О ставках платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2017 год по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 17 марта 2017 года № 85/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 марта 2017 года № 5426. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 487 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, подпункта 5) статьи 38 "Водного кодекса Республики Казахстан" от 9 июля 2003 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 223 "Об утверждении методики расчета платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2017 год по Павлодарской области согласно приложению к настоящему решению.

Павлодар облысы бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2017 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 85/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 наурызда № 5426 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" кодексінің (Салық кодексі) 487-бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Су Кодексінің" 38-бабының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 5-тармағына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 14 сәуірдегі "Жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақыны есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 223 бұйрығына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысы бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2017 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.