Об утверждении форм сведений о наличии банковских счетов и их номерах, об остатках и движении денег на этих счетах, а также о предоставленных кредитах физическому лицу, у которого возникла обязанность по представлению декларации об активах и обязательствах, с указанием сумм погашения, включая вознаграждение
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 февраля 2018 года № 119. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 февраля 2018 года № 16408. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 12 ноября 2025 года № 698 (вводится в действие с 01.01.2026)
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 12.11.2025 № 698 (вводится в действие с 01.01.2026).
Сноска. Заголовок - в редакции приказа Министра финансов РК от 30.04.2021 № 420 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.4
В соответствии с подпунктами 13), 13-1), 13-2) и 14) статьи 24 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 6-1 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула – в редакции приказа и.о. Министра финансов РК от 30.10.2025 № 457 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует по 31.12.2025, включительно).
1. Утвердить:
1) форму сведений о наличии банковских счетов и их номерах, об остатках денег на этих счетах согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму сведений о движении денег на банковских счетах согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму сведений о предоставленных кредитах физическому лицу, у которого возникла обязанность по представлению декларации об активах и обязательствах, о доходах и имуществе, с указанием сумм погашения, включая вознаграждение согласно приложению 3 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра финансов РК от 30.04.2021 № 420 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменением, внесенным приказом и.о. Министра финансов РК от 30.10.2025 № 457 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует по 31.12.2025, включительно).
2. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства финансов Республики Казахстан по перечню согласно приложению 4 к настоящему приказу.

Банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақшаның қалдығы мен қозғалысы туралы, сондай-ақ сыйақыны қоса алғанда, өтеу сомаларын көрсете отырып, активтер мен міндеттемелер туралы декларацияны ұсыну жөніндегі міндет туындаған, жеке тұлғаға берілген кредиттер туралы мәліметтердің нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 2 ақпандағы № 119 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 21 ақпанда № 16408 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 12 қарашадағы № 698 бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 12.11.2025 № 698 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз
Ескерту. Бұйрықтың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 30.04.2021 № 420 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 24-бабы 13), 13-1), 13-2) және 14) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабының 6-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің м.а. 30.10.2025 № 648 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 31.12.2025 қоса алғанға дейін қолданыста болады) бұйрығымен.
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақша қалдығы туралы мәліметтер нысаны;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес банк шоттарындағы ақшаның қозғалысы туралы мәліметтер нысаны;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес сыйақыны қоса алғанда, өтеу сомаларын көрсете отырып, активтері мен міндеттемелері туралы, кірістер мен мүлік туралы декларацияны тапсыру жөніндегі міндет туындаған, жеке тұлғаға берілген кредиттер туралы мәліметтердің нысаны бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 30.04.2021 № 420 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен; өзгеріс енгізілді - ҚР Қаржы министрінің м.а. 30.10.2025 № 648 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 31.12.2025 қоса алғанға дейін қолданыста болады) бұйрығымен.
2. Осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.

3. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Тенгебаев А. М.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением подпунктов 2) и 3) пункта 1 настоящего приказа, которые вводятся в действие с 1 января 2020 года, при этом подпункт 3) пункта 1 настоящего приказа действует до 1 января 2026 года.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Национального Банка
Республики Казахстан
_______________ Д. Акишев

3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (А.М. Теңгебаев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін осы бұйрықтың 1-тармағының 2) және 3) тармақшаларын қоспағанда, оның алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейінгі күнтізбелік он күн ішінде қолданысқа енгізіледі, бұл ретте осы бұйрықтың 1-тармағының 3) тармақшасы 2026 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданыста болады.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Б. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Төрағасы
Д. Ақышев___________

1 февраля 2018 года
Приложение 1 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 2 февраля 2018 года № 119
форма
Сведения о наличии банковских счетов и их номерах, об остатках денег на этих счетах
за период с "___" ______________ 20____ года по "____" ________________ 20___ года
Сноска. Форма - в редакции приказа и.о. Министра финансов РК от 30.10.2025 № 457 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует по 31.12.2025, включительно).
п/п
Налогоплательщик
Реквизиты банка, филиала банка-нерезидента Республики Казахстан, его структурных подразделений, в котором открыты банковские счета
Вид банковского счета
Валюта банковского счета
Номер банковского счета
Остаток денег на банковском счете по состоянию на 31 декабря отчетного периода
ИИН/ БИН
фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)/ наименование
БИН
БИК
наименование
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
_______________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность),
подпись лица, ответственного за составление формы)
_______________________________________________________________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
руководителя, подпись)
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
БИН – бизнес-идентификационный номер;
БИК – банковский идентификационный код.
Пояснение по заполнению формы "Сведения о наличии банковских счетов и их номерах, об остатках денег на этих счетах" приведено в приложении к настоящей форме.
Срок представления указанных сведений – в течение 10 (десяти) рабочих дней со дня получения запроса органа государственных доходов.
Приложение
к форме "Сведения
о наличии банковских счетов
и их номерах, об остатках
денег на этих счетах"
Пояснение по заполнению формы "Сведения о наличии банковских счетов и их номерах, об остатках денег на этих счетах"
Глава 1. Общие положения
1. Форма, предназначенная для сбора сведений о наличии банковских счетов и их номерах, об остатках денег на этих счетах (далее – Форма) разработана в соответствии с подпунктами 13) и 13-1) статьи 24 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налогового кодекса) и с пунктами 6-1 и 6-2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан".
Основной задачей ведения Формы является получение сведений о банковских счетах и их номерах, об остатках денег на этих счетах.

2018 жылғы 1 ақпан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 2 ақпандағы
№ 119 бұйрығына
1-қосымша
нысан
Банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақшаның қалдығы туралы 20__ жылғы "__" _____ бастап 20__ жылғы "__"_____ аралығындағы кезең үшін мәліметтер
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің м.а. 30.10.2025 № 648 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 31.12.2025 қоса алғанға дейін қолданыста болады) бұйрығымен.
Салық төлеуші
Банктің, Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының, банк шоттары ашылған оның құрылымдық бөлімшелерінің деректемелері
Банк шотының түрі
Банк шотының валютасы
Банк шотының нөмірі
Есепті кезеңнің 31 желтоқсанындағы жағдай бойынша банк шотындағы ақша қалдығы
ЖСН/БСН
тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе)/атауы
БСН
БСК
атауы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
_______________________________________________________________________________ (нысанды жасауға жауапты адамның тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе), қолы) ________________________________________________________________________________ (басшының тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе), қолы)
Ескертпе:
аббревиатуралардың ашып жазылуы:
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмері;
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмері;
БСК – банктік сәйкестендіру коды.
"Банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақшаның қалдығы туралы мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсіндірме осы нысанға қосымшада келтірілген.
Көрсетілген мәліметтерді ұсыну мерзімі – мемлекеттік кірістер органының сұрау салуын алған күннен бастап 10 (он) жұмыс күні ішінде.
"Банк шоттарының бар-жоғы
және олардың нөмірлері
туралы, осы шоттардағы
ақшаның қалдығы туралы
мәліметтер" нысанына
қосымша
"Банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақшаның қалдығы туралы мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсіндірме
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақшаның қалдығы туралы мәліметтерді жинауға арналған нысан (бұдан әрі – Нысан) "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінің (Салық кодексі) 24-бабы 13) және 13-1) тармақшаларына және "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабы 6-1 және 6-2-тармақтарына сәйкес әзірленді.
Нысанды жүргізудің негізгі міндеті банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақшаның қалдығы туралы мәліметтерді алу болып табылады.

2. Форма заполняется и представляется банками, филиалами банков-нерезидентов Республики Казахстан и организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций, в течение 10 (десяти) рабочих дней со дня получения запроса органа государственных доходов по сведениям о наличии банковских счетов и их номерах, об остатках денег на этих счетах.
3. Форма направляется в органы государственных доходов по физическому лицу, у которого возникла обязанность по представлению декларации об активах и обязательствах, о доходах и имуществе.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы "Cведения о наличии банковских счетов и их номерах, об остатках денег на этих счетах"
4. В графе 1 Формы указывается порядковый номер.
5. В графе 2 Формы указывается индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер (далее – ИИН/БИН) налогоплательщика.
6. В графе 3 Формы указывается фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)/наименование налогоплательщика.
7. В графе 4 Формы указывается БИН банка, филиала банка-нерезидента Республики Казахстан, их структурных подразделений, в котором открыты банковские счета.
8. В графе 5 Формы указывается банковский идентификационный код (далее – БИК) банка, филиала банка-нерезидента Республики Казахстан, их структурных подразделений, в котором открыты банковские счета.
9. В графе 6 Формы указывается наименование банка, филиала банка-нерезидента Республики Казахстан, их структурных подразделений, в котором открыты банковские счета.
10. В графе 7 Формы указывается вид банковского счета.
11. В графе 8 Формы указывается вид валюты банковского счета.
12. В графе 9 Формы указывается номер банковского счета налогоплательщика.
13. В графе 10 Формы указывается остаток денег на банковском счете по состоянию на 31 декабря отчетного периода.
Приложение 2 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 2 февраля 2018 года № 119
форма
Сведения о движении денег на банковских счетах

2. Нысанды банктер, Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкінің филиалы және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақша қалдығы туралы мәліметтер бойынша мемлекеттік кірістер органының сұрау салуын алған күннен бастап 10 (он) жұмыс күні ішінде толтырады және ұсынады.
3. Нысан активтер мен міндеттемелер туралы, кірістер мен мүлік туралы декларацияны ұсыну міндеттемесі туындаған жеке тұлғаға жіберіледі.
2-тарау. "Банктік шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақша қалдықтары туралы мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсіндірме
4. Нысанның 1-бағанында реттік нөмірі көрсетіледі.
5. Нысанның 2-бағанында салық төлеушінің жеке сәйкестендіру нөмері/бизнес-сәйкестендіру нөмері (бұдан әрі - ЖСН/БСН) көрсетіледі.
6. Нысанның 3-бағанында салық төлеушінің тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе)/атауы көрсетіледі.
7. Нысанның 4-бағанында банк шоттары ашылған банктің, Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының, олардың құрылымдық бөлімшелерінің бизнес сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
8. Нысанның 5-бағанында банк шоттары ашылған банктің, Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының, олардың құрылымдық бөлімшелерінің банктік сәйкестендіру коды (бұдан әрі – БСК) көрсетіледі.
9. Нысанның 6-бағанында кредит берілген банктің, Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының, олардың құрылымдық бөлімшелерінің атауы көрсетіледі.
10. Нысанның 7-бағанында банк шотының түрі көрсетіледі.
11. Нысанның 8-бағанында банк шотының валюта түрі көрсетіледі.
12. Нысанның 9-бағанында салық төлеушінің банк шотының нөмірі көрсетіледі.
13. Нысанның 10-бағанында есепті кезеңнің 31 желтоқсанындағы жағдай бойынша банк шотындағы ақша қалдығы кезең басындағы банк шотындағы ақша қалдығы көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 2 ақпандағы
№ 119 бұйрығына
2-қосымша
нысан

за период с "___" ______________ 20____ года по "____" ________________ 20___ года
Сноска. Форма - в редакции приказа и.о. Министра финансов РК от 30.10.2025 № 457 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует по 31.12.2025, включительно).
п/п
Налогоплательщик
Движение денег на банковских счетах налогоплательщика
ИИН/ БИН
фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)/наименование
поступление денег на банковский счет
дата
сумма платежа
отправитель денег
реквизиты банка, филиала банка-нерезидента Республики Казахстан отправителя денег
назначение платежа
ИИН/ БИН
наименование
БИН
БИК
наименование
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
продолжение таблицы
перечисление денег с банковского счета
дата
сумма платежа
бенефициар
реквизиты банка, филиала банка-нерезидента Республики Казахстан бенефициара
назначение платежа
ИИН /БИН
наименование
БИН
БИК
наименование
12
13
14
15
16
17
18
19
_________________________________________________________________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность),
подпись лица, ответственного за составление формы)
_________________________________________________________________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
руководителя, подпись)
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
БИН – бизнес-идентификационный номер;
БИК – банковский идентификационный код.
Пояснение по заполнению формы "Сведения о движении денег на банковских счетах" приведено в приложении к настоящей форме.
Срок представления указанных сведений – в течение 10 (десяти) рабочих дней со дня получения запроса органа государственных доходов.
Приложение
к форме "Сведения
о движении денег
на банковских счетах"
Пояснение по заполнению формы "Сведения о движении денег на банковских счетах"
Глава 1. Общие положения
1. Форма, предназначенная для сбора сведений о движении денег на банковских счетах (далее – Форма) разработана в соответствии с подпунктами 13) и 13-2) статьи 24 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налогового кодекса) и с пунктом 6-1 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан".
Основной задачей ведения Формы является получение сведений о движении денег на банковских счетах.
2. Форма заполняется и представляется банками, филиалами банков-нерезидентов Республики Казахстан и организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций, в течение 10 (десяти) рабочих дней со дня получения запроса органа государственных доходов по сведениям о движении денег на этих счетах.

Банк шоттарындағы ақша қозғалысы туралы 20__ жылғы "__"_____ бастап 20__ жылғы "__"_____ аралығындағы кезең үшін мәліметтер
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің м.а. 30.10.2025 № 648 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 31.12.2025 қоса алғанға дейін қолданыста болады) бұйрығымен.
Салық төлеуші
Салық төлеушінің банк шоттарындағы ақша қозғалысы
ЖСН/ БСН
тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе)/атауы
банк шотына ақшаның түсуі
күні
төлем сомасы
ақшаны жөнелтуші
жіберуші банктің, Қазақстан Республикасының бейрезидент банкі бөлімшесінің деректемелері
төлемнің мақсаты
ЖСН/ БСН
атауы
БСН
БСК
атауы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
кестенің жалғасы
банк шотынан ақшаның аударылуы
күні
төлем сомасы
бенефициар
банктің, Қазақстан Республикасының бейрезидент банкі филиалының деректемелері
төлемнің мақсаты
ЖСН /БСН
атауы
БСН
БСК
атауы
12
13
14
15
16
17
18
19
________________________________________________________________________________ (нысанды жасауға жауапты тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе), қолы) ________________________________________________________________________________ (басшының тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе), қолы)
Ескертпе:
аббревиатуралардың ашып жазылуы:
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі;
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
БСК – банктік сәйкестендіру коды.
"Банк шоттарындағы ақша қозғалысы туралы мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсіндірме осы нысанға қосымшада келтірілген.
Көрсетілген мәліметтерді ұсыну мерзімі – мемлекеттік кірістер органының сұрау салуын алған күннен бастап 10 (он) жұмыс күні ішінде.
"Банк шоттарындағы ақша
қозғалысы туралы мәліметтер"
нысанына қосымша
"Банк шоттарындағы ақша қозғалысы туралы мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсіндірме
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Банк шоттарындағы ақшаның қозғалысы туралы мәліметті жинауға арналған нысан (бұдан әрі – Нысан) "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 24-бабының 13) және 13-2) тармақшаларына және "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабының 6-1-тармағына сәйкес әзірленді. Нысанды жүргізудің негізгі міндеті банк шоттарындағы ақшаның қозғалысы туралы мәліметтерді алу болып табылады.
2. Нысанды банк шоттарындағы ақшаның қозғалысы туралы мәліметтерге салық органының сұрау сауалын алған күннен бастап он жұмыс күні ішінде банк, Қазақстан Республикасының бейрезидент банкі немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар толтырады және ұсынады.

3. Форма направляется органами государственных доходов в банки, филиалы банков-нерезидентов Республики Казахстан и организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, в случае налоговой проверки в отношении проверяемого лица. В остальных случаях сведения о движении денег предоставляются общей суммой (оборотами).
4. В рамках всеобщего декларирования Форма направляется в органы государственных доходов в отношении физических лиц, у которых возникла обязанность по представлению декларации о доходах и имуществе в связи с приобретением в течение календарного года имущества стоимостью свыше 20 000-кратного размера месячного расчетного показателя, установленного законом о республиканском бюджете и действующего на 31 декабря отчетного налогового периода.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы "Сведения о движении денег на банковских счетах"
5. В графе 1 Формы указывается порядковый номер.
6. В графе 2 Формы указывается индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер (далее – ИИН/БИН) налогоплательщика.
7. В графе 3 Формы указывается фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) физического лица/наименование налогоплательщика.
8. В графе 4 Формы указывается дата поступления денег на банковский счет.
9. В графе 5 Формы указывается сумма платежа, поступившего на банковский счет.
10. В графе 6 Формы указывается ИИН/БИН отправителя денег.
11. В графе 7 Формы указывается наименование отправителя денег.
12. В графе 8 Формы указывается БИН банка, филиала банка-нерезидента Республики Казахстан отправителя денег.
13. В графе 9 Формы указывается банковский идентификационный код (далее – БИК) банка, филиала банка-нерезидента Республики Казахстан отправителя денег.
14. В графе 10 Формы указывается наименование банка, филиала банка-нерезидента Республики Казахстан отправителя денег.
15. В графе 11 Формы указывается назначение платежа, поступившего на банковский счет.
16. В графе 12 Формы указывается дата перечисления денег с банковского счета налогоплательщика-отправителя денег.
17. В графе 13 Формы указывается сумма платежа, перечисленная с банковского счета налогоплательщика-отправителя денег.
18. В графе 14 Формы указывается ИИН/БИН бенефициара.
19. В графе 15 Формы указывается наименование бенефициара.
20. В графе 16 Формы указывается БИН банка, филиала банка-нерезидента Республики Казахстан, бенефициара.
21. В графе 17 Формы указывается БИК банка, филиала банка-нерезидента Республики Казахстан, бенефициара.
22. В графе 18 Формы указывается наименование банка, филиала банка-нерезидента Республики Казахстан, бенефициара.

3. Нысан банктерге, Қазақстан Республикасының бейрезидент банкі немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарына тексерілетін жеке тұлғаға қатысты салықтық тексеру кезінде жіберіледі. Басқа жағдайларда ақшаның қозғалысы туралы мәлімет жалпы сомамен (айналыммен) ұсынылады.
4. Жалпыға бірдей декларациялау шеңберінде Нысан құны республикалық бюджет туралы заңда белгіленген және есепті салықтық кезеңнің 31 желтоқсанына қолданыста болатын айлық есептік көрсеткіштің 20 000 еселенген мөлшерінен асатын мүлікті күнтізбелік жыл ішінде сатып алуына байланысты кірістер туралы декларацияны ұсыну міндеті туындаған жеке тұлғаларға қатысты жіберіледі.
2-тарау. "Банк шоттарындағы ақша қозғалысы туралы мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсіндірме
5. Нысанның 1-бағанында реттік нөмірі көрсетіледі.
6. Нысанның 2-бағанында жеке сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі/бизнес-сәйкестендіру салық төлеушінің нөмірі (бұдан әрі – ЖСН/БСН).
7. Нысанның 3-бағанында жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе)/салық төлеушінің атауы көрсетіледі.
8. Нысанның 4-бағанында банк шотына ақшаның түскен күні көрсетіледі.
9. Нысанның 5-бағанында банк шотына түскен төлемінің сомасы көрсетіледі.
10. Нысанның 6-бағанында ақша жөнелтушiнің ЖСН/БСН-і көрсетіледі.
11. Нысанның 7-бағанында ақша жөнелтушiнің атауы көрсетіледі.
12. Нысанның 8-бағанында ақша жөнелтушi банктің, Қазақстан Республикасының бейрезидент банкінің бөлімшесінің БСН-і көрсетіледі.
13. Нысанның 9-бағанында ақша жөнелтушi банктің, Қазақстан Республикасының бейрезидент банкінің бөлімшесінің банктік сәйкестендіру коды (бұдан әрі – БСК) көрсетіледі.
14. Нысанның 10-бағанында ақша жөнелтушi банктің, Қазақстан Республикасының бейрезидент банкінің бөлімшесінің атауы көрсетіледі.
15. Нысанның 11-бағанында банк шотына түскен ақша төлемінің мақсаты көрсетіледі.
16. Нысанның 12-бағанында ақша жөнелтушi-салық төлеушінің банк шотынан ақшаның аударылған күні көрсетіледі.
17. Нысанның 13-бағанында ақша жөнелтушi-салық төлеушінің банк шотынан аударылған ақша төлемінің сомасы көрсетіледі.
18. Нысанның 14-бағанында бенефициардың ЖСН/БСН көрсетіледі.
19. Нысанның 15-бағанында бенефициардың атауы көрсетіледі.
20. Нысанның 16-бағанында бенефициар банктің, Қазақстан Республикасының бейрезидент банкінің бөлімшесінің БСН көрсетіледі.
21. Нысанның 17-бағанында бенефициар банктің, Қазақстан Республикасының бейрезидент банкінің бөлімшесінің БСК көрсетіледі.
22. Нысанның 18-бағанында бенефициар банктің, Қазақстан Республикасының бейрезидент банкінің бөлімшесінің атауы көрсетіледі.

23. В графе 19 Формы указывается назначение платежа, перечисленного с банковского счета отправителя денег.
Приложение 3 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 2 февраля 2018 года № 119
форма
Сведения о предоставленных кредитах физическому лицу, у которого возникла
обязанность по представлению декларации об активах и обязательствах, о доходах
и имуществе, с указанием сумм погашения, включая вознаграждение
за период с "___" ______________ 20____ года по "____" _________20___ года
Сноска. Форма - в редакции приказа и.о. Министра финансов РК от 30.10.2025 № 457 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует по 31.12.2025, включительно).
п/п
Сведения по физическому лицу
Реквизиты банка, филиала банка-нерезидента Республики Казахстан, их структурных подразделений, в котором выдан кредит
Дата предоставления кредита
ИИН
фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
БИН
БИК
наименование
1
2
3
4
5
6
7
продолжение таблицы
Номер и дата договора о предоставлении кредита
Номер банковского счета
Валюта банковского счета
Сумма предоставленного кредита
Сумма установленного лимита по договору
Остаток суммы кредита на начало периода
8
9
10
11
12
13
продолжение таблицы
Сумма уплаченного основного долга
Сумма уплаченного вознаграждения
Сумма уплаченной пени
Остаток суммы кредита
Вид кредита
основной долг
вознаграждение
пеня
14
15
16
17
18
19
20
____________________________________________________________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность),
подпись лица, ответственного за составление формы)
____________________________________________________________________
(фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
руководителя, подпись)
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
БИН – бизнес-идентификационный номер;
БИК – банковский идентификационный код.
Пояснение по заполнению формы "Сведения о предоставленных кредитах физическому лицу, у которого возникла обязанность по представлению декларации об активах и обязательствах, о доходах и имуществе, с указанием сумм погашения, включая вознаграждение" приведено в приложении к настоящей форме.
Срок представления указанных сведений – в течение 10 (десяти) рабочих дней со дня получения запроса органа государственных доходов.
Приложение
к форме "Сведения
о предоставленных кредитах
физическому лицу, у которого
возникла обязанность
по представлению декларации
об активах и обязательствах,
о доходах и имуществе,
с указанием сумм погашения,
включая вознаграждение"
Пояснение по заполнению формы "Сведения о предоставленных кредитах физическому лицу, у которого возникла обязанность по представлению декларации об активах и обязательствах, о доходах и имуществе, с указанием сумм погашения, включая вознаграждение"

23. Нысанның 19-бағанында ақша жөнелтушiнің банк шотынан аударған төлемнің мақсаты көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 2 ақпандағы
№ 119 бұйрығына
3-қосымша
нысан
20__ жылғы "__" _________ бастап 20__ жылғы "__" _________ аралығындағы кезең үшін сыйақыны қоса алғанда, өтеу сомаларын көрсете отырып, активтер мен міндеттемелер туралы, кірістер мен мүлік туралы декларацияны ұсыну жөніндегі міндет туындаған, жеке тұлғаға берілген кредиттер туралы мәліметтер
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің м.а. 30.10.2025 № 648 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 31.12.2025 қоса алғанға дейін қолданыста болады) бұйрығымен.
Жеке тұлға бойынша мәліметтер
Кредит берілген банктің, Қазақстан Республикасының бейрезидент банкі филиалының, оның құрылымдық бөлімшелерінің деректемелері
Кредит берілген күні
ЖСН
тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе)
БСН
БИК
атауы
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Кредит беру туралы шарттың нөмірі және күні
Банк шотының нөмірі
Банк шотының валютасы
Берілген кредит сомасы
Шарт бойынша белгіленген лимит сомасы
Кезең басындағы кредит сомасының қалдығы
8
9
10
11
12
13
кестенің жалғасы
Негізгі қарыздың төлеген сомасы
Төленген сыйақы сомасы
Төленген өсімпұл сомасы
Кредит сомасының қалдығы
Кредит түрі
негізгі қарыз
сыйақы
өсімпұл
14
15
16
17
18
19
20
________________________________________________________________________________ (нысанды жасауға жауапты тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе), қолы) ________________________________________________________________________________ (басшының тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе), қолы)
Ескертпе:
аббревиатуралардың ашып жазылуы:
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі;
БСН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
БСК – банктік сәйкестендіру коды.
"Сыйақыны қоса алғанда, өтеу сомаларын көрсете отырып, активтер мен міндеттемелер туралы кірістер мен мүлік туралы декларацияны ұсыну жөніндегі міндет туындаған, жеке тұлғаға берілген кредиттер туралы мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсіндірме осы нысанға қосымшада келтірілген.
Көрсетілген мәліметтерді ұсыну мерзімі – мемлекеттік кірістер органының сұрау салуын алған күннен бастап 10 (он) жұмыс күні ішінде.
"Сыйақыны қоса алғанда, өтеу
сомаларын көрсете отырып,
активтер мен міндеттемелер,
кірістер мен мүлік туралы
декларацияны ұсыну жөніндегі
міндет туындаған, жеке тұлғаға
берілген кредиттер туралы
мәліметтер" нысанына
қосымша
"Сыйақыны қоса алғанда, өтеу сомаларын көрсете отырып, активтер мен міндеттемелер туралы, кірістер мен мүлік туралы декларацияны ұсыну жөніндегі міндет туындаған, жеке тұлғаға берілген кредиттер туралы мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсіндірме

Глава 1. Общие положения
1. Форма, предназначенная для сбора сведений о предоставленных кредитах физическому лицу, у которого возникла обязанность по представлению декларации об активах и обязательствах, о доходах и имуществе, с указанием сумм погашения, включая вознаграждение (далее – Форма), разработана в соответствии с подпунктом 14) статьи 24 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налогового кодекса) и пунктом 6-2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан".
Основной задачей ведения Формы является получение сведений о предоставленных кредитах физическому лицу, у которого возникла обязанность по представлению декларации об активах и обязательствах, о доходах и имуществе, с указанием сумм погашения, включая вознаграждение.
2. Форма заполняется и представляется банками, филиалами банков-нерезидентов Республики Казахстан и организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций, в течение десяти рабочих дней со дня получения запроса налогового органа по сведениям о предоставленных кредитах физическому лицу, у которого возникла обязанность по представлению декларации об активах и обязательствах, о доходах и имуществе, с указанием сумм погашения, включая вознаграждение.
3. Форма направляется в органы государственных доходов по физическому лицу, у которого возникла обязанность по представлению декларации об активах и обязательствах, о доходах и имуществе.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы "Сведения о предоставленных кредитах физическому лицу, у которого возникла обязанность по представлению декларации об активах и обязательствах, о доходах и имуществе, с указанием сумм погашения, включая вознаграждение" (далее – форма)
4. В графе 1 Формы указывается порядковый номер.
5. В графе 2 Формы указывается индивидуальный идентификационный номер физического лица.
6. В графе 3 Формы указываются фамилия, имя и отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) физического лица.
7. В графе 4 Формы указывается бизнес-идентификационный номер банка, филиала банка-нерезидента Республики Казахстан, их структурных подразделений, в котором выдан кредит.
8. В графе 5 Формы указывается банковский идентификационный код банка, филиала банка-нерезидента Республики Казахстан, их структурных подразделений, в котором выдан кредит.
9. В графе 6 Формы указывается наименование банка, филиала банка-нерезидента Республики Казахстан, их структурных подразделений, в котором выдан кредит.

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Сыйақыны қоса алғанда, өтеу сомаларын көрсете отырып, активтер мен міндеттемелер туралы, кірістер мен мүлік туралы декларацияны ұсыну жөніндегі міндет туындаған жеке тұлғаға берілген кредиттер туралы мәліметтерді жинауға арналған нысан (бұдан әрі – Нысан) "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 24-бабының 14) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 50-бабы 6-2-тармағына сәйкес әзірленді.
Нысанды жүргізудің негізгі міндеті сыйақыны қоса алғанда, өтеу сомаларын көрсете отырып, активтер мен міндеттемелер туралы декларацияны ұсыну жөніндегі міндет туындаған жеке тұлғаға берілген кредиттер туралы мәліметтерді алу болып табылады.
2. Нысанды сыйақыны қоса алғанда, өтеу сомаларын көрсете отырып, активтер мен міндеттемелер туралы, кірістер мен мүлік туралы декларацияны ұсыну жөніндегі міндет туындаған жеке тұлғаға берілген кредиттер туралы мәліметтерге салық органының сұрау сауалын алған күннен бастап он жұмыс күні ішінде банк, Қазақстан Республикасының бейрезидент банкі немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар толтырады және ұсынады.
3. Нысан активтер мен міндеттемелер туралы, кірістер мен мүлік туралы декларацияны ұсыну жөніндегі міндет туындаған жеке тұлғалар бойынша жіберіледі.
2-тарау. "Сыйақыны қоса алғанда, өтеу сомаларын көрсете отырып, активтер мен міндеттемелер, кірістер мен мүлік туралы туралы декларацияны ұсыну жөніндегі міндет туындаған, жеке тұлғаға берілген кредиттер туралы мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсіндірме
4. Нысанның 1-бағанында реттік нөмірі көрсетіледі.
5. Нысанның 2-бағанында жеке тұлғаның жеке сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
6. Нысанның 3-бағанында жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе) көрсетіледі.
7. Нысанның 4-бағанында кредит берілген банктің, Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының, олардың құрылымдық бөлімшелерінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі.
8. Нысанның 5-бағанында кредит берілген банктің, Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының, олардың құрылымдық бөлімшелерінің банктік сәйкестендіру коды көрсетіледі.
9. Нысанның 6-бағанында кредит берілген банктің, Қазақстан Республикасының бейрезидент-банкі филиалының, олардың құрылымдық бөлімшелерінің атауы көрсетіледі.

10. В графе 7 Формы указывается дата предоставления кредита.
11. В графе 8 Формы указывается номер и дата договора о предоставлении кредита. Сведения представляются отдельно в разрезе договоров.
12. В графе 9 Формы указывается номер банковского счета физического лица.
13. В графе 10 Формы указывается вид валюты банковского счета физического лица.
14. В графе 11 Формы указывается сумма предоставленного кредита физическому лицу.
15. В графе 12 Формы указывается сумма установленного лимита по договору.
16. В графе 13 Формы указывается остаток суммы кредита на начало периода.
17. В графе 14 Формы указывается сумма уплаченного основного долга на конец запрашиваемого периода.
18. В графе 15 Формы указывается сумма уплаченного вознаграждения на конец запрашиваемого периода.
19. В графе 16 Формы указывается сумма уплаченной пени на конец запрашиваемого периода.
20. В графе 17 Формы указывается остаток суммы основного долга кредит.
21. В графе 18 Формы указывается остаток суммы вознаграждения кредита.
22. В графе 19 Формы указывается остаток суммы пени кредита.
23. В графе 20 Формы указывается вид кредита.
Приложение 4
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 2 февраля 2018 года № 119
Перечень
утративших силу некоторых приказов Министерства финансов Республики Казахстан
1. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года № 625 "Об утверждении формы сведений о наличии и номерах банковских счетов, об остатках и движении денег на этих счетах, о предоставленных кредитах физическим лицам" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 5502, опубликованный 3 апреля 2009 года в газете "Юридическая газета" № 49 (1646)).
2. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 242 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года № 625 "Об утверждении формы сведений о наличии и номерах банковских счетов, об остатках и движении денег на этих счетах" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 10997, опубликованный 1 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Приказ исполняющего обязанности Министра финансов Республики Казахстан от 8 июля 2016 года № 360 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года № 625 "Об утверждении формы сведений о наличии и номерах банковских счетов, об остатках и движении денег на этих счетах" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 14125, опубликованный 7 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

10. Нысанның 7-бағанында кредит берілген күні көрсетіледі.
11. Нысанның 8-бағанында кредит беру туралы шарттың нөмірі мен күні көрсетіледі. Мәліметтер шарттар бөлінісінде жеке ұсынылады.
12. Нысанның 9-бағанында жеке тұлғаның банк шотының нөмірі көрсетіледі.
13. Нысанның 10-бағанында жеке тұлғаның банк шоты валютасының түрі көрсетіледі.
14. Нысанның 11-бағанында жеке тұлғаға берілген кредит сомасы көрсетіледі.
15. Нысанның 12-бағанында шарт бойынша белгіленген лимит сомасы көрсетіледі.
16. Нысанның 13-бағанында кезең басындағы кредит сомасының қалдығы көрсетіледі.
17. Нысанның 14-бағанында сұратылған кезең соңында төленген негізгі қарыздың сомасы көрсетіледі.
18. Нысанның 15-бағанында сұратылған кезең соңында төленген сыйақы мөлшері көрсетіледі.
19. Нысанның 16-бағанында сұрау салынған кезең соңында төленген өсімпұл сомасы көрсетіледі.
20. Нысанның 17-бағанында кредиттің негізгі қарыз сомасының қалдығы көрсетіледі.
21. Нысанның 18-бағанында кредиттің сыйақы сомасының қалдығы көрсетіледі.
22. Нысанның 19-бағанында кредиттің өсімпұл сомасының қалдығы көрсетіледі.
23. Нысанның 20-бағанында кредиттің түрі көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 2 ақпандағы
№ 119 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақшаның қалдығы мен қозғалысы туралы мәліметтер нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 625 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 5502 болып тіркелген, 2009 жылғы 3 сәуірде "Заң газеті" газетінде № 49 (1646) жарияланған).
2. "Банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақшаның қалдығы мен қозғалысы туралы мәліметтер нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 625 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 242 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 10997 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. "Банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақшаның қалдығы мен қозғалысы туралы мәліметтер нысанын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 625 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің міндетін атқарушы 2016 жылғы 8 шілдегі № 360 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 14125 болып тіркелген, 2016 жылғы 7 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

4. Пункт 1 Перечня приказов Министерства финансов Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения, утвержденного приказом Министра финансов Республики Казахстан от 31 марта 2017 года № 213 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министерства финансов Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 15096, опубликованный 13 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

4. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 31 наурыздағы № 213 бұйрығымен бекітілген (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 15096 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің бұйрықтары тізбесінің 1-тармағы.