Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 4 апреля 2018 года № 191. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 апреля 2018 года № 3579.
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата города Жанаозен Мангистауской области от 27.10.2023 № 515 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Исключен постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 27.10.2023 № 515 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата города Жанаозен Мангистауской области от 27.10.2023 № 515 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Жанаозен" (руководитель аппарата Овезов Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Жанаозен Овезова Б.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Дауылбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жанаозенской городской
избирательной комиссии
Базылов Б.
"04" апреля 2018 год
Приложение 1
к постановлению акимата
города Жанаозен
от 04 апреля 2018 года № 191
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для проведения встреч с избирателями (выборщиками) в период выборов
Сноска. Приложение 1 исключено постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 27.10.2023 № 515 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение к постановлению
акимата города Жанаозен
от 30 июня 2026 года № 372
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов

Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 191 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 сәуірде № 3579 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 27.10.2023 № 515 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 4, 6-тармақтарына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алып тасталды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 27.10.2023 № 515 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулыға 2 қосымшаға сәйкес барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 27.10.2023 № 515 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. "Жаңаөзен қаласы әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Б. Овезов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімі аппаратының басшысы Б. Овезовке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ә. Дауылбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жаңаөзен қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Б. Базылов
"04" сәуір 2018 жыл
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 04 сәуірдегі
№ 191 қаулысына 1 қосымша
Сайлау кезеңінде сайлаушылармен (таңдаушылармен) кездесу өткізу үшін кандидаттарға шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ескерту. 1 - қосымша алып тасталды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 27.10.2023 № 515 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2026 жылғы 30 маусымдағы
№ 372 қаулысына қосымша/
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата города Жанаозен Мангистауской области от 30.06.2026 № 372 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Жанаозен
Информационный стенд возле дома № 19 микрорайона "Оркен".
2
город Жанаозен
Информационный стенд напротив здания акимата города Жанаозен по улице Сатпаева.
3
город Жанаозен
Информационный стенд напротив дома № 27 микрорайона "Шанырак".
4
город Жанаозен
Информационный стенд возле здания № 25В в микрорайоне "Жалын".
5
город Жанаозен
Информационный стенд возле дома № 22 микрорайона "Коктем".
6
село Тенге
Информационный стенд по проспекту "Достык".
7
село Кызылсай
Информационный стенд напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4 имени Сугира Бегендикулы" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
8
село Рахат
Информационный стенд напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 18" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
9
село Рахат
Информационный стенд напротив здания товарищество с ограниченной ответственностью "Жаңаөзен политехникалық колледжі".
10
село Кендерли
Информационный стенд напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 21" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".
11
село Кендерли
Информационный стенд напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 23" Отдела образования по городу Жанаозен Управления образования Мангистауской области".

Ескерту. 2 қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 30.06.2026 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Жаңаөзен қаласы
"Өркен" шағын ауданының № 19 үйінің жанындағы ақпараттық стенд.
2
Жаңаөзен қаласы
Сәтпаев көшесіндегі Жаңаөзен қаласы әкімдігінің ғимаратына қарама-қарсы ақпараттық стенд
3
Жаңаөзен қаласы
"Шаңырақ" шағын ауданының № 27 үйіне қарама-қарсы ақпараттық стенд.
4
Жаңаөзен қаласы
"Жалын" шағын ауданындағы № 25В ғимараттың жанындағы ақпараттық стенд
5
Жаңаөзен қаласы
"Көктем" шағын ауданының № 22 үйінің жанындағы ақпараттық стенд.
6
Теңге ауылы
"Достық" даңғылындағы ақпараттық стенд.
7
Қызылсай ауылы
"Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "Сүгір Бегендікұлы атындағы № 4 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы ақпараттық стенд.
8
Рахат ауылы
"Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 18 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы ақпараттық стенд.
9
Рахат ауылы
"Жаңаөзен политехникалық колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратына қарама қарсы ақпараттық стенд.
10
Кендірлі ауылы
"Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 21 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама қарсы ақпараттық стенд.
11
Кендірлі ауылы
"Маңғыстау облысының білім басқармасының Жаңаөзен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 23 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама қарсы ақпараттық стенд.