Аққулы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 – 2021 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" № 178/34 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 қыркүйектегі № 216/45 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 қазанда № 6561 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" № 178/34 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6204 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"4486291" сандары "5222868" сандарымен ауыстырылсын;
"5911" сандары "9872" сандарымен ауыстырылсын;
"4111000" сандары "4843616" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4519855" сандары "5256432" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармағында:
"10508" сандары "17901" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармағы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"1523 мың теңге - мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге.".
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Әбетжанов
Аудандық мәслихат хатшысы С. Мүсінова
Аққулы аудандық
мәслихатының

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Аққулы от 25 декабря 2018 года № 178/34 "О бюджете района Аққулы на 2019 – 2021 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 30 сентября 2019 года № 216/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 7 октября 2019 года № 6561. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 25 декабря 2018 года № 178/34 "О бюджете района Аққулы на 2019 – 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6204, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4486291" заменить цифрами "5222868";
цифры "5911" заменить цифрами "9872";
цифры "4111000" заменить цифрами "4843616";
в подпункте 2) цифры "4519855" заменить цифрами "5256432";
в пункте 4:
цифры "10508" заменить цифрами "17901";
пункт 4 дополнить абзацем следующего содержания:
"1523 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.".
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Д. Абетжанов
Секретарь районного маслихата С. Мусинова
Приложение 1
к решению маслихата
района Аққулы