Об определении территории для старательства
Постановление акимата Кызылординской области от 9 ноября 2018 года № 1255. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 ноября 2018 года № 6509. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 4 июня 2026 года № 107
Снсока. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 04.06.2026 № 107 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 65, 264 Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить территорию для старательства согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление индустриально-инновационного развития Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Ким Е.Г.

Кен іздеушілік үшін аумақтарды айқындау туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қарашадағы № 1255 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 қарашада № 6509 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2026 жылғы 4 маусымдағы № 107 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 04.06.2026 № 107 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Кодексінің 65, 264-баптарына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кен іздеушілік үшін аумақтар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. "Қызылорда облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Е.Г.Кимге жүктелсін.