О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 105/32 "О Щербактинском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 24 августа 2018 года № 143/43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 сентября 2018 года № 6066. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 105/32 "О Щербактинском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5765, опубликованное 12 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5236029" заменить цифрами "5836004";
цифры "4664308" заменить цифрами "5264283";
в подпункте 2) цифры "5237971" заменить цифрами "5837946";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Шарбақты аудан бюджеті туралы" № 105/32 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 тамыздағы № 143/43 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 қыркүйекте № 6066 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Шарбақты аудан бюджеті туралы" № 105/32 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5765 тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда электронды түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"5236029" сандары "5836004" сандарымен ауыстырылсын;
"4664308" сандары "5264283" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "5237971" сандары "5837946" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.