цифры "724788" заменить цифрами "762578";
цифры "2370644" заменить цифрами "2250847";
цифры "3472283" заменить цифрами "3341227";
в пункте 8:
абзацы третий, четвертый изложить в следующей редакции:
"2263033 тысяч тенге – на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
1913057 тысяч тенге – на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;";
цифры "1170326" заменить цифрами "1126726";
цифры "685037" заменить цифрами "575515";
цифры "247986" заменить цифрами "213014";
цифры "220102" заменить цифрами "198395";
цифры "1781683" заменить цифрами "1772773";
цифры "392011" заменить цифрами "371726";
цифры "627248" заменить цифрами "619419";
цифры "234181" заменить цифрами "229856";
дополнить абзацем следующего содержания:
"5000 тысяч тенге – на реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения.";
в пункте 9:
цифры "131269" заменить цифрами "166436";
цифры "113455" заменить цифрами "112501";
цифры "661104" заменить цифрами "838166";
цифры "268528" заменить цифрами "262320";
цифры "201054" заменить цифрами "203422";
дополнить абзацами следующего содержания:
"2102868 тысяч тенге – на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов;
205492 тысячи тенге – на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования;
1955285 тысяч тенге - на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры.";
в пункте 10:
цифры "50000" заменить цифрами "600000";
абзацы третий, четвертый изложить в следующей редакции:
"1663989 тысяч тенге – на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
5097811 тысяч тенге – на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;";
цифры "8152531" заменить цифрами "11469873";
цифры "3024187" заменить цифрами "4124187";
пункт 11 дополнить абзацем следующего содержания:
"764000 тысячи тенге – на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения.";
в пункте 13 цифры "507560" заменить цифрами "481060";
в пункте 14 цифры "592500" заменить цифрами "202912";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"724788" сандары "762578" сандарымен ауыстырылсын;
"2370644" сандары "2250847" сандарымен ауыстырылсын;
"3472283" сандары "3341227" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
үшінші, төртінші абзацтар келесі редакцияда жазылсын:
"2263033 мың теңге - коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) реконструкциялауға;
1913057 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға;";
"1170326" сандары "1126726" сандарымен ауыстырылсын;
"685037" сандары "575515" сандарымен ауыстырылсын;
"247986" сандары "213014" сандарымен ауыстырылсын;
"220102" сандары "198395" сандарымен ауыстырылсын;
"1781683" сандары "1772773" сандарымен ауыстырылсын;
"392011" сандары "371726" сандарымен ауыстырылсын;
"627248" сандары "619419" сандарымен ауыстырылсын;
"234181" сандары "229856" сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"5000 мың теңге – мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқыту объектілерін реконструкциялауға.";
9-тармақта:
"131269" сандары "166436" сандарымен ауыстырылсын;
"113455" сандары "112501" сандарымен ауыстырылсын;
"661104" сандары "838166" сандарымен ауыстырылсын;
"268528" сандары "262320" сандарымен ауыстырылсын;
"201054" сандары "203422" сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"2102868 мың теңге – жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге;
205492 мың теңге – ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге;
1955285 мың теңге – көлік инфрақұрылымының басымдықты жобаларын қаржыландыруға.";
10-тармақта:
"50000" сандары "600000" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші, төртінші абзацтар келесі редакцияда жазылсын:
"1663989 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) реконструкциялауға;
5097811 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға;";
"8152531" сандары "11469873" сандарымен ауыстырылсын;
"3024187" сандары "4124187" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақ мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"764000 мың теңге – жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялауға және салуға.";
13-тармақта "507560" сандары "481060" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақта "592500" сандары "202912" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С. Сыздыков
Секретарь областного маслихата Б. Бексеитова
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XXII сессия, VI созыв)
от 14 июня 2018 года № 227/22
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XVIII сессия, VI созыв)
от 14 декабря 2017 года

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Сыздықов
Облыстық мәслихат хатшысы Б. Бексейітова
Павлодар облыстық
мәслихатының (VI сайланған
ХХII cессиясы) 2018 жылғы 14
маусымдағы № 227/22 шешiмiне
қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының (VI сайланған
ХVIII cессиясы) 2017
жылғы 14 желтоқсандағы

111 334
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
932 175
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
208 420
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
142 594
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
106 882
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
112 501
261
Управление образования области
946 861
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
903 947
037
Социальная реабилитация
42 914
2
Социальная помощь
256 835
256
Управление координации занятости и социальных программ области
256 835
003
Социальная поддержка инвалидов
251 943
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 892
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 020 150
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 946 687
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
104 526
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
322
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
10 644
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 089 787
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
8 138
045

111 334
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
932 175
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
208 420
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
142 594
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 882
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
112 501
261
Облыстың білім басқармасы
946 861
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
903 947
037
Әлеуметтік сауықтандыру
42 914
2
Әлеуметтiк көмек
256 835
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
256 835
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
251 943
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 892
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 020 150
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 946 687
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 526
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
322
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
10 644
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 089 787
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
8 138
045

Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
262 320
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
158 002
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
32 915
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
203 422
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
76 611
297
Управление труда области
73 463
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
64 346
003
Капитальные расходы государственного органа
9 117
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
30 106 592
1
Жилищное хозяйство
10 937 890
271
Управление строительства области
10 937 890
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 927 022
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 010 868
2
Коммунальное хозяйство
18 516 392
271
Управление строительства области
12 596 599
058
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
12 596 599
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 919 793
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
75 547
005
Капитальные расходы государственного органа
4 768
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 330 199
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
131 013
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 154 748
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
223 518
3
Благоустройство населенных пунктов

Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
262 320
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
158 002
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
32 915
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
203 422
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
76 611
297
Облыстың еңбек басқармасы
73 463
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
64 346
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 117
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
30 106 592
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 937 890
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 937 890
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 927 022
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 010 868
2
Коммуналдық шаруашылық
18 516 392
271
Облыстың құрылыс басқармасы
12 596 599
058
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
12 596 599
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 919 793
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 547
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 768
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 330 199
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
131 013
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 154 748
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
223 518
3
Елді-мекендерді көркейту

032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
319 567
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
357 153
283
Управление по вопросам молодежной политики области
241 198
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
30 101
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
196 097
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 000
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
6 190 445
1
Топливо и энергетика
6 190 445
271
Управление строительства области
124 229
019
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
124 229
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 772 731
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
5 772 731
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
293 485
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
293 485
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
11 634 333
1
Сельское хозяйство
10 697 141
255
Управление сельского хозяйства области
10 535 463
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
105 603
002
Поддержка семеноводства
360 808
003
Капитальные расходы государственного органа
426
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
150 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 200 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
25 937
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
866 063
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
32 184
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
582 049
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
16 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях

032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
319 567
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
357 153
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
241 198
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
30 101
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
196 097
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 000
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
6 190 445
1
Отын және энергетика
6 190 445
271
Облыстың құрылыс басқармасы
124 229
019
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
124 229
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 772 731
011
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 772 731
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
293 485
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
293 485
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
11 634 333
1
Ауыл шаруашылығы
10 697 141
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
10 535 463
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 603
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
360 808
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
426
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
150 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 200 000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
25 937
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
866 063
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
32 184
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
582 049
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
16 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу

2 489 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 990 139
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
17 347
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
3 202
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 167 733
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
381 700
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
126 945
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
20 327
719
Управление ветеринарии области
161 678
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
48 936
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 545
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
34 197
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
25 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
50 000
3
Лесное хозяйство
301 501
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
301 501
008
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
301 501
5
Охрана окружающей среды
529 248
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
529 248
017
Мероприятия по охране окружающей среды
125 101
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
404 147
6
Земельные отношения
106 443
251
Управление земельных отношений области
58 387
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области

2 489 000
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
2 990 139
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
17 347
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
3 202
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 167 733
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
381 700
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
126 945
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
20 327
719
Облыстың ветеринария басқармасы
161 678
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 936
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 545
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
34 197
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
25 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50 000
3
Орман шаруашылығы
301 501
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
301 501
008
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсіру
301 501
5
Қоршаған ортаны қорғау
529 248
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
529 248
017
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
125 101
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
404 147
6
Жер қатынастары
106 443
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
58 387
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер