Об утверждении перечня пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва
Приказ Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 мая 2019 года № 106/НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 июня 2019 года № 18786.
В соответствии с подпунктом 139) пункта 16 Положения о Министерстве по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2020 года № 701, ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 16.06.2023 № 329 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемый перечень пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва.
2. Комитету по государственным материальным резервам Министерства цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр цифрового развития, оборонной
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
А. Жумагалиев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство обороны
Республики Казахстан
"____"__________2019 года
Утвержден
приказом Министра
цифрового развития, оборонной
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
от 31 мая 2019 года № 106/НҚ
Перечень пунктов хранения материальных ценностей государственного материального резерва

Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2019 жылғы 31 мамырдағы № 106/НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 4 маусымда № 18786 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 23 қазандағы № 701 қаулысымен бекітілген, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі туралы ереженің 16-тармағының 139) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің м.а. 16.06.2023 № 329 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Мемлекеттік материалдық резервтер комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, қорғаныс және
аэроғарыш өнеркәсібі министрі
А. Жұмағалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрлігі
2019 жылғы "____"__________
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, қорғаныс және
аэроғарыш өнеркәсібі
министрінің
2019 жылғы 31 мамырдағы
№ 106/НҚ бұйрығымен
бекітілген
Мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтарын сақтау пункттерінің тізбесі

Сноска. Перечень- в редакции приказа Министра национальной экономики РК от 27.03.2020 № 18; с изменениями, внесенными приказами Министра национальной экономики РК от 29.05.2020 № 45; Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 02.12.2020 № 56; от 25.04.2022 № 127 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 07.02.2023 № 62 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 15.09.2025 № 401 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование пункта хранения
Местонахождение пункта хранения
Юридический адрес
1
2
3
4
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Гамма-Сарыколь"
Павлодарская область, город Экибастуз, улица Абая, дом 95
Павлодарская область, город Экибастуз, улица Абая, дом 95
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Кайнар-АКБ"
Алматинская область, город Талдыкорган, улица Медеу, строение 1/1
Алматинская область, город Талдыкорган, улица Медеу, строение 1/1
3
Исключена приказом Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 25.04.2022 № 127 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4
Исключена приказом Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 25.04.2022 № 127 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5
Исключена приказом Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 25.04.2022 № 127 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6
Товарищество с ограниченной ответственностью "Масло-Дел"
город Алматы, Алатауский район, проспект Рыскулова, дом 276
город Алматы, Алатауский район, проспект Рыскулова, дом 276
7
Исключена приказом Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 25.04.2022 № 127 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8
Товарищество с ограниченной ответственностью "Римком"

Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық экономика министрінің 27.03.2020 № 18; өзгеріс енгізілді – ҚР Ұлттық экономика министрінің 29.05.2020 № 45; ҚР Төтенше жағдайлар министрінің 02.12.2020 № 56; 25.04.2022 № 127 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 07.02.2023 № 62 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 15.09.2025 № 401 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Р/с №
Сақтау пунктінің атауы
Сақтау пунктінің орналасқан жері
Заңды мекенжайы
1
2
3
4
1
"Гамма-Сарыкөл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 95-үй
Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 95-үй
2
"Қайнар-АКБ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Медеу көшесі, 1/1-құрылыс
Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Медеу көшесі, 1/1-құрылыс
3
Алып тасталды - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің 25.04.2022 № 127 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4
Алып тасталды - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің 25.04.2022 № 127 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
5
Алып тасталды - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің 25.04.2022 № 127 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
6
"Масло-Дел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы қаласы, Алатау ауданы, Рысқұлов даңғылы, 276-үй
Алматы қаласы, Алатау ауданы, Рысқұлов даңғылы, 276-үй
7
Алып тасталды - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің 25.04.2022 № 127 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
8
"Римком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Карагандинская область, город Караганда, район имени Казыбек би, микрорайон Степной 2, дом 45
Карагандинская область, Октябрский район, улица Столичная, дом 9А
9
Исключен приказом Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 07.02.2023 № 62 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
10
Акционерное общество "Ульбинский металлургический завод"
Восточно-Казахстанская область, город Усть-Каменогорск, проспект Абая, дом 102
Восточно-Казахстанская область, город Усть-Каменогорск, проспект Абая, дом 102
11
Товарищество с ограниченной ответственностью "Атамекен-Дос"
Костанайская область, Hаурзумский район, село Буревестник, улица без названия
Костанайская область, Hаурзумский район, село Буревестник, улица без названия
12
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алтын-Дан"
город Шымкент, Енбекшинский район, проезд Цюрупы, дом 2
город Шымкент, Енбекшинский район, проезд Цюрупы, дом 2
13
Товарищество с ограниченной ответственностью "С. Сейфуллин Жер"
Кызылординская область, Сырдарьинский, сельский округ Сейфуллинский, село Сейфуллин, улица Карлыбай Абдирей, дом 32
Кызылординская область, Сырдарьинский, сельский округ Сейфуллинский, село Сейфуллин, улица Карлыбай Абдирей, дом 32
14
Товарищество с ограниченной ответственностью "Хлебоприемное предприятие "ТОНКЕРИС"
Акмолинская область, Шортандинский район, сельский округ Бозайгыр, станция Тонкерис
город Нур-Султан, район Байконыр, жилой массив Өндіріс, улица Жаңажол, здание 3/1
15
Полное товарищество "Абзал и Компания"
Кызылординская область, город Кызылорда, улица Марал Ишан, строение 41
Кызылординская область, город Кызылорда, улица Марал Ишан, строение 41
16
Товарищество с ограниченной ответственностью "Концерн "Цесна-Астык"
город Нур-Султан, район Байконыр, улица Ақжол, здание 24
город Нур-Султан, район Байконыр, улица Ақжол, здание 24
17
Товарищество с ограниченной ответственностью "Мутлу Экспорт"
Карагандинская область, город Караганда, район имени Казыбек би, шоссе Шахтинское, дом 1
Карагандинская область, город Караганда, район имени Казыбек би, шоссе Шахтинское, дом 1
18
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ақ-мол РК"
город Нур-Султан, район Байконыр, жилой массив Өндіріс, улица Жанажол, здание 3/1
город Нур-Султан, район Байконыр, жилой массив Өндіріс, улица Жанажол, здание 3/1
19
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ирченко Элеватор"
город Нур-Султан, район Байконыр, Жилой массив Өндіріс, улица Жаңажол, здание 3/1
Казахстан, город Нур-Султан, район Байконыр, Жилой массив Өндіріс, улица Жаңажол, здание 3/1,
20
Товарищество с ограниченной ответственностью "Караганды-НАН"
Карагандинская область, город Караганда, район имени Казыбек Би, улица Камская, дом 91
Карагандинская область, город Караганда, район имени Казыбек Би, улица Камская, дом 91
21
Товарищество с ограниченной ответственностью "Малу"
Карагандинская область, город Караганда, район имени Казыбек Би, улица Гоголя, строение 2/1
Карагандинская область, город Караганда, район имени Казыбек Би, улица Гоголя, строение 2/1
22
Товарищество с ограниченной ответственностью "Чайный центр"
Алматинская область, Карасайский район, Умтылский сельский округ, село Алмалыбак, улица Бабаев, дом 4
Алматинская область, Карасайский район, Умтылский сельский округ, село Алмалыбак, улица Бабаев, дом 4
23
Товарищество с ограниченной ответственностью "ArLine"
город Алматы, Бостандыкский район, улица Абая, дом 50 а
Город Алматы, Бостандыкский район, улица Абая, дом 50 а
24
Товарищество с ограниченной ответственностью "Al-Barakat Business Group" ("Аль-Баракат Бизнес Групп")
город Нур-Султан, район Есиль, проспект Кабанбай батыра, дом 19, блок Е, офис 106
город Нур-Султан, район Есиль, проспект Кабанбай батыра, дом 19, блок Е, офис 106
25
Товарищество с ограниченной ответственностью "Мясоперерабатывающий комплекс БИЖАН"
Акмолинская область, город Кокшетау, Промышленная зона Восточная, Проезд 20, дом 18
Акмолинская область, город Кокшетау, Промышленная зона Восточная, Проезд 20, дом 18
26
Товарищество с ограниченной ответственностью "Кублей"
Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Полевая, строение 13/3
Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Полевая, строение 13/3
27
Товарищество с ограниченной ответственностью "АксуКант"
Алматинская область, Аксуский район, Жансугуровский сельский округ, село Жансугуров, улица Қабанбай Батыр, дом 16
Алматинская область, Аксуский район, Жансугуровский сельский округ, село Жансугуров, улица Қабанбай Батыр, дом 16
28
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алтын Орда"
Кызылординская область, город Кызылорда, улица Бейбитшилик, дом 58
Кызылординская область, город Кызылорда, улица Бейбитшилик, дом 58
29
Товарищество с ограниченной ответственностью "Евразиан Фудс Корпорэйшн"
город Алматы, Алмалинский район, улица Байзакова, дом 69
город Алматы, Алмалинский район, улица Байзакова, дом 69
30
Акционерное общество "КАМАЗ-Инжиниринг"
Акмолинская область, город Кокшетау, улица Байкен Ашимов, здание 245А
Акмолинская область, город Кокшетау, улица Байкен Ашимов, здание 245А
31
Товарищество с ограниченной ответственностью "High Industrial Lubricants & Liquids Corporation" (HILL)"
город Шымкент, Енбекшинский район, улица Капал Батыра, Зона Онтустик индустриялды, здание 101
город Шымкент, Енбекшинский район, улица Капал Батыра, Зона Онтустик индустриялды, здание 101
32
Товарищество с ограниченной ответственностью "Торговый дом "Топливно энергетический комплекс – КАЗАХСТАН"
город Нур-Султан, район Есиль, улица Дінмұхамед Қонаев, здание 10
город Нур-Султан, район Есиль, улица Дінмұхамед Қонаев, здание 10
33
Товарищество с ограниченной ответственностью "Производственная Инновационная компания" ASTANA Ютария ltd"
город Нур-Султан, район Алматы, проспект Әл-Фараби, дом 13/1
город Нур-Султан, район Алматы, проспект Әл-Фараби, дом 13/1
34
Товарищество с ограниченной ответственностью "Карагандинский мелькомбинат"
Карагандинская область, район имени Казыбек би, улица резника, дом 5
Карагандинская область, район имени Казыбек би, улица резника, дом 5
35
Товарищество с ограниченной ответственностью "СарыаркаАвтоПром"
Костанайская область, город Костанай, улица промышленная, дом 41
Костанайская область, город Костанай, улица промышленная, дом 41
36
Товарищество с ограниченной ответственностью "Самрук ЮС"
Алматинская область, Карасайский район, город Каскелен, улица Р. Макашева дом 82 А

Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Қазыбек би атындағы аудан, Степной 2 шағын ауданы, 45-үй
Қарағанды облысы, Октябрь ауданы, Столичная көшесі, 9А-үй
9
Алып тасталды - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің 07.02.2023 № 62 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
10
"Үлбі металлургиялық зауыты" акционерлік қоғамы
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Абай даңғылы, 102-үй
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Абай даңғылы, 102-үй
11
"Атамекен-Дос" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қостанай облысы, Наурызым ауданы, Буревестник ауылы, атауы жоқ көше
Қостанай облысы, Наурызым ауданы, Буревестник ауылы, атауы жоқ көше
12
"Алтын-Дән" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Цюрупа өткелі, 2-үй
Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Цюрупа өткелі, 2-үй
13
"С. Сейфуллин Жер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Сейфуллин ауылдық округі, Сейфуллин ауылы, Қарлыбай Әбдірей көшесі, 32-үй
Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Сейфуллин ауылдық округі, Сейфуллин ауылы, Қарлыбай Әбдірей көшесі, 32-үй
14
"ТӨҢКЕРІС" астық қабылдау кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Бозайғыр ауылдық округі, Төңкеріс станциясы
Нұр-Сұлтан қаласы, Байқоңыр ауданы, Өндіріс тұрғын үй алабы, Жаңажол көшесі, 3/1-ғимарат
15
"Абзал және Компания" толық серіктестігі
Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Марал Ишан көшесі, 41-құрылыс
Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Марал Ишан көшесі, 41-құрылыс
16
"Цесна-Астық концерні" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Нұр-Сұлтан қаласы, Байқоңыр ауданы, Ақжол көшесі, 24-ғимарат
Нұр-Сұлтан қаласы, Байқоңыр ауданы, Ақжол көшесі, 24-ғимарат
17
"Мутлу Экспорт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Қазыбек би атындағы аудан, Шахтинское тас жолы, 1-үй
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Қазыбек би атындағы аудан, Шахтинское тас жолы, 1-үй
18
"Ақ-мол РК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Нұр-Сұлтан қаласы, Байқоңыр ауданы, Өндіріс тұрғын үй алабы, Жанажол көшесі, 3/1-ғимараты
Нұр-Сұлтан қаласы, Байқоңыр ауданы, Өндіріс тұрғын үй алабы, Жанажол көшесі, 3/1- ғимарат
19
"Ирченко Элеватор" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан, Нұр-Сұлтан қаласы, Байқоңыр ауданы, Тұрғын үй алабы Өндіріс, көшесі Жаңажол, 3/1-ғимарат
Қазақстан, Нұр-Сұлтан қаласы, Байқоңыр ауданы, Тұрғын үй алабы Өндіріс, көшесі Жаңажол, 3/1-ғимарат
20
"Қарағанды-НАН" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Қазыбек Би атындағы ауданы, көшесі Камская, 91- үй
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Қазыбек Би атындағы ауданы, көшесі Камская, 91-үй
21
"МАЛУ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Қазыбек Би атындағы ауданы, көшесі Гоголь, құрылыс 2/1
Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Қазыбек Би атындағы ауданы, көшесі Гоголь, құрылыс 2/1
22
"Шай орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы облысы, Қарасай ауданы, Ұмтыл ауылдық округі, Алмалыбак кенті, Бабаева көшесі,
4-үй
Алматы облысы, Қарасай ауданы, Ұмтыл ауылдық округі, Алмалыбак кенті, Бабаева көшесі,
4-үй
23
"ArLine" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы қаласы, Бостандық ауданы, Абай көшесі, 50А-үй
Алматы қаласы, Бостандық ауданы, Абай көшесі, 50А-үй
24
"Al-Barakat Business Group" ("Аль-Баракат Бизнес Групп") жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Нұр-Сұлтан қаласы, Есіл ауданы, Қабанбай батыр даңғылы, 19-үй, Е блогі, 106-кеңсесі
Нұр-Сұлтан қаласы, Есіл ауданы, Қабанбай батыр даңғылы, 19-үй, Е блогі, 106-кеңсесі
25
"БИЖАН Ет өңдеу кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Өндірістік аймағы Восточная, Өтпе жолы 20,
18-үй
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Өндірістік аймағы Восточная, Өтпе жолы 20, 18-үй
26
"Кублей" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Батыс-Қазақстан облысы, Орал қаласы, Полевая көшесі, 13/3-құрылыс
Батыс-Қазақстан облысы, Орал қаласы, Полевая көшесі, 13/3-құрылыс
27
"АксуКант" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы облысы, Аксу ауданы, Жансүгіров кенті, Қабанбай батыр көшесі, 16-үй
Алматы облысы, Аксу ауданы, Жансүгіров кенті, Қабанбай батыр көшесі, 16-үй
28
"Алтын Орда" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Бейбітшілік көшесі, 58-үй
Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Бейбітшілік көшесі, 58-үй
29
"Евразиан Фудс Корпорэйшн" акционерлік қоғамы
Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 69-үй
Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 69-үй
30
"Камаз-Инжиниринг" акционерлік қоғамы
Көкшетау қаласы, көшесі Бәйкен Әшімов, ғимарат 245
Көкшетау қаласы, көшесі Бәйкен Әшімов, ғимарат 245
31
"High Industrial Lubricants & Liquids Corporation" (HILL)" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Қапал батыр көшесі, Оңтүстік Индустриялды, 101-ғимарат
Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Қапал батыр көшесі, Оңтүстік Индустриялды, 101-ғимарат
32
"Торговый дом "Топливно-энергетический комплекс – КАЗАХСТАН" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Нұр-Сұлтан қаласы, Д.Қонаев көшесі, 10-ғимарат
Нұр-Сұлтан қаласы, Д.Қонаев көшесі, 10-ғимарат
33
"ASTANA Ютария ltd" Өндірістік Инновациялық компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Нұр-Сұлтан қаласы, Алматы ауданы, Әл-Фараби даңғылы, 13/1-үй
Нұр-Сұлтан қаласы, Алматы ауданы, Әл-Фараби даңғылы, үй 13/1-үй
34
"Карагандинский Мелькомбинат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қарағанды облысы, Қазыбек би атындағы аудан, Резник көшесі, 5-үй
Қарағанды облысы, Қазыбек би атындағы аудан, Резник көшесі,
5-үй
35
"СарыарқаАвтоПром" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Промышленный көшесі, 41-үй
Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Промышленный көшесі, 41-үй
36
"Самрук ЮС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаскелен қаласы,
Р. Макашев көшесі, 82 А-үй

Город Алматы, улица Ибрагимова 9, офис 116
37
Товарищество с ограниченной ответственностью "Карат LLP"
Атырауская область, город Атырау, улица Жубанова, 32
Атырауская область, город Атырау, Проспект Азаттык, здание 48
38
Крестьянское хозяйство "Асыл-Агро"
Атырауская область, город Атырау, улица Северная промышленная зона, 49
Атырауская область, город Атырау, улица Северная промышленная зона, 49
39
Товарищество с ограниченной ответственностью
"Astlogistickz"
Город Нур-Султан, улица С308, здание 21
Город Нур-Султан, район "Байконур", проспект Абая, 92/3, квартира 157
40
Акционерное общество "Аралтуз"
Кызылординская область, Аральский район, поселок Жаксыкылыш, улица Д. Менделеева, здание 1В
Кызылординская область, Аральский район, поселок Жаксыкылыш, улица Д. Менделеева, здание 1В
41
Товарищество с ограниченной ответственностью "Бест Костанай"
Город Костанай, улица Уральская 50/2
Город Костанай, улица Уральская 50/2
42
Товарищество с ограниченной ответственностью "Крупы Востока"
Восточно-Казахстанская область, город Усть-Каменогорск, улица Спасская, дом 46
Восточно-Казахстанская область, город Усть-Каменогорск, улица Спасская, дом 46
43
Товарищество с ограниченной ответственностью "РЗА-Агро"
Кызылординская область, Казалинский район, кент Айтеке би, ул. Г.Муратбаева, №1 е
Кызылординская область, Казалинский район, кент Айтеке би, ул. Г. Муратбаева, №1 е
44
Товарищество с ограниченной ответственностью "OtarBioPharm"
Жамбылская область, Кордайский район, Отарский сельский округ, поселок Гвардейский, ул. Бауыржан Момышулы, д. 17, кв. 2
Жамбылская область, Кордайский район, Отарский сельский округ, учетный квартал 014, земельный участок № 5
45
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ramazan Elevator"
Актюбинская область, город Актобе, ул. Заводская, 23
Актюбинская область, город Актобе, ул. Заводская, 23
46
Товарищество с ограниченной ответственностью "Койбагар - Ұны"
Костанайская область, Карасуский район, с. Койбагар, ул. Элеваторная, 1
Костанайская область, Карасуский район, с. Койбагар, ул. Элеваторная, 1

Алматы қаласы, Ибрагимов көшесі 9, 116 кеңсесі
37
"Карат LLP" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Атырау облысы, Атырау қаласы, Жубанов көшесі 32
Атырау облысы, Атырау қаласы, Азаттық данғылы, 48 ғимараты
38
"Асыл-Агро" шаруа қожалығы
Атырау облысы, Атырау қаласы, Солтүстік өндірістік аймағы 49
Атырау облысы, Атырау қаласы, Солтүстік өндірістік аймағы 49
39
"Ast logistic kz" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Нұр-Сұлтан қаласы, С308 көшес, 21 ғимарат
Нұр-Сұлтан қаласы, "Байқоныр" ауданы, Абай данғылы 92/3, 157 пәтер
40
"Аралтұз" акционерлік қоғамы
Қызылорда облысы, Арал ауданы, Жаксықылыш кенті, Д. Менделеев көшесі, 1В ғимараты
Қызылорда облысы, Арал ауданы, Жаксықылыш кенті, Д. Менделеев көшесі, 1В ғимараты
41
"Бест Костанай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қостанай қаласы,
Уральская көшесі 50/2
Қостанай қаласы, Уральская көшесі 50/2
42
"Крупы Востока" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Спасская көшесі, 46 үй
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Спасская көшесі, 46 үй
43
"РЗА-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызылорда облысы, Қазалы кенті, Әйтеке би кенті, Ғ.Мұратбаев
көшесі, № 1 е
Қызылорда облысы, Қазалы кенті, Әйтеке би кенті, Ғ.Мұратбаев
көшесі, № 1 е
44
"OtarBioPharm" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Отар ауылдық округі, Гвардейский кенті, Бауыржан Момышұлы көшесі, 17 үй, 2 пәтер
Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Отар ауылдық округі, 014 есептік орам, № 5 жер учаскесі
45
"Ramazan Elevator" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Заводская көшесі, 23
Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Заводская көшесі, 23
46
"Койбагар - Ұны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қостанай облысы, Қарасу ауданы, Қойбағар ауылы, Элеваторная көшесі, 1
Қостанай облысы, Қарасу ауданы, Қойбағар ауылы, Элеваторная көшесі, 1