Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам Карагандинской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд

Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Қарағанды облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттық ойын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамында ойнайтын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайын ақшалай үлес төлемінің мөлшерін бекіту туралы

Постановление акимата Карагандинской области от 3 июля 2020 года № 41/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 июля 2020 года № 5938. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 25 июля 2025 года № 41/07
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата Карагандинской области от 25.07.2025 № 41/07 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 3 шілдедегі № 41/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 шілдеде № 5938 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2025 жылғы 25 шілдедегі № 41/07 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 25.07.2025 № 41/07 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить размеры выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам Карагандинской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд, согласно приложению к настоящему постановлению.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару мен өзін-өзі басқару туралы", 2014 жылғы 3 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Қарағанды облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттық ойын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамында ойнайтын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайын ақшалай үлес төлемінің мөлшері осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 26 декабря 2017 года № 84/03 "Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам Карагандинской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4555, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2018 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 20 января 2018 года № 8 (22267), "Орталық Қазақстан" от 20 января 2018 года № 8 (22460).

2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №84/03 "Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командаларының) құрамына кіретін Қарағанды облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының құрамдарында (ұлттық құрама командаларының) қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемінің мөлшерін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4555 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2018 жылдың 18 қаңтарында, "Индустриальная Караганда" газетінде 2018 жылғы 20 қаңтардағы №8 (22267) санында, "Орталық Қазақстан" газетінде 2018 жылғы 20 қаңтардағы №8 (22460) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта Карагандинской области" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской области
от 3 июля 2020 года

3. "Қарағанды облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдесі

№ 41/03
Размеры выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам Карагандинской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд
Наименование соревнований
Место
Сумма спортсменам (тенге)
Сумма тренерам и руководителям клубных команд (тенге)
1
Олимпийские, Паралимпийские, Сурдлимпийские игры (летние, зимние)
1

№ 41/03
қаулысына қосымша
Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Қарағанды облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттық ойын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамында ойнайтын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайын ақшалай үлес төлемінің мөлшері
Жарыстардың атаулар
Орын
Спортшылар сомасы (теңге)
Жаттықтырушылар мен клуб командаларының жетекшілерінің сомасы (теңге)
1
Олимпиадалық, Паралимпиадалық, Сурдлимпиадалық ойындар (жазғы, қысқы)
1