О бюджете сельских округов района Тереңкөл на 2021 - 2023 годы
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 29 декабря 2020 года № 1/67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 января 2021 года № 7162. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Байконысского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 630 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 645 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 885 тысяч тенге;
2) затраты – 45 560 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 930 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 930 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 29.11.2021 № 1/13 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Берегового сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 194 126 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 143 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 140 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 189 843 тысячи тенге;
2) затраты – 195 555 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 429 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 429 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 29.11.2021 № 1/13 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 151 223 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 229 тысяч тенге;

2021 - 2023 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 1/67 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 7162 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Байқоныс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 630 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 645 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 885 мың теңге;
2) шығындар – 45 560 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -930 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 930 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 1/13 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Береговое ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 194 126 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 143 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 140 мың теңге;
трансферттер түсімі – 189 843 мың теңге;
2) шығындар – 195 555 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 429мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 429 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 1/13 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 151 223 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 229 мың теңге;

поступления трансфертов – 148 994 тысячи тенге;
2) затраты – 152 066 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 843 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 843 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 29.11.2021 № 1/13 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Утвердить бюджет Верненского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 046 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 831 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 81 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 29 134 тысячи тенге;
2) затраты – 33 259 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 213 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 213 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 29.11.2021 № 1/13 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить бюджет Воскресенского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 133 599 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 250 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 38 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 132 311тысяч тенге;
2) затраты – 134 027 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 428 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 428 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 29.11.2021 № 1/13 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Утвердить бюджет Жанакурлысского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 769 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 046 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 67 633 тысячи тенге;
2) затраты – 69 316 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 547 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 547 тысяч тенге.

трансферттер түсімі – 148 994 мың теңге;
2) шығындар – 152 066 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 843 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 843 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 1/13 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021 - 2023 жылдарға арналған Верненка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 046 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 831 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 81 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 134 мың теңге;
2) шығындар – 33 259 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 213 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 213 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 1/13 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2021 - 2023 жылдарға арналған Воскресенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 133 599 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 250 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 38 мың теңге;
трансферттер түсімі – 132 311 мың теңге;
2) шығындар – 134 027 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 428 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 428 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 1/13 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2021 - 2023 жылдарға арналған Жаңақұрылыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 769 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 046 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90 мың теңге;
трансферттер түсімі – 67 633 мың теңге;
2) шығындар – 69 316 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 547мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 547мың теңге.

Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 29.11.2021 № 1/13 (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Утвердить бюджет Ивановского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 130 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 256 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 133 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 31 741 тысяча тенге;
2) затраты – 33 543 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -413 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 413 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 29.11.2021 № 1/13 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Утвердить бюджет Калиновского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 912 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 804 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 98 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 010 тысяч тенге;
2) затраты – 38 691тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 779 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 779 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 29.11.2021 № 1/13 (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 591 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 678 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 913 тысяч тенге;
2) затраты – 42 936 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 345 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 345 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 07.09.2021 № 2/9 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Утвердить бюджет Песчанского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 1/13 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ивановка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 130 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 256 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 133 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 741 мың теңге;
2) шығындар – 33 543 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 413 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 413 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 1/13 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2021 - 2023 жылдарға арналған Калиновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 912 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 804 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 98 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 010 мың теңге;
2) шығындар – 38 691 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 779 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 779 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 1/13 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2021 - 2023 жылдарға арналған Октябрь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 591 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 678 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 913 мың теңге;
2) шығындар – 42 936 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 345 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 345 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 07.09.2021 № 2/9 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2021 - 2023 жылдарға арналған Песчан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 91 785 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 294 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 580 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81 911 тысяч тенге;
2) затраты – 94 624тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2839 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 839 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 29.11.2021 № 1/13 (вводится в действие с 01.01.2021).
11. Утвердить бюджет Теренкольского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 155 907 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 005 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 221 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 126 681 тысяча тенге;
2) затраты – 169 980 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 073 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 073 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 29.11.2021 № 1/13 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
"1) доходы – 176 055тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 827 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 67 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 173 161 тысяча тенге;
2) затраты – 177 462 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 407 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 407 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 29.11.2021 № 1/13 (вводится в действие с 01.01.2021).
13. Предусмотреть в бюджете сельских округов на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 460 896 тысяч тенге:
Байконысский сельский округ 29 926 тысяч тенге;
Береговой сельский округ 32 667 тысяч тенге;
Бобровский сельский округ 31 187 тысяч тенге;
Верненский сельский округ 25 478 тысяч тенге;
Воскресенский сельский округ 28 860 тысяч тенге;

1) кірістер – 91 785 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 294 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 580 мың теңге;
трансферттер түсімі – 81 911 мың теңге;
2) шығындар – 94 624 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 839 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 839 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 1/13 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2021 - 2023 жылдарға арналған Тереңкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 155 907 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 005 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 221 мың теңге;
трансферттер түсімі – 126 681 мың теңге;
2) шығындар – 169 980 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 073 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 073 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 1/13 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2021 - 2023 жылдарға арналған Федоровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 176 055 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 827 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 67 мың теңге;
трансферттер түсімі – 173 161 мың теңге;
2) шығындар – 177 462 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 407 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 407 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 1/13 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемі 460 896 мың теңге жалпы сомасында көзделсін:
Байқоныс ауылдық округі 29 926 мың теңге;
Береговое ауылдық округі 32 667 мың теңге;
Бобровка ауылдық округі 31 187 мың теңге;
Верненка ауылдық округі 25 478 мың теңге;
Воскресенка ауылдық округі 28 860 мың теңге;

Жанакурлысский сельский округ 42 775 тысяч тенге;
Ивановский сельский округ 26 801 тысяча тенге;
Калиновский сельский округ 25 359 тысяч тенге;
Октябрьский сельский округ 26 846 тысяч тенге;
Песчанский сельский округ 68 385 тысяч тенге;
Теренкольский сельский округ 93 789 тысяч тенге;
Федоровский сельский округ 28 823 тысячи тенге.
14. Предусмотреть в бюджете сельских округов на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 421 042 тысячи тенге:
Байконысский сельский округ 28 110 тысяч тенге;
Береговой сельский округ 29 886 тысяч тенге;
Бобровский сельский округ 29 510 тысяч тенге;
Верненский сельский округ 23 887 тысяч тенге;
Воскресенский сельский округ 28 256 тысяч тенге;
Жанакурлысский сельский округ 29 231 тысяча тенге;
Ивановский сельский округ 26 170 тысяч тенге;
Калиновский сельский округ 23 609 тысяч тенге;
Октябрьский сельский округ 25 147 тысяч тенге;
Песчанский сельский округ 65 820 тысяч тенге;
Теренкольский сельский округ 84 146 тысяч тенге;
Федоровский сельский округ 27 270 тысяч тенге.
15. Предусмотреть в бюджете сельских округов на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 416 674 тысячи тенге:
Байконысский сельский округ 29 018 тысяч тенге;
Береговой сельский округ 30 361 тысяча тенге;
Бобровский сельский округ 30 284 тысячи тенге;
Верненский сельский округ 23 854 тысячи тенге;
Воскресенский сельский округ 29 469 тысяч тенге;
Жанакурлысский сельский округ 30 426 тысяч тенге;
Ивановский сельский округ 27 161 тысяча тенге;
Калиновский сельский округ 24 379 тысяч тенге;
Октябрьский сельский округ 26 005 тысяч тенге;
Песчанский сельский округ 67 208 тысяч тенге;
Теренкольский сельский округ 70 841 тысяча тенге;
Федоровский сельский округ 27 668 тысяч тенге.
16. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2021 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
401 730 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
54 552 тысячи тенге – на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства;
1 360 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях;
30 401 тысяча тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов;
38 819 тысяч тенге – на выплату бонусов административных государственных служащих;
86 363 тысячи тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов улиц населенных пунктов;

Жаңақұрылыс ауылдық округі 42 775 мың теңге;
Ивановка ауылдық округі 26 801 мың теңге;
Калиновка ауылдық округі 25 359 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі 26 846 мың теңге;
Песчан ауылдық округі 68 385 мың теңге;
Тереңкөл ауылдық округі 93 789 мың теңге;
Федоровка ауылдық округі 28 823 мың теңге.
14. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемі 421 042 мың теңге жалпы сомасында көзделсін:
Байқоныс ауылдық округі 28 110 мың теңге;
Береговое ауылдық округі 29 886 мың теңге;
Бобровка ауылдық округі 29 510 мың теңге;
Верненка ауылдық округі 23 887 мың теңге;
Воскресенка ауылдық округі 28 256 мың теңге;
Жаңақұрылыс ауылдық округі 29 231 мың теңге;
Ивановка ауылдық округі 26 170 мың теңге;
Калиновка ауылдық округі 23 609 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі 25 147 мың теңге;
Песчан ауылдық округі 65 820 мың теңге;
Тереңкөл ауылдық округі 84 146 мың теңге;
Федоровка ауылдық округі 27 270 мың теңге.
15. 2023 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемі 416 674 мың теңге жалпы сомасында көзделсін:
Байқоныс ауылдық округі 29 018 мың теңге;
Береговое ауылдық округі 30 361 мың теңге;
Бобровка ауылдық округі 30 284 мың теңге;
Верненка ауылдық округі 23 854 мың теңге;
Воскресенка ауылдық округі 29 469 мың теңге;
Жаңақұрылыс ауылдық округі 30 426 мың теңге;
Ивановка ауылдық округі 27 161 мың теңге;
Калиновка ауылдық округі 24 379 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі 26 005 мың теңге;
Песчан ауылдық округі 67 208 мың теңге;
Тереңкөл ауылдық округі 70 841 мың теңге;
Федоровка ауылдық округі 27 668 мың теңге.
16. 2021 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде көзделсін:
401 730 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
54 552 мың теңге – коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды жүргізуге;
1 360 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен архив мекемелерінде басқару және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
30 401 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
38 819 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге бонустар төлеуге;
86 363 мың теңге– елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;

8 467 тысяч тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;
13 579 тысяч тенге – на оплату электроэнергии, в связи с увеличением тарифа;
1 050 тысяч тенге – на заработную плату административным государственным служащим.
Сноска. Пункт 16 в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 29.11.2021 № 1/13 (вводится в действие с 01.01.2021).
17. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

8 467 мың теңге – ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге;
13 579 мың теңге – тарифтің ұлғаюына байланысты электр энергиясын төлеуге;
1 050 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жалақысына.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 1/13 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.

Сноска. Пункт 17 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 11.06.2021 № 1/7 (вводится в действие с 01.01.2021).
18. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам бюджетной политики и экономического развития маслихата района Тереңкөл.
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата района Тереңкөл Г. Аменова
Секретарь маслихата района Тереңкөл С. Баяндинов
Приложение 1
к решению маслихата
района Тереңкөл от 29 декабря
2020 года № 1/67
Бюджет Байконысского сельского округа на 2021 год

Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 11.06.2021 № 1/7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
18. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тереңкөл аудандық мәслихатының бюджеттік саясаты мен экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
19. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Аменова
Тереңкөл аудандық мәслихатының хатшысы С. Баяндинов
Тереңкөл аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1/67 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Байқоныс ауылдық округінің бюджеті