О внесении изменений в решение областного маслихата от 14 декабря 2017 года № 175/18 "Об областном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 26 сентября 2018 года № 253/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 октября 2018 года № 6069. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 14 декабря 2017 года № 175/18 "Об областном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5741, опубликованное 22 декабря 2017 года в информационной системе "Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "151051856" заменить цифрами "154115859";
цифры "29737147" заменить цифрами "32766158";
цифры "1681495" заменить цифрами "1707475";
цифры "800" заменить цифрами "10000";
цифры "119632414" заменить цифрами "119632226";
в подпункте 2) цифры "150743812" заменить цифрами "153807815";
в подпункте 3):
цифры "7237297" заменить цифрами "6930998";
цифры "10237761" заменить цифрами "9931462";
в подпункте 5) цифры "-8740223" заменить цифрами "-8433924";
в подпункте 6) цифры "8740223" заменить цифрами "8433924";
в пункте 2:
в подпункте 1) слова "Качирскому, Лебяжинскому" заменить словами "Тереңкөл, Аққулы";
в подпункте 2) слова "Качирскому, Лебяжинскому" заменить словами "Тереңкөл, Аққулы";
в подпункте 3) слова "Качирскому, Лебяжинскому" заменить словами "Тереңкөл, Аққулы";
в подпункте 4) слова "Качирскому, Лебяжинскому" заменить словами "Тереңкөл, Аққулы";
в пункте 5:
слово "Качирский" заменить словом "Тереңкөл";
слово "Лебяжинский" заменить словом "Аққулы";
в пункте 7:
цифры "116624" заменить цифрами "113757";
цифры "2133898" заменить цифрами "2107419";
цифры "251621" заменить цифрами "207019";
цифры "2133748" заменить цифрами "2464748";
цифры "357153" заменить цифрами "357142";
цифры "50000" заменить цифрами "71939";
цифры "762578" заменить цифрами "773078";
цифры "2250847" заменить цифрами "2136877";

Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 175/18 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 253/24 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 қазанда № 6069 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 175/18 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5741 болып тіркелген, 2017 жылғы 22 желтоқсанда "Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі" ақпараттық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"151051856" сандары "154115859" сандарымен ауыстырылсын;
"29737147" сандары "32766158" сандарымен ауыстырылсын;
"1681495" сандары "1707475" сандарымен ауыстырылсын;
"800" сандары "10000" сандарымен ауыстырылсын;
"119632414" сандары "119632226" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "150743812" сандары "153807815" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"7237297" сандары "6930998" сандарымен ауыстырылсын;
"10237761" сандары "9931462" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-8740223" сандары "-8433924" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "8740223" сандары "8433924" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшада "Качир, Лебяжі" сөздері "Тереңкөл, Аққулы" сөздерімен ауыстырылсын;
2) тармақшада "Качир, Лебяжі" сөздері "Тереңкөл, Аққулы" сөздерімен ауыстырылсын;
3) тармақшада "Качир, Лебяжі" сөздері "Тереңкөл, Аққулы" сөздерімен ауыстырылсын;
4) тармақшада "Качир, Лебяжі" сөздері "Тереңкөл, Аққулы" сөздерімен ауыстырылсын;
5-тармақта:
"Качир" сөзі "Тереңкөл" сөзімен ауыстырылсын;
"Лебяжі" сөзі "Аққулы" сөзімен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"116624" сандары "113757" сандарымен ауыстырылсын;
"2133898" сандары "2107419" сандарымен ауыстырылсын;
"251621" сандары "207019" сандарымен ауыстырылсын;
"2133748" сандары "2464748" сандарымен ауыстырылсын;
"357153" сандары "357142" сандарымен ауыстырылсын;
"50000" сандары "71939" сандарымен ауыстырылсын;
"762578" сандары "773078" сандарымен ауыстырылсын;
"2250847" сандары "2136877" сандарымен ауыстырылсын;

200
02
Оборона
210 578
1
Военные нужды
27 885
120
Аппарат акима области
27 885
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
27 885
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
182 693
120
Аппарат акима области
51 661
012
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
51 661
287
Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, гражданской обороны, финансируемый из областного бюджета
131 032
002
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
89 602
004
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
41 430
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6 139 606
1
Правоохранительная деятельность
6 139 606
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
6 139 606
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
5 079 198
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
6 900
006
Капитальные расходы государственного органа
888 087
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
52 965
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
65 869
015
Организация содержания служебных животных
36 590
024
Проведение учений по действиям при угрозе и возникновении кризисной ситуации
9 997
04
Образование
19 912 416
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
8 396 696
261
Управление образования области
6 792 128
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 256 203
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 658 008
055
Дополнительное образование для детей
403 121
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
166 436
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
2 102 868
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования

200
02
Қорғаныс
210 578
1
Әскери мұқтаждар
27 885
120
Облыс әкімінің аппараты
27 885
010
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
27 885
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
182 693
120
Облыс әкімінің аппараты
51 661
012
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
51 661
287
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы уәкілетті органдардың аумақтық органы
131 032
002
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің күрделі шығыстары
89 602
004
Облыс ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
41 430
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6 139 606
1
Құқық қорғау қызметi
6 139 606
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
6 139 606
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 079 198
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
6 900
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
888 087
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
52 965
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
65 869
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
36 590
024
Дағдарыстық жағдай қаупі төнген және туындаған кезде іс-қимылдар бойынша оқу-жаттығу жүргізу
9 997
04
Бiлiм беру
19 912 416
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
8 396 696
261
Облыстың білім басқармасы
6 792 128
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 256 203
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 658 008
055
Балаларға қосымша білім беру
403 121
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
166 436
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 102 868
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

932 175
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
208 420
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
142 594
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
106 882
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
112 501
261
Управление образования области
938 266
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
895 352
037
Социальная реабилитация
42 914
2
Социальная помощь
256 835
256
Управление координации занятости и социальных программ области
256 835
003
Социальная поддержка инвалидов
251 943
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 892
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 975 058
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 902 085
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
104 526
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
322
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
10 644
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 045 185
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
8 138
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

932 175
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
208 420
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
142 594
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 882
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
112 501
261
Облыстың білім басқармасы
938 266
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
895 352
037
Әлеуметтік сауықтандыру
42 914
2
Әлеуметтiк көмек
256 835
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
256 835
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
251 943
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 892
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 975 058
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 902 085
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 526
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
322
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
10 644
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 045 185
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
8 138
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

262 320
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
158 002
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
32 915
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
203 422
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
76 611
297
Управление труда области
72 973
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
63 856
003
Капитальные расходы государственного органа
9 117
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
31 912 667
1
Жилищное хозяйство
11 245 766
271
Управление строительства области
11 245 766
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
4 186 634
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 059 132
2
Коммунальное хозяйство
20 014 591
271
Управление строительства области
13 643 679
058
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
13 643 679
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 370 912
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
75 547
005
Капитальные расходы государственного органа
4 768
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 466 845
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
131 013
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 485 748
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
206 991
3
Благоустройство населенных пунктов
652 310
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
652 310
041
Проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

262 320
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
158 002
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
32 915
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
203 422
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
76 611
297
Облыстың еңбек басқармасы
72 973
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
63 856
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 117
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
31 912 667
1
Тұрғын үй шаруашылығы
11 245 766
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11 245 766
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 186 634
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 059 132
2
Коммуналдық шаруашылық
20 014 591
271
Облыстың құрылыс басқармасы
13 643 679
058
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
13 643 679
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 370 912
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 547
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 768
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 466 845
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
131 013
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 485 748
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
206 991
3
Елді-мекендерді көркейту
652 310
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
652 310
041
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)

189 091
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 000
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
6 204 834
1
Топливо и энергетика
6 204 834
271
Управление строительства области
124 229
019
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
124 229
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 787 120
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
5 787 120
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
293 485
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
293 485
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
11 895 988
1
Сельское хозяйство
10 955 796
255
Управление сельского хозяйства области
10 771 479
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
105 603
002
Поддержка семеноводства
360 808
003
Капитальные расходы государственного органа
426
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
150 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 049 508
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
25 937
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
866 063
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
32 184
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
582 049
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
8 540
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 489 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 402 069
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость

189 091
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 000
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
6 204 834
1
Отын және энергетика
6 204 834
271
Облыстың құрылыс басқармасы
124 229
019
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
124 229
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 787 120
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 787 120
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
293 485
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
293 485
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
11 895 988
1
Ауыл шаруашылығы
10 955 796
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
10 771 479
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 603
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
360 808
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
426
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
150 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 049 508
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
25 937
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
866 063
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
32 184
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
582 049
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
8 540
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 489 000
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
3 402 069
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау

17 159
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
3 202
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 167 733
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
381 700
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
63 473
071
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
66 025
719
Управление ветеринарии области
184 317
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
49 636
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 545
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
34 197
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
25 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
71 939
3
Лесное хозяйство
301 501
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
301 501
008
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
301 501
5
Охрана окружающей среды
532 248
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
532 248
017
Мероприятия по охране окружающей среды
125 101
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
407 147
6
Земельные отношения
106 443
251
Управление земельных отношений области
58 387
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
58 387
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
48 056
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
46 055
003
Капитальные расходы государственного органа
2 001
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
3 035 030
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
3 035 030

17 159
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
3 202
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 167 733
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
381 700
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
63 473
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
66 025
719
Облыстың ветеринария басқармасы
184 317
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 636
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 545
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
34 197
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
25 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
71 939
3
Орман шаруашылығы
301 501
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
301 501
008
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсіру
301 501
5
Қоршаған ортаны қорғау
532 248
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
532 248
017
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
125 101
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
407 147
6
Жер қатынастары
106 443
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
58 387
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 387
725
Облыстың жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
48 056
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 055
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 001
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
3 035 030
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
3 035 030

4 184
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7 797
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
18 617
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 278 262
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 881 170
1
Социальное обеспечение
2 969 820
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 968 737
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
568 098
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
113 712
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
961 597
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
188 935
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
136 395
261
Управление образования области
1 001 083
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
960 082
037
Социальная реабилитация
41 001
2
Социальная помощь
264 541
256
Управление координации занятости и социальных программ области
264 541
003
Социальная поддержка инвалидов
264 541
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
646 809
256
Управление координации занятости и социальных программ области
581 055
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
104 975
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
338
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

4 184
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7 797
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
18 617
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 278 262
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 881 170
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 969 820
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 968 737
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
568 098
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
113 712
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
961 597
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
188 935
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
136 395
261
Облыстың білім басқармасы
1 001 083
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
960 082
037
Әлеуметтік сауықтандыру
41 001
2
Әлеуметтiк көмек
264 541
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
264 541
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
264 541
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
646 809
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
581 055
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 975
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
338
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер