О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 23 декабря 2019 года № 241/50 "О бюджете района Аққулы на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 28 апреля 2020 года № 261/54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 апреля 2020 года № 6816. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 23 декабря 2019 года № 241/50 "О бюджете района Аққулы на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6677, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района Аққулы на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6063397 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 437544 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 6501 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5617852 тысяч тенге;
2) затраты – 6813103 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52370 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 81030 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28660 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6300;
приобретение финансовых активов – 6300 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -808376 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 808376 тысячи тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить на 2020 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 44554 тысячи тенге.";
3) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2020 год бюджетам сельских округов в следующих объемах:
217046 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельском округе Аққулы в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
23962 тысяч тенге – на расходы капитального характера в сфере образования;
16636 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
2408 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
71215 тысячи тенге – на внедрение новой системы оплаты труда государственным служащим местных исполнительных органов по факторно-бальной шкале;
4000 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере жилищно-коммунального хозяйства;
2800 тысяч тенге – на расходы капитального характера в сфере спорта.";

Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" № 241/50 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 261/54 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 сәуірде № 6816 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" № 241/50 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6677 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6063397 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 437544 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6501 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1500 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 5617852 мың теңге;
2) шығындар – 6813103 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 52370 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 81030 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28660 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6300;
қаржы активтерін сатып алу - 6300 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -808376 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 808376 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 44554 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2020 жылға арналған аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
217046 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Аққулы ауылдық округінде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру;
23962 мың теңге – білім беру саласындағы күрделі сипаттағы шығындарға;
16636 мың теңге – мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
2408 мың теңге – мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
71215 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне факторлық-балл шәкілі бойынша еңбеқақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге;
4000 мың теңге – тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
2800 мың теңге – спорт саласындағы күрделі сипаттағы шығындарға.";

2 500
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
25 000
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 868
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 446
023
Методическая работа
55 432
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
288 226
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
96 265
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
522 098
1
Социальное обеспечение
128 925
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127 222
005
Государственная адресная социальная помощь
127 222
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 703
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 703
2
Социальная помощь
336 311
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
336 311
002
Программа занятости
205 994
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 930
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
61 687
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
628
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
21 158
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38 914
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
56 862
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56 862
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31 314
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 098
021
Капитальные расходы государственного органа
890
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5 659
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

2 500
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
25 000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 868
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
4 446
023
Әдістемелік жұмыс
55 432
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
288 226
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
96 265
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
522 098
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
128 925
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127 222
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
127 222
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 703
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 703
2
Әлеуметтiк көмек
336 311
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
336 311
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
205 994
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 930
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
61 687
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
628
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
21 158
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38 914
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
56 862
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56 862
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 314
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 098
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
890
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5659
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру