О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 167/48 "О Щербактинском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 29 ноября 2019 года № 212/65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 декабря 2019 года № 6649. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 167/48 "О Щербактинском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6194, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6282559" заменить цифрами "6409733";
цифры "8814" заменить цифрами "3512";
цифры "1726" заменить цифрами "7028";
цифры "5700071" заменить цифрами "5827245";
в подпункте 2) цифры "6302528" заменить цифрами "6429702";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.

Шарбақты аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" № 167/48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 212/65 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 желтоқсанда № 6649 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" № 167/48 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6194 болып тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"6282559" сандары "6409733" сандарымен ауыстырылсын;
"8814" сандары "3512" сандарымен ауыстырылсын;
"1726" сандары "7028" сандарымен ауыстырылсын;
"5700071" сандары "5827245" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "6302528" сандары "6429702" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының аудандық бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

1000
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
786
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
52288
6
Земельные отношения
18534
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18534
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11869
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
6150
007
Капитальные расходы государственного органа
515
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
19284
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
19284
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
19284
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19399
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19399
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19399
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
18200
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
797
015
Капитальные расходы государственного органа
402
12
Транспорт и коммуникации
644219
1
Автомобильный транспорт
640277
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
163
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
163
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
640114
022
Развитие транспортной инфраструктуры
395
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
64929
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
2233
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
572557
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
3942
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3942
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям

1000
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
786
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
52288
6
Жер қатынастары
18534
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18534
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11869
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
6150
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
515
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
19284
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
19284
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
19284
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19399
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19399
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19399
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18200
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
797
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
402
12
Көлік және коммуникация
644219
1
Автомобиль көлігі
640277
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
163
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
163
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
640114
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
395
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
64929
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2233
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
572557
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
3942
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3942
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау