Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Аққулы ауданының ауылдық oкругтерінің бюджеттері туралы" № 246/51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі № 262/55 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 тамызда № 6885 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, бірлескен Павлодар облысы әкімдігінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 2 қаулысы мен Павлодар облыстық мәслихатының 2020 жылғы 20 наурыздағы "Павлодар облысының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау мен транскрипциясын өзгерту туралы" № 442/38 шешіміне сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Аққулы ауданының ауылдық oкругтерінің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6703 болып тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) № 246/51 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 381 713 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 894 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 377 819 мың теңге;
2) шығындар – 383 486 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1773 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1773 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020 – 2022 жылдарға арналған Баймолдин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 242 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 267 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 43 975 мың теңге;
2) шығындар – 44 242 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 27 декабря 2019 года № 246/51 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 24 июля 2020 года № 262/55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 августа 2020 года № 6885. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата Павлодарской области от 20 марта 2020 года № 2 и решением Павлодарского областного маслихата от 20 марта 2020 года № 442/38 "О переименовании и изменении транскрипции некоторых административно-территориальных единиц Павлодарской области", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 27 декабря 2019 года № 246/51 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6703, опубликованное 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы –381 713 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 894 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 377 819 тысяч тенге;
2) затраты – 383 486 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 773 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1773 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Баймульдинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 242 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 267 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 975 тысяч тенге;
2) затраты – 44 242 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2020 – 2022 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 505 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 464 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 55 041 мың теңге;
2) шығындар – 55 985 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -480 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 480 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2020 – 2022 жылдарға арналған Қызылағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 076 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 392 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27 684 мың теңге;
2) шығындар – 28 821 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -745 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 745 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020 – 2022 жылдарға арналған Қарақала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 551 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 455 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 63 096 мың теңге;
2) шығындар – 65 891 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 340 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 340 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2020 – 2022 жылдарға арналған Майқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 833 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 238 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27 595 мың теңге;
2) шығындар – 27 833 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 505 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 464 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 041 тысяч тенге;
2) затраты – 55 985 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -480 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 480 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Кызылагашского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 076 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 392 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 684 тысяч тенге;
2) затраты – 28 821 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -745 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 745 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Қарақала на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 551 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 455 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 096 тысяч тенге;
2) затраты – 65 891 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 340 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 340 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Майкарагайского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 833 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 238 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 595 тысяч тенге;
2) затраты – 27 833 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;

11) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Жиеналин
Аққулы аудандық мәслихатының хатшысы С. Мусинова
Аққулы аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 24 шілдесі
№ 262/55 шешіміне
1-қосымша
Аққулы аудандық
мәслихатының

11) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата района Аққулы К. Жиеналин
Cекретарь маслихата района Аққулы С. Мусинова
Приложение 1
к решению маслихата
района Аққулы
от 24 июля 2020 года № 262/55
Приложение 1
к решению маслихата
района Аққулы