О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 21 июня 2019 года № 614. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июня 2019 года № 18885. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 апреля 2025 года № 180.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.04.2025 № 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9756, опубликован 17 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 2 "Финансовая деятельность":
дополнить администратором бюджетных программ 366 бюджетной программой 001 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"366 Управление государственных закупок города республиканского значения, столицы
001 Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 002 следующего содержания:
"002 Капитальные расходы государственного органа";
дополнить бюджетными программами 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 119, 123 и 124 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";

"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 21 маусымдағы № 614 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 21 маусымда № 18885 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 180 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 18.04.2025 № 180 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
2 "Қаржылық қызмет" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 001 бюджеттік бағдарламасы бар 366 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"366 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік сатып алу басқармасы
001 Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 002 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"002 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары";
мынадай мазмұндағы 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 119, 123 және 124 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
119 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу";

дополнить администратором бюджетных программ 750 с бюджетными программами 021 и 024 следующего содержания:
"750 Управление стратегии и экономического развития области
021 Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
024 Приобретение имущества в коммунальную собственность";
дополнить администратором бюджетных программ 751 бюджетной программой 001 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"751 Управление финансов и государственных активов области
001 Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 002, 009, 013, 028, 032, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125 и 126 следующего содержания:
"002 Создание информационных систем
009 Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
013 Капитальные расходы государственного органа
028 Приобретение имущества в коммунальную собственность
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113 Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114 Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
117 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
121 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
122 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
125 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
126 Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";
в функциональной подгруппе 5 "Планирование и статистическая деятельность":

мынадай мазмұндағы 021 және 024 бюджеттік бағдарламалары бар 750 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"750 Облыстың стратегия және экономикалық даму басқармасы
021 Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
024 Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 001 бюджеттік бағдарламасы бар 751 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"751 Облыстың қаржы және мемлекеттік активтер басқармасы
001 Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 002, 009, 013, 028, 032, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125 және 126 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"002 Ақпараттық жүйелер құру
009 Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
013 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
028 Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113 Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
117 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
119 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
121 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
122 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
125 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";
5 "Жоспарлау және статистикалық қызмет" кіші функциясында:

дополнить администратором бюджетных программ 751 бюджетной программой 061 следующего содержания:
"751 Управление финансов и государственных активов области
061 Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие государственные услуги общего характера":
по администратору бюджетных программ 340 "Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 015 следующего содержания:
"015 Эксплуатация, обслуживание и обеспечение коммунального имущества и имущества подведомственных организаций акимата города";
дополнить администратором бюджетных программ 747 бюджетной программой 078 следующего содержания:
"747 Управление информации и общественного развития области
078 Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе";
дополнить администратором бюджетных программ 810 бюджетной программой 001 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"810 Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 002, 003, 032, 040, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 127 и 128 следующего содержания:
"002 Создание информационных систем
003 Капитальные расходы государственного органа
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
040 Развитие объектов государственных органов
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113 Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114 Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
117 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
121 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
122 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
127 Целевые текущие трансферты бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
128 Целевые трансферты на развитие бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";
в функциональной группе 02 "Оборона":
в функциональной подгруппе 2 "Организация работы по чрезвычайным ситуациям":
по администратору бюджетных программ 121 "Аппарат акима города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 012 "Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения, столицы":

мынадай мазмұндағы 061 бюджеттік бағдарламасы бар 751 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"751 Облыстың қаржы және мемлекеттік активтер басқармасы
061 Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау";
9 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер" кіші функциясында:
340 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 015 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"015 Қала әкімдігінің коммуналдық мүлігін және ведомстволық бағынысты ұйымдардың мүлігін пайдалану, қызмет көрсету және қамтамасыз ету";
мынадай мазмұндағы 078 бюджеттік бағдарламасы бар 747 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"747 Облыстың ақпарат және қоғамдық даму басқармасы
078 Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 001 бюджеттік бағдарламасы бар 810 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"810 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
001 Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 002, 003, 032, 040, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 127 және 128 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"002 Ақпараттық жүйелер құру
003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
040 Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113 Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
117 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
119 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
121 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
122 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
127 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
128 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";
02 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
2 "Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру" кіші функциясында:
121 "Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
012 "Жұмылдыру дайындығы және республикалық маңызы бар қаланы, астананы жұмылдыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 1 "Правоохранительная деятельность":
дополнить администратором бюджетных программ 810 бюджетной программой 066 следующего содержания:
"810 Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
066 Строительство объектов общественного порядка и безопасности";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности":
дополнить администратором бюджетных программ 810 бюджетной программой 021 следующего содержания:
"810 Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
021 Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах";
в функциональной группе 04 "Образование":
в функциональной подгруппе 1 "Дошкольное воспитание и обучение":
дополнить администратором бюджетных программ 753 бюджетной программой 027 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"753 Управление развития человеческого потенциала области
027 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 073 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"073 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на капитальный ремонт объектов дошкольного образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 810 бюджетной программой 037 следующего содержания:
"810 Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
037 Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения";
в функциональной подгруппе 2 "Начальное, основное среднее и общее среднее образование":
дополнить администратором бюджетных программ 753 бюджетной программой 003 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"753 Управление развития человеческого потенциала области
003 Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
03 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында:
1 "Құқық қорғау қызметi" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 066 бюджеттік бағдарламасы бар 810 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"810 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
066 Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу";
9 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 021 бюджеттік бағдарламасы бар 810 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"810 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
021 Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету";
04 "Бiлiм беру" функционалдық тобында:
1 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 027 бюджеттік бағдарламасы бар 753 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"753 Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
027 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 073 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"073 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру нысандарын күрделі жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 037 бюджеттік бағдарламасы бар 810 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"810 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
037 Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау";
2 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 003 бюджеттік бағдарламасы бар 753 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"753 Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
003 Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить бюджетной программой 006 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"006 Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 053 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"053 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 055 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"055 Дополнительное образование для детей
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 056 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"056 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 071 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"071 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 072 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"072 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 074 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"074 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размеров должностных окладов и на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 006 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"006 Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 053 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"053 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 055 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"055 Балаларға қосымша білім беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 056 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"056 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 071 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"071 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 072 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"072 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 074 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"074 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға және педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить бюджетной программой 075 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"075 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на капитальный ремонт объектов школьного образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 078 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"078 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 810 бюджетной программой 022 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"810 Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
022 Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 4 "Техническое и профессиональное, послесреднее образование":
дополнить администратором бюджетных программ 753 бюджетной программой 024 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"753 Управление развития человеческого потенциала области
024 Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 025 следующего содержания:
"025 Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования";
дополнить администратором бюджетных программ 754 бюджетной программой 043 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"754 Управление общественного здоровья области
043 Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 044 следующего содержания:
"044 Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования";
в функциональной подгруппе 5 "Переподготовка и повышение квалификации специалистов":
дополнить администратором бюджетных программ 753 бюджетной программой 010 следующего содержания:
"753 Управление развития человеческого потенциала области
010 Повышение квалификации и переподготовка кадров";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 075 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"075 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектеп білім беру нысандарын күрделі жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 078 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"078 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 022 бюджеттік бағдарламасы бар 810 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"810 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
022 Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
4 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 024 бюджеттік бағдарламасы бар 753 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"753 Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
024 Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 025 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"025 Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 043 бюджеттік бағдарламасы бар 754 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"754 Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
043 Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 044 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"044 Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету";
5 "Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 010 бюджеттік бағдарламасы бар 753 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"753 Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
010 Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау";

дополнить бюджетной программой 052 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"052 Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 754 бюджетной программой 005 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"754 Управление общественного здоровья области
005 Повышение квалификации и переподготовка кадров
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 6 "Высшее и послевузовское образование":
дополнить администратором бюджетных программ 753 бюджетной программой 057 следующего содержания:
"753 Управление развития человеческого потенциала области
057 Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся";
дополнить администратором бюджетных программ 754 бюджетной программой 040 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"754 Управление общественного здоровья области
040 Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области образования":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по бюджетной программе 001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки":
дополнить бюджетной подпрограммой 111 следующего содержания:
"111 Капитальные расходы Министерства образования и науки Республики Казахстан";
дополнить администратором бюджетных программ 753 бюджетной программой 001 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"753 Управление развития человеческого потенциала области
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития человеческого потенциала
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 002 следующего содержания:
"002 Создание информационных систем";
дополнить бюджетной программой 004 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"004 Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 052 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"052 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 005 бюджеттік бағдарламасы бар 754 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"754 Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
005 Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
6 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін бiлiм беру" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 057 бюджеттік бағдарламасы бар 753 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"753 Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
057 Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 040 бюджеттік бағдарламасы бар 754 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"754 Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
040 Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер" кіші функциясында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 111 кіші бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"111 Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің күрделі шығыстары";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 001 бюджеттік бағдарламасы бар 753 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"753 Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
001 Жергілікті деңгейде адами әлеуетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 002 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"002 Ақпараттық жүйелер құру";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 004 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"004 Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 754 бюджетной программой 034 следующего содержания:
"754 Управление общественного здоровья области
034 Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в функциональной подгруппе 2 "Охрана здоровья населения":
дополнить администратором бюджетных программ 754 бюджетной программой 006 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"754 Управление общественного здоровья области
006 Услуги по охране материнства и детства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 007 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"007 Пропаганда здорового образа жизни
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 041 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"041 Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 042 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"042 Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 3 "Специализированная медицинская помощь":
дополнить администратором бюджетных программ 754 бюджетной программой 027 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"754 Управление общественного здоровья области
027 Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 4 "Поликлиники":
дополнить администратором бюджетных программ 754 бюджетной программой 039 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"754 Управление общественного здоровья области
039 Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 5 "Другие виды медицинской помощи":

мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламасы бар 754 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"754 Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
034 Денсаулық сақтау жүйесіндегі мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары";
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
2 "Халықтың денсаулығын қорғау" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 006 бюджеттік бағдарламасы бар 754 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"754 Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
006 Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 007 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"007 Салауатты өмір салтын насихаттау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 041 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"041 Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 042 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"042 Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
3 "Мамандандырылған медициналық көмек" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 027 бюджеттік бағдарламасы бар 754 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"754 Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
027 Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
4 "Емханалар" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 039 бюджеттік бағдарламасы бар 754 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"754 Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
039 Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
5 "Медициналық көмектiң басқа түрлерi" кіші функциясында:

дополнить администратором бюджетных программ 753 бюджетной программой 015 с бюджетными подпрограммами 011, 100, 101, 102 и 103 следующего содержания:
"753 Управление развития человеческого потенциала области
015 Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
100 Детские дома и центры поддержки детей, находящихся в трудной жизненной ситуации
101 Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
102 Приют для несовершеннолетних детей
103 Детские деревни семейного типа";
дополнить бюджетной программой 016 следующего содержания:
"016 Обеспечение защиты прав и интересов детей, находящихся в воспитательных учреждениях";
дополнить бюджетной программой 037 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"037 Социальная реабилитация
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Социальная помощь":
дополнить администратором бюджетных программ 810 бюджетной программой 068 следующего содержания:
"810 Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
068 Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
по администраторам бюджетных программ 256 "Управление координации занятости и социальных программ области", 271 "Управление строительства области", 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области" и 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
дополнить бюджетными программами 145 и 146 следующего содержания:
"145 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам для предоставления жилищных сертификатов как социальная помощь
146 Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для предоставления жилищных сертификатов как социальная поддержка в виде бюджетного кредита";
по администраторам бюджетных программ 327 "Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы", 333 "Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы", 341 "Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы", 355 "Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы", 371 "Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы" 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы" и 383 "Управление жилья и жилищной инспекции города республиканского значения, столицы":

мынадай мазмұндағы 011, 100, 101, 102 және 103 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 015 бюджеттік бағдарламасы бар 753 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"753 Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
015 Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
100 Балалар үйлері және қиын өмірлік жағдайға тап болған балаларды қолдау орталықтары
101 Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
102 Кәмелетке толмаған балалар үшін баспана
103 Отбасы түріндегі балалар ауылдары";
мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"016 Тәрбиелейтін мекемелердегі балалардың құқықтары мен мүдделерін қорғауды қамтамсыз ету";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 037 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"037 Әлеуметтік сауықтандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
2 "Әлеуметтiк көмек" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 068 бюджеттік бағдарламасы бар 810 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"810 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
068 Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау";
9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" кіші функциясында:
256 "Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы", 271 "Облыстың құрылыс басқармасы", 279 "Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" және 288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша:
мынадай мазмұндағы 145 және 146 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"145 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
146 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерін бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру үшін кредиттеу";
327 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы", 333 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы", 341 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы", 355 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы", 371 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы", 373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" және 383 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясы басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша:

дополнить бюджетными программами 068 и 070 следующего содержания:
"068 Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
070 Бюджетные кредиты для предоставления жилищных сертификатов как социальная поддержка";
по администраторам бюджетных программ 451 "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)", 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)", 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)", 467 "Отдел строительства района (города областного значения)", 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)", 483 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)", 487 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)", 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения) и 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
дополнить бюджетными программами 094 и 095 следующего содержания:
"094 Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
095 Бюджетные кредиты для предоставления жилищных сертификатов как социальная поддержка";
дополнить администратором бюджетных программ 747 бюджетной программой 077 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"747 Управление информации и общественного развития области
077 Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 752 бюджетной программой 050 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"752 Управление общественного развития области
050 Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 756 с бюджетной программой 006 следующего содержания:
"756 Управление инвестиции и экспорта области
006 Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";

мынадай мазмұндағы 068 және 070 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"068 Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
070 Әлеуметтік қолдау ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру үшін бюджеттік кредиттер";
451 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі", 458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі", 466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі", 467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі", 472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі", 483 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі", 487 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі", 492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" және 495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша:
мынадай мазмұндағы 094 және 095 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"094 Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
095 Әлеуметтік қолдау ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру үшін бюджеттік кредиттер";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 077 бюджеттік бағдарламасы бар 747 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"747 Облыстың ақпарат және қоғамдық даму басқармасы
077 Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 050 бюджеттік бағдарламасы бар 752 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"752 Облыстың қоғамдық даму басқармасы
050 Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарламасы бар 756 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"756 Облыстың инвестиция және экспорт басқармасы
006 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру";

дополнить бюджетной программой 013 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"013 Обучение предпринимательству в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администраторам бюджетных программ 801 "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)" и 809 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
дополнить бюджетными программами 094 и 095 следующего содержания:
"094 Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
095 Бюджетные кредиты для предоставления жилищных сертификатов как социальная поддержка";
дополнить администратором бюджетных программ 810 бюджетной программой 050 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"810 Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
050 Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
дополнить бюджетной программой 011 следующего содержания:
"011 Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на приобретение жилья";
дополнить бюджетной программой 012 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"012 Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 013 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"013 Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 098 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"098 Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 098 "Приобретение жилья коммунального жилищного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 034 следующего содержания:
"034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 013 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"013 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
801 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" және 809 "Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша:
мынадай мазмұндағы 094 және 095 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"094 Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
095 Әлеуметтік қолдау ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру үшін бюджеттік кредиттер";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 050 бюджеттік бағдарламасы бар 810 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"810 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
050 Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" кіші функциясында:
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"011 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй сатып алуға кредит беру";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 012 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"012 Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 013 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"013 Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 098 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"098 Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
098 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 034 кіші бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 747 с бюджетными программами 012 и 024 следующего содержания:
"747 Управление информации и общественного развития области
012 Бюджетное кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" для предоставления жилищных займов
024 Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
дополнить администратором бюджетных программ 748 с бюджетной программой 016 следующего содержания:
"748 Управление культуры, развития языков и архивного дела области
016 Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
дополнить администратором бюджетных программ 753 с бюджетной программой 064 следующего содержания:
"753 Управление развития человеческого потенциала области
064 Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
дополнить администратором бюджетных программ 754 с бюджетной программой 047 следующего содержания:
"754 Управление общественного здоровья области
047 Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
дополнить администратором бюджетных программ 810 с бюджетными программами 004, 005, 006, 007 и 008 следующего содержания:
"810 Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
004 Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
005 Снос аварийного и ветхого жилья
006 Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
007 Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
008 Организация сохранения государственного жилищного фонда";
дополнить бюджетной программой 009 с бюджетными подпрограммами 011, 015 и 034 следующего содержания:
"009 Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";

мынадай мазмұндағы 012 және 024 бюджеттік бағдарламалары бар 747 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"747 Облыстың ақпарат және қоғамдық даму басқармасы
012 Тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" акционерлік қоғамына бюджеттік кредит беру
024 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу";
мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарламасы бар 748 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"748 Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы
016 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу";
мынадай мазмұндағы 064 бюджеттік бағдарламасы бар 753 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"753 Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
064 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу";
мынадай мазмұндағы 047 бюджеттік бағдарламасы бар 754 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"754 Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
047 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу";
мынадай мазмұндағы 004, 005, 006, 007 және 008 бюджеттік бағдарламалары бар 810 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"810 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
004 Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
005 Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
006 Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
007 Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
008 Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру";
мынадай мазмұндағы 011, 015 және 034 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 009 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"009 Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";

дополнить бюджетной программой 010 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"010 Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 031 следующего содержания:
"031 Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов";
дополнить бюджетной программой 033 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"033 Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 041 и 049 следующего содержания:
"041 Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
049 Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов";
дополнить бюджетной программой 053 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
"053 Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 054, 072, 074, 090 и 091 следующего содержания:
"054 Увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
072 Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
074 Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
090 Приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
091 Приобретение оборудования для проектов, реализуемых в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
дополнить бюджетной программой 098 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"098 Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Коммунальное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 809 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)" в наименование бюджетной программы 028 "Развитие коммунального хозяйства" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 010 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"010 Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 031 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"031 Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 033 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"033 Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 041 және 049 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"041 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
049 Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу";
мынадай мазмұндағы 013 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 053 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"053 Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 054, 072, 074, 090 және 091 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"054 Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайту
072 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
074 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
090 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
091 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 098 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"098 Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
2 "Коммуналдық шаруашылық" кіші функциясында:
809 "Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
028 "Развитие коммунального хозяйства" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"028 Коммуналдық шаруашылығын дамыту";

дополнить администратором бюджетных программ 810 с бюджетными программами 011, 012, 026, 027 и 028 следующего содержания:
"810 Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
011 Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
012 Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
026 Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
027 Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028 Развитие коммунального хозяйства";
дополнить бюджетной программой 029 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"029 Развитие системы водоснабжения и водоотведения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 048 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"048 Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 058 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"058 Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 3 "Благоустройство населенных пунктов":
дополнить администратором бюджетных программ 810 с бюджетными программами 015, 016, 017 и 018 следующего содержания:
"810 Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
015 Освещение улиц в населенных пунктах
016 Обеспечение санитарии населенных пунктов
017 Содержание мест захоронений и захоронение безродных
018 Благоустройство и озеленение населенных пунктов";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 1 "Деятельность в области культуры":
по администратору бюджетных программ 262 "Управление культуры области":
дополнить бюджетной программой 006 следующего содержания:
"006 Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана";
дополнить администратором бюджетных программ 748 бюджетной программой 005 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"748 Управление культуры, развития языков и архивного дела области
005 Поддержка культурно-досуговой работы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 006 следующего содержания:
"006 Увековечение памяти деятелей государства";

мынадай мазмұндағы 011, 012, 026, 027 және 028 бюджеттік бағдарламалары бар 810 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"810 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
011 Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
012 Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
026 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
027 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
028 Коммуналдық шаруашылығын дамыту";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 029 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"029 Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 048 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"048 Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 058 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"058 Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
3 "Елді-мекендерді көркейту" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 015, 016, 017 және 018 бюджеттік бағдарламалары бар 810 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"810 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
015 Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
016 Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
017 Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
018 Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру";
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" функционалдық тобында:
1 "Мәдениет саласындағы қызмет" кіші функциясында:
262 "Облыстың мәдениет басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"006 Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 005 бюджеттік бағдарламасы бар 748 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"748 Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы
005 Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"006 Мемлекет қайраткерлерін мәңгі есте сақтау";

дополнить администратором бюджетных программ 326 бюджетной программой 035 следующего содержания:
"326 Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
035 Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров";
дополнить администратором бюджетных программ 750 бюджетной программой 007 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
"750 Управление стратегии и экономического развития области
007 Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 035 следующего содержания:
"035 Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров";
дополнить администратором бюджетных программ 810 бюджетной программой 038 следующего содержания:
"810 Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
038 Поддержка использования возобновляемых источников энергии";
дополнить администратором бюджетных программ 811 бюджетной программой 008 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
"811 Отдел сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии района (города областного значения)
008 Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 11 "Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
в функциональной подгруппе 2 "Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
дополнить администратором бюджетных программ 810 бюджетной программой 039 следующего содержания:
"810 Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
039 Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 1 "Автомобильный транспорт":
дополнить администратором бюджетных программ 810 бюджетной программой 042 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"810 Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
042 Развитие транспортной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 043 и 044 следующего содержания:
"043 Обеспечение функционирования автомобильных дорог
044 Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов";

мынадай мазмұндағы 035 бюджеттік бағдарламасы бар 326 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"326 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
035 Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру";
мынадай мазмұндағы 013 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 007 бюджеттік бағдарламасы бар 750 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"750 Облыстың стратегия және экономикалық даму басқармасы
007 Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 035 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"035 Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру";
мынадай мазмұндағы 038 бюджеттік бағдарламасы бар 810 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"810 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
038 Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдау";
мынадай мазмұндағы 013 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 008 бюджеттік бағдарламасы бар 811 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"811 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық, кәсіпкерлік және ветеринария бөлімі
008 Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
013 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
11 "Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" функционалдық тобында:
2 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 039 бюджеттік бағдарламасы бар 810 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"810 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
039 Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу";
12 "Көлiк және коммуникация" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлiгi" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 042 бюджеттік бағдарламасы бар 810 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"810 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
042 Көлік инфрақұрылымын дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 043 және 044 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"043 Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
044 Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу";

дополнить бюджетной программой 051 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"051 Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
дополнить администратором бюджетных программ 810 с бюджетными программами 045, 046 и 052 следующего содержания:
"810 Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
045 Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
046 Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
052 Строительство специализированных центров обслуживания населения";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 1 "Регулирование экономической деятельности":
по администратору бюджетных программ 204 "Министерство иностранных дел Республики Казахстан":
по бюджетной программе 026 "Содействие привлечению инвестиций в Республику Казахстан":
дополнить бюджетной подпрограммой 103 следующего содержания:
"103 Реализация стратегии повышения отраслевой конкурентоспособности Казахстана";
в функциональной подгруппе 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции":
дополнить администратором бюджетных программ 204 с бюджетной программой 072 следующего содержания:
"204 Министерство иностранных дел Республики Казахстан
072 Стратегия повышения отраслевой конкурентоспособности Казахстана";
по администратору бюджетных программ 278 "Управление предпринимательства и торговли области":
дополнить бюджетной программой 051 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"051 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 756 с бюджетными программами 005, 007, 008 и 009 следующего содержания:
"756 Управление инвестиции и экспорта области
005 Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
007 Кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму" на реализацию государственной инвестиционной политики
008 Поддержка предпринимательской деятельности
009 Кредитование дочерних организаций АО "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 051 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"051 Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 045, 046 және 052 бюджеттік бағдарламалары бар 810 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"810 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
045 Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
046 Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
052 Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
1 "Экономикалық қызметтерді реттеу" кіші функциясында:
204 "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi"
026 "Қазақстан Республикасына инвестициялар тартуға жәрдемдесу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 103 кіші бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"103 Қазақстанның салалық бәсекеге қабілеттілігін арттыру стратегиясы";
3 "Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 072 бюджеттік бағдарламасы бар 204 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"204 Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
072 Қазақстанның салалық бәсекеге қабілеттілігін арттыру стратегиясы";
278 "Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 051 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"051 "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 005, 007, 008 және 009 бюджеттік бағдарламалары бар 756 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"756 Облыстың инвестиция және экспорт басқармасы
005 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
007 Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыруға "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ-ға кредит беру
008 Кәсіпкерлік қызметті қолдау
009 Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл тұрғындарына микро кредит беру үшін "ҚазАгро" Ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ның еншілес ұйымдарына кредит беру";

дополнить бюджетной программой 010 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"010 Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 011 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 012, 027 и 028 следующего содержания:
"012 Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
027 Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
028 Реализация текущих мероприятий в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020";
дополнить бюджетной программой 069 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
"069 Кредитование на содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 082 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"082 Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 809 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 055 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020":
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 810 бюджетной программой 055 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"810 Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)

мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 010 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"010 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 011 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"011 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 012, 027 және 028 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"012 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
027 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
028 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру";
мынадай мазмұндағы 013 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 069 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"069 Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 082 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"082 Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
809 "Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
055 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 055 бюджеттік бағдарламасы бар 810 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"810 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі

055 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 811 с бюджетными программами 015 и 016 следующего содержания:
"811 Отдел сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии района (города областного значения)
015 Поддержка предпринимательской деятельности
016 Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
дополнить бюджетной программой 079 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"079 Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 268 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
наименование бюджетной программы "084 Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах" изложить в следующей редакции:
"084 Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах";
наименование бюджетной программы 085 "Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах" изложить в следующей редакции:
"085 Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
дополнить бюджетной программой 072 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"072 Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
наименование бюджетной программы 084 "Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах" изложить в следующей редакции:
"084 Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах";
наименование бюджетной программы 085 "Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах" изложить в следующей редакции:
"085 Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах";
по администратору бюджетных программ 278 "Управление предпринимательства и торговли области":
дополнить бюджетной программой 010 следующего содержания:
"010 Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности";
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
наименование бюджетной программы 084 "Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах" изложить в следующей редакции:
"084 Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах";
наименование бюджетной программы 085 "Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах" изложить в следующей редакции:
"085 Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах";
по администратору бюджетных программ 283 "Управление по вопросам молодежной политики области":

055 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 015 және 016 бюджеттік бағдарламалары бар 811 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"811 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық, кәсіпкерлік және ветеринария бөлімі
015 Кәсіпкерлік қызметті қолдау
016 "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау";
9 "Басқалар" кіші функциясында:
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 079 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"079 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
268 "Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
084 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"084 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері";
085 "Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"085 Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 072 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"072 Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
084 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"084 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері";
085 "Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"085 Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру";
278 "Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 010 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"010 Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру";
279 "Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
084 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"084 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері";
085 "Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"085 Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру";
283 "Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:

дополнить администраторами бюджетных программ 747, 748 и 749 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
"747 Управление информации и общественного развития области
748 Управление культуры, развития языков и архивного дела области
749 Управление градостроительного и земельного контроля области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
дополнить администратором бюджетных программ 750 с бюджетными программами 003, 008, 065 и 096 следующего содержания:
"750 Управление стратегии и экономического развития области
003 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
008 Расходы на новые инициативы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
дополнить администратором бюджетных программ 751 бюджетной программой 012 с бюджетными подпрограммами 100, 101 и 102 следующего содержания:
"751 Управление финансов и государственных активов области
012 Резерв местного исполнительного органа области
100 Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа области для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории области
101 Резерв местного исполнительного органа области на неотложные затраты
102 Резерв местного исполнительного органа области на исполнение обязательств по решениям судов";
дополнить бюджетными программами 047 и 050 следующего содержания:
"047 Расходы на новые инициативы
050 Резерв местного исполнительного органа области на покрытие дефицита наличности районных (городов областного значения) бюджетов";
дополнить бюджетной программой 059 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"059 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 747, 748 және 749 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен толықтырылсын:
"747 Облыстың ақпарат және қоғамдық даму басқармасы
748 Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы
749 Облыстың қала құрылысын және жерді бақылау басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
мынадай мазмұндағы 003, 008, 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 750 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"750 Облыстың стратегия және экономикалық даму басқармасы
003 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
008 Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
мынадай мазмұндағы 100, 101 және 102 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 012 бюджеттік бағдарламасы бар 751 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"751 Облыстың қаржы және мемлекеттік активтер басқармасы
012 Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
100 Облыс аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
101 Шұғыл шығындарға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
102 Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резерві";
мынадай мазмұндағы 047 және 050 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"047 Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
050 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiнің қолма-қол ақша тапшылығын жабуға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резервi";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 059 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"059 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить бюджетной программой 060 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"060 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
"065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
дополнить администратором бюджетных программ 752 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
"752 Управление общественного развития области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
дополнить администратором бюджетных программ 753 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
"753 Управление развития человеческого потенциала области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
дополнить бюджетной программой 076 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"076 Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 096 следующего содержания:
"096 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
дополнить администратором бюджетных программ 754 с бюджетными программами 048 и 049 следующего содержания:
"754 Управление общественного здоровья области
048 Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
049 Текущее обустройство моногородов";
дополнить бюджетной программой 058 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"058 Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 059 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"059 Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 096 следующего содержания:
"096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 060 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"060 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 752 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"752 Облыстың қоғамдық даму басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасы бар 753 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"753 Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 076 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"076 Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
мынадай мазмұндағы 048 және 049 бюджеттік бағдарламалары бар 754 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"754 Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
048 Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
049 Моноқалаларды ағымдағы жайластыру";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 058 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"058 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 059 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"059 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";

дополнить администратором бюджетных программ 810 с бюджетной программой 056 следующего содержания:
"810 Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
056 Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года";
дополнить бюджетной программой 057 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"057 Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 059 и 065 следующего содержания:
"059 Текущее обустройство моногородов
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
дополнить бюджетной программой 085 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"085 Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 096 следующего содержания:
"096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
дополнить администратором бюджетных программ 811 с бюджетными программами 033, 034, 035, 040, 042, 065 и 096 следующего содержания:
"811 Отдел сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии района (города областного значения)
033 Субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в моногородах
034 Предоставление грантов на развитие новых производств в моногородах
035 Содействие развитию предпринимательства - обучение предпринимательству в моногородах
040 Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
042 Текущее обустройство моногородов
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
в функциональной группе 14 "Обслуживание долга":
в функциональной подгруппе 1 "Обслуживание долга":
дополнить администратором бюджетных программ 751 бюджетной программой 004 с бюджетными подпрограммами 100 и 101 следующего содержания:
"751 Управление финансов и государственных активов области
004 Обслуживание долга местных исполнительных органов
100 Выплаты вознаграждений и иных платежей по займам
101 Выплаты комиссионных за размещение займа";
дополнить бюджетной программой 016 следующего содержания:
"016 Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета";
в функциональной группе 15 "Трансферты":
в функциональной подгруппе 1 "Трансферты":

мынадай мазмұндағы 056 бюджеттік бағдарламасы бар 810 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"810 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
056 Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 057 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"057 Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 059 және 065 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"059 Моноқалаларды ағымдағы жайластыру
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 085 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"085 Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
мынадай мазмұндағы 033, 034, 035, 040, 042, 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 811 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"811 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық, кәсіпкерлік және ветеринария бөлімі
033 Моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
034 Моноқалаларда жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
035 Моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу - кәсіпкерлікке оқыту
040 Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
042 Моноқалаларды ағымдағы жайластыру
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
14 "Борышқа қызмет көрсету" функционалдық тобында:
1 "Борышқа қызмет көрсету" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 100 және 101 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 004 бюджеттік бағдарламасы бар 751 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"751 Облыстың қаржы және мемлекеттік активтер басқармасы
004 Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
100 Қарыздар бойынша сыйақылар, өзге де төлемдерді төлеу
101 Қарыз орналастырғаны үшін комиссиялық ақы төлеу";
мынадай 016 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"016 Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету";
15 "Трансферттер" функционалдық тобында:
1 "Трансферттер" кіші функциясында:

дополнить администратором бюджетных программ 751 с бюджетными программами 006, 007, 011, 017, 024, 026, 029, 030, 049, 051, 052, 053 и 058 следующего содержания:
"751 Управление финансов и государственных активов области
006 Бюджетные изъятия
007 Субвенции
011 Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
017 Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
024 Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
026 Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
029 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
030 Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
049 Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
051 Трансферты органам местного самоуправления
052 Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
053 Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
058 Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 16 "Погашение займов":
в функциональной подгруппе 1 "Погашение займов":
дополнить администратором бюджетных программ 751 бюджетной программой 008 с бюджетными подпрограммами 025 и 026 следующего содержания:
"751 Управление финансов и государственных активов области
008 Погашение долга местного исполнительного органа
025 По государственным эмиссионным ценным бумагам
026 По договорам займа";
дополнить бюджетными программами 015, 018, 046 и 057 следующего содержания:
"015 Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
018 Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета
046 Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из республиканского бюджета
057 Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в Структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в подклассе 160 "Другие текущие затраты":
по специфике 167 "Особые затраты":
графу "Определение" изложить в следующей редакции:
"Особые затраты в правоохранительных органах, специальных государственных органах, органах обороны, органах оборонной промышленности и государственного оборонного заказа.";
графу "Перечень затрат" изложить в следующей редакции:
"Затраты на мероприятия, реализуемые государственными органами в соответствии с задачами и полномочиями, предусмотренными законодательными актами Республики Казахстан, регулирующими вопросы государственных секретов, осуществления оперативно-розыскной, контрразведывательной деятельности, обеспечения обороноспособности и национальной безопасности страны, обеспечение исполнения государственного оборонного заказа.".

мынадай мазмұндағы 006, 007, 011, 017, 024, 026, 029, 030, 049, 051, 052, 053 және 058 бюджеттік бағдарламалары бар 751 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"751 Облыстың қаржы және мемлекеттік активтер басқармасы
006 Бюджеттік алып коюлар
007 Субвенциялар
011 Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
017 Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
024 Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
026 Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
029 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қатер төндіретін табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
030 Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
049 Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
051 Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
052 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
053 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
058 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару";
16 "Қарыздарды өтеу" функционалдық тобында:
1 "Қарыздарды өтеу" кіші функциясында:
мынадай мазмұндағы 025 және 026 кіші бюджеттік бағдарламаларымен 008 бюджеттік бағдарламасы бар 751 бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"751 Облыстың қаржы және мемлекеттік активтер басқармасы
008 Жергілікті атқарушы органның борышын өтеу
025 Мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша
026 Қарыз шарттары бойынша";
мынадай мазмұндағы 015, 018, 046 және 057 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"015 Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
018 Республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
046 Республикалық бюджеттен берілген мақсатына сай пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
057 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымында:
160 "Басқа да ағымдағы шығындар" кіші сыныбында:
167 "Ерекше шығындар" ерекшелік бойынша:
"Анықтама" бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Құқық қорғау органдарындағы, арнайы мемлекеттік органдарындағы, қорғаныс органдарындағы, қорғаныс өнеркәсібі және мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс органдарындағы ерекше шығындар.";
"Шығындардың тізбесі" бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттiк құпиялар, жедел -iздестiру, қарсы барлау қызметiн жүзеге асыру, елдiң қорғаныс қабiлетi мен ұлттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету, мемлекеттік қорғаныстық тапсырысты орындауды қамтамасыз ету мәселелерiн реттейтiн Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiнде көзделген мiндеттер мен өкiлеттiктерге сәйкес мемлекеттiк органдар iске асыратын iс-шараларға арналған шығындар.".

2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр финансов
Республики Казахстан

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.