О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 29 декабря 2018 года № 185/35 "О бюджете сельского округа Аққулы на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 28 октября 2019 года № 219/46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 октября 2019 года № 6589. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 29 декабря 2018 года № 185/35 "О бюджете сельского округа Аққулы на 2019 - 2021 годы" (зарегестрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6220, опубликованное 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "117532" заменить цифрами "129308";
цифры "109632" заменить цифрами "121408";
в подпункте 2) цифры "117532" заменить цифрами "130716";
в подпункте 5) слова "равно нулю" заменить цифрами "-1408";
в подпункте 6) слова "равно нулю" заменить цифрами "1408";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аққулы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті туралы" № 185/35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 қазандағы № 219/46 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 қазанда № 6589 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті туралы" № 185/35 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6220 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"117532" сандары "129308" сандарымен ауыстырылсын;
"109632" сандары "121408" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "117532" сандары "130716" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "нөлге тең" сөздері "-1408" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "нөлге тең" сөздері "1408" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.