деятельность филиалов банков-нерезидентов Республики Казахстан
Срок представления:
ежемесячный отчет:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 6 (шестого) числа месяца, следующего за отчетным;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 8 (восьмого) числа месяца, следующего за отчетным;
отчет за первое полугодие:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 6 (шестого) июля;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 8 (восьмого) июля;
годовой отчет:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 25 (двадцать пятого) января года, следующего за отчетным;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 30 (тридцатого) января года, следующего за отчетным.
Форма
(в тысячах тенге)
Показатели
На начало ликвидации
На предыдущую отчетную дату
Количество единиц
Балансовая стоимость
Количество единиц
Балансовая стоимость
1
2
3
4
5
6
1.
Строящиеся (устанавливаемые) основные средства
2.
Земля
3.
Здания и сооружения
4.
Компьютерное оборудование
5.
Прочие основные средства
6.
Капитальные затраты по арендованным зданиям
7.
Транспортные средства
8.
Нематериальные активы
9.
Долгосрочные активы, предназначенные для продажи
10.
Прочие запасы
11.
Прочее имущество
Всего
продолжение таблицы
Реализовано за отчетный период
Списано за отчетный период
Количество единиц
Балансовая стоимость
Оценочная стоимость
Стоимость реализации
Количество единиц
Балансовая стоимость
Основание списания
7
8
9
10
11
12
13
продолжение таблицы
Оприходовано за отчетный период
Амортизация
Недостача на отчетную
дату
Количество единиц
Основание оприходования
Балансовая стоимость
Количество единиц
Балансовая стоимость
14
15
16
17
18
19
продолжение таблицы
На отчетную дату
Информация об имуществе, сдаваемом в аренду
Примечание
Количество единиц
Балансовая стоимость
Наименование имущества
Номер, дата заключения договора аренды, срок действия
Размер ежемесячной арендной платы
20
21
22
23
24
25
Наименование____________________________ Адрес_____________________________________Телефон ______________________
Адрес электронной почты _________________ Исполнитель____________________________________________ _________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) телефон
Главный бухгалтер или лицо, уполномоченное на подписание отчета _____________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Председатель или лицо, уполномоченное на подписание отчета _____________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение
к форме отчета
о состоянии собственного имущества
ликвидируемого банка,
прекращающего деятельность
банка-нерезидента
Республики Казахстан
Пояснение по заполнению формы административных данных
Отчет о состоянии собственного имущества ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
(индекс: F8-LKB, периодичность: ежемесячная, полугодовая, годовая)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме (бұдан әрі - Түсіндірме) "Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының кепіл мүлкінің жай-күйі туралы есеп" нысанын (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 74-4-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Ай сайынғы есеп қаңтар, ақпан, наурыз, сәуір, мамыр, шілде, тамыз, қыркүйек, қазан, қараша үшін жасалады. Есепті айдан кейінгі айдың бірінші күні ай сайынғы есептің есепті күні болып табылады. Алдыңғы есептің есепті күні ай сайынғы есеп үшін алдыңғы есепті күн болып табылады.
Жартыжылдық есеп бірінші жартыжылдық үшін ұсынылады. Жылдың 1 (бірінші) шілдесі жартыжылдық есептің есепті күні болып табылады. 1 (бірінші) қаңтардан бастап 30 (отызыншы) маусымға дейін бірінші жарты жылдық жартыжылдық есептің есепті кезеңі болып табылады.
Есепті жылдан кейінгі жылдың 1 (бірінші) қаңтары жылдық есептің есепті күні болып табылады. Алдыңғы жылдық есептің есепті күні жылдық есеп үшін алдыңғы есепті күн болып табылады.
4. Нысан есепті кезең соңындағы жағдай бойынша жасалады. Нысандағы деректер мың теңгемен толтырылады. 500 (бес жүз) теңгеден аз сома 0 (нөлге) дейін дөңгелектенеді, ал 500 (бес жүзге) тең және одан жоғары сома 1000 (мың) теңгеге дейін дөңгелектенеді.
5. Нысанға тарату комиссиясының төрағасы, бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адамдар және орындаушы қол қояды.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
6. Жартыжылдық есеп осы нысан бойынша бірінші жартыжылдықтағы қорытынды деректер келтірілмей маусым үшін жасалады.
7. Осы нысан бойынша жылдық есеп бір жылдағы қорытынды деректер шығарылмай желтоқсан үшін жасалады.
8. 2, 5, 8, 10, 12, 14, 16-бағандар қамтамасыз ету түрлері бойынша кепіл мүлкінің санын көрсетуге арналған. Егер кепіл туралы бір шарт шеңберінде қамтамасыз етудің бірнеше түрі көзделсе, осы қамтамасыз етудің әрбір түрі 1 (бір) бірлік ретінде көрсетіледі. Біртекті кепілмен қамтамасыз ету бірегей бола отырып, сондай-ақ ұқсас сипатқа ие және ұқсас құрауыштардан тұратын 1 (бір) бірлік ретінде көрсетіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту
Агенттігінің Басқармасының
2021 жылғы 24 ақпандағы
№ 40 Қаулыға
3-қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту
агенттігі Басқармасының
2020 жылғы "14" желтоқсандағы
№ 116 қаулысына
8-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Нысан қайда ұсынылады: қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органға
Әкімшілік деректер нысаны: www.finreg.kz интернет-ресурсына орналастырылған
Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының меншікті мүлкінің жай-күйі туралы есеп
Әкімшілік деректер нысаны индексі: F8-LKB
Кезеңділігі: ай сайын, жартыжылдық, жылдық
Есепті кезең: 20____ жылғы "____" "__________" жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының тарату комиссиялары
Ұсыну мерзімі:
ай сайынғы есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда – есептi айдан кейiнгi айдың 6 (алтыншы) күнінен кешiктiрiлмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда – есептi айдан кейiнгi айдың 8 (сегізінші) күнінен кешiктiрiлмей ұсынылады;
бірінші жартыжылдық үшін есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда – 6 (алтыншы) шілдеден кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда – 8 (сегізінші) шілдеден кешіктірмей;
жылдық есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда есепті айдан кейінгі жылдың - 25 (жиырма бесінші) қаңтарынан кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда есепті жылдан кейінгі жылдың - 30 (отызыншы) қаңтарынан кешіктірмей.
Нысан
(мың теңгемен)
Көрсеткіштер
Тарату басталғанда
Алдыңғы есепті күні
Бірлік саны
Баланстық құны
Бірлік саны
Баланстық құны
1
2
3
4
5
6
1.
Салынып жатқан (орнатылатын) негізгі құрал-жабдықтар
2.
Жер
3.
Ғимараттар мен құрылысжайлар
4.
Компьютерлік жабдық
5.
Басқа да негізгі құрал-жабдықтар
6.
Жалға алынған үйлер бойынша күрделі шығындар
7.
Көлік құралдары
8.
Материалдық емес активтер
9.
Сатуға арналған ұзақ мерзімді активтер
10.
Басқа да қорлар
11.
Басқа да мүлік
Барлығы
кестенің жалғасы
Есепті кезеңде сатылғаны
Есепті кезеңде есептен шығарылғаны
Бірлік саны
Баланстық құны
Бағалау құны
Сату құны
Бірлік саны
Баланстық құны
Есептен шығаруға негіз
7
8
9
10
11
12
13
кестенің жалғасы
Есепті кезеңде кіріске алынғаны
Амортизация
Бірлік саны
Есепті күні кем шыққаны
Бірлік саны
Кіріске алуға негіз
Баланстық құны
Кіріске алуға негіз
Баланстық құны
14
15
16
17
18
19
кестенің жалғасы
Есепті күнгі
Жалға берілетін мүлік туралы ақпарат
Ескертпе
Бірлік саны
Баланстық құны
Мүліктің атауы
Жалдау шарты жасалған күні, нөмірі, қолданылу мерзімі
Ай сайынғы жалдау ақысының мөлшері
20
21
22
23
24
25
Атауы___________________ Мекенжайы_______________________
Телефоны ________________________
Электрондық пошта мекенжайы ____________________________
Орындаушы_____________________________________       ____________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)                   телефоны
Бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________             ____________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)                   қолы, телефоны
Төраға немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________            ____________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)                   қолы, телефоны
Күні 20__ жылғы "____" ______________
Таратылатын банктің,
қызметі тоқтатылатын
Қазақстан Республикасының
бейрезидент-банкі филиалының
меншікті мүлкінің
жай-күйі туралы есеп нысанына
қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының меншікті мүлкінің жай-күйі туралы есеп (индекс: F8-LKB, кезеңділігі: ай сайын, жартыжылдық, жылдық)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение по заполнению формы административных данных (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы "Отчет о состоянии собственного имущества ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан" (далее – Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 74-4 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан".
3. Ежемесячный отчет составляется за январь, февраль, март, апрель, май, июль, август, сентябрь, октябрь, ноябрь. Отчетной датой ежемесячного отчета является первое число месяца, следующего за отчетным. Предыдущей отчетной датой для ежемесячного отчета является отчетная дата предыдущего отчета.
Полугодовой отчет представляется за первое полугодие. Отчетной датой полугодового отчета является 1 (первое) июля года. Отчетным периодом для полугодового отчета является полугодие, начиная с 1 (первого) января по 30 (тридцатое) июня.
Отчетной датой годового отчета является 1 (первое) января года, следующего за отчетным. Предыдущей отчетной датой для годового отчета является отчетная дата предыдущего годового отчета.
4. Форма составляется по состоянию на конец отчетного периода. Данные в Форме заполняются в тысячах тенге. Сумма менее 500 (пятисот) тенге округляется до 0 (нуля), а сумма, равная 500 (пятистам) тенге и выше, округляется до 1000 (тысячи) тенге.
5. Форму подписывает председатель ликвидационной комиссии, главный бухгалтер или лица, уполномоченные на подписание отчета, и исполнитель.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчета
6. При формировании полугодового отчета Форма составляется отдельно за июнь и отдельно за первое полугодие.
7. При формировании годового отчета Форма составляется отдельно за декабрь и отдельно за календарный год.
Приложение 4 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 24 февраля 2021 года № 40
Приложение 9 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 14 декабря 2020 года №116
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в уполномоченный орган по регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.finreg.kz
Отчет о расходах, произведенных ликвидационной комиссией ликвидируемого банка,
прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
Индекс формы административных данных: F9-LKB
Периодичность: ежемесячная, полугодовая, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" "__________" 20____ года
Круг лиц, представляющих информацию: ликвидационные комиссии ликвидируемых банков, прекращающих деятельность филиалов банков-нерезидентов Республики Казахстан
Срок представления:
ежемесячный отчет:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 6 (шестого) числа месяца, следующего за отчетным;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 8 (восьмого) числа месяца, следующего за отчетным;
отчет за первое полугодие:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 6 (шестого) июля;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 8 (восьмого) июля;
годовой отчет:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 25 (двадцать пятого) января года, следующего за отчетным;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 30 (тридцатого) января года, следующего за отчетным.
Форма
(в тысячах тенге)
Наименование расходов
Сумма расходов согласно смете ликвидационных расходов, утвержденной комитетом кредиторов (согласованной с уполномоченным органов)
Сумма фактически произведенных расходов

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме (бұдан әрі - Түсіндірме) "Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының меншікті мүлкінің жай-күйі туралы есеп" нысанын (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 74-4-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Ай сайынғы есеп қаңтар, ақпан, наурыз, сәуір, мамыр, шілде, тамыз, қыркүйек, қазан, қараша үшін жасалады. Есепті айдан кейінгі айдың бірінші күні ай сайынғы есептің есепті күні болып табылады. Алдыңғы есептің есепті күні ай сайынғы есеп үшін алдыңғы есепті күн болып табылады.
Жартыжылдық есеп бірінші жартыжылдық үшін ұсынылады. Жылдың 1 (бірінші) шілдесі жартыжылдық есептің есепті күні болып табылады. 1 (бірінші) қаңтардан бастап 30 (отызыншы) маусымға дейін бірінші жарты жылдық жартыжылдық есептің есепті кезеңі болып табылады.
Есепті жылдан кейінгі жылдың 1 (бірінші) қаңтары жылдық есептің есепті күні болып табылады. Алдыңғы жылдық есептің есепті күні жылдық есеп үшін алдыңғы есепті күн болып табылады.
4. Нысан есепті кезең соңында жасалады. Нысандағы деректер мың теңгемен толтырылады. 500 (бес жүз) теңгеден аз сома 0 (нөлге) дейін дөңгелектенеді, ал 500 (бес жүзге) тең және одан жоғары сома 1000 (мың) теңгеге дейін дөңгелектенеді.
5. Нысанға тарату комиссиясының төрағасы, бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адамдар және орындаушы қол қояды.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
6. Жартыжылдық есепті қалыптастырған кезде Нысан маусым үшін жеке және бірінші жартыжылдық үшін жеке жасалады.
7. Жылдық есепті қалыптастырған кезде Нысан желтоқсан үшін жеке және күнтізбелік жыл үшін жеке жасалады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту
Агенттігінің Басқармасының
2021 жылғы 24 ақпандағы
№ 40 Қаулыға
4-қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту агенттігі
Басқармасының
2020 жылғы "14" желтоқсандағы
№ 116 қаулысына
9-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Нысан кімге ұсынылады: қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті орган
Әкімшілік деректердің нысаны www.finreg.kz интернет-ресурсында орналастырылған
Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының тарату комиссиясы жасаған шығыстар туралы есеп
Әкімшілік деректер нысанының индексі: F9-LKB
Кезеңділігі: ай сайын, жартыжылдық, жылдық
Есепті кезең: 20__ жылғы "___" ___________ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: таратылатын банктердің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банктері филиалдарының тарату комиссиялары
Ұсыну мерзімі:
ай сайынғы есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда – есептi айдан кейiнгi айдың 6 (алтыншы) күнінен кешiктiрiлмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда – есептi айдан кейiнгi айдың 8 (сегізінші) күнінен кешiктiрiлмей ұсынылады;
бірінші жартыжылдық үшін есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда – 6 (алтыншы) шілдеден кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда – 8 (сегізінші) шілдеден кешіктірмей;
жылдық есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда – есепті айдан кейінгі жылдың 25 (жиырма бесінші) қаңтарынан кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда – есепті жылдан кейінгі жылдың 30 (отызыншы) қаңтарынан кешіктірмей.
Нысан
(мың теңгемен)
Шығыстардың атауы
Кредиторлар комитеті бекіткен (уәкілетті органмен келісілген) тарату шығыстары сметасына сәйкес шығыстар сомасы
Нақты жұмсалған шығыстар сомасы

3.28
Установка, смена или перенос телефонных номеров
3.29
Услуги центрального депозитария по ведению системы реестров держателей ценных бумаг
3.30
Услуги по обслуживанию банковского счета, переводам и платежам денег, осуществленным без открытия банковского счета
3.31
Услуги по научно-технической обработке документов и сдаче их в архив
3.32
Оплата сбора за регистрацию ликвидации
3.33
Коллекторские услуги
4.
Расходы по приобретению товарно-материальных ценностей
4.1
Расходы для содержания офисного оборудования в рабочем состоянии
4.2
Расходы для содержания транспортных средств
4.3
Расходы для содержания помещений
4.4
Расходы для приобретения бумажной и бланочной продукции
4.5
Расходы на приобретение канцелярских товаров
4.6
Расходы на приобретение горюче-смазочных материалов
5.
Командировочные расходы
6.
Непредвиденные расходы
7.
Прочие расходы
Итого за месяц
Всего за отчетный период
Наименование__________________________ Адрес___________________________________ Телефон ________________________
Адрес электронной почты ________________ Исполнитель__________________________________________ __________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) телефон
Главный бухгалтер или лицо, уполномоченное на подписание отчета _______________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Председатель или лицо, уполномоченное на подписание отчета _____________________________________ ____________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение
к форме отчета о расходах,
произведенных ликвидационной комиссией
ликвидируемого банка, прекращающего
деятельность филиала банка-нерезидента
Республики Казахстан
Пояснение по заполнению формы административных данных
Отчет о расходах, произведенных ликвидационной комиссией ликвидируемого банка,
прекращающего деятельность
филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
(индекс: F9-LKB, периодичность: ежемесячная, полугодовая, годовая)

3.28
Телефон нөмірлерін орнату, ауыстыру немесе басқа жерге орнату
3.29
Орталық депозитарийдің бағалы қағаздарды ұстаушылар тізілімдерінің жүйесін жүргізу қызметі
3.30
Банк шотына қызмет көрсету, банк шотын ашпай жүзеге асырылған ақша аударымдары мен төлемдері бойынша қызмет
3.31
Құжаттарды ғылыми-техникалық өңдеу және оларды мұрағатқа тапсыру қызметі
3.32
Таратуды тіркеу үшін алым төлеу
3.33
Коллекторлық қызмет
4.
Тауарлық-материалдық құндылықтарды сатып алу шығыстары
4.1
Офис жабдықтарын жұмыс бабында ұстау шығыстары
4.2
Көлік құралдарын күтіп-ұстау шығыстары
4.3
Үй-жайларды күтіп-ұстау шығыстары
4.4
Қағаз және бланкілік өнімдерді сатып алу шығыстары
4.5
Кеңсе тауарларын сатып алу шығыстары
4.6
Жанар-жағар май материалдарын сатып алу шығыстары
5.
Іссапар шығыстары
6.
Болжанбаған шығыстар
7.
Өзге шығыстар
Жиынтығы бір айда
Барлығы есепті кезеңде
Атауы___________________ Мекенжайы_____________________
Телефон ________________________
Электрондық пошта мекенжайы ____________________________
Орындаушы____________________________________             ____________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)                   телефон
Бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________            ____________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)                   қолы, телефон
Төраға немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________            ____________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)                   қолы, телефон
Күні 20__ жылғы "____" ______________
Таратылатын банктің,
қызметі тоқтатылатын
Қазақстан Республикасының
бейрезидент-банкі филиалының
тарату комиссиясы жасаған
шығыстар туралы есеп
нысанына
қосымша
Әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының тарату комиссиясы жасаған шығыстар туралы есеп (индексі: F9-LKB, кезеңділігі: ай сайын, жартыжылдық, жылдық)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение по заполнению формы административных данных (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы "Отчет о расходах, произведенных ликвидационной комиссией ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан" (далее – Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 74-4 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан".
3. Ежемесячный отчет составляется за январь, февраль, март, апрель, май, июль, август, сентябрь, октябрь, ноябрь. Отчетной датой ежемесячного отчета является первое число месяца, следующего за отчетным. Предыдущей отчетной датой для ежемесячного отчета является отчетная дата предыдущего отчета.
Полугодовой отчет представляется за первое полугодие. Отчетной датой полугодового отчета является 1 (первое) июля года. Отчетным периодом для полугодового отчета является первое полугодие, начиная с 1 (первого) января по 30 (тридцатое) июня.
Отчетной датой годового отчета является 1 (первое) января года, следующего за отчетным. Предыдущей отчетной датой для годового отчета является отчетная дата предыдущего годового отчета.
4. Форма составляется по состоянию на конец отчетного периода. Данные в Форме заполняются в тысячах тенге. Сумма менее 500 (пятисот) тенге округляется до 0 (нуля), а сумма, равная 500 (пятистам) тенге и выше, округляется до 1000 (тысячи) тенге.
5. Форму подписывает председатель ликвидационной комиссии, главный бухгалтер или лица, уполномоченные на подписание отчета, и исполнитель.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчета
6. При формировании полугодового отчета Форма составляется за июнь с подведением итоговых данных за первое полугодие.
7. При формировании годового отчета Форма составляется за декабрь с подведением итоговых данных за год.
Приложение 5 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 24 февраля 2021 года № 40
Приложение 11 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 14 декабря 2020 года № 116
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в уполномоченный орган по регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.finreg.kz
Журнал учета требований кредиторов ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала
банка-нерезидента Республики Казахстан, заявленных после истечения установленного срока
для предъявления претензий (заявлений), не включенных в реестр требований кредиторов
Индекс формы административных данных: F11-LKB
Периодичность: ежемесячная
Отчетный период: по состоянию на "____" "__________" 20____ года
Круг лиц, представляющих информацию: ликвидационные комиссии ликвидируемых банков, прекращающих деятельность филиалов банков-нерезидентов Республики Казахстан
Срок представления:
ежемесячный отчет:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 6 (шестого) числа месяца, следующего за отчетным;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 8 (восьмого) числа месяца, следующего за отчетным.
Форма

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме (бұдан әрі – Түсіндірме) "Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының тарату комиссиясы жасаған шығыстар туралы есеп" нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 74-4-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Ай сайынғы есеп қаңтар, ақпан, наурыз, сәуір, мамыр, шілде, тамыз, қыркүйек, қазан, қараша үшін жасалады. Есепті айдан кейінгі айдың бірінші күні ай сайынғы есептің есепті күні болып табылады. Алдыңғы есептің есепті күні ай сайынғы есеп үшін алдыңғы есепті күн болып табылады.
Жартыжылдық есеп бірінші жартыжылдық үшін ұсынылады. Жылдың 1 (бірінші) шілдесі жартыжылдық есептің есепті күні болып табылады. 1 (бірінші) қаңтардан бастап 30 (отызыншы) маусымға дейін бірінші жарты жылдық жартыжылдық есептің есепті кезеңі болып табылады.
Есепті жылдан кейінгі жылдың 1 (бірінші) қаңтары жылдық есептің есепті күні болып табылады. Алдыңғы жылдық есептің есепті күні жылдық есеп үшін алдыңғы есепті күн болып табылады.
4. Нысан есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша жасалады. Нысандағы деректер мың теңгемен толтырылады. 500 (бес жүз) теңгеден кем сома 0 (нөлге) дейін дөңгелектенеді, ал 500 (бес жүз) теңгеге тең және одан жоғары сома 1000 (мың) теңгеге дейін дөңгелектенеді.
5. Нысанға тарату комиссиясының төрағасы, бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адамдар және орындаушы қол қояды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
6. Жартыжылдық есепті қалыптастыру кезінде Нысан бірінші жартыжылдық үшін жиынтық деректерді қорытындылай отырып, маусым үшін жасалады.
7. Жылдық есепті қалыптастыру кезінде Нысан бір жыл үшін жиынтық деректерді қорытындылай отырып, желтоқсан үшін жасалады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту
Агенттігінің Басқармасының
2021 жылғы 24 ақпандағы
№ 40 Қаулыға
5-қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту
агенттігі Басқармасының
2020 жылғы "14" желтоқсандағы
№ 116 қаулысына
11-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Нысан кімге ұсынылады: қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті орган
Әкімшілік деректердің нысаны www.finreg.kz интернет-ресурсында орналастырылған
Таратылатын банк, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасы бейрезидент-банкінің филиалы кредиторларының шағымдар (өтініштер) беру үшін белгіленген мерзім өткеннен кейін мәлімделген, кредиторлар талаптарының тізіліміне енгізілмеген талаптарын есепке алу журналы
Әкімшілік деректер нысанының индексі: F11-LKB
Кезеңділігі: ай сайын
Есепті кезең: 20____ жылғы "____" "__________" жағдай бойынша
Ақпарат ұсынатын тұлғалар тобы: таратылатын банктердің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының тарату комиссиялары
Ұсыну мерзімі:
ай сайынғы есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда – есепті айдан кейінгі айдың 6 (алтыншы) күнінен кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда – есепті айдан кейінгі айдың 8 (сегізінші) күнінен кешіктірмей.
Нысан

Установленный срок для предъявления претензий: с "___" ___________ 20___года по "___" __________ 20___года
курсы валют
Наименование кредиторов
Дата обращения
Сумма
в национальной валюте
(в тенге)
в иностранной валюте
Доллары Соединенных Штатов Америки
евро
Российские рубли
иная иностранная валюта
1
2
3
4
5
Всего
продолжение таблицы
Требования, признанные ликвидационной комиссией
Номер и дата протокола ликвидационной комиссии
Признанная сумма
Номер балансового счета
в национальной валюте
(в тенге)
в иностранной валюте
Доллары Соединенных Штатов Америки
евро
Российские рубли
иная иностранная валюта
6
7
8
9
продолжение таблицы
Наименования документов, послуживших основанием для признания требований кредитора
Ответ, направленный кредитору о признании или непризнании его требования
Примечание
дата
номер
10
11
12
13
Наименование_____________________________ Адрес____________________________________Телефон _____________________
Адрес электронной почты ________________ Исполнитель___________________________________________ __________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) телефон
Главный бухгалтер или лицо, уполномоченное на подписание отчета _____________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Председатель или лицо, уполномоченное на подписание отчета _____________________________________ _____________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение
к форме журнала учета требований
кредиторов ликвидируемого банка,
прекращающего деятельность филиала
банка-нерезидента Республики Казахстан,
заявленных после истечения
установленного срока для предъявления
претензий (заявлений), не включенных
в реестр требований кредиторов
Пояснение по заполнению формы административных данных
Журнал учета требований кредиторов ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента
Республики Казахстан, заявленных после истечения установленного срока для предъявления претензий (заявлений),
не включенных в реестр требований кредиторов (индекс: F11-LKB, периодичность: ежемесячная)
Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение по заполнению формы административных данных (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы "Журнал учета требований кредиторов ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан, заявленных после истечения установленного срока для предъявления претензий (заявлений), не включенных в реестр требований кредиторов" (далее - Форма).

Шағымар білдіру үшін белгіленген мерзім: 20___жылғы "___" ___________ бастап 20___жылғы "___" __________ дейін
валюта бағамдары
Кредиторлардың атауы
Өтініш жасау күні
Сомасы
ұлттық валютада (теңгемен)
шетел валютасында
Америка Құрама Штаттарының доллары
еуро
Ресей рублі
өзге шетел валютасы
1
2
3
4
5
Барлығы
кестенің жалғасы
Тарату комиссиясы таныған талаптар
Тарату комиссиясы хаттамасының күні мен нөмірі
Танылған сома
Баланстық шот нөмірі
ұлттық валютада (теңгемен)
шетел валютасында
Америка Құрама Штаттарының доллары
еуро
Ресей рублі
өзге шетел валютасы
6
7
8
9
кестенің жалғасы
Кредитор талаптарын тануға негіз болған құжаттардың атаулары
Кредиторға оның талабының танылғаны туралы жіберілген жауап
Ескерту
күні
нөмірі
10
11
12
13
Атауы___________________ Мекенжайы______________________
Телефоны ________________________
Электрондық пошта мекенжайы ____________________________
Орындаушы____________________________________             ____________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)                   телефоны
Бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________             ____________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)             қолы, телефоны
Төраға немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________             ____________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)                   қолы, телефоны
Күні 20__ жылғы "____" ______________
Таратылатын банк, қызметі
тоқтатылатын
Қазақстан Республикасы
бейрезидент-банкінің филиалы
кредиторларының шағымдар
(өтініштер) беру үшін
белгіленген мерзім өткеннен
кейін мәлімделген,
кредиторлар талаптарының
тізіліміне енгізілмеген
талаптарын есепке алу журналы
нысанына
қосымша
Әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме Таратылатын банк, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасы бейрезидент-банкінің филиалы кредиторларының шағымдар (өтініштер) беру үшін белгіленген мерзім өткеннен кейін мәлімделген, кредиторлар талаптарының тізіліміне енгізілмеген талаптарын есепке алу журналы (индексі: F11-LKB, кезеңділігі: ай сайын)
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме (бұдан әрі – Түсіндірме) "Таратылатын банк, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасы бейрезидент-банкінің филиалы кредиторларының шағымдар (өтініштер) беру үшін белгіленген мерзім өткеннен кейін мәлімделген, кредиторлар талаптарының тізіліміне енгізілмеген талаптарын есепке алу есепке алу журналы" нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.

2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 74-4 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан".
3. Форма составляется ежемесячно по состоянию на конец отчетного периода. Предыдущей отчетной датой для ежемесячного отчета является отчетная дата предыдущего отчета. Данные в Форме заполняются в тысячах тенге. Сумма менее 500 (пятисот) тенге округляется до 0 (нуля), а сумма, равная 500 (пятистам) тенге и выше, округляется до 1000 (тысячи) тенге.
4. Форму подписывает председатель ликвидационной комиссии, главный бухгалтер или лица, уполномоченные на подписание отчета, и исполнитель.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
5. Форма заполняется на основании поступающих письменных требований кредиторов ликвидируемого банков, заявленных после истечения установленного срока для предъявления претензий (заявлений), не включенных в реестр требований кредиторов.
Приложение 6 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 24 февраля 2021 года № 40
Приложение 12 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 14 декабря 2020 года № 116
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в уполномоченный орган по регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.finreg.kz
Отчет о взыскании дебиторской задолженности и состоянии залогового имущества ликвидируемого банка,
прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
Индекс формы административных данных: F12-LKB
Периодичность: полугодовая, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" "__________" 20____ года
Круг лиц, представляющих информацию: ликвидационные комиссии ликвидируемых банков, прекращающих деятельность филиалов банков-нерезидентов Республики Казахстан
Срок представления:
отчет за первое полугодие:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 6 (шестого) июля;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 8 (восьмого) июля;
годовой отчет:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 25 (двадцать пятого) января года, следующего за отчетным;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 30 (тридцатого) января года, следующего за отчетным.
Форма
(в тысячах тенге)
Наименование дебитора
Дебиторская задолженность на отчетную дату
Предъявление иска на взыскание долга
Решения суда в пользу ликвидируемого банка
Дата
Сумма
Дата
Сумма
1
2
3
4
5
6
7
1
Выданные займы, в том числе:
1.1
Юридическим лицам, из них:

2. Нысан "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 74-4-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Нысан ай сайын есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша жасалады. Алдыңғы есептің есепті күні ай сайынғы есеп үшін алдыңғы есепті күн болып табылады. Нысандағы деректер мың теңгемен толтырылады. 500 (бес жүз) теңгеден аз сома 0 (нөлге) дейін дөңгелектенеді, ал 500 (бес жүзге) тең және одан жоғары сома 1000 (мың) теңгеге дейін дөңгелектенеді.
4. Нысанға тарату комиссиясының төрағасы, бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адамдар және орындаушы қол қояды.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
5. Нысан кредиторлар талаптарының тізіліміне енгізілмеген наразылықтарды (өтініштерді) ұсыну үшін белгіленген мерзім өткеннен кейін мәлімделген таратылатын банктер кредиторларының келіп түскен жазбаша талаптарының негізінде толтырылады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту
Агенттігінің Басқармасының
2021 жылғы 24 ақпандағы
№ 40 Қаулыға
6-қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту агенттігі
Басқармасының
2020 жылғы "14" желтоқсандағы
№ 116 қаулысына
12-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Қайда ұсынылады: қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органға
Әкімшілік деректер нысаны www.finreg.kz интернет-ресурсына орналастырылды
Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының дебиторлық берешегін өндіріп алу және кепіл мүлкінің жай-күйі туралы есеп
Әкімшілік деректер нысанының индексі: F12-LKB
Кезеңділігі: жартыжылдық, жылдық
Есеті кезең: 20____ жылғы "____" "__________" жағдай бойынша
Ақпарат ұсынатын тұлғалар тобы: таратылатын банктердің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының тарату комиссиялары
Ұсыну мерзімі:
бірінші жартыжылдық үшін есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда - 6 (алтыншы) шілдеден кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда - 8 (сегізінші) шілдеден кешіктірмей;
жылдық есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда - есепті жылдан кейінгі жылдың 25 (жиырма бесінші) қаңтарынан кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда - есепті жылдан кейінгі жылдың 30 (отызыншы) қаңтарынан кешіктірмей.
Нысан
(мың теңгемен)
Дебитордың атауы
Есепті күндегі дебиторлық берешек
Борышты өндіріп алуға шағым-талап ұсыну
Соттың таратылатын банктің пайдасына шығарған шешімі
Күні
Сомасы
Күні
Сомасы
1
2
3
4
5
6
7
1
Берілген қарыздар, оның ішінде:
1.1
Заңды тұлғаларға, оның ішінде:

1.1.1
Займы, по которым имеется просроченная задолженность по основному долгу и (или) вознаграждению свыше 90 дней
……
……
1.1.2
Прочие займы
……
……
1.2
Физическим лицам, из них:
1.2.1
Займы, по которым имеется просроченная задолженность по основному долгу и (или) вознаграждению свыше 90 дней
……
……
1.2.2
Прочие займы
……
……
2
Прочие дебиторы, в том числе:
2.1
Юридические лица
……
……
2.2
Физические лица
……
……
3
Всего по выданным займам и прочим дебиторам
продолжение таблицы
Исполнение решения суда
Не предъявлен иск в суд (причины)
Исполнено
(сумма)
Не исполнено
Вынесено актов о невозможности взыскания
Признаны банкротами
(дата и орган)
Не исполнено по иным причинам
Дата
Сумма
8
9
10
11
12
13
продолжение таблицы
Залоговое имущество
Наименование
Количество (единиц)
Зарегистрирован в уполномоченном органе (дата)
14
15
16
продолжение таблицы
Мониторинг залогового имущества
Примечание
Дата и номер акта осмотра залогового имущества
Наличие имущества
согласно инвентарной
описи (количество)
Меры, принятые ликвидационной комиссией, по в случае расхождения данных инвентарной описи с данными учета
(графа 15 – графа 18)
17
18
19
20
Наименование_______________________________ Адрес__________________________________Телефон ___________________
Адрес электронной почты ____________________ Исполнитель___________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) телефон
Главный бухгалтер или лицо, уполномоченное на подписание отчета __________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Председатель или лицо, уполномоченное на подписание отчета _____________________________________ __________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение
к форме отчета о взыскании
дебиторской задолженности
и состоянии залогового имущества
ликвидируемого банка, прекращающего
деятельность филиала банка-нерезидента
Республики Казахстан
Пояснение по заполнению формы административных данных
Отчет о взыскании дебиторской задолженности и состоянии залогового имущества ликвидируемого банка,
прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
(индекс: F12-LKB, периодичность: полугодовая, годовая)
Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение по заполнению формы административных данных (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы "Отчет о взыскании дебиторской задолженности и состоянии залогового имущества ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан" (далее - Форма).

1.1.1
Негізгі борыш және (немесе) сыйақы бойынша 90 күннен астам мерзімі өткен берешегі бар қарыздар
……
……
1.1.2
Басқа қарыздар
……
……
1.2
Жеке тұлғаларға, оның ішінде:
1.2.1
Негізгі борыш және (немесе) сыйақы бойынша 90 күннен астам мерзімі өткен берешегі бар қарыздар
……
……
1.2.2
Басқа қарыздар
……
……
2
Басқа дебиторлар, оның ішінде::
2.1
Заңды тұлғалар
……
……
2.2
Жеке тұлғалар
……
……
3
Берілген қарыздар және басқа дебиторлар бойынша барлығы
кестенің жалғасы
Сот шешімінің орындалуы
Сотқа талап-арыз берілген жоқ (себептер)
Орындалған
(сомасы)
Орындалмаған
Өндіріп алудың мүмкін болмайтыны туралы актілер шығарылды
Банкрот болып танылғандар (Күні және орган)
Өзге себептермен орындалмаған
Күні
Сомасы
8
9
10
11
12
13
кестенің жалғасы
Кепіл мүлік
Атауы
Саны (бірлік)
Уәкілетті органда тіркелген (күні)
14
15
16
кестенің жалғасы
Кепіл мүлкін мониторингтеу
Ескерту
Кепіл мүлкін тексеру актісінің күні мен нөмірі
Түгендеу тізімдемесіне сәйкес мүліктің болуы
(саны)
Тарату комиссиясы түгендеу тізімдемесі деректерінің есепке алу деректерімен алшақтығы болған жағдайда қабылдаған шаралар (15-баған –18-баған)
17
18
19
20
Атауы___________________ Мекенжайы_______________________
Телефоны ________________________
Электрондық пошта мекенжайы ____________________________
Орындаушы____________________________________             ____________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)             телефоны
Бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________             ____________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)             қолы, телефоны
Төраға немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________             ____________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)                   қолы, телефоны
Күні 20__ жылғы "____" ______________
Таратылатын банктің, қызметі
тоқтатылатын
Қазақстан Республикасының
бейрезидент-банкі филиалының
дебиторлық берешегін өндіріп
алу және кепіл мүлкінің жай-
күйі туралы есеп нысанына
қосымша
Әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының дебиторлық берешегін өндіріп алу және кепіл мүлкінің жай-күйі туралы есеп (индекс: F12-LKB, кезеңділігі: жартыжылдық, жылдық)
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме (бұдан әрі – Түсіндірме) "Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының дебиторлық берешегін өндіріп алу және кепіл мүлкінің жай-күйі туралы есеп" нысанын (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.

2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 74-4 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан".
3. Полугодовой отчет представляется за первое полугодие. Отчетной датой полугодового отчета является 1 (первое) июля года. Отчетным периодом для полугодового отчета является первое полугодие, начиная с 1 (первого) января по 30 (тридцатое) июня.
Отчетной датой годового отчета является 1 (первое) января года, следующего за отчетным. Предыдущей отчетной датой для годового отчета является отчетная дата предыдущего годового отчета.
4. Форма составляется по состоянию на конец отчетного периода. Данные в Форме заполняются в тысячах тенге. Сумма менее 500 (пятисот) тенге округляется до 0 (нуля), а сумма, равная 500 (пятистам) тенге и выше, округляется до 1000 (тысячи) тенге.
5. Форму подписывает председатель ликвидационной комиссии, главный бухгалтер или лица, уполномоченные на подписание отчета, и исполнитель.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчета
6. В строках 1.1.2 и 1.2.2 отражаются сведения по выданным займам по которым просроченная задолженность отсутствует и (или) по которым имеется просроченная задолженность по основному долгу и (или) вознаграждению до 90 (девяносто) дней.
7. В графе 1 указывается порядковый номер дебитора (без учета двойной нумерации одних и тех же дебиторов).
8. В графе 3 указывается сумма дебиторской задолженности, в том числе сумма основного долга, вознаграждения и прочая дебиторская задолженность.
9. В графах 4 и 5 указывается информация о предъявлении иска в суд на взыскание долга, в том числе поданного банком до лишения лицензии.
10. В графе 8 указывается информация по исполнению решения суда в отчетном периоде.
11. В графе 13 указывается информация о причинах не предъявления иска в суд.
12. Графа 14 предназначена для отражения сведений о наименовании залогового имущества, в том числе вида обеспечения, местонахождение, подробная характеристика имущества.
13. Графа 15 предназначена для отражения количества залогового имущества по видам обеспечения. Если в рамках одного договора о залоге предусмотрено несколько видов обеспечения, каждый из этих видов обеспечения указывается как 1 (одна) единица. Однородное залоговое обеспечение являясь идентичным, а также имеющие сходные характеристики и состоящие из схожих компонентов указывается как 1 (одна) единица.
14. Графа 19 предназначена для отражения сведений о мерах, принятых ликвидационной комиссией в случае расхождения данных инвентарной описи с данными учета (разница между графами 15 и 18).

2. Нысан "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 74-4-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Жартыжылдық есеп бірінші жартыжылдық үшін ұсынылады. Жылдың 1 (бірінші) шілдесі жартыжылдық есептің есепті күні болып табылады. 1 (бірінші) қаңтардан бастап 30 (отызыншы) маусымға дейін бірінші жарты жылдық жартыжылдық есептің есепті кезеңі болып табылады.
Есепті жылдан кейінгі жылдың 1 (бірінші) қаңтары жылдық есептің есепті күні болып табылады. Алдыңғы жылдық есептің есепті күні жылдық есеп үшін алдыңғы есепті күн болып табылады.
4. Нысан есепті кезең соңындағы жағдай бойынша жасалады. Нысандағы деректер мың теңгемен толтырылады. 500 (бес жүз) теңгеден кем сома 0 (нөлге) дейін дөңгелектенеді, ал 500 (бес жүзге) тең және одан жоғары сома 1000 (мың) теңгеге дейін дөңгелектенеді.
5. Нысанға тарату комиссиясының төрағасы, бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адамдар және орындаушы қол қояды.
2-тарау. Есептің нысанын толтыру бойынша түсіндірме
6. 1.1.2 және 1.2.2-жолдарда берілген қарыздар бойынша негізгі борыш және (немесе) сыйақы бойынша 90 (тоқсан) күннен астам мерзімі өткен берешегі жоқ және (немесе) бар деген мәліметтер көрсетіледі.
7. 1-бағанда дебитордың реттік нөмірі (сол бір дебиторлардың қосарлы нөмірленуін есепке алмағанда) көрсетіледі.
8. 3-бағанда дебиторлық берешек сомасы, оның ішінде негізгі борыш, сыйақы және басқа дебиторлық берешек сомасы көрсетіледі.
9. 4 және 5-бағандарда банк лицензиядан айырылғанға дейін қоса, борышты өндіріп алуға талап-арызбен сотқа шағымдану туралы ақпарат көрсетіледі.
10. 8-бағанда есепті кезеңде сот шешімдерінің орындалуы жөніндегі ақапарат көрсетіледі.
11. 13-бағанда сотқа талап-арыз бермеу себептері туралы ақпарат көрсетіледі.
12. 14-баған кепіл мүлкінің атауын, оның ішінде мүліктің қамтамасыз ету түрні, орналасқан жерін, толық сипаттамасын көрсету үшін арналған.
13. 15-баған кепіл мүлкінің қамтамасыз ету түрлері бойынша санын көрсету үшін арналған. Егер кепіл туралы бір шарт шеңберінде қамтамасыз етудің бірнеше түрлері көзделсе, әрбір осындай қамтамасыз етудің түрлері 1 (бір) бірлік ретінде көрсетіледі. Біртекті, сонымен қатар ұқсас сипаттамаларға ие және ұқсас компоненттерден тұратын біртекті кепілдік қамтамасыз ету 1 (бір) бірлік ретінде көрсетіледі.
14. 19-баған тарату комиссиясының түгендеу тізімдемесі деректерінің есепке алу деректерімен алшақтығы болған жағдайда қабылдаған шаралары туралы мәліметтерді (15 және 18-бағандар арасындағы айырмашылық) көрсету үшін арналған.

15. В графе 20 указываются иная дополнительная информация, в том числе причины, препятствующие взысканию дебиторской задолженности.
Приложение 7 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 24 февраля 2021 года № 40
Приложение 13 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 14 декабря 2020 года № 116
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в уполномоченный орган по регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.finreg.kz
Отчет о возбужденных уголовных делах в отношении руководящих работников, должников, председателя, членов или работников ликвидационной комиссии ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
Индекс формы административных данных: F13-LKB
Периодичность: полугодовая, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" "__________" 20____ года
Круг лиц, представляющих информацию: ликвидационные комиссии ликвидируемых банков, прекращающих деятельность филиалов банков-нерезидентов Республики Казахстан.
Срок представления:
отчет за первое полугодие:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 6 (шестого) июля;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 8 (восьмого) июля;
годовой отчет:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 25 (двадцать пятого) января года, следующего за отчетным;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 30 (тридцатого) января года, следующего за отчетным.
Форма
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица, в отношении которого возбуждено уголовное дело
Дата возбуждения уголовного дела, номер
Наименование органа, возбудившего уголовное дело
Сумма нанесенного ущерба
(в тысячах тенге)
Характер ущерба
1
2
3
4
5
6
продолжение таблицы
Предъявление ликвидационной комиссией гражданского иска в рамках уголовного дела (номер и дата письма)
Признание ликвидационной комиссии гражданским истцом
Результаты рассмотрения уголовного дела, в том числе результаты рассмотрения гражданского иска
Примечание
7
8
9
10
Наименование_______________________________ Адрес__________________________________Телефон ___________________
Адрес электронной почты ____________________ Исполнитель___________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) телефон
Главный бухгалтер или лицо, уполномоченное на подписание отчета __________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Председатель или лицо, уполномоченное на подписание отчета _____________________________________ __________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение
к форме отчета о возбужденных
уголовных делах в отношении
руководящих работников, должников, председателя,
членов или работников ликвидационной комиссии
ликвидируемого банка, прекращающего деятельность
филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
Пояснение по заполнению формы административных данных
Отчет о возбужденных уголовных делах в отношении руководящих работников, должников, председателя,
членов или работников ликвидационной комиссии ликвидируемого банка,
прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
(индекс: F13-LKB, периодичность: полугодовая, годовая)

15. 20-бағанда өзге де қосымша ақпарат, оның ішінде дебиторлық берешекті өндіріп алуға кедергі келтіретін себептер көрсетіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту
Агенттігінің Басқармасының
2021 жылғы 24 ақпандағы
№ 40 Қаулыға
7-қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту
агенттігі Басқармасының
2020 жылғы "14" желтоқсандағы
№ 116 қаулысына
13-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Нысан қайда ұсынылады: қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органға.
Әкімшілік деректер нысаны: www.finreg.kz интернет-ресурсында орналастырылған.
Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының тарату комиссиясының басшы қызметкерлеріне, борышкерлеріне, төрағасына, мүшелеріне немесе қызметкерлеріне қатысты қозғалған қылмыстық істер туралы есеп
Әкімшілік деректер нысанының индексі: F13-LKB
Кезеңділігі: жартыжылдық, жылдық
Есепті кезең: 20__жылғы "___"________ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: таратылатын банктердің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банктері филиалдарының тарату комиссиялары
Ұсыну мерзімі:
бірінші жартыжылдық үшін есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда - 6 (алтыншы) шілдеден кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда - 8 (сегізінші) шілдеден кешіктірмей;
жылдық есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда есепті жылдан кейінгі жылдың - 25 (жиырма бесінші) қаңтарынан кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда есепті жылдан кейінгі жылдың - 30 (отызыншы) қаңтарынан кешіктірмей.
Нысан
Қылмыстық іс қозғалған тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Қылмыстық іс қозғалған күн, нөмірі
Қылмыстық іс қозғаған органның атауы
Келтірілген зиянның сомасы (мың теңгемен)
Зиянның сипаты
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғасы
Тарату комиссиясының қылмыстық іс шеңберінде азаматтық талап-арыз беруі (хаттың нөмірі мен күні)
Тарату комиссиясының азаматтық талапкер болып танылуы
Қылмыстық істі қарау нәтижелері, оның ішінде азаматтық талап-арызды қарау нәтижелері
Ескертпе
7
8
9
10
Атауы ___________________ Мекенжайы _______________________
Телефоны ________________________
Электрондық пошта мекенжайы ____________________________
Орындаушы ____________________________________             ____________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)             телефоны
Бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________            ____________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)                   қолы, телефоны
Төраға немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________            ____________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)                   қолы, телефоны
Күні 20__ жылғы "____" ______________
Таратылатын банктің, қызметі
тоқтатылатын
Қазақстан Республикасының
бейрезидент-банкі филиалының
тарату комиссиясының басшы
қызметкерлеріне,
борышкерлеріне, төрағасына,
мүшелеріне немесе
қызметкерлеріне қатысты
қозғалған қылмыстық істер
туралы есеп нысанына
қосымша
Әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының тарату комиссиясының басшы қызметкерлеріне, борышкерлеріне, төрағасына, мүшелеріне немесе қызметкерлеріне қатысты қозғалған қылмыстық істер туралы есеп (индекс: F13-LKB, кезеңділігі: жартыжылдық, жылдық)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение по заполнению формы административных данных (далее - Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы "Отчет о возбужденных уголовных делах в отношении руководящих работников, должников, председателя, членов или работников ликвидационной комиссии ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан" (далее - Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 74-4 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан".
3. Полугодовой отчет представляется за первое полугодие. Отчетной датой полугодового отчета является 1 (первое) июля года. Отчетным периодом для полугодового отчета является первое полугодие, начиная с 1 (первого) января по 30 (тридцатое) июня.
Отчетной датой годового отчета является 1 (первое) января года, следующего за отчетным. Предыдущей отчетной датой для годового отчета является отчетная дата предыдущего годового отчета.
4. Форму подписывает председатель ликвидационной комиссии, главный бухгалтер или лица, уполномоченные на подписание отчета, и исполнитель.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчета
5. В графе 10 указывается иная дополнительная информация о возбужденных уголовных делах в отношении руководящих работников, должников, председателя, членов или работников ликвидационной комиссии ликвидируемого банка.
Приложение 8 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 24 февраля 2021 года № 40
Приложение 15 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 14 декабря 2020 года № 116
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в уполномоченный орган по регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.finreg.kz
Список кредиторов ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан на начало ликвидационного процесса
Индекс: F15-LKB
Периодичность: разовая
Отчетный период: по состоянию на "____" "__________" 20____ года
Круг лиц, представляющих информацию: ликвидационные комиссии ликвидируемых банков, прекращающих деятельность филиалов банков-нерезидентов Республики Казахстан
Срок представления: в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней с даты истечения срока составления промежуточного ликвидационного баланса
Форма
(курсы валют)
Номер балансового счета
Наименование кредитора
1
2
3
Итого по счету
Итого по счету
Итого по счету
Всего
продолжение таблицы
Сумма кредиторской задолженности на начало ликвидационного процесса
в национальной валюте
(в тенге)
в иностранной валюте
доллары Соединенных Штатов Америки
евро
российские рубли
иная иностранная валюта
4
Наименование_______________________________ Адрес__________________________________Телефон ___________________
Адрес электронной почты ____________________ Исполнитель___________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) телефон
Главный бухгалтер или лицо, уполномоченное на подписание отчета __________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Председатель или лицо, уполномоченное на подписание отчета _____________________________________ __________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение
к форме списка кредиторов ликвидируемого банка,
прекращающего деятельность филиала
банка-нерезидента Республики Казахстан
на начало ликвидационного процесса
Пояснение по заполнению формы административных данных
Список кредиторов ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан на начало ликвидационного процесса
(индекс: F15-LKB, периодичность: разовая)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме (бұдан әрі- Түсіндірме) "Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының тарату комиссиясының басшы қызметкерлеріне, борышкерлеріне, төрағасына, мүшелеріне немесе қызметкерлеріне қатысты қозғалған қылмыстық істер туралы есеп" нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 74-4-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Жартыжылдық есеп бірінші жартыжылдық үшін ұсынылады. Жылдың 1 (бірінші) шілдесі жартыжылдық есептің есепті күні болып табылады. 1 (бірінші) қаңтардан бастап 30 (отызыншы) маусымға дейін бірінші жарты жылдық жартыжылдық есептің есепті кезеңі болып табылады.
Есепті жылдан кейінгі жылдың 1 (бірінші) қаңтары жылдық есептің есепті күні болып табылады. Алдыңғы жылдық есептің есепті күні жылдық есеп үшін алдыңғы есепті күн болып табылады.
4. Нысанға тарату комиссиясының төрағасы, бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адамдар және орындаушы қол қояды.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
5. 10-бағанда таратылатын банктің тарату комиссиясының басшы қызметкерлеріне, борышкерлеріне, төрағасына, мүшелеріне немесе қызметкерлеріне қатысты қозғалған қылмыстық істер туралы өзге де қосымша ақпарат көрсетіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту
Агенттігінің Басқармасының
2021 жылғы 24 ақпандағы
№ 40 Қаулыға
8-қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту
агенттігі Басқармасының
2020 жылғы "14" желтоқсандағы
№ 116 қаулысына
15-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Нысан қайда ұсынылады: Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органға.
Әкімшілік деректер нысаны www.finreg.kz интернет-ресурсында орналастырылған.
Тарату процесінің басындағы таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының кредиторлары тізімі
Индексі: F15-LKB
Кезеңділігі: біржолғы
Есепті кезең: 20__жылғы "___"________ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: таратылатын банктердің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының тарату комиссиялары.
Ұсыну мерзімі: аралық тарату балансын жасау мерзімі өткен күннен бастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде
Нысан
(валюталар бағамы)
Баланстық шоттың нөмірі
Кредитордың атауы
1
2
3
Шот бойынша жиынтығы
Шот бойынша жиынтығы
Шот бойынша жиынтығы
Барлығы
кестенің жалғасы
Тарату процесінің басындағы кредиторлық берешек сомасы
ұлттық валютада (теңгемен)
в иностранной валюте
Америка Құрама Штаттарының доллары
еуро
Ресей рублі
өзге шетел валютасы
4
Атауы ___________________ Мекенжайы _______________________
Телефоны ________________________
Электрондық пошта мекенжайы ____________________________
Орындаушы ____________________________________             ____________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)                   телефоны
Бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________             ____________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)                   қолы, телефоны
Төраға немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________             ____________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)                   қолы, телефоны
Күні 20__ жылғы "____" ______________
Тарату процесінің басындағы
Қазақстан Республикасының
бейрезидент- банкі филиалының
қызметін тоқтататын
таратылатын банк
кредиторларының тізімі
нысанына
қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме Тарату процесінің басындағы Қазақстан Республикасының бейрезидент - банкі филиалының қызметін тоқтататын таратылатын банк кредиторларының тізімі (индексі: F15-LKB, кезеңділігі: біржолғы)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение по заполнению формы административных данных (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы "Список кредиторов ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан на начало ликвидационного процесса" (далее – Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 74-4 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан".
3. Форма представляется в уполномоченный орган вместе с промежуточным ликвидационным балансом.
4. Форму подписывает председатель ликвидационной комиссии, главный бухгалтер или лица, уполномоченные на подписание отчета, и исполнитель.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчета
5. В графе 1 указывается порядковый номер кредитора (без учета двойной нумерации одних и тех же кредиторов).
Приложение 9 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 24 февраля 2021 года № 40
Приложение 16 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 14 декабря 2020 года № 116
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в уполномоченный орган по регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.finreg.kz
Журнал учета заявленных кредиторами ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала
банка-нерезидента Республики Казахстан претензий (заявлений)
Индекс: F16-LKB
Периодичность: разовая
Отчетный период: по состоянию на "____" "__________" 20____ года
Круг лиц, представляющих информацию: ликвидационные комиссии ликвидируемых банков, прекращающих деятельность филиалов банков-нерезидентов Республики Казахстан
Срок представления: в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней с даты истечения срока составления промежуточного ликвидационного баланса
Форма
Наименование кредитора
Дата обращения
Сумма
в национальной валюте
(в тенге)
в иностранной валюте
доллары Соединенных Штатов Америки
евро
российские рубли
иная иностранная валюта
1
2
3
4
продолжение таблицы
Требования, признанные ликвидационной комиссией
Номер и дата протокола ликвидационной комиссии
Сумма
Номера балансовых счетов
в национальной валюте
(в тенге)
в иностранной валюте
доллары Соединенных Штатов Америки
евро
российские рубли
иная иностранная валюта
5
6
7
продолжение таблицы
Требования, непризнанные ликвидационной комиссией
Номер и дата протокола ликвидационной комиссии
Сумма
Номера балансовых счетов
в национальной валюте
(в тенге)
в иностранной валюте
доллары Соединенных Штатов Америки
евро
российские рубли
иная иностранная валюта
8
9
10
продолжение таблицы
Наименования документов, послуживших основанием для признания (непризнания) ликвидационной комиссией требований кредитора
Номер и дата ответа, направленного ликвидационной комиссией кредитору о признании (непризнании) его требования
Примечание
11
12
13
На оборотной стороне последнего листа Журнал учета заявленных кредиторами ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан претензий (заявлений) делается запись "Пронумеровано и прошнуровано _____ листов".
Наименование_______________________________ Адрес__________________________________Телефон ___________________
Адрес электронной почты ____________________ Исполнитель___________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) телефон
Главный бухгалтер или лицо, уполномоченное на подписание отчета __________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Председатель или лицо, уполномоченное на подписание отчета _____________________________________ __________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение
к форме журнал учета заявленных кредиторами
ликвидируемого банка, прекращающего деятельность
филиала банка-нерезидента
Республики Казахстан претензий (заявлений)
Пояснение по заполнению формы административных данных
Журнал учета заявленных кредиторами ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан претензий (заявлений)
(индекс: F16-LKB, периодичность: разовая)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме (бұдан әрі- Түсіндірме) "Тарату процесінің басындағы Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының қызметін тоқтататын таратылатын банк кредиторларының тізімі" нысанын (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 74-4-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Нысан уәкілетті органға аралық тарату балансымен бірге ұсынылады.
4. Нысанға тарату комиссиясының төрағасы, бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адамдар және орындаушы қол қояды.
2-тарау. Есептің нысанын толтыру бойынша түсіндірме
5. 1-бағанда кредитордың реттік нөмірі көрсетіледі (сол кредиторлардың қосарлы нөмірленуін есепке алмағанда).
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту
Агенттігінің Басқармасының
2021 жылғы 24 ақпандағы
№ 40 Қаулыға
9-қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту
агенттігі Басқармасының
2020 жылғы "14" желтоқсандағы
№ 116 қаулысына
16-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Нысан қайда ұсынылады: қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органға.
Әкімшілік деректер нысаны: www.finreg.kz интернет-ресурсында орналастырылған.
Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының кредиторлары мәлімдеген шағымдарды (өтініштерді) есепке алу журналы
Индекс: F16-LKB
Кезеңділігі: біржолғы
Есепті кезең: 20__ жылғы "___" "___________" жағдай бойынша
Ақпарат ұсынатын тұлғалар тобы: таратылатын банктердің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының тарату комиссиялары
Ұсыну мерзімі: аралық тарату балансын жасау мерзімі өткен күннен бастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде
Нысан
Кредитордың атауы
Өтініш жасау күні
Сома
ұлттық валютада (мың теңгемен)
шетел валютасымен
Америка Құрама Штаттарының доллары
еуро
Ресей рублі
өзге шетел валютасы
1
2
3
4
кестенің жалғасы
Тарату комиссиясы таныған талаптар
Тарату комиссиясы хаттамасының нөмірі мен күні
Сомасы
Баланстық шоттардың нөмірлері
ұлттық валютада (мың теңгемен)
шетел валютасымен
Америка Құрама Штаттарының доллары
еуро
Ресей рублі
өзге шетел валютасы
5
6
7
кестенің жалғасы
Тарату комиссиясы танымаған талаптар
Тарату комиссиясы хаттамасының нөмірі мен күні
Сомасы
Баланстық шоттардың нөмірлері
ұлттық валютада (мың теңгемен)
шетел валютасымен
Америка Құрама Штаттарының доллары
еуро
Ресей рублі
өзге шетел валютасы
8
9
10
кестенің жалғасы
Тарату комиссиясының кредитор талаптарын тануы (танымауы) үшін негіз болған құжаттардың атауы
Тарату комиссиясының кредиторға оның талабының танылғаны (танылмағаны) туралы жіберген жауабының нөмірі мен күні
Ескертпе
11
12
13
Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының кредиторлары мәлімдеген шағымдарды (өтініштерді) есепке алу журналының соңғы парағының келесі бетінде "_____ парақта нөмірленген және тігілген" деген жазба жазылады.
Атауы___________________ Мекенжайы_______________________
Телефон ________________________
Электрондық пошта мекенжайы ____________________________
Орындаушы ___________________________________             ____________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)             телефон
Бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________             ____________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)             қолы, телефон
Төраға немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________             ____________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)             қолы, телефон
Күні 20__жылғы "____" ______________
Таратылатын банктің, қызметі
тоқтатылатын
Қазақстан Республикасының
бейрезидент-банкі филиалының
кредиторлары мәлімдеген
шағымдарды (өтініштерді)
есепке алу журналы нысанына
қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының кредиторлары мәлімдеген шағымдарды (өтініштерді) есепке алу журналы (индекс: F16-LKB, кезеңділігі: бір реттік)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение по заполнению формы административных данных (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы "Журнал учета заявленных кредиторами ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан претензий (заявлений)" (далее – Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 74-4 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан".
3. Форма представляется в уполномоченный орган вместе с промежуточным ликвидационным балансом.
4. Форму подписывает председатель ликвидационной комиссии, главный бухгалтер или лица, уполномоченные на подписание отчета, и исполнитель.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчета
5. В графе 1 указывается порядковый номер кредитора (без учета двойной нумерации одних и тех же кредиторов).
Приложение 10 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 24 февраля 2021 года № 40
Приложение 17 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 14 декабря 2020 года № 116
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в уполномоченный орган по регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.finreg.kz
Журнал учета невостребованной кредиторской задолженности ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
Индекс: F17-LKB
Периодичность: разовая
Отчетный период: по состоянию на "____" "__________" 20____ года
Круг лиц, представляющих информацию: ликвидационные комиссии ликвидируемых банков, прекращающих деятельность филиалов банков-нерезидентов Республики Казахстан
Срок представления: в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней с даты истечения срока составления промежуточного ликвидационного баланса
Форма
курсы валют
Наименование кредитора
Задолженность, невостребованная кредитором
Сумма
Номер балансового счета
в национальной валюте
(в тенге)
в иностранной валюте
доллары Соединенных Штатов Америки
евро
российские рубли
иная иностранная валюта
1
2
3
4
На оборотной стороне последнего листа журнала учета невостребованной кредиторской задолженности ликвидируемого банка делается запись "Пронумеровано и прошнуровано _____ листов".
Наименование_______________________________ Адрес__________________________________Телефон ___________________
Адрес электронной почты ____________________ Исполнитель___________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) телефон
Главный бухгалтер или лицо, уполномоченное на подписание отчета __________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Председатель или лицо, уполномоченное на подписание отчета _____________________________________ __________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение
к форме журнала учета невостребованной
кредиторской задолженности ликвидируемого банка,
прекращающего деятельность филиала
банка-нерезидента Республики Казахстан
Пояснение по заполнению формы административных данных
Журнал учета невостребованной кредиторской задолженности ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
(индекс: F17-LKB, периодичность: разовая)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме (бұдан әрі – Түсіндірме) "Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының кредиторлары мәлімдеген шағымдарды (өтініштерді)" нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 74-4-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Нысан уәкілетті органға аралық тарату балансымен бірге ұсынылады.
4. Нысанға тарату комиссиясының төрағасы, бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адамдар және орындаушы қол қояды.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
5. 1-бағанда кредитордың реттік нөмірі көрсетіледі (сол кредиторлардың қосарлы нөмірленуін есепке алмағанда).
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту
Агенттігінің Басқармасының
2021 жылғы 24 ақпандағы
№ 40 Қаулыға
10-қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту
агенттігі Басқармасының
2020 жылғы "14" желтоқсандағы
№ 116 қаулысына
17-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Қайда ұсынылады: қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органға
Әкімшілік деректер нысаны: www.finreg.kz интернет-ресурсында орналастырылған.
Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының талап етілмеген кредиторлық берешегін есепке алу журналы
Индекс: F17-LKB
Кезеңділігі: біржолғы
Есепті кезең: 20__ жылғы "___" "___________" жағдай бойынша
Ақпарат ұсынатын тұлғалар тобы: таратылатын банктердің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банктері филиалдарының тарату комиссиялары
Ұсыну мерзімі: аралық тарату балансын жасау мерзімі өткен күннен бастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде
Нысан
валюталар бағамы
Кредитордың атауы
Кредитор талап етпеген берешек
Сомасы
Баланстық шоттың нөмірі
ұлттық валютада (мың теңгемен)
шетел валютасында
Америка Құрама Штаттарының доллары
еуро
Ресей рублі
өзге шетел валютасы
1
2
3
4
Таратылатын банктің талап етілмеген кредиторлық берешегін есепке алу журналының соңғы парағының келесі бетінде "_____ парақта нөмірленген және тігілген" деген жазба жазылады.
Атауы___________________ Мекенжайы _____________________
Телефон ________________________
Электрондық пошта мекенжайы ____________________________
Орындаушы ___________________________________             ____________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)             телефон
Бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________             ____________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)                   қолы, телефон
Төраға немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________             ____________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)                   қолы, телефон
Күні 20__жылғы "____" ______________
Қазақстан Республикасының
бейрезидент-банкі филиалының
қызметін тоқтататын
таратылатын банктің талап
етілмеген кредиторлық
берешегін есепке алу журналы
нысанына
қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының талап етілмеген кредиторлық берешегін есепке алу журналы (индекс: F17-LKB, кезеңділігі: бір реттік)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение по заполнению формы административных данных (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы "Журнал учета невостребованной кредиторской задолженности ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан" (далее – Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 74-4 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан".
3. Форма представляется в уполномоченный орган вместе с промежуточным ликвидационным балансом.
4. Форму подписывает председатель ликвидационной комиссии, главный бухгалтер или лица, уполномоченные на подписание отчета, и исполнитель.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчета
5. В графе 1 указывается порядковый номер кредитора (без учета двойной нумерации одних и тех же кредиторов).
Приложение 11 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 24 февраля 2021 года № 40
Приложение 18 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 14 декабря 2020 года № 116
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в уполномоченный орган по регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.finreg.kz
Журнал учета собственного имущества ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
Индекс: F18-LKB
Периодичность: разовая
Отчетный период: по состоянию на "____" "__________" 20____ года
Круг лиц, представляющих информацию: ликвидационные комиссии ликвидируемых банков, прекращающих деятельность филиалов банков-нерезидентов Республики Казахстан
Срок представления: в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней с даты истечения срока составления промежуточного ликвидационного баланса
Форма
(в тысячах тенге)
Наименование имущества
Балансовая стоимость имущества на начало ликвидационного процесса
Инвентаризация имущества
Акт инвентаризации (номер и дата)
Фактическое наличие имущества (согласно инвентарной описи)
Расхождения данных инвентарной описи с данными учета
Меры, принятые ликвидационной комиссией
недостача
излишки
1
2
3
4
5
6
7
8
Итого по счету
Итого по счету
Всего
продолжение таблицы
Реализация имущества
Списание имущества
Начисленная амортизация за отчетный период
Балансовая стоимость на дату составления промежуточного ликвидационного баланса
Примечание
Стоимость реализации
Номер и дата договора купли- продажи
Наименование и номер документа, подтверждающего поступление денег
Сумма
Основание, наименование и номер документа, подтверждающего списание имущества
9
10
11
12
13
14
15
16
На оборотной стороне последнего листа журнала учета собственного имущества ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан делается запись "Пронумеровано и прошнуровано _____ листов".
Наименование_______________________________ Адрес__________________________________Телефон ___________________
Адрес электронной почты ____________________ Исполнитель___________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) телефон
Главный бухгалтер или лицо, уполномоченное на подписание отчета __________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Председатель или лицо, уполномоченное на подписание отчета _____________________________________ __________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение
к форме журнала учета
собственного имущества ликвидируемого банка,
прекращающего деятельность филиала
банка-нерезидента Республики Казахстан
Пояснение по заполнению формы административных данных
Журнал учета собственного имущества ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
(индекс: F18-LKB, периодичность: разовая)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме (бұдан әрі – Түсіндірме) "Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының талап етілмеген кредиторлық берешегін есепке алу журналы" нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 74-4-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Нысан уәкілетті органға аралық тарату балансымен бірге ұсынылады.
4. Нысанға тарату комиссиясының төрағасы, бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адамдар және орындаушы қол қояды.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
5. 1-бағанда кредитордың реттік нөмірі көрсетіледі (сол кредиторлардың қосарлы нөмірленуін есепке алмағанда).
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту
Агенттігінің Басқармасының
2021 жылғы 24 ақпандағы
№ 40 Қаулыға
11-қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту
агенттігі Басқармасының
2020 жылғы "14" желтоқсандағы
№ 116 қаулысына
18-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Қайда ұсынылады: қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органға
Әкімшілік деректер нысаны: www.finreg.kz интернет-ресурсында орналастырылған
Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының меншікті мүлкін есепке алу журналы
Индекс: F18-LKB
Кезеңділігі: біржолғы
Есепті кезең: 20__ жылғы "___" "___________" жағдай бойынша
Ақпарат ұсынатын тұлғалар тобы: таратылатын банктердің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банктері филиалдарының тарату комиссиялары
Ұсыну мерзімі: аралық тарату балансын жасау мерзімі өткен күннен бастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде
Нысан
(мың теңгемен)
Мүліктің атауы
Тарату проце сінің басындағы мүліктің баланстық құны
Мүлікті түгендеу
Түгендеу акті (нөмірі мен күні)
Мүліктің іс жүзінде болуы (түгендеу тізімдемесіне сәйкес)
Түгендеу тізімдемесі деректерінің есепке алу деректерімен алшақтықтары
Тарату комиссиясы қабылдаған шаралар
кем шығуы
артылуы
1
2
3
4
5
6
7
8
Шот бойынша жиынтығы
Шот бойынша жиынтығы
Барлығы
кестенің жалғасы
Мүлікті сату
Мүлікті есептен шығару
Есепті кезеңде есептелген амортизация
Аралық тарату балансын жасау күніндегі баланстық құны
Ескерту
Сату құны
Сатып алу- сату шартының нөмірі мен күні
Ақшаның түсуін растайтын құжаттың атауы мен нөмірі
Сомасы
Мүлікті есептен шығаруды растайтын құжаттың негіздемесі, атауы мен нөмірі
9
10
11
12
13
14
15
16
Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының меншікті мүлкін есепке алу журналының соңғы парағының келесі бетінде "_____ парақта нөмірленген және тігілген" деген жазба жазылады.
Атауы___________________ Мекенжайы_____________________
Телефон ________________________
Электрондық пошта мекенжайы ____________________________
Орындаушы ____________________________________             ____________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)                   телефон
Бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________             ____________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)                   қолы, телефон
Төраға немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________             ____________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)                   қолы, телефон
Күні 20__жылғы "____" ______________
Таратылатын банктің, қызметі
тоқтатылатын
Қазақстан Республикасының
бейрезидент-банкі филиалының
меншікті мүлкін есепке алу
журналы нысанына
қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының меншікті мүлкін есепке алу журналы (индекс: F18-LKB, кезеңділігі: бір реттік)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение по заполнению формы административных данных (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы "Журнал учета собственного имущества ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан" (далее – Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 74-4 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан".
3. Форма представляется в уполномоченный орган вместе с промежуточным ликвидационным балансом. Данные в Форме заполняются в тысячах тенге. Сумма менее 500 (пятисот) тенге округляется до 0 (нуля), а сумма, равная 500 (пятистам) тенге и выше, округляется до 1000 (тысячи) тенге.
4. Форму подписывает председатель ликвидационной комиссии, главный бухгалтер или лица, уполномоченные на подписание отчета, и исполнитель.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчета
5. Форма заполняется на основании данных бухгалтерского учета ликвидируемого банка и инвентаризации имущества.
Приложение 12 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 24 февраля 2021 года № 40
Приложение 19 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 14 декабря 2020 года № 116
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в уполномоченный орган по регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.finreg.kz
Журнал учета дебиторской задолженности ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
Индекс: F19-LKB
Периодичность: разовая
Отчетный период: по состоянию на "____" "__________" 20____ года
Круг лиц, представляющих информацию: ликвидационные комиссии ликвидируемых банков, прекращающих деятельность филиалов банков-нерезидентов Республики Казахстан
Срок представления: в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней с даты истечения срока составления промежуточного ликвидационного баланса
Форма
(в тысячах тенге)
Наименование дебитора
Дебиторская задолженность на начало ликвидационного процесса
Дебиторская задолженность на дату составления промежуточного ликвидационного баланса
Изменения

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме (бұдан әрі – Түсіндірме) "Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының меншікті мүлкін есепке алу журналы" нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 74-4-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Нысан уәкілетті органға аралық тарату балансымен бірге ұсынылады. Нысандағы деректер мың теңгемен толтырылады. 500 (бес жүз) теңгеден кем сома 0 (нөлге) дейін дөңгелектенеді, ал 500 (бес жүзге) тең және одан жоғары сома 1000 (мың) теңгеге дейін дөңгелектенеді.
4. Нысанға тарату комиссиясының төрағасы, бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адамдар және орындаушы қол қояды.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
5. Нысан таратылатын банктің бухгалтерлік есебі мен мүлікті түгендеу деректерінің негізінде толтырылады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту
Агенттігінің Басқармасының
2021 жылғы 24 ақпандағы
№ 40 Қаулыға
12-қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту агенттігі
Басқармасының
2020 жылғы "14" желтоқсандағы
№ 116 қаулысына
19-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Қайда ұсынылады: қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органға
Әкімшілік деректер нысаны: www.finreg.kz интернет-ресурсында орналастырылған
Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының дебиторлық берешегін есепке алу журналы
Индекс: F19-LKB
Кезеңділігі: біржолғы
Есепті кезең: 20__ жылғы "___" "___________" жағдай бойынша
Ақпарат ұсынатын тұлғалар тобы: таратылатын банктердің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банктері филиалдарының тарату комиссиялары
Ұсыну мерзімі: аралық тарату балансын жасау мерзімі өткен күннен бастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде
Нысан
(мың теңгемен)
Дебитордың атауы
Тарату процесінің басындағы дебиторлық берешек
Аралық тарату балансын жасау күніндегі дебиторлық берешек

(графа 4 – графа 3)
Основной долг
Вознаграждение
Основной долг
Вознаграждение
1
2
3
4
5
6
7
1
Выданные займы,
в том числе:
1.1
Юридическим лицам, из них:
1.1.1
Займы, по которым имеется просроченная задолженность по основному долгу и (или) вознаграждению свыше 90 дней
……
……
1.1.2
Прочие займы
…….
…….
1.2
физическим лицам, из них:
1.2.1
Займы, по которым имеется просроченная задолженность по основному долгу и (или) вознаграждению свыше 90 дней
……
……
1.2.2
Прочие займы
……
……
2
Прочие дебиторы, в том числе:
2.1
юридическим лицам
Итого
2.2
физическим лицам
Итого
Всего
продолжение таблицы
Причины изменений
Обращение в суд с иском на взыскание долга, в том числе поданного банком до лишения лицензии
Погашение
Списание
Начисление
Иные причины
Дата
Сумма
8
9
10
11
12
13
продолжение таблицы
Решение суда в пользу банка
Не предъявлен иск в суд
(с указанием причин не предъявления иска)
Дата
В полном размере (сумма)
Частично
(сумма)
14
15
16
17
На оборотной стороне последнего листа журнала учета дебиторской задолженности ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан делается запись "Пронумеровано и прошнуровано _____ листов".
Наименование_______________________________ Адрес__________________________________Телефон ___________________
Адрес электронной почты ____________________ Исполнитель___________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) телефон
Главный бухгалтер или лицо, уполномоченное на подписание отчета __________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Председатель или лицо, уполномоченное на подписание отчета _____________________________________ __________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение
к форме журнала учета
дебиторской задолженности
ликвидируемого банка,
прекращающего деятельность филиала
банка-нерезидента Республики Казахстан
Пояснение по заполнению формы административных данных
Журнал учета дебиторской задолженности ликвидируемого банка,
прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
(индекс: F19-LKB, периодичность: разовая)

Өзгерістер (4-баған 3-баған)
Негізгі борыш
Сыйақы
Негізгі борыш
Сыйақы
1
2
3
4
5
6
7
1
Берілген қарыздар, оның ішінде:
1.1
Заңды тұлғаларға, оның ішінде:
1.1.1
Негізгі қарыз және (немесе) сыйақы бойынша 90 күннен астам мерзімі өткен берешегі бар қарыздар
……
……
1.1.2
Басқа қарыздар
…….
…….
1.2
жеке тұлғаларға, оның ішінде:
1.2.1
Негізгі қарыз және (немесе) сыйақы бойынша 90 күннен астам мерзімі өткен берешегі бар қарыздар
……
……
1.2.2
Басқа қарыздар
……
……
2
Басқа да дебиторлар, оның ішінде:
2.1
заңды тұлғалар
Жиынтығы
2.2
жеке тұлғаларға
Жиынтығы
Барлығы
кестенің жалғасы
Өзгерістердің себептері
Борышты өндіріп алуға, оның ішінде банк лицензиядан айырылғанға дейін берген талап-арызбен сотқа өтініш жасау
Өтеу
Есептен шығару
Есептеулер
Өзге де себептер
Күні
Сомасы
8
9
10
11
12
13
кестенің жалғасы
Банктің атына сот шешімі
Сотқа талап-арыз ұсынылмаған
(талап-арызды ұсынбау себептерін көрсету)
Күні
Толық мөлшерде (сома)
Ішінара
(сома)
14
15
16
17
Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының қызметін тоқтататын таратылатын банктің дебиторлық берешегін есепке алу журналының соңғы парағының келесі бетінде "_____ парақта нөмірленген және тігілген" деген жазба жазылады.
Атауы___________________ Мекенжайы _______________________
Телефон ________________________
Электрондық пошта мекенжайы ____________________________
Орындаушы ____________________________________             ____________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)             телефон
Бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________             ____________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)             қолы, телефон
Төраға немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________             ____________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)             қолы, телефон
Күні 20__жылғы "____" ________
Таратылатын банктің, қызметі
тоқтатылатын
Қазақстан Республикасының
бейрезидент-банкі филиалының
дебиторлық берешегін есепке
алу журналы нысанына
қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының дебиторлық берешегін есепке алу журналы (индекс: F19-LKB, кезеңділігі: біржолғы)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение по заполнению формы административных данных (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы "Журнал учета дебиторской задолженности ликвидируемого банка, прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан" (далее – Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 74-4 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан".
3. Форма представляется в уполномоченный орган вместе с промежуточным ликвидационным балансом. Данные в Форме заполняются в тысячах тенге. Сумма менее 500 (пятисот) тенге округляется до 0 (нуля), а сумма, равная 500 (пятистам) тенге и выше, округляется до 1000 (тысячи) тенге.
4. Форму подписывает председатель ликвидационной комиссии, главный бухгалтер или лица, уполномоченные на подписание отчета, и исполнитель.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчета
5. В графе 1 указывается порядковый номер дебитора (без учета двойной нумерации одних и тех же дебиторов).
Приложение 13 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 24 февраля 2021 года № 40
Приложение 23 к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 14 декабря 2020 года № 116
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в уполномоченный орган по регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.finreg.kz
Отчет об активах и обязательствах прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
Индекс: F23-LKB
Периодичность: ежемесячная, полугодовая, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" "__________" 20____ года
Круг лиц, представляющих информацию: ликвидационные комиссии прекращающих деятельность филиалов банков-нерезидентов Республики Казахстан
Срок представления:
ежемесячный отчет:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 6 (шестого) числа месяца, следующего за отчетным;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 8 (восьмого) числа месяца, следующего за отчетным;
отчет за первое полугодие:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 6 (шестого) июля;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 8 (восьмого) июля;
годовой отчет:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 25 (двадцать пятого) января года, следующего за отчетным;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 30 (тридцатого) января года, следующего за отчетным.
Форма
(в тысячах тенге)
Наименование статьи
На конец отчетного периода
На конец предыдущего года
1
2
3
Активы, принятые в качестве резерва
Итого активы
Итого обязательства
Счет головного офиса банка нерезидента Республики Казахстан
Резервы
Результаты деятельности филиала
...
Итого обязательства, счет головного офиса банка нерезидента Республики Казахстан, резервы и результаты деятельности филиала
Наименование_______________________________ Адрес__________________________________Телефон ___________________
Адрес электронной почты ____________________ Исполнитель___________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) телефон
Главный бухгалтер или лицо, уполномоченное на подписание отчета __________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Председатель или лицо, уполномоченное на подписание отчета _____________________________________ __________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение
к форме отчета об активах
и обязательствах
прекращающего деятельность
филиала банка-нерезидента
Республики Казахстан
Пояснение по заполнению формы административных данных
Отчет об активах и обязательствах прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан
(индекс: F23-LKB, периодичность: ежемесячная, полугодовая, годовая)

1-тарау. Жалпы ережелер
1.Осы әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме (бұдан әрі – Түсіндірме) "Таратылатын банктің, қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикпасының бейрезидент-банкі филиалының дебиторлық берешегін есепке алу журналы" нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 74-4-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Нысан уәкілетті органға аралық тарату балансымен бірге ұсынылады. Нысандағы деректер мың теңгемен толтырылады. 500 (бес жүз) теңгеден кем сома 0 (нөлге) дейін дөңгелектенеді, ал 500 (бес жүзге) тең және одан жоғары сома 1000 (мың) теңгеге дейін дөңгелектенеді.
4. Нысанға тарату комиссиясының төрағасы, бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адамдар және орындаушы қол қояды.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
5. 1-бағанда дебитордың реттік нөмірі көрсетіледі (сол дебиторлардың қосарлы нөмірленуін есепке алмағанда).
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту
Агенттігінің Басқармасының
2021 жылғы 24 ақпандағы
№ 40 Қаулыға
13-қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту агенттігі
Басқармасының
2020 жылғы "14" желтоқсандағы
№ 116 қаулысына
23-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Қайда ұсынылады: қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органға
Әкімшілік деректер нысаны: www.finreg.kz интернет-ресурсында орналастырылған
Қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының активтері мен міндеттемелері туралы есеп
Индекс: F23-LKB
Кезеңділігі: ай сайын, жартыжылдық, жылдық
Есепті кезең: 20__ жылғы "___" "___________" жағдай бойынша
Ақпарат ұсынатын тұлғалар тобы: қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының тарату комиссиялары
Ұсыну мерзімі:
ай сайынғы есеп:
тарату комиссиясында бөлімшелері болмаған кезде – есепті айдан кейінгі айдың 6 (алтысынан) кешіктірмей;
тарату комиссиясында бөлімшелері болған кезде – есепті айдан кейінгі айдың 8 (сегізінен) кешіктірмей;
бірінші жартыжылдықтағы есеп:
тарату комиссиясында бөлімшелері болмаған кезде – 6 (алтыншы) шілдеден кешіктірмей;
тарату комиссиясында бөлімшелері болған кезде – 8 (сегізінші) шілдеден кешіктірмей;
жылдық есеп:
тарату комиссиясында бөлімшелері болмаған кезде – есепті жылдан кейінгі жылдың 25 (жиырма бесінші) қаңтарынан кешіктірмей
тарату комиссиясында бөлімшелері болған кезде – есепті жылдан кейінгі жылдың 30 (отызыншы) қаңтарынан кешіктірмей
Нысан
(мың теңгемен)
Баптың атауы
Есепті кезең соңында
Өткен жылдың соңында
1
2
3
Резерв ретінде қабылданған активтер
Активтердің жиынтығы
Міндеттемелердің жиынтығы
Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі бас офисінің шоты
Резервтер
Филиал қызметінің нәтижелері
...
Міндеттемелердің жиынтығы, Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі бас офисінің шоты, филиал қызметінің резервтері мен нәтижелері
Атауы___________________ Мекенжайы _______________________
Телефон ________________________
Электрондық пошта мекенжайы ____________________________
Орындаушы ______________________________________       _____________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)                   телефон
Бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________             ____________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)             қолы, телефон
Төраға немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
_____________________________________             ____________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)             қолы, телефон
Күні 20__жылғы "____" ____________
Қызметі тоқтатылатын
Қазақстан Республикасының
бейрезидент-банкі филиалының
активтер мен міндеттемелер
туралы есебінің нысанына
қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме Қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының активтер мен міндеттемелер туралы есеп (индекс: F23-LKB, кезеңділігі: ай сайынғы, жарты жылдық, жылдық)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение по заполнению формы административных данных (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы "Отчет об активах и обязательствах прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан" (далее – Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 74-4 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан".
3. Отчет об активах и обязательствах прекращающего деятельность филиала банка-нерезидента Республики Казахстан составляется за январь, февраль, март, апрель, май, июль, август, сентябрь, октябрь, ноябрь. Отчетной датой ежемесячного отчета является первое число месяца, следующего за отчетным. Предыдущей отчетной датой для ежемесячного отчета является отчетная дата предыдущего отчета.
Полугодовой отчет представляется за первое полугодие. Отчетной датой полугодового отчета является 1 (первое) июля года. Отчетным периодом для полугодового отчета является первое полугодие, начиная с 1 (первого) января по 30 (тридцатое) июня.
Отчетной датой годового отчета является 1 (первое) января года, следующего за отчетным. Предыдущей отчетной датой для годового отчета является отчетная дата предыдущего годового отчета.
4. Форма составляется по состоянию на конец отчетного периода. Данные в Форме заполняются в тысячах тенге. Сумма менее 500 (пятисот) тенге округляется до 0 (нуля), а сумма, равная 500 (пятистам) тенге и выше, округляется до 1000 (тысячи) тенге.
5. Форму подписывает председатель ликвидационной комиссии, главный бухгалтер или лица, уполномоченные на подписание отчета, и исполнитель.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы отчета
6. Полугодовой отчет по данной форме составляется за июнь, без подведения итоговых данных за первое полугодие.
7. Годовой отчет по данной форме составляется за декабрь, без подведения итоговых данных за год.

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме (бұдан әрі – Түсіндірме) "Қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының активтер мен міндеттемелер туралы есеп" нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 74-4-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Қызметі тоқтатылатын Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының активтер мен міндеттемелер туралы есеп қаңтар, ақпан, наурыз, сәуір, мамыр, шілде, тамыз, қыркүйек, қазан, қараша үшін жасалады. Есепті айдан кейінгі айдың бірінші күні ай сайынғы есептің есепті күні болып табылады. Алдыңғы есептің есепті күні ай сайынғы есеп үшін алдыңғы есепті күн болып табылады.
Жартыжылдық есеп бірінші жартыжылдық үшін ұсынылады. Жылдың 1 (бірінші) шілдесі жартыжылдық есептің есепті күні болып табылады. 1 (бірінші) қаңтардан бастап 30 (отызыншы) маусымға дейін бірінші жарты жылдық жартыжылдық есептің есепті кезеңі болып табылады.
Есепті жылдан кейінгі жылдың 1 (бірінші) қаңтары жылдық есептің есепті күні болып табылады. Алдыңғы жылдық есептің есепті күні жылдық есеп үшін алдыңғы есепті күн болып табылады.
4. Тарату комиссиясы нысанды есепті кезеңінің соңындағы жағдай бойынша жасайды. Нысанда деректер мың теңгемен толтырылады. 500 (бес жүз) теңгеден кіші сома 0 (нөльге) дейін дөңгелектенеді, ал 500 (бес жүз) теңгеге тең және одан жоғары сома 1000 (мың) теңгеге дейін дөңгелектенеді.
5. Нысанға тарату комиссиясының төрағасы, бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адамдар және орындаушы қол қояды.
2-тарау. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
6. Жартыжылдық есеп осы нысан бойынша бірінші жартыжылдықтағы қорытынды деректер келтірілмей маусым үшін жасалады.
7. Жылдық есеп осы нысан бойынша жылдық қорытынды деректер берілмейді желтоқсан үшін жасалады.