О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 ноября 2016 года № 629 "Об утверждении Инструкции по проведению бюджетного мониторинга"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 августа 2017 года № 511. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 сентября 2017 года № 15721. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 9 июня 2025 года № 290.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 09.06.2025 № 290 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.3
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 ноября 2016 года № 629 "Об утверждении Инструкции по проведению бюджетного мониторинга" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14623, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 11 января 2017 года) следующие изменения и дополнения:
преамбулу приказа изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 112 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Инструкции по проведению бюджетного мониторинга, утвержденной указанным приказом:
часть третью пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Бюджетный мониторинг осуществляется администраторами бюджетных программ, центральным, местными уполномоченными органами по исполнению бюджета, а также аппаратами акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Субъектами анализа исполнения доходов бюджета являются уполномоченные органы по исполнению бюджета, аппараты акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов, уполномоченные государственные органы, ответственные за взимание и осуществляющие контроль за поступлениями доходов в бюджет.
Центральный уполномоченный орган по исполнению бюджета проводит анализ по исполнению государственного, республиканского и местных бюджетов.
Местные уполномоченные органы по исполнению бюджета, аппараты акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов осуществляют анализ исполнения бюджета области, областного бюджета, бюджетов города республиканского значения, столицы, бюджетов районов, районных (городов областного значения) бюджетов, бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов, а также анализ целевых трансфертов, выделенных нижестоящему уровню бюджета.
Бюджетный мониторинг осуществляется на основе полученной информации структурными подразделениями центрального и местных уполномоченных органов по исполнению бюджета, в функции которых входит проведение анализа исполнения бюджета.";
пункт 7 исключить;
часть четвертую пункта 8 изложить в следующей редакции:
"Местные уполномоченные органы по исполнению бюджета и аппараты акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов анализ причин перевыполнения или неисполнения доходной части местного бюджета представляют в центральный уполномоченный орган по исполнению бюджета и местные исполнительные органы ежеквартально, до 25 числа месяца, следующего за отчетным.";
пункт 21 исключить;
часть первую пункта 24 изложить в следующей редакции:

"Бюджеттік мониторинг жүргізу нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 30 қарашадағы № 629 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 22 тамыздағы № 511 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 19 қыркүйекте № 15721 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 9 маусымдағы № 290 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 09.06.2025 № 290 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бюджеттік мониторинг жүргізу нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 30 қарашадағы № 629 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14623 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 11 қаңтарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
бұйрықтың кіріспесінің орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізілген, мемлекеттік тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Бюджеттiк мониторинг жүргізу нұсқаулығында:
1-тармақтың үшінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Бюджеттік мониторингті бюджеттік бағдарламалар әкімшілері, бюджетті атқару жөніндегі орталық, жергілікті уәкілетті органдар, сондай-ақ аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдерінің аппараттары жүзеге асырады.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Бюджет кірістерінің атқарылуын талдау субъектілері бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органдар, аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдерінің аппараттары, өндіріп алуға жауапты және олардың түсуіне бақылауды жүзеге асыратын уәкілетті мемлекеттік органдар болып табылады.
Бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті орган мемлекеттік, республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылуы бойынша талдау жүргізеді.
Бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органдар, аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдерінің аппараттары облыстың, атап айтқанда облыстық бюджеттің, республикалық маңызы бар қала, астана бюджетінің, аудандар бюджеттерінің, аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінің, аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінің атқарылуы бойынша талдауды, сондай-ақ бюджеттің төмен тұрған деңгейіне бөлінген нысаналы трансферттердің талдауын жүзеге асырады.
Бюджеттік мониторинг бюджеттің атқарылуына талдау жүргізу функциясына кіретін бюджетті атқару жөніндегі орталық және жергілікті уәкілетті органдардың құрылымдық бөлімшелері алған ақпараттың негізінде жүзеге асырылады.";
7-тармақ алып тасталсын;
8-тармақтың төртінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Жергілікті бюджет кіріс бөлігінің артығымен атқарылу немесе атқарылмау себептерін талдауды бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органдар және аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдерінің аппараттары тоқсан сайын есептіден кейінгі айдың 25-і күніне дейін бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға және жергілікті атқарушы органдарға ұсынады.";
21-тармақ алып тасталсын;
24-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:

"24. Бюджетный мониторинг исполнения расходов бюджета осуществляется центральным и местными уполномоченными органами по исполнению бюджета, аппаратами акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на основе бюджетной отчетности по исполнению республиканского и соответствующих местных бюджетов, и информации, представляемой администраторами бюджетных программ.";
пункты 25 и 26 изложить в следующей редакции:
"25. Для составления аналитического отчета уполномоченные органы по исполнению бюджета и аппараты акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов в течение первых пяти рабочих дней месяца, следующего за отчетным месяцем, загружают данные по планам финансирования и по оплаченным обязательствам в разрезе бюджетных программ (подпрограмм) без учета внешних займов в ИС. По мере формирования отчетных данных с учетом внешних займов уполномоченные органы по исполнению бюджета повторно загружают указанную информацию в ИС.
26. Администраторы бюджетных программ не позднее первых семи рабочих дней месяца, следующего за отчетным месяцем, представляют уполномоченным органам по исполнению бюджета или аппаратам акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов отчет о результатах мониторинга реализации бюджетных программ, сформированный в ИС по форме 1-МАБП, согласно приложению 8 к настоящей Инструкции. В данном отчете по каждой бюджетной программе (подпрограмме) детально заполняются причины неисполнения планов по платежам и причины несвоевременного принятия обязательств в соответствии с планом по обязательствам с указанием факторов, приведших к неисполнению планов финансирования.
Аппараты акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов представляют ежемесячно не позднее 7-го числа, следующего за отчетным месяцем, в местный уполномоченный орган по исполнению бюджета района (города областного значения) аналитический отчет об исполнении бюджета города районного значения, села, поселка, сельского округа, по форме 1-МУО, согласно приложению 9 к настоящей Инструкции.
Местные уполномоченные органы по исполнению бюджета района (города областного значения) представляют ежемесячно не позднее 10-го числа, следующего за отчетным месяцем, в местный уполномоченный орган по исполнению бюджета области аналитический отчет об исполнении бюджета района (города областного значения) по форме 1-МУО, согласно приложению 9 к настоящей Инструкции.
Местные уполномоченные органы по исполнению бюджета области, города республиканского значения и столицы представляют ежеквартально, не позднее 15-го числа, следующего за отчетным кварталом и по итогам финансового года до 1 февраля, следующего за отчетным годом, в центральный уполномоченный орган по исполнению бюджета аналитический отчет об исполнении бюджета области, города республиканского значения и столицы по форме 1-МУО, согласно приложению 9 к настоящей Инструкции.";
пункт 30 изложить в следующей редакции:

"24. Бюджет шығыстары атқарылуының бюджеттік мониторингін республикалық және тиісті жергілікті бюджеттердің атқарылуы жөніндегі бюджеттік есептілік және бюджеттік бағдарламалар әкімшілері беретін ақпарат негізінде бюджетті атқару жөніндегі орталық және жергілікті уәкілетті органдар, аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдерінің аппараттары жүзеге асырады.";
25 және 26-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"25. Талдамалы есепті жасау үшін бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органдар және аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдерінің аппараттары есептіден кейінгі айдың алғашқы бес жұмыс күні ішінде, сыртқы қарыздарды есептемегенде бюджеттік бағдарламалар (кіші бағдарламалар) бөлінісінде қаржыландыру жоспарлары мен төленген міндеттемелер бойынша деректерді ақпараттық жүйеде (бұдан әрі – АЖ) жүктейдi. Сыртқы қарыздарды ескере отырып, есепті деректердің қалыптастырылуына қарай бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органдар көрсетілген ақпаратты АЖ-ға қайталап жүктейдi.
26. Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері есепті айдан кейінгі айдың алғашқы жеті күнінен кешіктірмей бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органдарға АЖ-да қалыптастырылған осы Нұсқаулыққа 8-қосымшаға сәйкес 1-МББӘ нысаны бойынша бюджеттік бағдарламаларды іске асыру мониторингінің нәтижелері туралы есепті ұсынады. Аталған есепте әрбір бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама) бойынша төлемдер бойынша жоспарлардың орындалмау себептері және қаржыландыру жоспарларының орындалмауына әкеп соқтырған факторларды көрсете отырып, міндеттемелер бойынша жоспарға сәйкес міндеттемелерді уақтылы қабылдамау себептері егжей-тегжей толтырылады.
Аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдерінің аппараттары ай сайын есепті айдан кейінгі айдың 7-нен кешіктірмей ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органына осы Нұсқаулыққа 9-қосымшаға сәйкес 1-МУО нысаны бойынша аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджетінің атқарылуы туралы талдамалы есепті ұсынады.
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органдары ай сайын есептіден кейінгі 10-ы күнінен кешіктірмей облыстың бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органына осы Нұсқауға 9-қосымшаға сәйкес 1-МУО нысаны бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінің атқарылуы туралы талдамалы есепті ұсынады.
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органдары тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі 15-і күнінен кешіктірмей және қаржы жылының қорытындылары бойынша есепті жылдан кейінгі жылдың 1 ақпанына дейін бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға осы Нұсқаулыққа 9-қосымшаға сәйкес 1-МУО нысаны бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың бюджетінің атқарылуы туралы талдамалы есепті ұсынады.";
30-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"30. Отчет о результатах мониторинга реализации бюджетных программ (подпрограмм) по форме 1-МАБП, составляется с использованием ИС.
Формы 1-МАБП и 1-МУО заполняются следующим образом:
1) графы 1-11, 13, 14 не заполняются (содержание данных граф будет автоматически извлекаться из ИС) и будут использоваться в режиме чтения без права на корректировку;
2) в графе 12 указывается ожидаемое исполнение по расходам бюджета за год по каждой бюджетной программе (подпрограмме), начиная с отчета о реализации бюджетных программ по состоянию на 1 октября и до конца текущего года;
3) в графе 15 указывается неисполнение плана по платежам;
4) в графе 16 указывается общая сумма экономии бюджетных средств, сложившаяся в графах 17-19;
5) в графе 17 указывается экономия бюджетных средств по результатам государственных закупок;
6) в графе 18 указывается экономия по ФОТ;
7) в графе 19 указывается прочая экономия бюджетных средств;
8) в графе 20 указывается нераспределенный остаток резерва Правительства Республики Казахстан или местного исполнительного органа;
9) в графе 21 указывается объем неосвоения бюджетных средств за отчетный период;
10) в графах 22-25 указываются суммы, сложившиеся по причинам, в отдельности по изложенным в пункте 29 Инструкции;
11) в графах 26-27 ежемесячно указываются обоснования причин неосвоения за отчетный период и несвоевременного принятия либо непринятия обязательств за отчетный период.";
абзац первый пункта 38 изложить в следующей редакции:
"38. Администраторы местных бюджетных программ представляют в местный уполномоченный орган по исполнению бюджета или аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа:";
дополнить пунктом 38-1 следующего содержания:
"38-1. Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа представляет в уполномоченный орган по исполнению бюджета района (города областного значения):
1) отчет о результатах мониторинга реализации целевых текущих трансфертов, целевых трансфертов на развитие и кредитов, выделенных из районного (города областного значения) бюджета и реализуемых за счет трансфертов из республиканского бюджета:
за отчетный месяц – не позднее 4-го числа месяца, следующего за отчетным;
за отчетный год – не позднее 25-го января года, следующего за отчетным финансовым годом, по форме 2-ЦТСО, согласно приложению 15-1 к настоящей Инструкции;
2) информацию аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа о результатах мониторинга доиспользования целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году и разрешенных доиспользовать по решению местных исполнительных органов в текущем году:

"30. 1-МББӘ нысаны бойынша бюджеттік бағдарламаларды (кіші бағдарламаларды) іске асыру мониторингінің нәтижелері туралы есеп АЖ-ды қолдана отырып жасалады.
1-МББӘ және 1-МУО нысандары мынадай түрде толтырылады:
1) 1-11, 13, 14-бағандарды толтырылмайды (осы бағандардың мазмұны АЖ-дан автоматты түрде алынатын болады) және түзету құқығынсыз оқу режимінде пайдаланылатын болады;
2) 12-бағанда бюджет шығыстары жөніндегі бір жылдағы күтілетін атқарылуды әрбір бюджеттік бағдарлама (кіші бағдарлама) бойынша 1 қазандағы жағдай бойынша және ағымдағы жылдың соңына дейін бюджеттік бағдарламаларды іске асыру туралы есептен бастап көрсетіледі;
3) 15-бағанда төлемдер бойынша жоспардың орындалмауы көрсетіледі;
4) 17-19-бағандарда қалыптасқан бюджет қаражатын жалпы үнемдеу сомасы 16-бағанда көрсетіледі;
5) 17-бағанда мемлекеттік сатып алу нәтижесі бойынша бюджет қаражатын үнемдеу көрсетіледі;
6) 18-бағанда ЕТҚ бойынша үнемдеу көрсетіледі;
7) 19-бағанда өзге де бюджет қаражатын үнемдеу көрсетіледі;
8) 20-бағанда Қазақстан Республикасының Үкіметі немесе жергілікті атқарушы орган резервінің бөлінбеген қалдығы көрсетіледі;
9) 21-бағанда есепті кезеңде бюджет қаражатының игерілмеу көлемі көрсетіледі;
10) 22-25-бағандарда Нұсқаулықтың 29-тармағында жазылған жеке, себептер бойынша қалыптасқан сомалар көрсетіледі;
11) 26-27-бағандарда ай сайын есепті кезеңде игерілмеу және есепті кезеңде міндеттемелердің уақтылы қабылданбау не қабылданбау себептерінің негіздемелері көрсетіледі.";
38-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"38. Жергілікті бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органға немесе аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппаратына:";
мынадай мазмұндағы 38-1-тармақпен толықтырылсын:
"38-1. Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органына:
1) ағымдағы нысаналы трансферттердің, нысаналы даму трансферттері мен аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттен бөлінген және республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асырылатын кредиттердің іске асырылу мониторингінің нәтижелері туралы есептерді:
есепті айға – есепті айдан кейінгі айдың 4-нен кешіктірмей;
есепті жылға – есепті қаржы жылынан кейінгі жылдың 25 қаңтарынан кешіктірмей осы Нұсқаулыққа 15-1-қосымшаға сәйкес 2-НТАО нысаны бойынша;
2) аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппаратының өткен қаржы жылында бөлінген және жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша ағымдағы жылы түгел пайдалануға рұқсат етілген нысаналы даму трансферттерінің түгел пайдаланылуы мониторингінің нәтижелері туралы ақпаратты:

за отчетный год – не позднее 15-го января года, следующего за отчетным финансовым годом, по форме 3-ДСО, согласно приложению 15-2 к настоящей Инструкции.";
пункты 41, 42 и 43 изложить в следующей редакции:
"41. Центральный и местные уполномоченные органы по исполнению бюджета ежеквартально к 25 числу месяца, следующего за отчетным кварталом и по итогам финансового года к 25 числу второго месяца, следующего за отчетным финансовым годом, представляют в Правительство Республики Казахстан, в соответствующие местные исполнительные органы аналитический отчет о реализации целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета областным бюджетам, бюджетам городов Алматы и Астаны, по форме согласно приложению 20 к настоящей Инструкции.
42. Отчет о результатах мониторинга реализации целевых текущих трансфертов, целевых трансфертов на развитие и кредитов, выделенных из республиканского бюджета областным бюджетам, бюджетам городов Алматы и Астаны, по форме 2-ЦТО и аналитический отчет о реализации целевых трансфертов и кредитов, выделенных из республиканского бюджета областным бюджетам, бюджетам городов Алматы и Астаны, по форме согласно приложению 20 к настоящей Инструкции составляются с использованием ИС.
Формы 2-ЦТАБП, 2-ЦТСО, 2-ЦТРН, 2-ЦТО заполняются следующим образом:
1) в графе 1 указывается код администратора республиканских бюджетных программ;
2) в графе 2 указывается код бюджетной программы;
3) в графе 3 указывается наименование инвестиционных проектов;
4) в графе 4 указывается наименование кодов расходов бюджета в соответствии с единой бюджетной классификацией, соответствующие кодам в графах 1-2;
5) в графах 5-7 указываются суммы утвержденного, уточненного и скорректированного республиканского бюджета;
6) в графе 8 указывается сумма целевых трансфертов и кредитов, выделенная из республиканского бюджета за отчетный период;
7) в графе 9 указывается план финансирования по платежам местного бюджета за отчетный период;
8) в графе 10 указываются принятые обязательства в органах казначейства;
9) в графе 11 указывается сумма оплаченных обязательств;
10) в графе 12 указывается процент исполнения выделенных сумм из республиканского бюджета за отчетный период;
11) в графе 13 указывается сумма ожидаемого исполнения плана финансирования на год начиная с итогов 9-ти месяцев и до конца финансового года;
12) в графе 14 указывается сумма ожидаемого неисполнения плана финансирования на год начиная с итогов 9-ти месяцев и до конца финансового года;
13) в графе 15 указывается остаток средств, выделенных из республиканского бюджета на конец отчетного, как разница между оплаченными обязательствами и выделенными суммами из республиканского бюджета за отчетный период;

есепті жылға – есепті қаржы жылынан кейінгі жылдың 15 қаңтарынан кешіктірмей осы Нұсқаулыққа 15-2-қосымшаға сәйкес 3-ТПАО нысаны бойынша ұсынады.";
41, 42 және 43-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"41. Бюджетті атқару жөніндегі орталық және жергілікті уәкілетті органдар облыстық бюджеттерге, Алматы және Астананың қалаларының бюджеттеріне республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің Үкіметіне, тиісті жергілікті атқарушы органдарға тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 25-і күніне және қаржы жылының қорытындылары бойынша есепті қаржы жылынан кейінгі екінші айдың 25-і күніне осы Нұсқаулыққа 20-қосымшаға сәйкес нысанда ұсынады.
42. 2-НТО нысаны бойынша облыстық бюджеттерге, Алматы және Астананың қалаларының бюджеттеріне республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттердің, нысаналы даму трансферттері мен кредиттердің іске асырылу мониторингінің нәтижелері туралы есеп пен осы Нұсқаулыққа 20-қосымшаға сәйкес нысан бойынша облыстық бюджеттерге, Алматы және Астананың қалаларының бюджеттеріне республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер мен кредиттердің іске асырылуы туралы талдамалық есеп АЖ пайдалана отырып жасалады.
2-НТББӘ, 2-НТАО, 2-НТА, 2-НТО нысандары былайша толтырылады:
1) 1-бағанда республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің коды көрсетіледі;
2) 2-бағанда бюджет бағдарламаның коды көрсетіледі;
3) 3-бағанда инвестициялық жобалардың атауы көрсетіледі;
4) 4-бағанда 1-2-бағандардағы кодтарына сәйкес келетін бірыңғай бюджеттік сыныптамасына сәйкес бюджет шығыстары кодтарының атауы көрсетіледі;
5) 5-7-бағандарда бекітілген, нақтыланған және түзетілген республикалық бюджеттің сомалары көрсетіледі;
6) 8-бағанда Республикалық бюджеттен есепті кезеңде бөлінген нысаналы трансфертер мен кредиттердің сомасы көрсетіледі;
7) 9-бағанда жергілікті бюджеттің есепті кезеңдегі төлемдер бойынша қаржыландыру жоспары көрсетіледі;
8) 10-бағанда қазынашылық органдарында қабылданған міндеттемелер көрсетіледі;
9) 11-бағанда төленген міндеттемелердің сомасы көрсетіледі;
10) 12-бағанда республикалық бюджеттен есепті кезеңде бөлінген соманың атқарылу пайызы көрсетіледі;
11) 13-бағанда 9-айдың қорытындыларынан бастап және қаржы жылының аяғына дейін бір жылдық қаржыландыру жоспарының күтілетін орындалуы көрсетіледі;
12) 14-бағанда 9-айдың қорытындыларынан бастап және қаржы жылының аяғына дейін бір жылдық қаржыландыру жоспарының күтілетін орындалмауы көрсетіледі;
13) 15-бағанда төленген міндеттемелер мен республикалық бюджеттен есепті кезеңде бөлінген сомалардың арасындағы айырма ретінде жылдың аяғында республикалық бюджеттен бөлінген қаражаттың қалдығы көрсетіледі;

14) в графе 16 указывается общая сумма экономии бюджетных средств за отчетный период;
15) в графе 17 указывается сумма экономии средств, сложившаяся по результатам государственных закупок;
16) в графе 18 указывается сумма экономии по ФОТ;
17) в графе 19 указывается прочая экономия бюджетных средств;
18) в графе 20 указывается объем неосвоения бюджетных средств за отчетный период;
19) в графах 21-24 указываются суммы, сложившиеся по причинам, в отдельности по изложенным в пункте 30 Инструкции;
20) в графе 25 подробно описываются причины неосвоения выделенных сумм из республиканского бюджета за отчетный период;
21) в графе 26 описываются причины ожидаемого неисполнения плана финансирования на год.
43. Формы 3-ДАБП, 3-ДСО, 3-ДРН, 3-ДО заполняются следующим образом:
1) в графе 1 указывается код администратора республиканских бюджетных программ;
2) в графе 2 указывается код бюджетной программы;
3) в графе 3 указывается код бюджетной подпрограммы;
4) указывается наименование инвестиционных проектов;
5) в графе 5 указывается наименование кодов расходов бюджета в соответствии с единой бюджетной классификацией, соответствующие кодам в графах 1-2;
6) в графе 6 указывается сумма, разрешенная к доиспользованию по решению Правительства Республики Казахстан или местного исполнительного органа за счет остатков местного бюджета на начало текущего года;
7) в графе 7 указываются принятые обязательства в органах казначейства;
8) в графе 8 указывается сумма оплаченных обязательств;
9) в графе 9 указывается объем неосвоения бюджетных средств;
10) в графе 10 указывается сумма возврата неосвоенных целевых трансфертов на развитие в доход вышестоящего бюджета, выделившего их, до конца отчетного финансового года;
11) в графе 11 подробно описываются причины неосвоения выделенных сумм за отчетный год.";
пункт 48 изложить в следующей редакции:
"48. Администраторы бюджетных программ по итогам финансового года составляют отчет о реализации бюджетных программ (подпрограмм) по форме 4-РБП согласно приложению 21 к настоящей Инструкции.
Отчет о реализации бюджетных программ (подпрограмм) представляется в центральный уполномоченный орган по исполнению бюджета или соответствующий местный уполномоченный орган по исполнению бюджета (аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа) до 15 февраля года, следующего за отчетным финансовым годом в разрезе каждой бюджетной программы (подпрограммы) с пояснительной запиской к нему на бумажном и электронных носителях.";
абзац первый пункта 49 изложить в следующей редакции:

14) 16-бағанда есепті кезеңдегі бюджет қаражатын үнемдеудің жалпы сомасы көрсетіледі;
15) 17-бағанда мемлекеттік сатып алу нәтижелері бойынша қалыптасқан қаражаттың үнемделген сомасы көрсетіледі;
16) 18-бағанда ЕТҚ бойынша үнемдеу сомасы көрсетіледі;
17) 19-бағанда бюджет қаражатын басқа да үнемдеу көрсетіледі;
18) 20-бағанда есепті кезеңдегі бюджет қаражатының игерілмеу көлемі;
19) 21-24-бағандарда Нұсқаулықтың 26-тармағында жазылған жеке, себептер бойынша қалыптасқан сомалар көрсетіледі;
20) 25-бағанда есепті кезеңде республикалық бюджеттен бөлінген сомалардың игерілмеу себептері толық сипатталады;
21) 26-бағанда бір жылға арналған қаржыландыру жоспарының күтілетін орындалмауының себептері сипатталады.
43. 3-ТПББӘ, 3-ТПАО, 3-ТПА, 3-ТПО нысандары былайша толтырылады:
1) 1-бағанда республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің коды көрсетіледі;
2) 2-бағанда бюджет бағдарламаның коды көрсетіледі;
3) 3-бағанда бюджет кіші бағдарламаның коды көрсетіледі;
4) инвестициялық жобалардың атауы көрсетіледі;
5) 5-бағанда 1-2-бағандардағы кодтарына сәйкес келетін бірыңғай бюджеттік сыныптамасына сәйкес бюджет шығыстары кодтарының атауы көрсетіледі;
6) 6-бағанда ағымдағы жылдың басында дергілікті бюджет қалдықтары есебінен Қазақстан Республикасы Үкіметінің немесе жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген сома көрсетіледі.
7) 7-бағанда қазынашылық органдарында қабылданған міндеттемелер көрсетіледі;
8) 8-бағанда төленген міндеттемелер сомасы көрсетіледі;
9) 9-бағанда бюджет қаражатының игерілмеген көлемі көрсетіледі;
10) 10-бағанда есепті қаржы жылының соңына дейін игерілмеген нысаналы даму трансферттерін оларды бөлген жоғары тұрған бюджеттің кірісіне қайтару сомасы көрсетіледі;
11) 11-бағанда есепті кезеңге бөлінген сомалардың игерілмеу себептері толық сипатталады.";
48-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"48. Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері қаржы жылының қорытындылары бойынша бюджеттік бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) іске асырылуы туралы есепті осы Нұсқаулыққа 21-қосымшаға сәйкес 4-ББІА нысан бойынша жасайды.
Бюджеттік бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) іске асырылуы туралы есеп есептiден кейiнгi қаржы жылдың 15 ақпанына дейін мерзімде әрбір бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) бөлінісінде оған түсіндірме жазба мен қағаз және электрондық тасығыштарда бюджетті атқару
жөніндегі орталық уәкілетті органға немесе бюджетті атқару жөніндегі тиісті жергілікті уәкілетті органға (аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппаратына) беріледі.";
49-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:

"49. Отчет о реализации бюджетных программ (подпрограмм) по форме 4-РБП согласно приложению 21 к настоящей Инструкции, заполняется следующим образом:";
подпункт 6) пункта 50 исключить;
пункты 51 и 52 изложить в следующей редакции:
"51. Уполномоченный орган по исполнению бюджета, аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа на основании представленной информации администраторами бюджетных программ, материалов служб внутреннего аудита, а также определения влияния внутренних и внешних факторов, проводит анализ по достижению показателей результата бюджетной программы (подпрограммы).
52. Уполномоченный орган по исполнению бюджета, аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа осуществляет анализ достижения показателей результата бюджетных программ (подпрограмм) для включения полученной на его основе информации в Аналитический отчет об исполнении соответствующего бюджета по поступлениям, а также о реализации бюджетных программ.";
приложения 2, 9, 10, 15, 17, 19 и 21 к указанной Инструкции изложить в редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему приказу;
дополнить приложениями 15-1 и 15-2, согласно приложениям 8 и 9 к настоящему приказу.
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З. А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие для аппаратов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов с численностью населения более двух тысяч человек с –1 января 2018 года, для аппаратов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов с численностью населения две тысячи и менее человек с –1 января 2020 года, и подлежит официальному опубликованию.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
"СОГЛАСОВАН"
И.о. председателя Комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
_____________ Г. Керимханова

"49. Осы Нұсқаулыққа 21-қосымшаға сәйкес 4-ББІА нысан бойынша өткен қаржы жылындағы бюджеттік бағдарламаларды (кіші бағдарламаларды) іске асыру туралы есеп былайша толтырылады:";
50-тармақтың 6) тармақшасы алып тасталсын;
51 және 52-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"51. Бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті орган, аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері ұсынған ақпараттың, ішкі бақылау қызметтерінің материалдары, сондай-ақ ішкі және сыртқы факторлардың әсерін анықтау негізінде бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) нәтиже көрсеткіштеріне қол жеткізу жөнінде талдау жүргізеді.
52. Бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті орган, аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты бюджеттік бағдарламалардың нәтиже көрсеткішіне қол жеткізудің талдауын оның негізінде алынған ақпаратты Түсімдер бойынша тиісті бюджетті атқару туралы, сондай-ақ бюджеттік бағдарламаларды іске асыру туралы талдамалық есепке енгізу үшін жүзеге асырады.";
көрсетілген Нұсқаулыққа 2, 9, 10, 15, 17, 19 және 21-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 8 және 9-қосымшаларға сәйкес 15-1 және 15-2-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық халық саны екі мың адамнан асатын аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдерінің аппараты үшін 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап, халық саны екі мың және одан аз адам болатын аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдерінің аппараты үшін 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігінің
Статистика комитеті төрағасының
міндетін атқарушы
_______________ Г. Керімханова

23 августа 2017 года
Приложение 1 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 22 августа 2017 года № 511
Приложение 2
к Инструкции по проведению
бюджетного мониторинга
Анализ причин перевыполнения или неисполнения плана с начала года по видам поступлений в республиканский и местные (бюджет области (города республиканского значения, столицы), областной бюджет, бюджет района (города областного значения), районный бюджет, бюджет города районного значения, села, поселка, сельского округа) бюджеты
Причины перевыполнения планов поступлений в республиканский и местные (бюджет области (города республиканского значения, столицы), областной бюджет, бюджет района (города областного значения), районный бюджет, бюджет города районного значения, села, поселка, сельского округа) бюджеты в разрезе поступлений за отчетный период текущего года
тысяч тенге
КБК
поступлений
Наименование КБК
План поступления на отчетную дату
Фактическое поступление
на отчетную дату
Отклонение (гр.5-гр.4)
% исполнения плана (гр.5/гр.4) х100)
Причины
отклонения
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2
и т.д.
Причины неисполнения планов поступлений в республиканский и местные (бюджет области (города республиканского значения, столицы), областной бюджет, бюджет района (города областного значения), районный бюджет, бюджет города районного значения, села, поселка, сельского округа) бюджеты в разрезе поступлений за отчетный период текущего года
тысяч тенге
КБК
поступлений
Наименование КБК
План поступления на отчетную дату
Фактическое поступление на отчетную дату
Отклонение (гр.5-гр.4)
% исполнения плана (гр.5/гр. 4) х100)
Причины
отклонения
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2
...
и т.д.
Примечание: соответствующими местными уполномоченными органами по исполнению бюджета и аппаратами акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов данная форма заполняется в части бюджета области, областного бюджета, города республиканского значения, столицы, бюджетов районов (города областного значения), районного и бюджета города районного значения, села, поселка, сельского округа).
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 22 августа 2017 года № 511
Приложение 9
к Инструкции по проведению
бюджетного мониторинга
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Аналитический отчет об исполнении ______ бюджета
по состоянию на ________________ 20___ года
Индекс: форма: 1-МУО
Круг представляющих лиц: уполномоченные органы по исполнению бюджета;
аппараты акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
Куда представляется: уполномоченному органу по исполнению вышестоящего
бюджета
Периодичность: ежемесячная, ежеквартальная*
Срок представления:
- для аппаратов акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа не
позднее 7-го числа, следующего за отчетным месяцем
- для уполномоченных органов по исполнению бюджета района (города областного
значения) - не позднее 10-го числа, следующего за отчетным месяцем
- для уполномоченных органов по исполнению бюджета области (города
республиканского значения, столицы) - не позднее 15-го числа, следующего за отчетным
кварталом.
Вид бюджета ___________________
тысяч тенге
Код
Наименование
Сводный план финансирования на год
Сводный план финансирования на отчетный период
Принятые обязательства
Сумма непринятых

2017 жылғы 23 тамыз
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2017 жылғы 22 тамыздағы
№ 511 бұйрығына
1-қосымша
Бюджеттік мониторинг
жүргізу нұсқаулығына
2-қосымша
Республикалық және жергілікті (облыс (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) бюджеті, облыстық бюджет, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеті, аудандық бюджет, аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеті) бюджеттері түсімдерінің түрлері бойынша жыл басынан жоспарды асыра орындау немесе орындамау себептерін талдау
Ағымдағы жылдың есепті кезеңінде республикалық және жергілікті (облыс (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) бюджеті, облыстық бюджет, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеті, аудандық бюджет, аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеті) бюджеттері түсімдерінің бөлінісінде түсімдер жоспарларының асыра орындалу себептері
мың теңге
Түсімдердің
БСК
БСК атауы
Есепті күнге арналған түсімдер жоспары
Есепті күнгі нақты түсуі
Ауытқу (5- бағ.-4- бағ.)
жоспардыорындау %- ы (5-бағ./4- бағ.) х100)
Ауытқудың себептері
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2
....
және т. б.
Ағымдағы жылдың есепті кезеңінде республикалық және жергілікті (облыс (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) бюджеті, облыстық бюджет, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеті, аудандық бюджет, аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеті) бюджеттері түсімдерінің бөлінісінде түсімдер жоспарларының орындалмау себептері
мың теңге
Түсімдердің БСК
БСК атауы
Есепті күнге арналған түсімдер жоспары
Есепті күнгі түсу фактісі
Ауытқу (5-бағ.-4-бағ.)
жоспардыорындау %- ы (5-бағ./4- бағ.х100)
Ауытқу себептері
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2
....
және т. б.
Ескерту: бюджетті атқару жөніндегі тиісті жергілікті уәкілетті органдар мен және аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттары осы нысанды облыс бюджеті, облыстық бюджет, республикалық маңызы бар қала, астана, аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттері, аудандық және аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеті бөлігінде толтырады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2017 жылғы 22 тамыздағы
№ 511 бұйрығына
2-қосымша
Бюджеттік мониторинг
жүргізу нұсқаулығына
9-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
200 ____ жылғы _________________ жағдай бойынша
_______________ бюджеттің атқарылуы туралы талдамалық есеп
Индекс: 1-МУО нысаны
Білдіретін тұлғалар тобы: бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органдар;
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ аппараттары
Қайда ұсынылады: жоғарғы тұрған бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органға
Мерзімділігі: ай сайын, тоқсан сайын*
Ұсыну мерзімі:
- аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің аппараттары үшін есепті айдан кейінгі айдың 7-нен кешіктірмей;
- ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органдары үшін есепті айдан кейінгі айдың 10-нан кешіктірмей;
- облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органдары үшін есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15-нен кешіктірмей.
Бюджеттің түрі_________________
мың. теңге
Код
Атауы
Бір жылға арналған жиынтық қаржыландыру жоспары
Есепті кезеңге жиынтық қаржыландыру жоспары
Қабылданғанған міндеттемелер

обязательств (гр.8-гр.6)
Оплаченные
обязательства
% исполнения (гр.10/гр.7х 100)
Ожидаемое исполнение плана на год**
% ожидаемого исполнения (гр.12/гр.5х 100)
Ожидаемая сумма неисполнения на год (гр.12 - гр.5)
Неисполнение плана по платежам (гр10-гр.7
Экономия бюджетных средств за отчетный период – всего,
(гр.17+ гр.18+гр.19)
в том числе
Нераспределенный остаток резерва Правительства Республики Казахстан или МИО
Неосвоение за отчетный период,

Қабылданбаған міндеттемелер сомасы (8-бағ. - 6-бағ.)
Төленген міндеттемелер
Атқарылу % (10 -бағ./7-бағ.х100)
Бір жылға арналған күтілетін атқарылу**
Күтілетін атқарылу % (12-бағ./5 - бағ.х100)
Бір жылға күтілетін атқарылмау сомасы (12-бағ. - 5-бағ.)
Төлемдер бойынша жоспарды орындамау (10-бағ. -7-бағ.)
Есепті кезеңге бюджет қаражатын үнемдеу, барлығы (17-бағ. +18- бағ.+19-бағ.)
оның ішінде
Қазақстан Республикасы Үкіметінің немесе ЖАО резервтерінің бөлінбеген қалдығы

** графа 12 заполняется начиная с итогов 9-ти месяцев т.г. и до конца текущего года;
пояснение по заполнению к форме согласно пункту 30 настоящей Инструкции
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 22 августа 2017 года № 511
Приложение 10
к Инструкции по проведению
бюджетного мониторинга,
Форма
Аналитический отчет о
доиспользовании целевых трансфертов на развитие, выделенных в
истекшем финансовом году и разрешенных доиспользовать по
решению Правительства Республики Казахстан или местных
исполнительных органов в текущем году по состоянию на
_________________ год
Наименование:___________________________
Периодичность: годовая
тысяч тенге
АБП
Программа
Подпрограмма
в том числе инвест -проект
Наименование
Разрешено доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан или МИО за счет остатков МБ на____ год
Принятые обязательства
Оплаченные обязательства
Неосвоение за отчетный период (гр.8-гр.6)
Возвращено в доход вышестоящего бюджета
Причины неосвоения (с указанием номера платежного поручения и даты перечисления неосвоенных средств)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Руководитель уполномоченного
органа по исполнению бюджета __________ _____________________________
(подпись)      (расшифровка подписи)
Приложение 4
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 22 августа 2017 года № 511
Приложение 15
к Инструкции по проведению
бюджетного мониторинга
Форма, предназначенная для
сбора административных данных
Информация о доиспользовании АБП целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году и разрешенных доиспользовать по решению местных исполнительных органов в текущем году
Отчетный период
за _________ финансовый год
Индекс: форма: 3-ДАБП
Круг представляющих лиц:
Администраторы бюджетных программ
Куда представляется: в уполномоченный орган по исполнению бюджета
Периодичность: годовая
Срок представления: до 15 января года, следующего за отчетным финансовым годом.
Вид бюджета: _________________________________________________
тысяч тенге
АБП
Программа
Подпрограмма
в том числе инвест -проект
Наименование
Разрешено доиспользовать по решению МИО РК за счет остатков МБ на ____ год
Принятые обязательства
Оплаченные обязательства
Неосвоение за отчетный год (гр.8-гр.6)
Возвращено в доход вышестоящего бюджета
Причины неосвоения (с указанием номера платежного поручения и даты перечисления неосвоенных средств)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Руководитель администратора
местной бюджетной программы _________ ___________________________
(подпись) ( расшифровка подписи)
Руководитель финансовой службы _________ ___________________________
(подпись) (расшифровка подписи)
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пункту 43 настоящей Инструкции
Приложение 5
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 22 августа 2017 года № 511
Приложение 17
к Инструкции по проведению
бюджетного мониторинга
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация уполномоченного органа по исполнению бюджета района, (городов областного значения) о доиспользовании целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году и разрешенных доиспользовать по решению местных исполнительных органов в текущем году
Отчетный период
за _________ финансовый год
Индекс: форма 3-ДРН
Наименование района (города областного значения): ___________________
Круг представляющих лиц:
уполномоченные органы по исполнению бюджета района, (города областного
значения)
Куда представляется: уполномоченному органу по исполнению бюджета области
Периодичность: годовая
Срок представления: до 20 января года, следующего за отчетным финансовым годом.
Вид бюджета: ________________________________________________________
тысяч тенге
АБП
Программа
Подпрограмма
в том числе ин вест - проект
Наименование
Разрешено доиспользовать по решению МИО за счет остатков МБ на____ год
Принятые обязательства
Оплаченные обязательства
Неосвоение за отчетный период (гр.8-гр.6)
Возвращено в доход вышестоящего бюджета
Причины неосвоения (с указанием номера платежного поручения и даты перечисления неосвоенных средств)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Руководитель уполномоченного органа по исполнению бюджета
района, города областного значения ____________ _______________________
(подпись) (расшифровка подписи)
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пункту 43 настоящей Инструкции
Приложение 6
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 22 августа 2017 года № 511
Приложение 19
к Инструкции по проведению
бюджетного мониторинга
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация уполномоченного органа по исполнению бюджета области (города республиканского значения и столицы) о доиспользовании целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году и разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан в текущем году
Отчетный период
за _________ финансовый год
Индекс: форма 3-ДО
Наименование области,
города республиканского значения и столицы: _________________________
Круг представляющих лиц:
уполномоченные органы по исполнению бюджета области,
города республиканского значения и столицы
Куда представляется: центральному уполномоченному органу по исполнению
бюджета
Периодичность: годовая
Срок представления: до 25 января года, следующего за отчетным финансовым годом.
Вид бюджета _____________________________________
тысяч тенге
АБП
Программа
Подпрограмма
в том числе инвест - проект
Наименование
Разрешено доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан за счет остатков МБ на____ год
Принятые обязательства
Оплаченные обязательства
Неосвоение за отчетный период (гр.8-гр.6)
Возвращено в доход вышестоящего бюджета
Причины неосвоения (с указанием номера платежного поручения и даты перечисления неосвоенных средств)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Руководитель уполномоченного
органа по исполнению бюджета
области, города республиканского
значения и столицы __________ _____________________________
(подпись) (расшифровка подписи)
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пункту 43 настоящей Инструкции
Приложение 7
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 22 августа2017 года № 511
Приложение 21
к Инструкции по проведению
бюджетного мониторинга
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о реализации бюджетных программ (подпрограмм)
Отчетный период
за _________ финансовый год
Индекс: форма 4-РБП
Круг представляющих лиц:
Администраторы бюджетных программ
Куда представляется: уполномоченному органу по исполнению бюджета
Периодичность: годовая
Срок представления: до 15 февраля года, следующего за отчетным финансовым годом
Код и наименование администратора бюджетной программы ____________________
_____________________________________________________________________________
Код и наименование бюджетной программы __________________________________
_____________________________________________________________________________
Вид бюджетной программы:
в зависимости от уровня государственного управления _______________________
в зависимости от содержания _____________________________________________
в зависимости от способа реализации ______________________________________
текущая или развития ___________________________________________________
Цель бюджетной программы______________________________________________
_____________________________________________________________________________
Описание бюджетной программы___________________________________________
Расходы по бюджетной программе
Единица измерения
План
Факт
Отклонение
(гр.4 – гр. 3)
Процент выполнения показателей (гр. 4 /гр. 3х100)
Причины недостижения или перевыполнения результатов и неосвоения средств бюджетной программы
1
2
3
4
5
6
7
тысяч тенге
Итого расходы по бюджетной программе
тысяч тенге
Конечный результат бюджетной программы
Код и наименование бюджетной подпрограммы __________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
Вид бюджетной подпрограммы:
в зависимости от содержания:________________________________________________
текущая или развития_______________________________________________________
Описание бюджетной подпрограммы__________________________________________
Показатели прямого результата:
Ед. изм.
План
Факт
Отклонение
(гр.4 –гр. 3)
Процент
выполнения показателей (гр. 4 /гр. 3х100)
Причины недостижения или перевыполнения результатов и неосвоения средств бюджетной программы/подпрограммы
1
2
3
4
5
6
7
Расходы по бюджетной подпрограмме
Ед. изм.
План
Факт
Отклонение
(гр.4 –гр. 3)
Процент выполнения показателей (гр. 4 /гр. 3х100)
Причины недостижения или перевыполнения результатов и неосвоения средств бюджетной подпрограммы
тысяч
тенге
Итого расходы по бюджетной подпрограмме
тысяч тенге
Код и наименование бюджетной
подпрограммы _____________________________________________________________
Вид бюджетной подпрограммы:
в зависимости от содержания: ______________________________________________
текущая или развития _____________________________________________________
Описание бюджетной подпрограммы_________________________________________
Показатели прямого результата:
Ед. изм.
План
Факт
Отклонение
(гр.4 – гр. 3)
Процент выполнения показателей (гр. 4 /гр. 3х100)
Причины недостижения или перевыполнения результатов и неосвоения средств бюджетной программы/подпрограммы
1
2
3
4
5
6
7
Расходы по бюджетной подпрограмме
Ед. изм.
План
Факт
Отклонение
(гр.4 – гр. 3)
Процент выполнения показателей (гр. 4 /гр. 3х100)
Причины недостижения или перевыполнения результатов и неосвоения средств бюджетной подпрограммы
тысяч тенге
Итого расходы по бюджетной подпрограмме
тысяч тенге
Руководитель администратора
бюджетных программ или
секретарь Маслихата или
председатель ревизионной комиссии ___________ ___________________________
(подпись)            (расшифровка подписи)
Главный бухгалтер ___________ ______________________________
(подпись)             (расшифровка подписи)
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пункту 49 настоящей Инструкции
Приложение 8
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 22 августа 2017 года №511

** 12-баған ағымдағы жылдың 9 айдың қорытындысынан бастап және ағымдағы жылдың соңына дейін толтырылады;
осы Нұсқаулықтың 30-тармағына сәйкес нысанға толтыру бойынша түсіндірме
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2017 жылғы 22 тамыздағы
№ 511 бұйрығына
3-қосымша
Бюджеттік мониторинг
жүргізу нұсқаулығына
10-қосымша
___________ жылғы жағдай бойынша өткен қаржы жылында бөлінген және Қазақстан Республикасы Үкіметінің немесе жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша ағымдағы жылы түгел пайдалануға рұқсат етілген нысаналы даму трансферттерін түгел пайдалану туралы талдамалық есеп
Атауы: ___________________________
Мерзімділігі: жылдық
мың теңге
ББӘ
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Оның ішінде инвестжоба
Атауы
____ж ЖБ қалдығы есебінен ҚР ЖАО-ның шешімі бойынша түгел пайдалануға рұқсат етілген
Қабылданған міндеттемелер
Төленген міндеттемелер
Есептікезеңдегіигерілмеу (8-бағ. -6 –бағ.)
Жоғары тұрған бюджет кірісіне қайтарылды
Игерілмеу себептері (төлем тапсырмасының нөмірі мен игерілмеген қаражаттың аударылған күнін көрсете отырып)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті орган басшысы _________________ _________________
(қолы) ( қолды таратып жазу)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2017 жылғы 22 тамыздағы
№ 511 бұйрығына
4-қосымша
Бюджеттік мониторинг
жүргізу нұсқаулығына
15-қосымша
____________ жылғы жағдай бойынша өткен қаржы жылында бөлінген және ағымдағы жылы жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша түгел пайдалануға рұқсат етілген нысаналы даму трансферттерін ББӘ-нің түгел пайдалану туралы ақпараты _________ қаржы жылындағы
есепті кезең
Индекс: нысан3-ТПББӘ
Білдіретін тұлғалар тобы:
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Қайда ұсынылады: бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға
Мерзімділігі: жылдық
Ұсыну мерзімі: есептiден кейiнгi қаржы жылдың 15 қаңтарына дейін.
Бюджеттің түрі: _________________________________________________
мың теңге
ББӘ
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
оның ішінде инвест жоба
Атауы
____ж ЖБ қалдығы есебінен ҚР ЖАО-ның шешімі бойынша түгел пайдалануға рұқсат етілген
Қабылданған міндеттемелер
Төленген міндеттемелер
Есепті кезеңдегі игерілмеу (8-бағ.-6-бағ.)
Жоғары тұрған бюджет кірісіне қайтарылды
Игерілмеу себептері (төлем тапсырмасының нөмірі мен игерілмеген қаражаттың аударылған күнін көрсете отырып)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Жергілікті бюджеттік бағдарламасы
әкімшісінің басшысы ________________ ________________________________
(қолы) (қолды таратып жазу)
Қаржы қызметінің басшысы ______________ _____________________________
(қолы) (қолды таратып жазу)
Ескертпе: Осы Нұсқаулықтың 43-тармағына сәйкес нысанға толтыру бойынша түсіндірме
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2017 жылғы22 тамыздағы
№ 511 бұйрығына
5-қосымша
Бюджеттік мониторинг
жүргізу нұсқаулығына
17-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
____________ жылғы жағдай бойынша өткен қаржы жылына бөлінгенжәне ағымдағы жылы жергілікті атқарушы органдардың шешімібойынша түгел пайдалануға рұқсат етілген нысаналы даму трансферттерін түгел пайдалану туралы аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органының ақпараты _________ қаржы жылындағы
есепті кезең
Индекс: нысан: 3-ТПА
Аудан (облыстық маңызы бар қала) атауы: ___________________
Білдіретін тұлғалар тобы:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органдар
Қайда ұсынылады:облыстың бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органына
Мерзімділігі: жылдық
Ұсыну мерзімі: есептiден кейiнгi жылдың 20 қаңтарына дейін.
Бюджеттің түрі: _____________________
мың теңге
ББӘ
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
оның ішінде инвест жоба
Атауы
____ ж ЖБ қалдығы есебінен ҚР ЖАО-ның шешімі бойынша түгел пайдалануға рұқсат етілген
Қабылданған міндеттемелер
Төленген міндеттемелер
Есепті кезеңдегі игерілмеу (8-бағ.-6-бағ.)
Жоғары тұрған бюджет кірісіне қайтарылды
Игерілмеу себептері (төлем тапсырмасының нөмірі мен игерілмеген қаражаттың аударылған күнін көрсете отырып)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Ауданның, облыстық маңызы бар қаланың
бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органының басшысы
___________ _____________________
(қолы) (қолды таратып жазу)
Ескертпе: Осы Нұсқаулықтың 43-тармағына сәйкес нысанға толтыру бойынша түсіндірме
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2017 жылғы 22 тамыздағы
№ 511 бұйрығына
6-қосымша
Бюджеттік мониторинг
жүргізу нұсқаулығына
19-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
____________ жылғы жағдай бойынша өткен қаржы жылына бөлінгенжәне ағымдағы жылы Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімібойынша түгел пайдалануға рұқсат етілген нысаналы даму трансферттерін түгел пайдалану туралыоблыстардың (республикалық маңызы бар қалалардың және астананың) бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органының ақпараты _________ қаржы жылындағы
есепті кезең
Индекс: нысан: 3-ТПО
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атауы: ___________________
Білдіретін тұлғалар тобы:
облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органы
Қайда ұсынылады: бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға
Мерзімділігі: жылдық
Ұсыну мерзімі: есептiден кейiнгi жылдың 25 қаңтарына дейін
Мерзімділігі: жылдық
Бюджеттің түрі: _____________________
мың теңге
ББӘ
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
оның ішінде инвест жоба
Атауы
____ ж ЖБ қалдығы есебінен ҚР Үкіметінің шешімі бойынша түгел пайдалануға рұқсат етілген
Қабылданған міндеттемелер
Төленген міндеттемелер
Есепті кезеңдегі игерілмеу (8 бағ.-6 бағ.)
Жоғары тұрған бюджет кірісіне қайтарылды
Игерілмеу себептері (төлем тапсырмасының нөмірі мен игерілмеген қаражаттың аударылған күнін көрсете отырып)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органының басшысы ___________ _______________
(қолы) (қолды таратып жазу)
Ескертпе: Осы Нұсқаулықтың 43-тармағына сәйкес нысанға толтыру бойынша түсіндірме
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2017 жылғы 22 тамыздағы
№ 511 бұйрығына
7-қосымша
Бюджеттік мониторинг
жүргізу нұсқаулығына
21-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Бюджеттік бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) іске асырылуы туралы есеп _________ қаржы жылындағы
есепті кезең
Индекс: нысан:4-РББ
Білдіретін тұлғалар тобы:
Бюджеттік бағдарлама әкімшілері
Қайда ұсынылады: бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органға
Мерзімділігі: жылдық
Ұсыну мерзімі: есептi қаржы жылынан кейiнгi жылдың 15 ақпанына дейін
Бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсiнiң коды мен атауы ____________________________________
________________________________________________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның коды мен атауы ___________________________________________
________________________________________________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның түрi:
мемлекеттiк басқару деңгейiне қарай_________________________________________________
мазмұнына қарай _________________________________________________________________
iске асыру тәсiлiне қарай __________________________________________________________
ағымдағы/даму __________________________________________________________________
Бюджеттік бағдарламалардың мақсаты ______________________________________________
________________________________________________________________________________
Бюджеттік бағдарламалардың сипаты _______________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Бюджеттiк бағдарлама бойынша шығыстар
Өлшем бірлігі
Жоспар
Іс жүзiнде
Ауытқуы (4-бағ. - 3-бағ.)
Көрсеткіштердің орындалу пайызы (4-бағ./ 3-бағ. х100)
Нәтижелерге қол жеткізе алмау/оларды асыра орындау және бюджеттiк бағдарлама қаражатының игерілмеу себептері
1
2
3
4
5
6
7
мың теңге
Бюджеттiк бағдарлама бойынша шығыстардың жиыны
мың теңге
Бюджеттiк бағдарламаның түпкiлiктi нәтижесі
Бюджеттiк кіші бағдарламалардың коды және атауы____________________________________
________________________________________________________________________________
Бюджеттiк кіші бағдарламалардың түрі:
мазмұнына қарай: ___ ____________________________________________________
ағымдағы/даму _________________________________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламалардың сипаты ___________________________________________
________________________________________________________________________________
Тікелей нәтиже көрсеткіші:
Өлшем бірлігі
Жоспар
Іс жүзiнде
Ауытқуы (4-бағ. - 3-бағ.)
Көрсеткіштердің орындалу пайызы (4-бағ. /3-бағ. х100)
Нәтижелерге қол жеткізе алмау/оларды асыра орындау және бюджеттiк бағдарлама/кіші бағдарлама қаражатының игерілмеу себептері
1
2
3
4
5
6
7
Бюджеттiк кіші бағдарлама бойынша шығыстар
Өлшем бірлігі
Жоспар
Іс жүзiнде
Ауытқуы (4-бағ. - 3-бағ.)
Көрсеткіштердің орындалу пайызы (4-бағ. / 3-бағ. х100)
Нәтижелерге қол жеткізе алмау/оларды асыра орындау және бюджеттiк бағдарлама қаражатының игерілмеу себептері
Мың теңге
Бюджеттiк кіші бағдарлама бойынша шығыстардың жиыны
Мың теңге
Бюджеттiк кіші бағдарламалардың коды және атауы ______________________________
____________________________________________________________________________
Бюджеттiк кіші бағдарламалардың түрі:
мазмұнына қарай: __________________________________________
ағымдағы/даму ___________________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламалардың сипаты ________________________________________
_____________________________________________________________________________
Тікелей нәтиже көрсеткіші :
Өлшем бірлігі
Жоспар
Іс жүзiнде
Ауытқуы (4-бағ. - 3-бағ.)
Көрсеткіштердің орындалу пайызы (4-бағ./ 3-бағ. х100)
Нәтижелерге қол жеткізе алмау/оларды асыра орындау және бюджеттiк бағдарлама/кіші бағдарлама қаражатының игерілмеу себептері
1
2
3
4
5
6
7
Бюджеттiк кіші бағдарлама бойынша шығыстар
Өлшем бірлігі
Жоспар
Іс жүзiнде
Ауытқуы (4-бағ.- 3-бағ.)
Көрсеткіштердің орындалу пайызы (4-бағ./ 3-бағ. х100)
Нәтижелерге қол жеткізе алмау/оларды асыра орындау және бюджеттiк бағдарлама қаражатының игерілмеу себептері
Мың теңге
Бюджеттiк кіші бағдарлама бойынша шығыстардың жиыны
Мың теңге
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің басшысы немесе
Мәслихат хатшысы немесе ревизиялық комиссияның төрағасы __________ _______________
(қолы) (қолды таратып жазу)
Бас бухгалтер __________ _____________________
(қолы) (қолды таратып жазу)
Ескертпе: Осы Нұсқаулықтың 49-тармағына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2017 жылғы 22 тамыздағы
№ 511 бұйрығына
8-қосымша
Бюджеттік мониторинг
жүргізу нұсқаулығына

Приложение 15-1
к Инструкции по проведению
бюджетного мониторинга
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа о результатах мониторинга реализации целевых текущих трансфертов, целевых трансфертов на развитие и кредитов, выделенных из районного (города областного значения) бюджета и реализуемых за счет трансфертов из республиканского бюджета
Отчетный период
на ____________________ года
Индекс: форма 2-ЦТСО
Наименование города районного значения,
села, поселка, сельского округа: ___________________
Круг представляющих лиц:
аппарат акима города районного значения,
села, поселка, сельского округа
Куда представляется: уполномоченному органу по исполнению бюджета района
(города областного значения)
Периодичность: ежемесячная
Срок представления:
не позднее 4-го числа месяца, следующего за отчетным месяцем и не позднее 25-го
января года, следующего за отчетным финансовым годом.
Вид бюджета _____________________________________
тысяч тенге
АБП
Программа
в том числе инвест - проект
Наименование
Утвержденный бюджет на ____г. РБ
Уточненный бюджет на _____г. РБ
Скорректированный бюджет на_____г. РБ
Выделено из МБ и реализуемое за счет трансфертов из РБ за отчетный период
План финансирования по платежам МБ за отчетный период
Принятые обязательства
Оплаченные обязательства

15-1-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Ағымдағы нысаналы трансферттерді, нысаналы даму трансферттері мен аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттен бөлінген және республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асырылатын кредиттердің іске асырылу мониторингінің нәтижелері туралы аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының есебі
Есепті кезең
____________________ жылдар
Индекс: 2-НТАО нысан
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтің атауы: ___________________
Білдіретін тұлғалар тобы:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің аппараты
Қайда ұсынылады: аудан (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін атқару жөніндегі уәкілетті органға
Мерзімділігі: ай сайын
Ұсыну мерзімі:
есепті айдан кейінгі айдың 4-нен кешіктірмей және есепті қаржы жылынан кейінгі жылдың 28 қаңтарынан кешіктірмей.
Бюджеттің түрі: _____________________
мың теңге
ББӘ
Бағдарлама
оның ішіндеинвестжоба
Атауы
РБ ____ ж. бекітілген бюджет
РБ ____ ж. нақтыланған бюджет
РБ ____ж. түзетілген бюджет
ЖБ бөлінген және есепті кезеңде РБ трансферттері есебінен іске асырылатыны
Есепті кезеңге ЖБ төлемдері бойынша қаржыландыру жоспары
Қабылданған міндеттемелер
Төленген міндеттемелер

Приложение 15-2
к Инструкции по проведению
бюджетного мониторинга
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа о доиспользовании целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году и разрешенных доиспользовать по решению местных исполнительных органов в текущем году
Отчетный период
за _________ финансовый год
Индекс: форма 3-ДСО
Наименование города районного значения,
села, поселка, сельского округа: ___________________
Круг представляющих лиц:
аппараты акимов города районного значения,
села, поселка, сельского округа
Куда представляется: уполномоченному органу по исполнению бюджета района
(города областного значения)
Периодичность: годовая
Срок представления: до 15 января года, следующего за отчетным финансовым годом.
Вид бюджета: ________________________________________________________
тысяч тенге
АБП
Программа
Подпрограмма
в том числе инвест - проект
Наименование
Разрешено доиспользовать по решению МИО за счет остатков МБ на____ год
Принятые обязательства
Оплаченные обязательства

15-2-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдері аппараттарының өткен қаржы жылында бөлінген және ағымдағы жылы жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша түгел пайдалануға рұқсат етілген нысаналы даму трансферттерін түгел пайдалану туралы ақпараты
_________ қаржы жылындағы
есепті кезең
Индекс: 3-ТПАО нысан
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтің атауы
Білдіретін тұлғалар тобы:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің аппараты
Қайда ұсынылады: аудан (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін атқару жөніндегі уәкілетті органға
Мерзімділігі: жылдық
Ұсыну мерзімі: есептi қаржы жылынан кейінгі жылдың 15 қаңтарына дейін.
Бюджеттің түрі: _________________________________________________
мың теңге
ББӘ
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
оның ішінде инвест жоба
Атауы
____ж ЖБ қалдығы есебінен ҚР ЖАО-ның шешімі бойынша түгел пайдалануға рұқсат етілген
Қабылданған міндеттемелер
Төленген міндеттемелер