О внесении изменений в решение маслихата от 16 января 2020 года № 469 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 6 марта 2020 года № 475. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 марта 2020 года № 9007. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, поселка, сельских округов" от 16 января 2020 года № 469 (опубликовано 28 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8921) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 342627,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 37192,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 90,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 305345,0 тысяч тенге;
2) затраты – 357219,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14592,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14592,2 тысячи тенге.";
пункты 5, 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Тогузакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 31593,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2918,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28665,0 тысяч тенге;
2) затраты – 34246,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2653,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2653,3 тысячи тенге.
6. Учесть, что в бюджете Тогузакского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 28665,0 тысяч тенге.";
в пункте 17, 18 указанного решения слова "Побединского сельского округа" заменить словами "села Победа";

Мәслихаттың 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 469 "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2020 жылғы 6 наурыздағы № 475 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 наурызда № 9007 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 109-1-баптарына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 469 "Ауылдар, кенттер, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 28 қаңтарда жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8921 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 342627,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 37192,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 90,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 305345,0 мың теңге;
2) шығындар - 357219,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14592,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14592,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5, 6-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Тоғызақ ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31593,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2918,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 10,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 28665,0 мың теңге;
2) шығындар - 34246,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2653,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2653,3 мың теңге.
6. 2020 жылға арналған Тоғызақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 28665,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 17, 18-тармағындағы "Победа ауылдық округі" деген сөздер "Победа ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын.";

пункты 19, 20 указанного решения изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Кособинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18596,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5122,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 35,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13439,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18596,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
20. Учесть, что в бюджете Кособинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 13439,0 тысяч тенге".
2. Пункты 27, 28, 29, 30 указанного решения исключить.
3. Приложения 1, 7, 8, 9, 25, 26, 27, 28, 29, 30 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.

көрсетілегн шешімнің 19, 20-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Қособа ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18596,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5122,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 35,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 13439,0 мың теңге;
2) шығындар - 18596,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
20. 2020 жылға арналған Қособа ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13439,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін".
2. Көрсетілген шешімнің 27, 28, 29, 30-тармақтары алынып тасталсын.
3. Көрсетілген шешімнің 1, 7, 8, 9, 25, 26, 27, 28, 29, 30 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.