Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и повышения процентных ставок земельного налога города Атырау
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 28 декабря 2018 года № 308. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 января 2019 года № 4310. Утратило силу решением маслихата города Атырау Атырауской области от 19 августа 2026 года № 231
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Атырау Атырауской области от 19.08.2026 № 231 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Атырау қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобаcын (схемасын) бекіту және жер салығының базалық мөлшерлемелерінің пайыздарын арттыру туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 308 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қаңтарда № 4310 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 19 тамыздағы № 231 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 19.08.2026 № 231 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен сон қолданысқа енгізіледі).

В соответствии со статьей 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 44 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Маслихат города Атырау РЕШИЛ:

Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 8 бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексінің 510 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 44 бабына сәйкес, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Атырау согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Повысить ставки земельного налога города Атырау согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Маслихата в сфере инфраструктуры и жилищного строительства (К. Джаумбаев).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель ХХХIІI сессии К. Азмуханов
Cекретарь Маслихата Р. Джанглишов

1. Атырау қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Атырау қаласының жер салығының мөлшерлемелері арттырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мәслихаттың инфрақұрылым және тұрғын үй құрылысы саласы бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін (Қ. Джаумбаев).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
ХХХІІІ сессия төрағасы К. Азмуханов
Мәслихат хатшысы Р. Джанглишов