Об утверждении цен на товары (работы, услуги), предоставляемые Академией правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан на платной основе
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 12 декабря 2018 года № 136. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2018 года № 17930.
В соответствии с пунктом 4 статьи 63 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые цены на товары (работы, услуги), предоставляемые Академией правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан на платной основе.
2. Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан;
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Генерального Прокурора Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
К. Кожамжаров
Утверждены
приказом Генерального Прокурора
Республики Казахстан
12 декабря 2018 года № 136
Цены на товары (работы, услуги), предоставляемые Академией правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан на платной основе
Сноска. Цены - в редакции приказа Генерального Прокурора РК от 01.07.2024 № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 136 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 17930 болып тіркелді.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 63-бабының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – ҚР Бас Прокурорының 03.07.2026 № 107 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағалар бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және оған енгізу үшін жіберілуін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
Қ. Қожамжаров
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2018 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 136 бұйрығымен
бекітілген
Ақылы негізде Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдарының академиясымен ұсынылатын қызметтерге тауарлардың бағасы (жұмыстар, көрсетілетін қызметтер)
Ескерту. Бағалар жаңа редакцияда - ҚР Бас Прокурорының 03.07.2026 № 107 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

Глава 1. Разработка, реализация дополнительных образовательных программ (профессиональная подготовка, переподготовка и повышение квалификации, подготовка к вступительным экзаменам), в том числе для иностранцев
Наименование товаров
(работ, услуг)
Единица измерения (количество/человек)
Цена за единицу измерения
(в тенге), до
1.
Курсы изучения иностранного языка (английского), на 1 человека
академический час/от 1 до 100 человек
2500
академический час/от 100 до 500 человек
1500
академический час/500 человек и более
1000
2.
Курсы изучения казахского языка, на 1 человека
академический час/от 1 до 100 человек
2500
академический час/от 100 до 500 человек
1500
академический час/ 500 человек и более
1000
3.
Курсы профессиональной подготовки, переподготовки и повышения квалификации, в том числе для иностранцев, а также подготовка к вступительным экзаменам, на 1 человека
академический час/от 1 до 100 человек
2500
академический час/от 100 до 500 человек
1500
академический час/500 человек и более
1000
4.
Организация и проведение симуляционного тренинга
человек/мероприятие
20 000

1-тарау. Қосымша білім беру бағдарламаларын әзірлеу, іске асыру (кәсіптік даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру, қабылдау емтихандына дайындау), оның ішінде шетел азаматтар үшін
Тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) атауы
Өлшем бірлігі
(дана/ адам)
Өлшем бірлігі үшін баға (теңгемен), дейін
1.
1 адамға арналған шет (ағылшын) тілін оқыту курстары,
академикалық сағат/ 1-ден 100 адамға дейін
4300
академиялық сағат/ 100-ден 500 адамға дейін
3800
академиялық сағат/ 500 адам және одан жоғары
3300
2.
1 адамға арналған шет (қазақ) тілін оқыту курстары
академиялық сағат/ 1-ден 100 адамға дейін
4300
академиялық сағат /100-ден 500 адамға дейін
3800
академиялық сағат/ 500 адам және одан жоғары
3300
3.
1 адамға Кәсіптік даярлау, қайта даярлау және біліктілікті арттыру курстары, оның ішінде шетелдіктер үшін, сондай-ақ түсу емтихандарына дайынды
академиялық сағат /1-ден 100 адамға дейін
4300
академиялық сағат /100-ден 500 адамға дейін
3800
академиялық сағат /500 адам және одан жоғары
3300
4.
Симуляциялық тренингті ұйымдастыру және өткізу
адам /іс-шара
25000

111.
Организация, проведение выставок, семинаров, конференций, совещаний, форумов, симпозиумов, тренингов, круглых столов либо участие в таких мероприятиях в качестве лектора.
человек/мероприятие
2500
Примечание:
1. ННС* – Национальный научный совет, в соответствии с пунктом 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан "О науке" ННС принимает решение о грантовом и программно-целевом финансировании.
2. ВНТК** – Высшая научно-техническая комиссия при Правительстве Республики Казахстан, в соответствии с пунктом 3 статьи 18 и пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О науке" ВНТК принимает решение о программно-целевом финансировании (в том числе вне конкурсных процедур).
3. НМС*** – Научно-методический совет, коллегиальный консультативно-совещательный орган Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан. Утверждает приоритетные темы научных проектов.
4. Товары (работы, услуги), указанные в главе 3 изготавливаются и выполняются на стандартных листах, плотностью 80 грамм на м2.

111.
Көрмелердің, семинарлардың, конференциялардың, кеңестердің, форумдардың, симпозиумдардың, курстардың, тренингтердің, дөңгелек үстелдерді ұйымдастыру, өткізу немесе осындай іс-шараларға дәрісші ретінде қатысу.
адам/іс-шара
2600
Ескерту:
1. ҰҒК* – Ұлттық ғылыми кеңес, "Ғылым және технологиялық саясат туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 22 бабының 4 бөлігіне сәйкес ҰҒК Гранттық және бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы шешім қабылдайды.
2. ЖҒТК** – Жоғары ғылыми-техникалық комиссия Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы, "Ғылым және технологиялық саясат туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабының 3-бөлігі және 37-бабының 1-бөлігіне сәйкес ЖҒТК (байқау рәсімдерінен тыс қоса алғанда), бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы шешім қабылдайды.
3. тарауда көрсетілген тауарлар (жұмыстар, қызметтер) м2- тығыздығы 80 грамм стандартты парақтарда, дайындалады және орындалады.