О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2017-2019 годы
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 января 2017 года № 4021.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 709 893,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 192 454 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 35 545,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 93 304 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 382 589,6 тысяч тенге;
2) затраты – 6 750 689,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 60 465 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 84 088,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 623,5 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 6000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов -       6000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 88 259 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88 259 тысяч тенге:
поступление займов – 84 088,5 тысячи тенге;
погашение займов – 23 623,5 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 794 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 27.11.2017 № 15-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Установить, что доходы бюджета района на 2017 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом в размере 100 процентов;
социального налога по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом, в размере 84 процента;
налога на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельного налога с физических лиц на земли населенных пунктов;
земельного налога за исключением земельного налога с физических лиц на земли населенных пунктов;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов на бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
платы за пользование земельными участками;
лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности;
регистрационного сбора, зачисляемого в местный бюджет;
государственной пошлины, зачисляемой в местный бюджет.

2017-2019 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 қаңтарда № 4021 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 1, 2 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған аудандық бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 709 893,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 192 454 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 35 545,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 93 304 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 382 589,6 мың теңге;
2) шығыстар – 6 750 689,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 60 465 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиесі – 84088,5 мың теңге;
бюджет несиесін өтеу – 23 623,5 мың теңге;
4) қаржы активтері бойынша операциялар сальдосы – - 6000 мың тенге, соның ішінде:
қаржылық активтерді алу – 0;
қаржылық активтерді студан түскен түсімдер - 6 000 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 88 259 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру бюджеттің (профицитты пайдалану) – 88 259 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 84 088,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 623,5 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың қалдығын орындау -27 794 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 27.11.2017 № 15-2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістері 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес мына салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
100 пайыз көлемінде облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша жеке табыс салығы;
84 пайыз көлемінде облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша әлеуметтік салық;
жеке және заңды тұлғалар, жеке кәсіпкерлер мүлікіне салық;
елді мекендердегі жерге жеке тұлғалардан жер салығы;
елді мекендердегі жерге жеке тұлғалардан жер салығынан бөлек жер салығы;
транспорт құралдарының салығы;
бірыңғай жер салығы;
жанармай мен бензинге акциздер (авиациялықтан басқа);
жер учаскесін пайдаланған үшін төлем;
қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
жергілікті бюджетке түсетін тіркеу алымдары;
жергілікті бюджетке түсетін мемлекеттік баж.

3. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий, созданных по решению акимата района;
доходов от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района;
доходов от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа;
прочих неналоговых поступлений в бюджет района.
4. Установить, что поступления районного бюджета формируются за счет поступлений от продажи земельных участков.
5. Установить, что поступления районного бюджета формируются за счет поступлений от погашения бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета.
6. Объем бюджетной субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района составляет 3 218 847 тысячи тенге.
7. Установить, что в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы, согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень бюджетных программ каждого сельского округа района согласно приложению 5.
9. Предусмотреть в бюджете района на 2017 год трансферты органам местного самоуправления по сельским округам согласно приложению 6.
10. Учесть в районном бюджете на 2017 год целевые трансферты из республиканского бюджета, в том числе на:
1) доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
2) доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
3) внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу";
4) установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
5) увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
6) оказание услуг специалиста жестового языка;
7) частичное субсидирование заработной платы;
8) предоставление субсидий на переезд;
9) молодежную практику;
10) строительство 50-квартирного жилого дома по улице Советская села Новоишимское (внешние инженерные сети и благоустройство территории);
11) строительство 50-квартирного жилого дома по улице Советская села Новоишимское;
12) строительство водоснабжения из подземных вод в селе Раисовка района имени Габита Мусрепова;
13) строительство локального источника водоснабжения в селе Сарыбулак района имени Габита Мусрепова;

3. Аудан бюджетінің кірісі келесі салықтық емес түсімдерден құралатыны белгіленсін:
аудан әкімдігінің шешімі бойынша құрылған коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімі;
ауданның коммуналдық меншігінде тұрған мүлікті жалға беруден түсетін түсімдер;
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, елді мекен, ауылдық округтер әкімдерінің басқаруындағы тұрғын үй қорынан тұрғын үйді жалға беруден түскен, ауданның (облыстық маңызы бар қала) коммуналдық меншігіндегі, мемлекеттік мүлікті жалға беруден кірістерді есептемегендегі түсім;
аудан бюджетіне басқа да салықтық емес түсімдері.
4. Аудан бюджетінің түсімдері жер учаскілерін сатудан түскен түсім арқылы құралатыны белгіленсін.
мүліктік кешен түрінде коммуналдық мемлекеттік мекемелер мен мемлекеттік кәсіпорындарды, басқа да мемлекеттік мүлік, жедел басқаруындағы немесе шаруашылық жүргізудегі мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындарды сатудан түсетін түсімдер.
5. Аудандық бюджеттің түсімдері мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу.бойынша түсетін түсімдер арқылы құралатыны белгіленсін;
6. Аудандық бюджетке облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенция көлемі 3 218 847 мың теңгені құрайды.
7. 4 қосымшаға сәйкес, 2017 жылға аудан бюджетін орындау барысында секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарлама белгіленсін.
8. 5 қосымшаға сәйкес ауданның әр ауылдық округінің бюджеттік бағдарлама тізбесі бекітілсін.
9. 6 қосымшаға сәйкес ауылдық округтер бойынша жергілікті атқарушы органдардың трансферттері 2017 жылға арналған аудан бюджетінде қарастырылған.
10. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджет есебінен мақсатты трансферттер келесі көлемде есепке алынсын:
1) тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша төлеу;
2) мұғалімдерге негізгі қызметкердің оқу кезеңінде ауыстыру үшін қосымша төлеу;
3) "Өрлеу" жобасы бойынша белгіленген ақшалай көмек енгізу;
4) мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерді орнатуға;
5) мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз ету нормасын ұлғайтуға;
6) ымдау тілі маманының қызмет көрсетуі;
7) жалақыны ішінара субсидиялауға;
8) көшуге субсидия беру;
9) жастар практикасына;
10) Новоишим ауылы Советская көшесіндегі 50-пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру);
11) Новоишим ауылы Советская көшесіндегі 50-пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы;
12) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Раисовка ауылында жер асты суларынан сумен жабдықтау құрылысы;
13) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Сарыбұлақ ауылындағы сумен жабдықтау жергілікті көзінің құрылысы;

14) строительство кустового источника водоснабжения в селах Кырымбет, Сокологоровка, Ковыльное района имени Габита Мусрепова;
15) строительство кустового источника водоснабжения в селах Возвышенка, Чернозубовка района имени Габита Мусрепова;
16) строительство кустового источника водоснабжения в селах Старобелка, Бирлик района имени Габита Мусрепова.
Распределение указанных целевых трансфертов из республиканского бюджета определяется постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области о реализации решения маслихата района о бюджете района имени Габита Мусрепова на 2017-2019 годы.
11. Учесть в районном бюджете на 2017 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов.
Распределение указанных бюджетных кредитов из республиканского бюджета определяется постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области о реализации решения маслихата района о бюджете района имени Габита Мусрепова на 2017-2019 годы.
12. Учесть в бюджете района на 2017 год целевые трансферты из областного бюджета в том числе на:
1) приобретение электронных учебников;
2) направление учащихся в город Астана для посещения Международной выставки "ЭКСПО-2017";
3) проведение профилактических мероприятий против энзоотических болезней;
4) субсидии на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов;
5) краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям, включая обучение в мобильных центрах;
6) ремонт системы отопления Приишимской средней школы;
7) текущий ремонт автомобильных дорог.
8) приобретение и доставку учебников;
9) замену окон в организациях образования;
10) обновление компьютерного парка;
11) организацию антитеррористической защиты;
12) установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
13) строительство водоснабжения из подземных вод в селе Раисовка района имени Габита Мусрепова;
14) строительство локального источника водоснабжения в селе Сарыбулак района имени Габита Мусрепова;
15) строительство кустового источника водоснабжения в селах Кырымбет, Сокологоровка, Ковыльное района имени Габита Мусрепова;
16) строительство кустового источника водоснабжения в селах Возвышенка, Чернозубовка района имени Габита Мусрепова;
17) строительство кустового источника водоснабжения в селах Старобелка, Бирлик района имени Габита Мусрепова;

14) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Қырымбет, Сокологоровка, Ковыльное ауылдарында сумен жабдықтау топтық көзінің құрылысы;
15) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Возвышенка, Чернозубовка ауылдарында сумен жабдықтау топтық көзінің құрылысы;
16) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Старобелка, Бірлік ауылдарында сумен жабдықтау топтық көзінің құрылысы;
2017-2019 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның мәслихатының шешімін жүзеге асыру туралы Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің қаулысында белгіленген республикалық бюджеттегі көрсетілген мақсатты трансферттерді бөлу.
11. Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету шараларын жүзеге асыру үшін 2017 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджет есебінен бюджеттік несиелер.
2017-2019 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның мәслихатының шешімін жүзеге асыру туралы Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің қаулысында белгіленген республикалық бюджеттегі көрсетілген мақсатты трансферттерді бөлу.
12. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджет есебінен мақсатты трансферттер келесі көлемде есепке алынсын:
1) электрондық оқулықтар сатып алуға;
2) оқушыларды Астана қаласына "ЭКСПО-2017" Халықаралық көрмесіне баруға бағыттау үшін;
3) энзоотиялық ауруларына қарсы профилактикалық шараларды жүргізу;
4) көшіп келгендер және оралмандар үшін баспана жалдау бойынша шығындардың орнын толтыруға субсидия;
5) жұмысшыларды еңбек рыногына қажетті профессиялар бойынша қысқа кәсіптік оқытуға, мобильді орталықтардағы оқуларды қосқанда;
6) Приишим орта мектебінің жылу жүйесін жөндеуге;
7) автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуіне нысанылы трансферттер.
8) оқулықтар сатып алуға және жеткізуге;
9) білім беру ұйымдарында терезелер ауыстыру;
10) компьютерлік паркті жаңарту;
11) терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру;
12) мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерді орнатуға;
13) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Раисовка ауылында жер асты суларынан сумен жабдықтау құрылысы;
14) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Сарыбұлақ ауылындағы жергілікті сумен жабдықтау көзінің құрылысы;
15) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Қырымбет, Сокологоровка, Ковыльное ауылдарында топтық сумен жабдықтау көзінің құрылысы;
16) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Возвышенка, Чернозубовка ауылдарында топтық сумен жабдықтау көзінің құрылысы;
17) Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Старобелка, Бірлік ауылдарында топтық сумен жабдықтау көзінің құрылысы;

18) приобретение стационарных модульных пунктов для районного отдела ветеринарии.
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области о реализации решения маслихата района о бюджете района имени Габита Мусрепова на 2017-2019 годы.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 03.03.2017 № 10-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
13. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 600 тысяч тенге.
14. Обеспечить выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
15. Установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях. Действие настоящего пункта распространяется на ветеринарных специалистов ветеринарных пунктов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель VIII сессии
маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Ю. Боровских
Секретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков

18) аудандық ветеринария бөлімі үшін стационарлық, модульдік пункт сатып алу.
2017-2019 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның мәслихатының шешімін жүзеге асыру туралы Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің қаулысында белгіленген облыстық бюджеттегі көрсетілген мақсатты трансферттерді бөлу.
Ескерту. 12-тармаққа өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 03.03.2017 № 10-2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2017 жылға ауданның жергілікті атқарушы органдар резервін сомасы 600 мың теңгеде бекіту.
14. Бюджеттік сала жұмысшыларына толық көлемде еңбек ақын төлеуін қамтамасыз ету.
15. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленедi. Берілген нұсқа ветеринария саласында қызметін атқаратын ветеринарлық пунктердің ветеринар мамандарына қолданылады.
16. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
VIII сессиясының төрағасы
Ю. Боровских
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Е. Әділбеков

1 041,6
2
Социальная помощь
216 185,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
216 185,8
002
Программа занятости
74 420,3
006
Оказание жилищной помощи
1 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 602,3
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
914,7
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
87 835
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 975,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
25 437,8
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24 667,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24 451,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 219,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
232,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
216
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
216
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 942 903,3
1
Жилищное хозяйство
447 082,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
754,7
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
754,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
24 011
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
24 011
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
422 317
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
422 317
2
Коммунальное хозяйство
1 468 110,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 023,9
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3 023,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1 041,6
2
Әлеуметтiк көмек
216 185,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
216 185,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
74 420,3
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 602,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
914,7
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
87 835
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12 975,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
25 437,8
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24 667,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24 451,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 219,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
232,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
216
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
216
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 942 903,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
447 082,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
754,7
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
754,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
24 011
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
24 011
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
422 317
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
422 317
2
Коммуналдық шаруашылық
1 468 110,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 023,9
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3 023,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі