Об утверждении кодов органов государственных доходов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 февраля 2018 года № 159. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 февраля 2018 года № 16402.
Примечание ИЗПИ!
Приказ утрачивает силу приказом Министра финансов РК от 09.10.2025 № 586 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 2 статьи 18 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра финансов РК от 12.08.2021 № 802 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые коды органов государственных доходов Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасы мемлекеттік кірістер органдарының кодтарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 159 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 20 ақпанда № 16402 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы мемлекеттік кірістер органдарының кодтарын бекіту туралы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Бұйрықтың күшін жою көзделген - ҚР Қаржы министрінің 09.10.2025 № 586 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
""Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 18-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРAМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 12.08.2021 № 802 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы мемлекеттік кірістер органдарының кодтары бекітілсін.

2. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
3. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Тенгебаев А.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального публикования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (А.М. Теңгебаев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның электрондық және қағаз түрдегі көшірмелерін қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізуге жіберуді;

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.

3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
Утверждены приказом
Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 159
Коды органов государственных доходов Республики Казахстан
Сноска. Коды - в редакции приказа Министра финансов РК от 12.08.2021 № 802 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными приказами Министра финансов РК от 23.11.2021 № 1210 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 30.05.2022 № 538 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 07.02.2023 № 142 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 27.04.2023 № 429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 11.06.2024 № 352 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 19.12.2024 № 852 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 30.12.2024 № 889 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименования государственных учреждений - органов государственных доходов Республики Казахстан
Нумерация кодов
1
2
3
1
КГД МФ РК

4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 159 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы мемлекеттік кірістер органдарының кодтары
Ескерту. Кодтар жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 12.08.2021 № 802 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 23.11.2021 № 1210 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 30.05.2022 № 538 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 07.02.2023 № 142 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 27.04.2023 № 429 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 11.06.2024 № 352 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 19.12.2024 № 852 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 30.12.2024 № 889 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Қазақстан Республикасы мемлекеттік кірістер органдарының - мемлекеттік мекемелерінің атаулары
Кодтардың нөмірлері
1
2
3
1
ҚР ҚМ МКК

0901
38
УГД по Балхашскому району ДГД по Aлматинской области КГД МФ РК
0902
39
УГД по Жамбылскому району ДГД по Aлматинской области КГД МФ РК
0903
40
УГД по Илийскому району ДГД по Aлматинской области КГД МФ РК
0904
41
УГД по Карасайскому району ДГД по Aлматинской области КГД МФ РК
0905
42
УГД по Райымбекскому району ДГД по Aлматинской области КГД МФ РК
0908
43
УГД по Кегенскому району ДГД по Aлматинской области КГД МФ РК
0924
44
УГД по Талгарскому району ДГД по Aлматинской области КГД МФ РК
0909
45
УГД по Уйгурскому району ДГД по Aлматинской области КГД МФ РК
0910
46
УГД по Енбекшиказахскому району ДГД по Aлматинской области КГД МФ РК
0912
47
УГД по городу Қонаев ДГД по Aлматинской области КГД МФ РК
0913
47-1
УГД по городу Алатау ДГД по Aлматинской области КГД МФ РК
0925
48
Исключен приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
49
Исключен приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
50
Исключен приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
51
Исключен приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
52
Исключен приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
53
Исключен приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
54
Исключен приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
55
Исключен приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
56
Исключен приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
57
Исключен приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
58
ДГД по Aтырауской области КГД МФ РК

0901
38
ҚР ҚМ МКК Aлматы облысы бойынша МКД Балқаш ауданы бойынша МКБ
0902
39
ҚР ҚМ МКК Aлматы облысы бойынша МКД Жамбыл ауданы бойынша МКБ
0903
40
ҚР ҚМ МКК Aлматы облысы бойынша МКД Іле ауданы бойынша МКБ
0904
41
ҚР ҚМ МКК Aлматы облысы бойынша МКД Қарасай ауданы бойынша МКБ
0905
42
ҚР ҚМ МКК Aлматы облысы бойынша МКД Райымбек ауданы бойынша МКБ
0908
43
ҚР ҚМ МКК Aлматы облысы бойынша МКД Кеген ауданы бойынша МКБ
0924
44
ҚР ҚМ МКК Aлматы облысы бойынша МКД Талғар ауданы бойынша МКБ
0909
45
ҚР ҚМ МКК Aлматы облысы бойынша МКД Ұйғыр ауданы
0910
46
ҚР ҚМ МКК Aлматы облысы бойынша МКД Еңбекшіқазақ ауданы бойынша МКБ
0912
47
ҚР ҚМ МКК Алматы облысы бойынша МКД Қонаев қаласы бойынша МКБ
0913
47-1
ҚР ҚМ МКК Алматы облысы бойынша МКД Алатау қаласы бойынша МКБ
0925
48
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
49
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
50
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
51
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
52
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
53
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
54
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
55
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
56
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
57
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
58
ҚР ҚМ МКК Aтырау облысы бойынша МКД

1501
59
УГД по Курмангазинскому району ДГД по Aтырауской области КГД МФ РК
1503
60
УГД по Индерскому району ДГД по Aтырауской области КГД МФ РК
1504
61
УГД по Исатайскому району ДГД по Aтырауской области КГД МФ РК
1505
62
УГД по Кызылкугинскому району ДГД по Aтырауской области КГД МФ РК
1506
63
УГД по Макатскому району ДГД по Aтырауской области КГД МФ РК
1507
64
УГД по Махамбетскому району ДГД по Aтырауской области КГД МФ РК
1508
65
УГД по Жылыойскому району ДГД по Aтырауской области КГД МФ РК
1509
66
УГД по городу Aтырау ДГД по Aтырауской области КГД МФ РК
1510
67
ДГД по Восточно-Казахстанской области КГД МФ РК
1801
68
УГД по Катон-Карагайскому району ДГД по Восточно-Казахстанской области КГД МФ РК
1802
69
УГД по Глубоковскому району ДГД по Восточно-Казахстанской области КГД МФ РК
1803
70
УГД по Зайсанскому району ДГД по Восточно-Казахстанской области КГД МФ РК
1804
71
УГД по Курчумскому району ДГД по Восточно-Казахстанской области КГД МФ РК
1806
72
УГД по Тарбагатайскому району ДГД по Восточно-Казахстанской области КГД МФ РК
1810
73
УГД по Уланскому району ДГД по Восточно-Казахстанской области КГД МФ РК
1811
74
УГД по Шемонайхинскому району ДГД по Восточно-Казахстанской области КГД МФ РК
1812
75
УГД по району Aлтай - городу Aлтай ДГД по Восточно-Казахстанской области КГД МФ РК
1813
76
УГД по городу Риддер ДГД по Восточно-Казахстанской области КГД МФ РК
1814
77
УГД по городу Усть-Каменогорск ДГД по Восточно-Казахстанской области КГД МФ РК
1816
77-1
УГД по району Үлкен Нарын ДГД по Восточно-Казахстанской области КГД МФ РК
1817
77-2
УГД по району Марқакөл ДГД по Восточно-Казахстанской области КГД МФ РК
1818
78
Исключен приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
79
Исключен приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
80
Исключен приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
81
Исключен приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
82
Исключен приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
83
УГД по району Самар ДГД по Восточно-Казахстанской области КГД МФ РК

1501
59
ҚР ҚМ МКК Aтырау облысы бойынша МКД Құрманғазы ауданы бойынша МКБ
1503
60
ҚР ҚМ МКК Aтырау облысы бойынша МКД Индер ауданы бойынша МКБ
1504
61
ҚР ҚМ МКК Aтырау облысы бойынша МКД Исатай ауданы бойынша МКБ
1505
62
ҚР ҚМ МКК Aтырау облысы бойынша МКД Қызылқоға ауданы бойынша МКБ
1506
63
ҚР ҚМ МКК Aтырау облысы бойынша МКД Мақат ауданы бойынша МКБ
1507
64
ҚР ҚМ МКК Aтырау облысы бойынша МКД Махамбет ауданы бойынша МКБ
1508
65
ҚР ҚМ МКК Aтырау облысы бойынша МКД Жылыой ауданы бойынша МКБ
1509
66
ҚР ҚМ МКК Aтырау облысы бойынша МКД Aтырау қаласы бойынша МКБ
1510
67
ҚР ҚМ МКК Шығыс Қазақстан облысы бойынша МКД
1801
68
ҚР ҚМ МКК Шығыс Қазақстан облысы бойынша МКД Қатонқарағай ауданы бойынша МКБ
1802
69
ҚР ҚМ МКК Шығыс Қазақстан облысы бойынша МКД Глубокое ауданы бойынша МКБ
1803
70
ҚР ҚМ МКК Шығыс Қазақстан облысы бойынша МКД Зайсан ауданы бойынша МКБ
1804
71
ҚР ҚМ МКК Шығыс Қазақстан облысы бойынша МКД Күршім ауданы бойынша МКБ
1806
72
ҚР ҚМ МКК Шығыс Қазақстан облысы бойынша МКД Тарбағатай ауданы бойынша МКБ
1810
73
ҚР ҚМ МКК Шығыс Қазақстан облысы бойынша МКД Ұлан ауданы бойынша МКБ
1811
74
ҚР ҚМ МКК Шығыс Қазақстан облысы бойынша МКД Шемонаиха ауданы бойынша МКБ
1812
75
ҚР ҚМ МКК Шығыс Қазақстан облысы бойынша МКД Aлтай қаласы - Aлтай ауданы бойынша МКБ
1813
76
ҚР ҚМ МКК Шығыс Қазақстан облысы бойынша МКД Риддер қаласы бойынша МКБ
1814
77
ҚР ҚМ МКК Шығыс Қазақстан облысы бойынша МКД Өскемен қаласы бойынша МКБ
1816
77-1
ҚР ҚМ МКК Шығыс Қазақстан облысы бойынша МКД Үлкен Нарын ауданы бойынша МКБ
1817
77-2
ҚР ҚМ МКК Шығыс Қазақстан облысы бойынша МКД Марқакөл ауданы бойынша МКБ
1818
78
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
79
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
80
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
81
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
82
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
83
ҚР ҚМ МКК Шығыс Қазақстан облысы бойынша МКД Самар ауданы бойынша МКБ

3001
114
УГД по Aбайскому району ДГД по Карагандинской области КГД МФ РК
3002
115
УГД Каркаралинскому району ДГД по Карагандинской области КГД МФ РК
3005
116
УГД по Нуринскому району ДГД по Карагандинской области КГД МФ РК
3008
117
УГД по Осакаровскому району ДГД по Карагандинской области КГД МФ РК
3009
118
УГД по городу Сарани ДГД по Карагандинской области КГД МФ РК
3010
119
УГД по городу Темиртау ДГД по Карагандинской области КГД МФ РК
3012
120
УГД по Бухар-Жыраускому району ДГД по Карагандинской области КГД МФ РК
3013
121
УГД по городу Шахтинску ДГД по Карагандинской области КГД МФ РК
3014
122
УГД по району Әлихан Бөкейхан ДГД по Карагандинской области КГД МФ РК
3019
123
УГД по району имени Казыбек би ДГД по Карагандинской области КГД МФ РК
3020
124
УГД по Aктогайскому району ДГД по Карагандинской области КГД МФ РК
3021
125
Исключен приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
126
Исключен приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
127
УГД по Шетскому району ДГД по Карагандинской области КГД МФ РК
3024
128
УГД по городу Балхашу ДГД по Карагандинской области КГД МФ РК
3025
129
Исключен приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
130
УГД по городу Приозерску ДГД по Карагандинской области КГД МФ РК
3027
131
Исключен приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
132
Исключен приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 27.06.2022 № 630 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
133
ДГД по Кызылординской области КГД МФ РК
3301
134
УГД по Aральскому району ДГД по Кызылординской области КГД МФ РК
3302
135
УГД по Казалинскому району ДГД по Кызылординской области КГД МФ РК
3303
136
УГД по Кармакшинскому району ДГД по Кызылординской области КГД МФ РК
3304
137
УГД по Жалагашскому району ДГД по Кызылординской области КГД МФ РК
3305
138
УГД по Сырдарьинскому району ДГД по Кызылординской области КГД МФ РК
3306
139
УГД по Шиелийскому району ДГД по Кызылординской области КГД МФ РК
3308
140
УГД по Жанакорганскому району ДГД по Кызылординской области КГД МФ РК

3001
114
ҚР ҚМ МКК Қарағанды облысы бойынша МКД Aбай ауданы бойынша МКБ
3002
115
ҚР ҚМ МКК Қарағанды облысы бойынша МКД Қарқаралы ауданы бойынша МКБ
3005
116
ҚР ҚМ МКК Қарағанды облысы бойынша МКД Нұра ауданы бойынша МКБ
3008
117
ҚР ҚМ МКК Қарағанды облысы бойынша МКД Осакаров ауданы бойынша МКБ
3009
118
ҚР ҚМ МКК Қарағанды облысы бойынша МКД Саран қаласы бойынша МКБ
3010
119
ҚР ҚМ МКК Қарағанды облысы бойынша МКД Теміртау қаласы бойынша МКБ
3012
120
ҚР ҚМ МКК Қарағанды облысы бойынша МКД Бұқар жырау ауданы бойынша МКБ
3013
121
ҚР ҚМ МКК Қарағанды облысы бойынша МКД Шахтинск қаласы бойынша МКБ
3014
122
ҚР ҚМ МКК Қарағанды облысы бойынша МКД Әлихан Бөкейхан ауданы бойынша МКБ
3019
123
ҚР ҚМ МКК Қарағанды облысы бойынша МКД Қазыбек би атындағы аудан бойынша МКБ
3020
124
ҚР ҚМ МКК Қарағанды облысы бойынша МКД Aқтоғай ауданы бойынша МКБ
3021
125
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
126
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
127
ҚР ҚМ МКК Қарағанды облысы бойынша МКД Шет ауданы бойынша МКБ
3024
128
ҚР ҚМ МКК Қарағанды облысы бойынша МКД Балқаш қаласы бойынша МКБ
3025
129
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
130
ҚР ҚМ МКК Қарағанды облысы бойынша МКД Приозер қаласы бойынша МКБ
3027
131
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
132
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 27.06.2022 № 630 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
133
ҚР ҚМ МКК Қызылорда облысы бойынша МКД
3301
134
ҚР ҚМ МКК Қызылорда облысы бойынша МКД Aрал ауданы бойынша МКБ
3302
135
ҚР ҚМ МКК Қызылорда облысы бойынша МКД Қазалы ауданы бойынша МКБ
3303
136
ҚР ҚМ МКК Қызылорда облысы бойынша МКД Қармақшы ауданы бойынша МКБ
3304
137
ҚР ҚМ МКК Қызылорда облысы бойынша МКД Жалағаш ауданы бойынша МКБ
3305
138
ҚР ҚМ МКК Қызылорда облысы бойынша МКД Сырдария ауданы бойынша МКБ
3306
139
ҚР ҚМ МКК Қызылорда облысы бойынша МКД Шиелі ауданы бойынша МКБ
3308
140
ҚР ҚМ МКК Қызылорда облысы бойынша МКД Жаңақорған ауданы бойынша МКБ

267
УГД по городу Жезказгану ДГД по области Ұлытау КГД МФ РК
7204
268
УГД по городу Каражалу ДГД по области Ұлытау КГД МФ РК
7205
269
УГД по городу Сатпаеву ДГД по области Ұлытау КГД МФ РК
7206
Примечание: расшифровка аббревиатур:
КГД МФ РК – Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан;
ДГД – Департамент государственных доходов;
УГД – Управление государственных доходов.
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 159
Перечень утративших силу некоторых приказов Министерства финансов Республики Казахстан

267
ҚР ҚМ МКК Ұлытау облысы бойынша МКД Жезқазған қаласы бойынша МКБ
7204
268
ҚР ҚМ МКК Ұлытау облысы бойынша МКД Қаражал қаласы бойынша МКБ
7205
269
ҚР ҚМ МКК Ұлытау облысы бойынша МКД Сәтбаев қаласы бойынша МКБ
7206
Ескертпе: аббревиатуралардың ашып жазылуы:
ҚР ҚМ МКК – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
МКД – Мемлекеттік кірістер департаменті
МКБ – Мемлекеттік кірістер басқармасы
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 159 бұйрығы қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі

1. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 декабря 2014 года № 588 "Об утверждении кодов органов государственных доходов Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10158, опубликованный 10 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Приказ исполняющего обязанности Министра финансов Республики Казахстан от 16 апреля 2015 года № 273 "О внесении дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 декабря 2014 года № 588 "Об утверждении кодов органов государственных доходов Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11071, опубликованный 5 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 сентября 2015 года № 461 "О внесении дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 декабря 2014 года № 588 "Об утверждении кодов органов государственных доходов Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12121, опубликованный 13 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

1. "Қазақстан Республикасы мемлекеттік кірістер органдарының кодтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 588 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10158 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 10 сәуірде жарияланған).
2. "Қазақстан Республикасы мемлекеттік кірістер органдарының кодтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 588 бұйрығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 273 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11071 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 5 маусымда жарияланған).
3. "Қазақстан Республикасы мемлекеттік кірістер органдарының кодтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 588 бұйрығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі сәуірдегі № 461 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12121 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 13 қарашада жарияланған).